Esileht Pereelu ja suhted Kas lasteta naine on elus läbi kukkunud naine?

Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )

Teema: Kas lasteta naine on elus läbi kukkunud naine?

Postitas:

No kui see laps teha mitte päris katseklaasilapsena, vaid kokkuleppel mõne mehega, ilma kooseluta, ilma abieluta, siis on päritoluprobleem lahendatud.

Ja ilma elatiseta, eks?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ilma elatiseta, eks?

Kui teed katseklaasilapse siis ka ei saa mingit elatist, nii et mis see elatis nüüd siia puutub?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.06 08:42; 03.06 09:15; 03.06 14:55; 03.06 19:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole läbi kukkunud. Teed sellega planeedile heateo, kui lapsi ei saa =)

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole läbi kukkunud. Teed sellega planeedile heateo, kui lapsi ei saa =)

Sõida õige seenele oma planeedipäästmisjutuga. Kõige mugavam vabandus. Mine tee parem misjonitööd Indias või Aafrikas. Eesti rahvastik pole aastasadu suurenenud, va sisserändajate arvelt.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 08:36; 04.06 10:03; 14.06 08:55; 14.06 18:31; 15.06 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõida õige seenele oma planeedipäästmisjutuga. Kõige mugavam vabandus. Mine tee parem misjonitööd Indias või Aafrikas. Eesti rahvastik pole aastasadu suurenenud, va sisserändajate arvelt.

Miks sa arvad, et meie siin paremad oleme kui inimesed Indias või Aafrikas?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 08:50; 04.06 10:10; 28.06 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõida õige seenele oma planeedipäästmisjutuga. Kõige mugavam vabandus. Mine tee parem misjonitööd Indias või Aafrikas. Eesti rahvastik pole aastasadu suurenenud, va sisserändajate arvelt.

Miks sa arvad, et meie siin paremad oleme kui inimesed Indias või Aafrikas?

Miks paremad? Eks siis pea hakkama valmistuma vene või muulegi keelele üleminekuks. Tendents sinnapoole juba on. Eesti koolides (vähemasti Tallinnas) on juba probleem täiesti olemas. Eesti keel hakkab alla jääma.

Mulle siiski meeldiks, et saaksin vähemasti oma kodus osa oma keelest ja kultuurist. Mis ei välista teistest kultuuridest lugupidamist nende kodus. Keeltega mul endal muide probleeme pole. Räägin vabalt inglise, vene ja saksa keelt. Skandinaavia omi ka, kuigi need meid ei ohusta.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 08:36; 04.06 10:03; 14.06 08:55; 14.06 18:31; 15.06 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks paremad? Eks siis pea hakkama valmistuma vene või muulegi keelele üleminekuks. Tendents sinnapoole juba on. Eesti koolides (vähemasti Tallinnas) on juba probleem täiesti olemas. Eesti keel hakkab alla jääma.

Mulle siiski meeldiks, et saaksin vähemasti oma kodus osa oma keelest ja kultuurist. Mis ei välista teistest kultuuridest lugupidamist nende kodus. Keeltega mul endal muide probleeme pole. Räägin vabalt inglise, vene ja saksa keelt. Skandinaavia omi ka, kuigi need meid ei ohusta.

Ma ei arva, et lapse saamise motivaatoriks peaks olema see, et ta rahvust edasi kannaks – tuletab veidi natsi-Saksamaad meelde. Äkki see laps läheb tulevikus välismaale elama ning loob seal pere?

Enamik inimesi tahab ikka lapsi saada, ma ei muretseks selle pärast, et mõned ei taha. Pigem panustaks energiat sellesse, et need lapsed, kes siia ka sünnivad, ka Eestisse jääda sooviksid. Kui sa oled mures, et meid siin vähe on, siis võid vabalt ise kaheksa last saada. 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 08:50; 04.06 10:10; 28.06 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emalikku hoolt ja hoolitsust saad pakkuda ka tädi rollis, alusta enda lähisugulaste ringist. Mida vahvat tegid viimati koos oma väikese sugulase või sõbranna/sõbra lapsega? Teiseks on lastekodudes võimalik olla vabatahtlikuna abiks või toeks seal kasvavale 800 lapsele: https://tarkvanem.ee/kasupere/. Ma ei saa aru, kuidas on nii palju ilma pereta lapsi…. Ema sureb ja kohe jääbki laps ilma pereta?! Isad, vanaemad-vanaisad on kivisüdamega monstrumid, kes lasevad asjadel nii minna…..

Olen 46a, kaks teismelist põhikoolis käivat last. Elu pole läinud nii nagu ma enne laste planeerimist arvasin, eeldasin. Olen andnud endast parima, aga sellist elu ma oma lastele uuesti ei valiks……

Lapse üleskasvatamine võtab aega ja raha. On Sul talle oma tuba pakkuda?  Beebi sündides ei ole mõned aastad hoo ega hoobi vahet, oled non-stop kiirteel teadmata kauaks eesmärgiga kasvatada beebist terve ja tubli inimene….. Jne jne. Kas oled valmis seda üksi läbi tegema? Lastetoetus on 60 eur kuus, keskmine kulu ühele lapsele kuus on ca 400 eur. Ootus ja reaalsus on väga erinevad. Ka lapse isaga koos elades ei pruugi asi parem olla: https://novaator.err.ee/1608245733/uuring-eestlaste-kodune-toojaotus-kisub-viltu-juba-kokku-kolides

Kindlasti ei ole Sa läbi kukkunud, kui ei saa uisapäisa last. Naudi elu ja vabadust.

 

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 20:49; 15.06 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgelt sünnitama!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:57; 28.06 06:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsi ei taha, siis pole neid vaja saada. Aga kui tahad ja sellised mõtted peas, siis mina ei näeks “üksikemaduses” probleemi. Lastega elada on nii mõnus (ilma meheta siis). Tänapäeval pole enam “ausaid maisi” “sohilapsi” ja muud sellist jura. Tervitan tulevikku, kus igaüks on enda peremees ja puudub vajadus pealesunnitud pereelu mängimiseks sotsiaalse aurve ja vaesuse hirmu tõttu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei ole Sa läbi kukkunud, kui ei saa uisapäisa last. Naudi elu ja vabadust.

Oee, päris hea öelda 40-aastasele lapsi soovivale naisele, et naudi elu ja vabadust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkan saama 40 ning ei ole minu elus olnud ega ka tulemas seda meest, kellega pere luua. Üksikemadust ei tahaks ka valida. Nukker on, et üks peatükk hakkab sulguma ja teisalt on ilmselt pool eluaastaid veel ees…

Juba pealkiri on selline, et tahaks karjuda, aga no see hala on veel omaette tase!
Naine, kes väärtustab enda eksustentsiaali ainult läbi laste?
Joppenpuhh, ausõna.

Vabandan, et nii keevaliselt, aga niisugused mõtted tõesti tekkisid.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa veel teaksid kui õnnetu sa siis oleks kui su laste elud ei lähe üldse nii nagu triipe püüdes arvasid. Kui ühel tekib raske haigus, teisel sotsiaalsed probleemid ja kiusatakse. Laste saamine on suur risk, ma teist korda alustades ei julgekski vist niimoodi riskida. Enamusel muidugi kõik korras ja pakatavad õnnetundest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba pealkiri on selline, et tahaks karjuda, aga no see hala on veel omaette tase! Naine, kes väärtustab enda eksustentsiaali ainult läbi laste? Joppenpuhh, ausõna.

Eksustentsiaali? Ok, saan aru, et tahtsid kirjutada ‘eksistentsiaali’, aga tead, sellist sõna ei ole olemas. See sõna on ‘eksistents’. Kui tahad pheenelt võõrsõnadega kirjutada, siis tee seda õigesti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 07:07; 13.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba pealkiri on selline, et tahaks karjuda, aga no see hala on veel omaette tase! Naine, kes väärtustab enda eksustentsiaali ainult läbi laste? Joppenpuhh, ausõna.

Eksustentsiaali? Ok, saan aru, et tahtsid kirjutada ‘eksistentsiaali’, aga tead, sellist sõna ei ole olemas. See sõna on ‘eksistents’. Kui tahad pheenelt võõrsõnadega kirjutada, siis tee seda õigesti.

Mind ikka huvitab väga, mis on see võimas “eluülesanne”, mida teadlikult lastetud naised täidavad?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 08:36; 04.06 10:03; 14.06 08:55; 14.06 18:31; 15.06 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba pealkiri on selline, et tahaks karjuda, aga no see hala on veel omaette tase! Naine, kes väärtustab enda eksustentsiaali ainult läbi laste? Joppenpuhh, ausõna.

Eksustentsiaali? Ok, saan aru, et tahtsid kirjutada ‘eksistentsiaali’, aga tead, sellist sõna ei ole olemas. See sõna on ‘eksistents’. Kui tahad pheenelt võõrsõnadega kirjutada, siis tee seda õigesti.

Mind ikka huvitab väga, mis on see võimas “eluülesanne”, mida teadlikult lastetud naised täidavad?

Sa ometi ei taha öelda, et sinu “eluülesanne” on paljunemine ehk puhas ajudeta bioloogia? Mis ülesanne see selline on?
Keskpärased inimesed saavad keskpäraseid järeltulijaid. Usu, mitte midagi halba ei juhtu kui sa neid saanud poleks.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse saamine ei ole teab mis eriline saavutus ja sa ei saa end pidada läbikukkunuks milleski, mida sa ei ole kogenud. Sama hästi võiks öelda, et kuna sa ei ole olümpiamängudel osalenud, siis sa oled sportlasena läbikukkunud, aga sa ju ei ole sportlane, ega? ???? Kas Oprah Winfrey on elus läbikukkunud, kuna tal ei ole lapsi?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse saamine ei ole teab mis eriline saavutus ja sa ei saa end pidada läbikukkunuks milleski, mida sa ei ole kogenud. Sama hästi võiks öelda, et kuna sa ei ole olümpiamängudel osalenud, siis sa oled sportlasena läbikukkunud, aga sa ju ei ole sportlane, ega? ???? Kas Oprah Winfrey on elus läbikukkunud, kuna tal ei ole lapsi?

Minu arvates Oprah ongi elus läbi kukkunud. Raha kui raba, kuulsust kah, aga muud tal pole, kui ammu leierdatud teemadel iniseda.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 08:36; 04.06 10:03; 14.06 08:55; 14.06 18:31; 15.06 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei ole Sa läbi kukkunud, kui ei saa uisapäisa last. Naudi elu ja vabadust.

Oee, päris hea öelda 40-aastasele lapsi soovivale naisele, et naudi elu ja vabadust.

Vahetagu kohad mõne surmani väsinud emaga, nt proovigu nädal või neli. Siis räägime uuesti vabadusest. Häbi võiks olla.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 20:49; 15.06 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates Oprah ongi elus läbi kukkunud. Raha kui raba, kuulsust kah, aga muud tal pole, kui ammu leierdatud teemadel iniseda.

Eriti õel ja vastik inimene oled. Lapsed samasugused?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba pealkiri on selline, et tahaks karjuda, aga no see hala on veel omaette tase! Naine, kes väärtustab enda eksustentsiaali ainult läbi laste? Joppenpuhh, ausõna.

Eksustentsiaali? Ok, saan aru, et tahtsid kirjutada ‘eksistentsiaali’, aga tead, sellist sõna ei ole olemas. See sõna on ‘eksistents’. Kui tahad pheenelt võõrsõnadega kirjutada, siis tee seda õigesti.

Mind ikka huvitab väga, mis on see võimas “eluülesanne”, mida teadlikult lastetud naised täidavad?

Sa ometi ei taha öelda, et sinu “eluülesanne” on paljunemine ehk puhas ajudeta bioloogia? Mis ülesanne see selline on?

Keskpärased inimesed saavad keskpäraseid järeltulijaid. Usu, mitte midagi halba ei juhtu kui sa neid saanud poleks.

Ma pakun, et ma nii väga keskpärane polegi. Haridust kõvasti rohkem kui eestlasel keskmiselt ja sissetulekki vastav. Lapsed ka tublid ja haritud täiskasvanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.06 08:36; 04.06 10:03; 14.06 08:55; 14.06 18:31; 15.06 10:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikas perspektiivis ei jää sinust midagi maha peale järeltulijate. Nii lihtne ongi. Clovise või Kunda kultuuris suuri tegusid teinud inimesi me ei mäleta, küll aga on nende DNA tänapäevalgi arvestatava tähtsusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 12:57; 28.06 06:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikas perspektiivis ei jää sinust midagi maha peale järeltulijate. Nii lihtne ongi. Clovise või Kunda kultuuris suuri tegusid teinud inimesi me ei mäleta, küll aga on nende DNA tänapäevalgi arvestatava tähtsusega.

Miks see tähtis on, minust midagi maha jääb? 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 08:50; 04.06 10:10; 28.06 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööpostil olles, paljudel naistel, kes on väga kõrgel kohal, pole lapsi. Inimestel on lihtsalt teised prioriteedid. No Eestiski palju näiteid, Kristiina Ojuland, Iivi Eenmaa jne jne.  Karjääriredelil tõusta kui kodus on väikesed putukad, on keeruline. Meestel ka samamoodi, kuid mitte alati. Michelangelo oli vallaline ja lapsi polnud, Beethoven samuti. Endast saab jälje jätta ajalukku ka ilma DNA kopeerimiseta.

Olen ise ema, aga ma ei saa aru sellest kinnisideest, et naisel peab kindlasti laps olema. Ei pea. Ja kui naine, kes tegelikult ei taha lapsi, saab lapsed, siis see on veel hullem. Mul on mitmed sõbrannad, kes veel 30dates lakuvad hingehaavu mis on jäetud hoolimatu ema poolt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 31 kuni 54 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas lasteta naine on elus läbi kukkunud naine?