Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas laste kõrvalt minna tööle ja kaugõppesse ka?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas laste kõrvalt minna tööle ja kaugõppesse ka?

Postitas:

Tere

Praegu on paras aeg, mõelda, kas sügis oleks hea aeg alustada taas kooliga. Iga sisseastumine tähendab eelnevaid ettevalmistusi ja selgeks mõtlemist. Samas on mul aeg hakata tööle minema. Infoks nii palju, et ma otsin uut töökohta.

Küsimus on aga selles, et kas täiskohaga töökoht võimaldab avatud ülikooli õpet, kui seal samas peab aega jätkuma ka majapidamise ja kahe lapse (üks laps saamas 3 ja teine saamas 5) jaoks?

Prioriteet on kool; töökoht tõstaks üldiselt pere elukvaliteeti ja annaks mõningasi garantiisid ja suuremaid võimalusi.

Öelge, millise valiku teie teeksite!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 14:03; 23.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ei läinud kooli, kui olid lastega kodus? Paariks korraks kuus oleksid ometi hoidja leidnud. Mitmed inimesed on öelnud, et kõige lihtsam oli õppida siis, kui oldi lastega kodune. Sinu jaoks on see rong läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks sa ei läinud kooli, kui olid lastega kodus? Paariks korraks kuus oleksid ometi hoidja leidnud. Mitmed inimesed on öelnud, et kõige lihtsam oli õppida siis, kui oldi lastega kodune. Sinu jaoks on see rong läinud.[/tsitaat]

Ei soovinud. Ma just ootasin seda aega, kui nad juba natuke iseseivamad oleksid ja mõlemad lasteaias ka, sest toona poleks mul olnud võimalust neid kellelegi neljaks päevaks kuus jätta, nüüd aga see võimalus on. Nojah, vanemad ja abikaasa oleksid olnud toeks muidugi, aga ka nemad lihtsalt ei olnud selleks valmis, et alati kahe tillukesega siis nii mitmeks päevaks jääda. Just nimelt mitmed inimesed leiavad, et pisikeste kõrvalt on hea kooliteed alustada, mul oli teisiti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.05 14:03; 23.05 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna kaugõppe koolipäevad on enamasti nädalavahetusel, siis kuidas see lasteaia-asi sulle abiks saab olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen see teemaalgataja. Lasteaiaasi saab olla abiks just nii palju, et mees saab käia tööl ilma, et minu koolipäevad tema töölkäimist segama hakkaksid (neljapäevad, reeded).
Iseenesest küll 2 päeva kuus, kus peaks midagi leiutama, aga teinekord on seegi küsimus ja miks istuda tasuta päevi kodus. Nõndaks;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 09:26; 25.05 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, küsin eriala ja kooli (linna), see muudab palju. Ise olen küll kahe lapse körvalt töötanud ja kaugöppes käinud (mitu korda), ma ei näe siin erilist probleemi, vastupidi. Möistlik otsus. Ka see oli möistlik otsus oma lastega kodus 100% nendega olla.

Kägu – öppejöud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia – eriala raamatukogundus, dokumendihaldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.05 09:26; 25.05 08:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin ülikooli, kui noorem laps oli 2, temaga lapsehoolduspuhkusel.TLÜs toimuvad loengud iga 2 nädala tagant esmaspäeviti-teisipäeviti.Kui koolis olen, siis hoiavad last mees ja vanaemad, mul on tugev tugivōrgustik, aga tänu sellele, et mees on ettevōtja ja saab oma aega planeerida.Nüüd läksin taas tööle ja saan hakkama:)Soovitan kōigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin õppima 1-aastase, 6-aastase ja 8-aastase kõrvalt. Elan õppeasutusega samas linnas ja õpin avatud ülikoolis. Ma ei tööta. Avatud ülikoolis õppimine ei tähenda seda, et käid ainult kohal, õppesessoonide vahelisel ajal tuleb teha väga palju iseseisvat tööd. Kõige raskem on leida aega koduste õpiülesannete jaoks, tööl käia lisaks kindlasti ei jõuaks, isegi kui pisemal lapsel oleks täiskohaga hoidja või koht lasteaias.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kas laste kõrvalt minna tööle ja kaugõppesse ka?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.