Esileht Kodunurk Kas lillemulda võib järgmiseks aastaks ette osta?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas lillemulda võib järgmiseks aastaks ette osta?

Postitas:

Või peaks see olema värske? On sel poes müüdaval lillemullal üldse mingi aegumistähtaeg? Ja kui võib osta, siis kuidas seda säilitada? Kottides on ju õhuagud sees, kas mingid sitikad sinna sisse ei hakka ronima kui näiteks kuuri tõsta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 23:12; 13.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, ära küsi sellist asja! Ma ka eelmisel aastal küsisin ja sain ainult ilkuvaid vastuseid selle kohta. Mul jäi suur kott poolikuks ja uurisin, kas on ok, kui ma panen selle suveks keldrisse ja kasutan järgmisel kevadel edasi.

Kas siis võib või ei või, seda teada ei saanudki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks ei peaks saama? aiamaal ju kasutad sama mulda aastaid. kasvuturvast olen küll hoidnud keldris, suurest pakist jätkus kolmeks aastaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ka hoidnud ooolikut kotti ületalve, mis selle mulla-turbaga ikka juhtub (kuivas, külmas)- niikaua kasutan kui jätkub, seisab kott garaazinurgas. Pole keski (siplegad vms) sinna kuiva mulla sisse tahtnud minna. aga spets ette osta ei näe mõtet, küll allahindlused on järgmisel aastal ka ja muld poest vast otsa ei lõpe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seadus ei keela.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, eks siis ostan ära. Sel kevadel on pidevalt jama olnud, et suvelillede muld on kohalikust poest otsas ja no ei hakka ju bussiga linna sõitma mulda ostma! :S Tellides on ka nii rasketel asjadel saatekulu suurem ja iial ei tea, kaua transport aega võtab. Rõdulilled aga vajavad just suvelilledemulda, mitte mingit suvalist külvi- ja pikeerimismulda, mida siin hetkel müüakse, ehkki tubane külviaeg on ju ammu möödas …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.05 23:12; 13.05 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te olete lapsed või mis, mõelge palun nüüd ise, et mis aegumistähtaeg on mullal. Kas ma viskan igal aastal aiast mulla välja ja toon kusagilt ei tea ainult kust uue ja nii igal kevadel, või mis aastaajal see toimuma peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas te olete lapsed või mis, mõelge palun nüüd ise, et mis aegumistähtaeg on mullal. Kas ma viskan igal aastal aiast mulla välja ja toon kusagilt ei tea ainult kust uue ja nii igal kevadel, või mis aastaajal see toimuma peaks.[/tsitaat]
Minu meelest on küsimusel mõte sees küll, aiamulda ei hoia sa ka teatud niiskusastmel kilekotis aastat. Mingi hallitamine näiteks on täiest võimalik. Aga kokkuvõttes ei usu ka, et midagi hullu juhtuks, ise vast hoiaks seda kotti pigem lahtisena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see nö märg muld? Hoia kuivas ja jahedas kohas nii, et satikad sisse ei pääseks.

Ära poolikut kotti täiesti kinni teibi, õhk peab ka veidi liikuma, muidu läheb hallitama ja see on halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kas lillemulda võib järgmiseks aastaks ette osta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.