Esileht Pereelu ja suhted Kas liiga kõrged ootused?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kas liiga kõrged ootused?

Postitas:

Põhimõtteliselt sa tahad meest, kes väärtustab samu asju, mis sina, kellele meeldivad samad tegevused, mis sulle ja oleks samade iseloomuomadustega, mis sinul on.

Ja mul tekib küsimus, milleks? Kas sa ei karda, et enda klooniga läheb igavaks?

Nagu siin keegi ütles, leia omale sõbrannad – palju lihtsam!

Ega sellist täielikku “enese klooni” ei ole nagunii võtta ja pole vajagi. Aga põhiväärtused võiks olla sarnased. Mõelge järgi, miks inimesed lahku lähevad, kas seepärast, et nad on liiga sarnased või et nad on liiga erinevad?
Ja siis mõelge nende peale, kes on õnnelikult koos. Ikka ühiseid huvisid on vaja. Ja tõmmet.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 17:43; 30.04 12:30; 01.05 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinust vanem ja sarnases olukorras… Tore oleks tõesti leida selline mees kes mõtteid loeb ja sobiks nagu sukk saapasse, aga kuna vanust omajagu ja naudin ise olemist koos lastega või tegelikult ka omaette olemist, siis täna ei viitsi absoluutselt ennast kohandada ja arvestada kellegagi veel 24/7. Jah, nautida hetki ja planeeritud kooskäimised miski intervalliga on toredad ja sellest mulle isiklikult piisab. Päris palju on ka selliseid mehi, kes kooselu ei ihkagi on nägusad, elutervete eluviisidega ja meeldivad, kuid kahtlustan et Eestis siiski vähemuses ja liiguvad valitud ringkondades ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise koduarmastaja. Mulle meeldib mugavus, aga ei karda ka tööd. Mulle meeldiks koos telekat vaadata, jalutada, koristada, aias nokitseda, teater, kino. Üle aasta reisida, ühiseid eesmärke seada, niisana ringi sõita jne. Meest, kes räägiks ja ka kuulaks. Ülekõige hindan ausust, vastutustunnet ja usaldust. Eeldan, et lubadustest peetakse kinni.

Noh, minu mees vist on enam-vähem. Kohtusime ka hilja, mina alla 40, mees 40+. Mees on koduarmastaja, meeldib kodus ja õues nokitseda. Ütleb, et hästi tööd teha on oluline, aga ei saa aru neist, kes pidevalt tööl passivad või siis päeva esimese osa jorutavad, aga õhtul on vaja tegemata tööd järgi vihtuma hakata ja siis venib tööpäev hilisõhtusse ning tüütavad tööalaste küsimistega töökaaslasi, kes on juba kodus. Rääkida ja mõtteid vahetada talle meeldib – nii kodus kui ka näiteks koos autoga kuhugi sõites. Tühja juttu ei aja, mida lubab, seda ka mõtleb tõsiselt. Sõpradega ajab asju (tema sõidab sõbra juurest läbi või tuleb sõber meile) ja aitavad vastastikku, aga tuleb sõprade juurest alati mõistlikul ajal koju, st. ta ei “ela” seal sõprade/sugulaste juures. Sellest loetelust rahulik telekavaataja ta pole (kes istuks naisega kõrvuti diivanil ja vaataks midagi algusest lõpuni ära) – telesaated/filmid on tema jaoks liiga pikad, natuke viitsib vaadata ja siis muutub kärsituks ning kolib parem arvuti taha üle, kus klõpsib ühe asja pealt teisele ja vaatab Youtube’i videosid endale huvitavatel teemadel.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ühiseid huvisid on vaja. Ja tõmmet.

Seda pole ma eitanudki, ühistest huvidest see tõmme minul näiteks tekibki. Aga selge on ka see, et harva, kui KÕIK huvid on ühes liinis. Ja kõik harjumused harmoonias jne. Enamik inimesi peab teistega kohanema, mõned on lihtsalt selles osas osavamad kui teised.
Ilma “tõmbeta” ei saa, aga tõmme ei taga ei ühiseid huvisid, harjumusi ega eluvaadet. Sageli tuleb mingis osas järeleandmisi teha.
Seetõttu ongi sõbrannadega lihtsam, et ei pea nendega kogu aeg koos olema ning erinevate eluvaldkondade jaoks võib olla erinev sõbranna: ühega käin matkamas, teisega kinos, kolmandaga arutlen maailma asjade üle, neljas tuleb appi majapidamist korrastama. Sageli ootame mehelt, et see täidaks kõiki meile vajalikke funktsioone “ideaalselt” – ja see on suur viga.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 11:53; 01.05 13:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus on juba kosilasi ees, sinna tuleb ikka juurde. Ma tunnen, et meil oleks huvitav. Kui tunned huvi, kui huvitav, siis huvi korral kirjuta mulle andaluusia2019@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ühiseid huvisid on vaja. Ja tõmmet.

Seda pole ma eitanudki, ühistest huvidest see tõmme minul näiteks tekibki. Aga selge on ka see, et harva, kui KÕIK huvid on ühes liinis. Ja kõik harjumused harmoonias jne. Enamik inimesi peab teistega kohanema, mõned on lihtsalt selles osas osavamad kui teised.

Ilma “tõmbeta” ei saa, aga tõmme ei taga ei ühiseid huvisid, harjumusi ega eluvaadet. Sageli tuleb mingis osas järeleandmisi teha.

Seetõttu ongi sõbrannadega lihtsam, et ei pea nendega kogu aeg koos olema ning erinevate eluvaldkondade jaoks võib olla erinev sõbranna: ühega käin matkamas, teisega kinos, kolmandaga arutlen maailma asjade üle, neljas tuleb appi majapidamist korrastama. Sageli ootame mehelt, et see täidaks kõiki meile vajalikke funktsioone “ideaalselt” – ja see on suur viga.

Mehe olemasolu ei sega kõige vähematki sõbrannade olemasolu. Ja ei ole vaja püüda absoluutselt kõiki oma vajadusi lasta mehel rahuldada, sellega olen nõus.
Kuid! Minu veendumus on, et elukaaslane peaks olema ka parim sõber. Kellega saab rääkida kõigest. Teha vahet, et tema on nüüd “mees” kes täidab ainult mehe osa ja siis on sõbrannad, kes täidavad hingelisi ja suhtlemise vajadusi, on minu arust vale, see on teine äärmus.
Sõbrannad muuseas ei saa sulle pakkuda armastava ja õnneliku suhte partneri rolli.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.04 17:43; 30.04 12:30; 01.05 21:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul on vaja meest, kes sind jumaldaks. On seda palju? Nooremas eas on neid hõõguvaid tundeid enam. Ka vigu tuleb juurde ja süvenevad. Otsides ideaalset, kes oleks sinule kogu aeg pühendunud ja vaimustunud. Ei hakka aega ette ennustama, kuid arvan et sul läheb leidmisega aega…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leian, et normaalsed soovid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni juhuslik tutvus võib areneda millekski enamaks.
Kirjuta esmalt selleks.korraks@online.ee
Aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on normaalse mehe üksielamine praktiliselt välistatud. Ehk kui mees on üksi, siis ongi põhjusel, et tal on midagi viga.

Tegelikult eelistab üha enam inimesi elada üksi, suurem osa neist on täiesti normaalsed.

Üksi elada eelistavat inimest ju ei peeta normaalseks. Normaalne on see, kes üksi jäädes meeleheitlikult uut kaaslast otsib. Ja kui on kaaslase leidnud, siis tahab kõike koos teha ja kaaslasega jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas liiga kõrged ootused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.