Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas loodate, et COVID pass jääks meiega vähemalt ülejärgmise aastani?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Kas loodate, et COVID pass jääks meiega vähemalt ülejärgmise aastani?

Postitas:
Kägu

Antibiootikume süües

No antibiootikume ei soovitata süüa liiga väikese aja tagant, ammugi mitte ei tehta seda profülaktika mõttes igaks juhuks, vaid siis kui ikka tõsine tõbi kallal ja siis ka ei kirjuta arst neid kuidagi kergekäeliselt välja, enne tehakse vereproov ja vaadatakse, kas sulle ikka on seda vaja.

Mul on raske uskuda, et keegi sooviks niisama profülaktika mõttes endale teha antibiootikumikuuri iga mõne kuu tagant. Jah, kui sa oled haige, siis antibiootikumi on teatud olukorras vajalik võtta, aga kui sa pead antibiotsi regulaarselt võtma, siis on sul organism sellest siiski palju nõrgem kui nendel, kes pidevalt antibiotse ei pea manustama.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas ma käin mingites valedes kohtades, aga ma ei näe neid tühjasid kohvikuid, millest kõik räägivad – minu lemmikkohvikus peab ikka veits aega valima, et saaks minna ajal, kui seal vähem rahvast on (sest mina ise tahan ka vaktsineerituna siiski mõistlikult distantsi hoida), teistes, kuhu olen nüüd uute reeglite ajal sattunud või kust mööda jalutanud, on ka alati inimesi. Erandiks mõni Aasia koht, aga vähemalt selles, mis mul kodu lähedal on, voorivad nüüd Wolti ja Bolti kullerid edasi-tagasi, nii et eeldan, et miskipärast just Aasia toitu eelistatakse nüüd koju või kontorisse tellida.

Olen täpselt sama meelt. Töötan ettevõttes, mille kliendid on restoranid ja meie käive ei ole kuidagi langenud võrreldes ajaga, kui kõik said sisse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No antibiootikume ei soovitata süüa liiga väikese aja tagant,

Antibiootikume võteakse kindla vahega selleks, et hoida antibiootikumi taset veres enam-vähem stabiilsel tasemel, võtta tulebki kindla, ette määratud vahega. Sama on vaktsiinidega, selleks, et antikehade arv ei langeks liiga madalale, tulebki kuue kuu möödudes tõhustusdoos teha. Sulle ei tehta sulle seda tõhustusdoosi varem, isegi kui soovid. Mõlemal puhul on eesmärk toime hoida stabiilsel tasemel.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on raske uskuda, et keegi sooviks niisama profülaktika mõttes endale teha antibiootikumikuuri iga mõne kuu tagant.

Antibiootikumide võtmine profülaktikaks oleks ohtlik, kuna antibiootikumid on tervist kahjustavad (tapavad sulle vajaliku soolestiku bakterikoosluse ja soodustavad antibiootikumiresistentsete bakterite teket). Vaktsiinid on õnneks kordades ohutumad ja ennetamine on sageli tunduvalt mõistlikum tee kui tagajärgedega tegelemine. Ainus mis neil sarnast on, ongi see, et mõlemal puhul on vajadus toime stabiilne hoida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei looda, koroonapass on ajutine meede suuremate lainete ohjamiseks. Seda pole pidevalt vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei looda, koroonapass on ajutine meede suuremate lainete ohjamiseks. Seda pole pidevalt vaja.

Ütle seda Kakale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

s! Mul tuttav on vaktsineerimata tervislikel põhjustel ja tema tunnistas, et loodab praeguste piirangute kehtimist mitu aastat, et ei tekiks vastupandamatut kiusatust kuhugi tööväliselt minna ja koroona külge saada.

Tervislikel põhjustel vaktsineerimata inimene on vastava arstitõendi esitamisel võrdne vaktsineeritud või läbipõdenud inimesega. Endal pole siiani olnud probleeme kuskile pääsemisega, ühe korra on teenindaja kutsunud ilmselt juhataja või kellegi, et järgi uurida, et kas võib mind lubada.

Kui sa aga lihtsalt jaurad, et sul on vastunäidustus ilma seda tõendamata, siis muidugi sind kuhugi ei lubata.

Noo see näitab kogu süsteemi jaburust. Viirusele ei saa ju ometi tõendit näidata, et näete. Kogu see süsteem pole ju süsteemi pärast loodud, vaid selleks, et takistada  viiruse levikut. Tõend on viirusele tühi õhk, ja tema levib ikka nii nagu tahab. Kui seda ei mõisteta ja jauratakse mingite tõenditega ja kes kus käia tohib, siis tekib küll küsimus, kes selle süsteemi süsteemi pärast väljamõtles. Senine elu on selgelt näidanud, ainult läbipõdemine annab mingit ajaks immuunsuse ja ongi kõik. Vaktsiin heal juhul haigestumise korral hoiab ära halvima. Kõigi piirangute ja passide eesmärk peab olema üks, takistada viiruse levikut.  Vaktsiinipass ei taga seda, et inimene poleks viiruse kandja, nii et tuleb otsida mingit teised võimalsued viiruse leviku takistamiseks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas loodate, et COVID pass jääks meiega vähemalt ülejärgmise aastani?