Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas leidub veel emmesid?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kas leidub veel emmesid?

Postitas:

kas leidub emmesid , kes käivad oma pisikese lapse körvalt öösel tööl , ning mis tööd te siis teete.?Ise pean hakkama otsima muidu ei vea välja üldse ja ootan siis arvamusi kes käivad vöi on käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kes sul last sellel ajal hoiab? mina olin ka väiksena tihti üksi, kuid mind hoidsid sellel ajal inglid.

😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sõbranna käis. Osalise koormusega kondiitriäris, mitte päris tervet ööd ja ka mitte igal ööl, siiski päris palju. Sel ajal veel emapalka ei olnud ja oli vaja hakkama saada. Laps oli tal hästi rahulik ja enamasti magas terve öö rahulikult. Loomulikult mitte üksi, vaid koos isaga. Kuna laps korralilkult magas, sai isa end ka hommikuks välja puhata. Sõbranna magas alati lapsega koos lõunaund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole küll päris teemasse, aga mu eelmises töökohas käis koristaja koristamas nii, et laps oli kaasas. Kah midagi, mida väikese lapse kõrvalt teha saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No ma ei tea, lapsega koos koristama- oleneb muidugi, kui vana laps. 5-aastane vbl tõesti vaatab raamatut või joonistab, aga paariaastast küll ei kujuta ette, märjal põrandal võib kukkuda ja kogu see puhastusvahendite-kemikaalide värk, rääkimata kontoris nt arvutite-printerite jms näppimisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas leidub emmesid , kes käivad oma pisikese lapse körvalt öösel tööl , ning mis tööd te siis teete.?Ise pean hakkama otsima muidu ei vea välja üldse ja ootan siis arvamusi kes käivad vöi on käinud.[/tsitaat]
SInu laps on alla 3 kuud vana eksole?
kas sa ei tahaks pigem õhtuti koristama minna ja mees jäta last valvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin õhtuti koristamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. kas leidub veel emmesid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.