Esileht Beebi ja mitmikud Kas ligi aastase öine söötmine on vajalik?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas ligi aastase öine söötmine on vajalik?

Postitas:

Kui peaaegu aastane titt läheb varakult magama (pool kaheksa) ja töuseb 11-12 tunni pärast üles, kas tal võib olla tingimata vajadus keset ööd üks kord piima saada? Või peaks nii suur laps olema põhimõtteliselt võimeline hommikuni läbi ajama selle 300ml rpa-ga, mille ta enne uinumist sisse kaanib?

Kui ta öösel üles ärkab, siis ei saa teda ilma pudelist söötmata kuidagi enam magama – jääb korraks magama küll, aga ärkab 5 minuti pärast jälle ja hakkab nutma, ja nõnda edasi, kuni ma lõpuks süüa annan. Aga päeval sööb väga halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Põhimõtteliselt peaks öö läbi magama. Samas ei selgu su kirjast, kui palju pisike päeva jooksul süüa saab. Oma lapse puhul olen vaadanud, et kui päeval laps korralikult ei söö, siis on öine uni rahutum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul laps tahtis süüa u. 2h enne ärkamist. Nüüd olen harjutanud, et panen lihtsalt luti suhu, kui nutma hakkab, kasvõi mitu korda järjest. Tegelikult veab ta ilusasti ärkamiseni välja, sest ärgates tal ka nagu meeletut nälga pole. Enne magama minekut keeldub piimast nii et see hommikune 200ml päeva ainukene piim. Tahke toit 2h enne magama minekut ja sellest piisab.
Nii et harjutamise asi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates teisest poolaastast ei pea laps enam öösel sööma. Lapsed, kes söövad öösiti ületavad ööpäevast normi. Nii nad päeval ei jaksagi rohkem süüa ja on öösel eriti näljased.

Öise söömise mina harjutasin välja samamoodi nagu kirjutab 10-kuuse Kägu. Lihtsalt panin lutti järjest iga 5 minuti tagant kasvõi kolm tundi jutti. Nii hakkas öise söömise kellaaeg nihkuma aina hilisemaks ja hilisemaks kuni lõpuks oli käes aeg, kui ta enam ei küsinudki süüa:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aga sööb 3korrda ja samamoodi ei jää enne magama kui saab piima aga päeval sööb korralikul ja kui ta ülesse ärkab siis kohe tõuseb püssti ja nutab,olen ka proovinud et panen luti suhu ja pikali aga tõuseb püssti ja lükkab luti vällja,hullumaja…siis anna piima ja süles kussutan jälle magama:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kas ligi aastase öine söötmine on vajalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.