Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas lapsed on Eestis vaid rikkurite privileeg?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kas lapsed on Eestis vaid rikkurite privileeg?

Postitas:

või sünnitavadki vaid vaesed? üks mu tuttav ütles hiljuti, et tema ei oleks eales sünnitanud, kui poleks emapalka…hmmmmm. üks teine tuttav kunagi ütles mulle, et tema ei saa ühe lapsegagi hakkama, a mul juba 3 – endal laps 17 juba, õpib hästi ja naisel mees ka kõrval. MIs toimub?

kui sünnitad juba 3. või 4.nda lapse, siis peetakse sind imelikuks, eriti kui sa ei ela luksuses – hakatakse muret tundma, kuidas sa jaksad neid üleval pidada ja koolitada??
mul endal 3 last. tulevikus tahaks ka 4. ndat ehk – kas ma olen imelik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on, kas keegi perekoolis peab sind sellepärast imelikuks või mitte?

Minul on kaks last ja rohkem mitte mingil juhul ei taha. Miks? Alates sellest, et nii rase olemine kui lastega kodus passimine on minu jaoks emotsionaalselt väga raske aeg. Ei meeldi ja kõik. Tohutult rutiinne ja tüütu. Samamoodi nagu kõigile ei saa meeldida selveri kassas istumine või tehases pudelite kasti panek.

Lisaks sooviks ka perele ja endale normaalset elu tagada, mitte lihtsalt hakkama saada. Samuti vaba aega, mitte ainult ühe, teise, kolmanda ja viiendaga tegelemist.

Igaühele oma. Ega erinevate eelistuste-valikute tõttu keegi seepärast kehvem ema pole. Ela nii, et ise õnnelik oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ei oleks ka saanud lapsi lubada ilma emapalgata. Pank oleks kohe tänavale visanud, kui oleksin läinud jutuga, saan emaks ega enam laenu maksta ei saa kuni ükskord tööle tagasi lähen.
Nüüd tuleb teine laps, kes vaevu mahub rahaliste kohustuste hulka. Saame hakkama, kui kõik sujub, ei kurda. Aga rohkem laspi tõesti saaks meie laenukoormuse ja minu/elukaaslase töö puhul lubada.

Kui sul pole tarvidust olnud võtta suure laenumaksega kodulaenu, siis milles probleem.. Te ei nälgi ju? Igaüks elab nagu oskab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma elaksin kehvemates oludes , siis mina ka mõtleksin kas tahan synnitada last virelema.

Mina olen lapsena tühja kõhtu tundnud ja sellist elu nagu meil õega oli ma oma lastele ei taha.

Muidugi ei tea me kunagi ette kuidas elu pöörduda võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on ka põhjust muret tunda. Ei tea ju, mis tulevik toob. Meil on neli last. Neljas laps paraku osutus veidi eriliseks ja tema taastusravid viisid meie pere küll vahepeal seisu, kus oli rahaliselt väga keruline, kuigi me teenime Eesti kohta suhteliselt ikka väga hästi.
.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil otseselt nii kaua kui käed jalad terved ja liiguvad, ei ole rahaprobleemi, kuid ei julge sünnitada, mul kaks last olemas ka, kuigi hing ihkaks rohkem, lihtsalt tööalaselt tähendab see koomasolekut.
aga see rahajutt, no mõned inimesed vinguvad asja eest teist taga, mul on paju rikkaid ümberringi aga raha on alati vähem ja mida rohkem raha, seda vähem inimene viitsib ise oma tagumenti liigutada, käivad koristajad ja muruniitjad ja ikka ei olda rahul. See on poos ja suhtumine küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ma ei sünnitagi üle 2 lapse, iial ei tea, mis elu toob, arvestades meeste eluiga, elukallidust, haiguseid jms.Näen tuttavate pealt, kes 3 lapsega, lapsed ei saa trennides käia, koguaeg üks sendilugemine, mõtetu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas lapsed on Eestis vaid rikkurite privileeg?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.