Esileht Väikelaps Kas laps loobub mingi hetk ise lutist?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas laps loobub mingi hetk ise lutist?

Postitas:

Jagage palun kogemusi, kas lapsed mingi hetk ise loobuvad lutist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 00:15; 20.12 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul loobus ise aastaselt. Lutt jäi üha enam seisma, suhu pannes lükkas välja. Lõpuks ei tundnud mingit huvi selle vastu. Viskasin ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pruugi loobuda või siis teeb seda väga hilja. On neid nelja-viieseid küll, kes ikka lutti imevad. Enne kooli ehk loobub ise. Ise tegin oma lapsele lutivõõrutuse, kui oli poolteist, tema küll siis veel loobuda ei tahtnud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 11:52; 19.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loobuvad muidugi, aga enamik ei jõua ära oodata. Minu lapsed on loobunud u 2-2,5 aastaselt, viimases otsas kasutasid lutti vaid uinumisel, päeval mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe päris kindlasti loobub ise. Pole kuulnud et mõnilaps kooli läheks lutt suus ja pampersid püksis.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe päris kindlasti loobub ise. Pole kuulnud et mõnilaps kooli läheks lutt suus ja pampersid püksis.

Kunagi kindlasti loobub, aga see ise võib olla liiga hilja. Siis juba teeb lutt hammastele kahju ja mõjub kõne arengule. Üle kahene ei peaks kindlasti enam lutti imema.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 11:52; 19.12 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad üldse ei suuna, siis võib laps ikka väga hilja ise loobuda. Oma lapse rühmas tuleb üks laps iga hommik lutiga ja siis riidest lahti võttes annab isa kätte. Laps on 3,5.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elan välismaal, ja siin 5-6-aastased, kes veel lutiga magavad, pole üldse haruldane nähtus. muidugi on ka siin lapsi, kes spontaanselt loobuvad, aga meie ei tea, milline laps just sulle sattus:)

kas laps juba piisavalt vana või hammaste pärast muretsed? minu oma näiteks magas seetõttu halvasti, ärkas üles ja otsis lutti, siis kutsus mind appi ja mina ka ju siis ei saanud magada. siis viskasin lutid ära, ja ühe, mis alles jätsin, lõikasin katki, ja tegin näo, et oli ukse vahele jäänud, siis ei saanud ju enam kasutada, ja nii vana ta veel ei olnud, et oleks mind poodi saatnud…siis mõned on proovinud luti saata jõuluvanale või kellele iganes, kes lubab paki vastu saata. võid ka oodata, et ise loobub, kui sõbrad koolis hakkavad narrima

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen: laps on hetkel kahene. Lutt on ainult magamiseks, niisama ei ole päeval. Olen üritanud võõrutada, aga siis alla andnud. Mõtlen, kas peaks edasi proovima ja südame kõvaks tegema… või loobub ühel hetkel ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 00:15; 20.12 00:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps loobus ise. Mina muidugi suunasin teda, et kui ärkab, siis lutt läheb karpi voodi kõrvale ja enne voodist välja ei tulnud. Kasutas ainult magamiseks lutti. Lõpuks ta pani juba küsimata luti karpi. Mingi hetk ta hakkas lutte katki närima ja enam uusi ei ostnud. Imeda ta katkiseid ei tahtnud, hoidis niisama peos ja näo lähedal. Ühel õhtul pakkusin talle enne magamist lutti ja ta ise lükkas mu käe eemale, panin luti karpi ja kuu hiljem viskasin minema, sest rohkem ta ei tahtnudki neid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui laps on juba kahene, siis ta ilmselt nii kergelt enam ise ei loobu. See on juba tema jaoks muutunud nii harjumuspäraseks lihtsalt. Tavaliselt väiksemad lapsed lepivad kergemini selliste muutustega.
Muidu osad lapsed jah loobuvad ka ise lutist. Minu vanem laps loobus 10-kuuselt, aga tema enamasti kasutaski lutti vaid vankris või turvahällis magades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps oli kahene ja kasutas ainult magamisel. Ei tundunud, et ta kuskilt otsast oleks valmis loobuma. Saatsime lutid päkapikkudele ja sai vastu suurema kingituse. Natuke vigises (aga otseselt ei röökinud ega nutnud) ja nädalake oli raske teda magama saada, aga muus osas läks kergelt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka mured:) Ütle talle, et nüüd on kõik lutiga ja kõik. Kuidas seda talle serveerida otsusta ise. Päkapikud viivad kaasa, kukkus maha ja teed koledad tindiga plekid peale või mis iganes. Saad ju isegi aru, et ta ei pea enam lutitama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kõik lapsed ei loobu ise lutist. Mõni loobub, mõni mitte. Turvatunnet tekitav harjumus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kõige raskem võõrutada lutist seda last kellel on suurim lähedusevajadus.on siiani kuigi juba väga suur. Oli juba rohkem kui 2 a vana ja igasugu trikke sai tehtud.

Üks laps ei vajanud üldse lutti, kolmas loobus alla aastaselt ise.

Kõik said üle aasta rinda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lutile tuleb pragu sisse lõigata ja öelda, et katki on lutitanud. Eks ta topib seda veel suhu ja tahab imeda, aga on ebamugav ja siis mingil hetkel ka loobub. Nii olen võõrutanud kõiki oma kolme last.

Kui ta näeb, et on katki ja on ebamugav, siis tal jõuab kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps Kas laps loobub mingi hetk ise lutist?