Esileht Pereelu ja suhted Kas leian?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Kas leian?

Postitas:

Ma olin väga pikaajalises suhtes. Tõttöelda, seni ainsas ja viimases suhtes. Nüüd on see suhe lagunenud. Kuidas arvate, kas 47-aastasel naisel on veel võimalus mees leida? Mõtlen, et enam vähem endaealine, mitte 90+ vanuses.
Ma olen väga töökas. Sale. Paljude meeste arvates ilus naine (see ei ole minu enda hinnang endale).

+9
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 22:22; 23.09 08:12; 23.09 10:28; 23.09 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks seda meest vaja on?

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalus on ikka, aga eks seda on võimatu öelda, mis juhused sulle ette satuvad, kellega kohtud ja tutvud. Ennast maha pole küll põhjust kanda. Ela ikka aktiivset elu edasi ja eks tulevik näita, keda kohtad. Edu!

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin väga pikaajalises suhtes. Tõttöelda, seni ainsas ja viimases suhtes. Nüüd on see suhe lagunenud. Kuidas arvate, kas 47-aastasel naisel on veel võimalus mees leida? Mõtlen, et enam vähem endaealine, mitte 90+ vanuses.

Ma olen väga töökas. Sale. Paljude meeste arvates ilus naine (see ei ole minu enda hinnang endale).

Selles vanuses on oluline, millised isikuomadused sul on. Mehe jah leiad, aga kas elada mehega saab kui isikuomadused ei klapi. Ilu pole kahjuks püsiväärtus, küll aga on selleks head isikuomadused. Südamlikkust, sõbralikkust, oskust armastada jne. Neid omadusi vajame kõik suhtesse. Ja leitud mehega ju samamoodi. Leiad mehe, kes on riiakas ja tige. Mida sa sellisega tegema hakkad? Nii et panusta pigem enda elu mõnusaks elamisele. Ehk siis tee enda poolt kõik, et elu oleks elamisväärne.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga milleks seda meest vaja on?

Sest teemaalgataja ei oska voodit kokku panna ja pesumasinat ühendada. Esimene kooselu algas tal 14 a ja ta pole kunagi elus üksi olnud. Usu või mitte, aga on ka selliseid naisi, kes vaid meeste najal ja toel elatud saavad.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd küll on tagumine aeg üksi elada. Sa oled 47, abielus olnud 30 a ja suhtes 33 aastat.
Ja sa tahad nüüd ja kohe uut meest?
Õpi elus ise ka hakkama saama, ei pea klammerduma ja meestele elama. See sinu abitus ja saamatus on täiesti kohutavad.

Sale? Sorry, aga kui sa oled 47, siis on üpris ükskõik kui sale või paks sa oled. Selles vanuses ei looda suhteid kehakaalu järgi ja kui luuakse, siis pole see suhe nagunii midagi väärt.

Proovi nüüd ise inimesena areneda, endaga ja eluga hakkama saada, teha seda, mida teised sinuvanused on terve elu teinud- saanud iseseisvateks inimesteks. Kui sa olid abielludes 17, siis kindlasti oli hulk mehi, kes sinusugust ronitaime tahtsid. Keskealist ronitaime ei taha keegi. See on haletsusväärne.

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 03:44; 23.09 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te võtate, et 17-aastaselt abiellus?
Isehakanud detektiivid platsis jälle?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te võtate, et 17-aastaselt abiellus?

Isehakanud detektiivid platsis jälle?

Sa loe teisi teemasid ka, siis saad kohe aru, kes on kes.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 07:39; 23.09 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust te võtate, et 17-aastaselt abiellus?

Isehakanud detektiivid platsis jälle?

Sa loe teisi teemasid ka, siis saad kohe aru, kes on kes.

m.o.t.t

Ongi “detektiividest” Perekooli sõltlased jälle platsis, kes iga teema läbi hekseldavad ja järeldavad, et okei, hiljuti just üks kirjutas lahkuminekust, JÄRELIKULT on tegu selle sama inimesega.

Siinkohal aitaks vist vaid soovitus endale elu hankida, et ei peaks, silmad punnis, mingeid totakaid järeldusi tegema. Või tõesti arvategi, et see Perekool hingitseb vaid 2-3 inimese toel, kes meeleheitlikult siin teemasid vorbivad?

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen väga töökas. Sale. Paljude meeste arvates ilus naine

Väga tark naine sa ei ole, kui naistefoorumis sellisel kombel ennast kirjeldad.
Moorid lähevad kadedusest ju sinilillaks.
(vaata kasvõi oma miinuseid ja loe kommentaare, mida nad pressima hakkasid, a`la sellises vanuses välimust ei vaadata jne blabla)

Aga mehe leiad vabalt. Samamoodi on normaalseid teise ringi mehi olemas, kel naisega on suusad mingil põhjusel risti läinud, aga suhtes on harjunud olema.
Ja otsimisega peaks isegi ju lihtsam olema, kui 20ne aastasena; siis mõtlesid, et ei tea, kas temast saab keegi; nüüd, selles vanuses on juba näha, kas on saanud või mitte…

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 08:06; 23.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sel mehel siis viga oli?

Mees on aastaid käinud kasiinos. Pigistasin silma kinni. Viimasel ajal hakkas aga kodust asju kaduma.

I-le sai täpp peale, kui selgus, et mehel on teine pere veel. Suhe on kestnud viis aastat ja hiljuti sündis ka laps.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 22:22; 23.09 08:12; 23.09 10:28; 23.09 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sel mehel siis viga oli?

Mees on aastaid käinud kasiinos. Pigistasin silma kinni. Viimasel ajal hakkas aga kodust asju kaduma.

I-le sai täpp peale, kui selgus, et mehel on teine pere veel. Suhe on kestnud viis aastat ja hiljuti sündis ka laps.

Kui sa oled see teise teema tädi, no miks sina siis kodust välja kolima pead?! Las mees läheb oma uue pere juurde kaks kätt taskus, sina jääd koju edasi!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 07:39; 23.09 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll sa leiad.
Sale – hea füüsiline vorm on ikka ka selles vanuses tähtis.
Aga kui oled natuke eluvõõras, siis vaata ette, et sa ei satuks mõne ärakasutava lurjuse küüsi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka leiad kellegi. Iseasi kui kõrgele või madalale sa oma lati seadnud oled. Ja füüsiline vorm on tähtis. Meeste jaoks eriti, ei taha enamik keskealisi mehi väga vormist väljas sorakat mutti, ükskõik kui sõbralik ja südamlik sa oled.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan ka, et sale keha on väga tähtis. Nägu võib kole olla, aga meestel on peaasi sale keha. Seda olen ka tähele pannud, et sellised 50-60 vahel mehed on just enda vananemisest nii endast väljas, et otsivad kolmekümnendates naisi. Sellistest hoia eemale. Parem vaadata pisut noorem, neil on vaated kaasaegsemad ja ei karda endast vanemaid ega samavanuseid naisi. Nooremate naiste tagaajajad ei ole tavaliselt just eriti hea iseloomuga mehed.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 10:22; 23.09 11:01; 23.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sel mehel siis viga oli?

Mees on aastaid käinud kasiinos. Pigistasin silma kinni. Viimasel ajal hakkas aga kodust asju kaduma.

I-le sai täpp peale, kui selgus, et mehel on teine pere veel. Suhe on kestnud viis aastat ja hiljuti sündis ka laps.

Kui sa oled see teise teema tädi, no miks sina siis kodust välja kolima pead?! Las mees läheb oma uue pere juurde kaks kätt taskus, sina jääd koju edasi!

Oleme mõlemad maja omanikud, aga see kuulus kunagi tema vanematele. Mehe lapsepõlvekodu. Mehe vana isa elab ka meiega. Seega on loogilisem, et mina lahkun. Pealegi, ära läheb ju see, keda miski häirib. Ja olukord häirib ju mind.
Meie kodu asub Tallinnas. Minu korter, kuhu kolin, on ühes Võrumaa alevikus.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 22:22; 23.09 08:12; 23.09 10:28; 23.09 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen terve elu sporti teinud. Nooruses käisin ka palju võistlustel. Sealt siis sale joon ja hea vorm.

Sõnastasin enda teemaalgatuse tõesti nõmedalt. Minu prioriteet ei ole iga hinna eest uus mees leida. Pigem on küsimus arutevas toonis. Kas minu vanuses üldse on võimalik veel elus uut lehekülge pöörata. Kas minu vanuses üldse on reaalne kedagi veel leida? Kas minuealiste seas üldse on vabu mehi? Kas on olemas selliseid mehi, kes ei peta, ei valeta, ei joo, ei ole vägivaldsed? Ma ei käi perekoolis väga tihti, aga nii palju, kui olen siin pereelu alt teiste pereelu kohta lugenud, siis jääb mulje, et normaalseid mehi vist polegi olemas. Kõikidel on üks või mitu suurt ja olulist viga küljes.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.09 22:22; 23.09 08:12; 23.09 10:28; 23.09 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei käi perekoolis väga tihti, aga nii palju, kui olen siin pereelu alt teiste pereelu kohta lugenud, siis jääb mulje, et normaalseid mehi vist polegi olemas. Kõikidel on üks või mitu suurt ja olulist viga küljes.

No ega need ju ei kirjuta, kellel normaalsed mehed on. Peamiselt kirjutatakse probleemidest. Muidugi on normaalseid mehi olemas ja mitte vähe.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 10:22; 23.09 11:01; 23.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega need ju ei kirjuta, kellel normaalsed mehed on. Peamiselt kirjutatakse probleemidest. Muidugi on normaalseid mehi olemas ja mitte vähe.

Ainuke asi, et ega neid ei lasta vabalt ringi jooksma ka:) Neil naine ja pere olemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke asi, et ega neid ei lasta vabalt ringi jooksma ka:) Neil naine ja pere olemas.

Vabu normaalseid mehi on ka. Mina leidsin endale väga toreda mehe 45 aastasena ja valikut oli. Eks oli ka jobusid, aga sobiva leidmine nõuab veidi vaeva igas eas.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.09 10:22; 23.09 11:01; 23.09 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui 47 a on nii ebakindel ja peab oma ainsaks väärtuseks kehakaalu, siis normaalse mehe leidmine ilmselt ei ole lihtne.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 03:44; 23.09 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks meest üldse vaja on? Mõnus ju, kui ei pea teise inimesega arvestama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainuke asi, et ega neid ei lasta vabalt ringi jooksma ka:) Neil naine ja pere olemas.

Vabu normaalseid mehi on ka. Mina leidsin endale väga toreda mehe 45 aastasena ja valikut oli. Eks oli ka jobusid, aga sobiva leidmine nõuab veidi vaeva igas eas.

Kust sa leidsid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni said need viis aastat kenasti elatud. Mis siis nüüd on?

Ilmselt on vahe selles, et kui elad viis aastat ja ei tea, et su parim kaaslane elus on petis.
Kui saad teada, vaevalt, et samamoodi edasi elada saaks…

Sul vist poleks vahet, kui selgub, et mees on külapeale veel lapsi teinud?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 08:06; 23.09 14:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas leian?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.