Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas lasete oma 5-11a lapsed vaktsineerida?

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Teema: Kas lasete oma 5-11a lapsed vaktsineerida?

Postitas:
Kägu

Tahad äkki veidi lahti rääkida seda väidet? Mõned näited ehk?

Objektiiv on oma nime igati väärt – praeguste sündmuste kajastamisel teevad nad väga head tööd nende jaoks, kes ise ei viitsi/suuda muukeelset materjali töödelda.

Kui eelistus on vaktsiinimuinasjutus elada, siis sobivad muidugi riiklikult rahastatud kanalid paremini.

Objektiiv on religioossete fundamentalistide portaal, mille sisu pole ei objektiivne ega tihtipeale isegi mitte tõsi.

Viited algallikatele on ju alati seal olemas. Kas sa ei oska neid kontrollida?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad äkki veidi lahti rääkida seda väidet? Mõned näited ehk?

Objektiiv on oma nime igati väärt – praeguste sündmuste kajastamisel teevad nad väga head tööd nende jaoks, kes ise ei viitsi/suuda muukeelset materjali töödelda.

Kui eelistus on vaktsiinimuinasjutus elada, siis sobivad muidugi riiklikult rahastatud kanalid paremini.

Objektiiv on religioossete fundamentalistide portaal, mille sisu pole ei objektiivne ega tihtipeale isegi mitte tõsi.

Viited algallikatele on ju alati seal olemas. Kas sa ei oska neid kontrollida?

Kui viidatakse allikatele, mis on ka valed, siis pole tegelikult vahet.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad äkki veidi lahti rääkida seda väidet? Mõned näited ehk?

Objektiiv on oma nime igati väärt – praeguste sündmuste kajastamisel teevad nad väga head tööd nende jaoks, kes ise ei viitsi/suuda muukeelset materjali töödelda.

Kui eelistus on vaktsiinimuinasjutus elada, siis sobivad muidugi riiklikult rahastatud kanalid paremini.

Objektiiv on religioossete fundamentalistide portaal, mille sisu pole ei objektiivne ega tihtipeale isegi mitte tõsi.

Viited algallikatele on ju alati seal olemas. Kas sa ei oska neid kontrollida?

Kui viidatakse allikatele, mis on ka valed, siis pole tegelikult vahet.

Kui sa neid allikaid ei kontrolli, ei saa sa ju teada, kas need on valed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad äkki veidi lahti rääkida seda väidet? Mõned näited ehk?

Objektiiv on oma nime igati väärt – praeguste sündmuste kajastamisel teevad nad väga head tööd nende jaoks, kes ise ei viitsi/suuda muukeelset materjali töödelda.

Kui eelistus on vaktsiinimuinasjutus elada, siis sobivad muidugi riiklikult rahastatud kanalid paremini.

Objektiiv on religioossete fundamentalistide portaal, mille sisu pole ei objektiivne ega tihtipeale isegi mitte tõsi.

Viited algallikatele on ju alati seal olemas. Kas sa ei oska neid kontrollida?

Kui viidatakse allikatele, mis on ka valed, siis pole tegelikult vahet.

Kui sa neid allikaid ei kontrolli, ei saa sa ju teada, kas need on valed.

Milleks ma peaks lugema portaali, mille info on nii vale kogu aeg, et peab kontrollima allikaid, ja omakorda veel nende allikaid. Vähe on eestis nii valelikke ja nii vihkamist täis inimesi kui Järvi ja Vooglaid.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe on eestis nii valelikke ja nii vihkamist täis inimesi kui Järvi ja Vooglaid.

“Kurat küll, jääge vait juba ja minge vaktsineerima,” Armastav Eestlane.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad äkki veidi lahti rääkida seda väidet? Mõned näited ehk?

Objektiiv on oma nime igati väärt – praeguste sündmuste kajastamisel teevad nad väga head tööd nende jaoks, kes ise ei viitsi/suuda muukeelset materjali töödelda.

Kui eelistus on vaktsiinimuinasjutus elada, siis sobivad muidugi riiklikult rahastatud kanalid paremini.

Objektiiv on religioossete fundamentalistide portaal, mille sisu pole ei objektiivne ega tihtipeale isegi mitte tõsi.

Viited algallikatele on ju alati seal olemas. Kas sa ei oska neid kontrollida?

Oled sina kunagi mõnda algallikat kontrollinud?

Kui jutt on võetud mingist objektiiviga sarnaselt pläralehelt, siis pole muidugi mingit vahet, kas kontrollida või mitte.

Kuid sellistel telegrammilaadsetel vaimusünnitistel on see omadus, et kui nad ka viitavad mõnele reaalsele teaduslikule allikale, siis seda teaduslikku allikat üle kontrollides selgub, et selle sisu ei vasta isegi 0,1% ulatuses sellele, millest räägib telegrammilaadne toode. Sageli on teadusallika sisu risti vastupidine sellele, millest räägib telegrammilaane toode.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahad äkki veidi lahti rääkida seda väidet? Mõned näited ehk?

Objektiiv on oma nime igati väärt – praeguste sündmuste kajastamisel teevad nad väga head tööd nende jaoks, kes ise ei viitsi/suuda muukeelset materjali töödelda.

Kui eelistus on vaktsiinimuinasjutus elada, siis sobivad muidugi riiklikult rahastatud kanalid paremini.

Objektiiv on religioossete fundamentalistide portaal, mille sisu pole ei objektiivne ega tihtipeale isegi mitte tõsi.

Viited algallikatele on ju alati seal olemas. Kas sa ei oska neid kontrollida?

Oled sina kunagi mõnda algallikat kontrollinud?

Kui jutt on võetud mingist objektiiviga sarnaselt pläralehelt, siis pole muidugi mingit vahet, kas kontrollida või mitte.

Kuid sellistel telegrammilaadsetel vaimusünnitistel on see omadus, et kui nad ka viitavad mõnele reaalsele teaduslikule allikale, siis seda teaduslikku allikat üle kontrollides selgub, et selle sisu ei vasta isegi 0,1% ulatuses sellele, millest räägib telegrammilaadne toode. Sageli on teadusallika sisu risti vastupidine sellele, millest räägib telegrammilaane toode.

Ma pole elus objektiivi jm lugenud, aga nüüd tuli see lugemisvarasse lisada, sest kui lugeda kallutatud peavoolu, hakkab see ajudele. Mistahes artikli lõpus toonitatakse alati, et vaktsineeri. Nemad on küll teistpidi kallutatud, aga nii saabki lõpuks kokku enamvähem objektiivse info (+lehed üle maailma).  /Üllatuslikult ei aja nad nii palju jama, kui võinuks oodata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe on eestis nii valelikke ja nii vihkamist täis inimesi kui Järvi ja Vooglaid.

“Kurat küll, jääge vait juba ja minge vaktsineerima,” Armastav Eestlane.

Vaktsineerimisvastasus on vaid üks tilluke episood nende vihkamise objektide nimekirjas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähe on eestis nii valelikke ja nii vihkamist täis inimesi kui Järvi ja Vooglaid.

“Kurat küll, jääge vait juba ja minge vaktsineerima,” Armastav Eestlane.

Vaktsineerimisvastasus on vaid üks tilluke episood nende vihkamise objektide nimekirjas.

Ei tea, veebis ringi liigeldes on ikka ja jälle rohkem toorest viha tulnud nö vasakpoolsetelt, kes muudkui tahavad, et valged heteromehed sureks ja kõik meditsiinilised protseduurid, mida keegi suur organisatsioon välja mõtleb, et kõigil rakendada saaks, võiks sunniviisiliseks teha. Vastasel juhul saad trahvi või lähed vangi, va ühiskonna-vastane 🙂

Kristallklaar silmakirjalikkus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelnevaid vastuseid lugemata vastan teemaalgatuses esitatud küsimusele:

– Jah, lasen oma 10-aastase lapse vaktsineerida esimesel võimalusel. Oleksin juba lasknud, aeg oli broneeritud, aga vahepeal osutus ta koolis lähikontaktseks ja peab nüüd isolatsioonis olema. Just täna tuli teade, et keegi on veel haigeks jäänud ja isolatsioon pikeneb 30. detsembrini – hea, et vähemalt 31.12 saame oma planeeritud ürituse lähemate sõpradega ette võtta. Vaktsineeringi kahel põhjusel: 1) et kaitsta teda raske haigestumise eest (olen nõus, see tõenäosus pole väga suur, aga olen lasknud teda vaktsineerida ka kõigi muude haiguste vastu, millesse haigestumise tõenäosus on väga väike, näit. leetrid, difteeria jms) ja 2) et edaspidi ei peaks lähikontaktsena niimoodi nädalate kaupa kodus istuma.

Ise sain just tõhustusdoosi ja erinevalt esimestest doosidest ei olnud seekord järgmistel päevadel isegi väsimust. Mitte kellelgi minu tuttavatest ei ole vaktsineerimisega mingeid olulisi kõrvaltoimeid olnud, ainult käsi veidi valus ja mõnel juhul palavik (seda just Jansseni ja AZ puhul). Küll aga on tutvuskonnas mõnede väga kergelt põdenute kõrval ka raskelt põdenuid (sh haiglas, minu 40ndates eakaaslased).

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et edaspidi ei peaks lähikontaktsena niimoodi nädalate kaupa kodus istuma.

Nii isetu 🙂

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et edaspidi ei peaks lähikontaktsena niimoodi nädalate kaupa kodus istuma.

Nii isetu ????

Ma ei saa kommentaarist täpselt aru – kas Sa arvad, et mu laps tahab hirmsasti kodus isoleeruda, aga mina, isekas lapsevanem, millegipärast ei taha, et ta seda teeks?

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et edaspidi ei peaks lähikontaktsena niimoodi nädalate kaupa kodus istuma.

Nii isetu ????

Ma ei saa kommentaarist täpselt aru – kas Sa arvad, et mu laps tahab hirmsasti kodus isoleeruda, aga mina, isekas lapsevanem, millegipärast ei taha, et ta seda teeks?

Ei, kommentaar oli natuke selline meta ja mitte teie valiku või põhjenduse pihta, kuna mul on absoluutselt ükskõik, kes laseb ennast või oma lapsi vaktsineerida või mis põhjusel – igaühe oma asi, ja keegi ei peakski oma valikut teistele põhjendama – see on okei.

Kommentaar oli pigem pilge kuvandi kohta, mida siin vahepeal looda üritati vaktsineerimise kohta: vaktsineeritud inimesed = isetud, vaktsineerimata inimesed = isekad. Kuigi kui nüüd näha, mis võtetel valitsus inimesi vaktsineerima “survestab” (te ei pruugi ise antud asja sedasi tunda, mis on okei, kui te niikuinii oleks vaktsiini vastu võtnud) – siis just valitsus on see, mis propageerib isekaid inimesi isekatel põhjustel vaktsineerima (a la et laps saaks sellest või tollest osa võtta vms).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan küsimusele. Ei lase. Minu piir saabus tõhustusdoosiga. Ülejäänud pere on vaktsineeritud, aga noorimat ei lase ja ühtegi lisadoosi endale ka ei lase. Miks? Käigu oma vaktsiinide ja tüvedega nüüd ühte jalga ja tehku vastavalt uuendusi. Te ei lase end ju tunamulluse gripivaktsiiniga vaktsineerida? Mis see praegune covidi vaktsiin parem on?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta möödas vanema poja covidist, siiamaani ei ole lõhna ja maitsetaju taastunud. Et mis küsimus see teemaalgatajal siis oli?

 

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas lasete oma 5-11a lapsed vaktsineerida?