Esileht Väikelaps Kas lapsel on patja vaja?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas lapsel on patja vaja?

Postitas:

Laps on pooleteiseaastane, magab ilma padjata. Hakkasin mõtlema, et kuidas üldse lapsed endale padja saavad. Ja miks see vajadus tekib? Beebid on ju padjata, kuidas ja millal padi järsku pea alla pannakse? Laps ise ei tule ju selle peale, et patja tahta. Kas ma peaks talle juba pakkuma mingit väikest padjakest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see ole individuaalne. Minu lapsel oli nii, et kui ta oli umbes aastane, siis kuidagi keeras end unes nõnda, et midagi ikka sättis pea alla, ja kuna need tittede padjad on ju õhukesed ja madalad nagu paberilehed (oli mingis pakis, mille sünnitusmajas sain, koos tekiga), siis andsin talle selle kätte. Ja ta heameelega hakkas seda kasutama. Sa võid ju proovida, ta sul juba poolteist, nüüd enam pole hirmu, et padi kaela või selja kõveraks teeb. Anna algul hästi madal padi, mitte paks ja punnis kõrge. Eks siis näed, kas laps tahab seda või keerab end unes sellelt maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsele tuleb padi anda siis kui laps seda ise küsib.
Minu laps hakkaski patja küsima ca pooleteist aastaselt. Kõige pealt hakkas meie padja peale ronima, lõpuks hakkas ise küsima. Saigi. Järelikult oli nii mugavam ja tahtis emme-issi moodi olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kolis laps umb 1a8k nö suure lapse voodisse ja sisi panin sinn amoepärast ka selle sünnitusmajast saadud imeõhukese,olemat wendre padja. Lihtsal tet näha,mis ta arvab.Laps praegu 3aastane, siiamaani ssesama padi ja ega ta seal padja peal väga ei maga, tihti kuulen õhtul, et ütleb “ei taha patja” ja siis lükatakse see kõrvale 😀 Aga kui olen küsinud, et kas paneme padja üldse ära,s iis nüüd on ta juba harjunud, et see seal voodis olemas on kusagil, justnimelt kusagil…nagunii pooled ööd ta vahetab pea-jalad asukoha ära 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kahe lapsega erinevad kogemused. Esimene hakkas umbes aastaselt endale voodilina või tekinurka pea alla kuhjama – selge see, et andsin padja ja unedki muutusid rahulikumaks. Samas on ta siiani (6a) selline, kes öösiti väga tuuseldab voodis ja hommikuks on padi jalgade all või hoopis põrandal.
Teine läks 2a6k sõime ja täpselt samal päeval küsis patja. Sõimes polnud ta patja näindki, kodus ikka vahel pakkusin, aga ju siis tekkis vajadus. Magab ilusti padjal.
Meil Familoni õhuke Muumi padi, suurem laps vahetas alles pool aastat tagasi uude voodisse kolides selle padja suurema kohevama vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebil polnud vist, mingi hetk andsin selle väga madala beebide oma ja nüüd 4 aastane võtab minu voodist iga õhtu ühe padja ära omale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Kas lapsel on patja vaja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.