Esileht Pereelu ja suhted Kas lööksite mehe üle, kui oleks võimalus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )

Teema: Kas lööksite mehe üle, kui oleks võimalus?

Postitas:
Kägu

Minu enda mehe lõi üle meie lapsehoidja. Väga reeturlik käitumine oli. Ei huvitanud meie väiksed lapsed ega midagi. Ta oli ise abielus, seega topelt reeturlik käitumine. Nüüd olen ise vaba naine ja on suhe abielumehega, kes oleks nõus minu kasuks otsustama. Kas teie kasutaksite võimalust või ikka oleks mingid süümekad ka olemas?

+11
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu enda mehe lõi üle meie lapsehoidja. Väga reeturlik käitumine oli. Ei huvitanud meie väiksed lapsed ega midagi. Ta oli ise abielus, seega topelt reeturlik käitumine. Nüüd olen ise vaba naine ja on suhe abielumehega, kes oleks nõus minu kasuks otsustama. Kas teie kasutaksite võimalust või ikka oleks mingid süümekad ka olemas?

Kui armastan, ei huvitaks.

+10
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu enda mehe lõi üle meie lapsehoidja.

https://www.cbsnews.com/news/mildred-baena-arnold-schwarzeneggers-mistress-breaks-silence/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd olen ise vaba naine ja on suhe abielumehega, kes oleks nõus minu kasuks otsustama.

Jajah, kõik nad lubavad. Miks sa siis armuke oled ;)?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole või kodutu, karma teab ikka su aadressi????

+19
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei liigu pätiseltskonnas. Ei kujuta ette, mida peale hakata m.unniga, keda ei saa isegi millimeetri võrra usaldada. Päriselt ei tea. Pätte mina oma kodus ei salli.

+24
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennast ei kujuta hästi üldse sellises olukorras ette, kus suhtes mehega läheksid asjad nii kaugele, et üldse tekiks huvi temaga mingeid suhteid edasi arendada. Ehk siis jah, ma ei käiks suhtes mehega deitimas või ei sebiks. Ei ole nõus olema kellelegi mingi teine valik või varuvariant, seega mees peaks (enne) olema vallaline, et ma temaga üldse mingeid suhteid arendama hakkaks. Võib-olla oleks see võimalik sellisel juhul, kus mees oma suhet/peret minu eest varjab, aga siis ei oleks küsimus enam ainult tema suhtes, vaid juba ka minule valetamises, seega sellist meest niikuinii ei usaldaks.

+21
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennast ei kujuta hästi üldse sellises olukorras ette, kus suhtes mehega läheksid asjad nii kaugele, et üldse tekiks huvi temaga mingeid suhteid edasi arendada. Ehk siis jah, ma ei käiks suhtes mehega deitimas või ei sebiks. Ei ole nõus olema kellelegi mingi teine valik või varuvariant, seega mees peaks (enne) olema vallaline, et ma temaga üldse mingeid suhteid arendama hakkaks. Võib-olla oleks see võimalik sellisel juhul, kus mees oma suhet/peret minu eest varjab, aga siis ei oleks küsimus enam ainult tema suhtes, vaid juba ka minule valetamises, seega sellist meest niikuinii ei usaldaks.

No minul toimub armumine paugust, enne kui ma inimesest üldse midagi tean, k.a nime.

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennast ei kujuta hästi üldse sellises olukorras ette, kus suhtes mehega läheksid asjad nii kaugele, et üldse tekiks huvi temaga mingeid suhteid edasi arendada. Ehk siis jah, ma ei käiks suhtes mehega deitimas või ei sebiks. Ei ole nõus olema kellelegi mingi teine valik või varuvariant, seega mees peaks (enne) olema vallaline, et ma temaga üldse mingeid suhteid arendama hakkaks. Võib-olla oleks see võimalik sellisel juhul, kus mees oma suhet/peret minu eest varjab, aga siis ei oleks küsimus enam ainult tema suhtes, vaid juba ka minule valetamises, seega sellist meest niikuinii ei usaldaks.

No minul toimub armumine paugust, enne kui ma inimesest üldse midagi tean, k.a nime.

Inimesed on tõesti väga erinevad, aga siiski on mingi vahe “armumisel” kellegi välimusse või “armumisel” inimesesse selliselt, et sa tahad just selle inimese kõrval oma elu jätkata. See paugust armumine kellessegi, kelle kohta mitte midagi ei tea, vist ei ole ikka päris see sama armumine, mis on inimese vastu, kes juba on lähedaseks saanud ja kellest lahkumine teeks päriselt niimoodi haiget, et sellest üle saamiseks läheb aega.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennast ei kujuta hästi üldse sellises olukorras ette, kus suhtes mehega läheksid asjad nii kaugele, et üldse tekiks huvi temaga mingeid suhteid edasi arendada. Ehk siis jah, ma ei käiks suhtes mehega deitimas või ei sebiks. Ei ole nõus olema kellelegi mingi teine valik või varuvariant, seega mees peaks (enne) olema vallaline, et ma temaga üldse mingeid suhteid arendama hakkaks. Võib-olla oleks see võimalik sellisel juhul, kus mees oma suhet/peret minu eest varjab, aga siis ei oleks küsimus enam ainult tema suhtes, vaid juba ka minule valetamises, seega sellist meest niikuinii ei usaldaks.

No minul toimub armumine paugust, enne kui ma inimesest üldse midagi tean, k.a nime.

Sellisel juhul on see ju pinnapealne armumine, mis võib inimest tundma õppides ära kaduda. Ja siis selle nimel oleks ok mehe pere lõhkuda, et saaks natuke aega  hullata?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minul toimub armumine paugust, enne kui ma inimesest üldse midagi tean, k.a nime.

Sa ei vastanud mulle. Miks ta juba oma naist maha pole jätnud?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul on see ju pinnapealne armumine, mis võib inimest tundma õppides ära kaduda. Ja siis selle nimel oleks ok mehe pere lõhkuda, et saaks natuke aega  hullata?

Talle tehti ju, siis tahab samuti kätte maksta. Üks nädal ühes teises foorumis oli just see arutelu, et miks naised lõhuvad peresid ja pärast viskavad selle mehe minema kui kasutatud nuustiku. Tõin ka siin foorumis selle näite – endal mingid traumad, vihatakse teiste õnne jne. Ühesõnaga-tuleks endaga tegeleda, mitte armuda.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleks üle elanud suhte ja ka pere purunemise mehe armukese tõttu ning teaksin seda valu, mida selline asi põhjustab, siis ise teistele seda ei teeks. Tinder on täis mehi, kes soovivad “suhelda”, aga naine on tegelikult olemas. Sellistega mina suhtlust jätkata ei soovi. Vähemalt tuleb au anda, kes kohe alguses mainib seda, säästab mind aega raiskamast selliste peale.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mind on ka petetud kunagi, siis mingil põhjusel mõtlen samamoodi, et ju siis mulle ka lubatud. Ei tunne nagu süümepiinu, et teine naine tunneb ennast sama halvasti, kui mina siis, kui mind peteti.

Teoreetiliselt räägin, ma ei ole kellegi armuke kunagi olnud. Aga ei välista, et see kunagi juhtuda võiks.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei vastanud mulle. Miks ta juba oma naist maha pole jätnud?

Minu puhul jättis mees kuu pärast minuga tutvumist oma naise maha. Mina pole teemaalgataja.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul on see ju pinnapealne armumine, mis võib inimest tundma õppides ära kaduda. Ja siis selle nimel oleks ok mehe pere lõhkuda, et saaks natuke aega  hullata?

Paari nädala-kuuga on selge, kas tahad selle inimesega koos edasi liikuda või ei.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu puhul jättis mees kuu pärast minuga tutvumist oma naise maha. Mina pole teemaalgataja.

Jäetakse ka sind. See komme armukestepidajal on.

+18
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teoreetiliselt räägin, ma ei ole kellegi armuke kunagi olnud. Aga ei välista, et see kunagi juhtuda võiks.

Ei ole sa esimene ega viimane, aga vähemalt aus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäetakse ka sind. See komme armukestepidajal on.

Aa ei, mind ei jäeta. Jätsin ta ise 8 aastat hiljem, sai villand.

+7
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatu roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei lööks mitte üles, vaid natuke allapoole ikka ja sisiseks: “Kobi oma naise juurde, siga!”

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise mehe?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatu roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik mehed on äranikutud, nagau naisedki. Mingit süütut meest ei sooviks iial.

No teise naise mees on seda eriti, pole tegu mingi väikse suhtega, vaid suur ajalugu jne. Kuidas see sind ei häirinud? See ”AA EI, MIND EI JÄETA” sai minult väärilise vastuse – hüppa siis, kui suudad leida mehe, kes hindab sind sinu pärast ja ei pea kedagi maha jätma. Antud juhul oli mees nagu ütlesin, äraaetud. Süütusest pole keegi rääkinud, mis teema selle süütusega viimasel ajal on? Tead mõnda süütut või? Mina tean ühte ainult, üks välismaalane, kes enne abielu ei seksi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole elus vaadanud hõivatud mehi. Eks see tuleneb sellest, et ma ei ole kõnts.

+7
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja mehe puhul on seda süütust ka ülikeeruline kontrollida, et sellega üldse keksida tasub, et sina ei taha ja nänänä.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik mehed on äranikutud, nagau naisedki. Mingit süütut meest ei sooviks iial.

No teise naise mees on seda eriti, pole tegu mingi väikse suhtega, vaid suur ajalugu jne. Kuidas see sind ei häirinud? See ”AA EI, MIND EI JÄETA” sai minult väärilise vastuse – hüppa siis, kui suudad leida mehe, kes hindab sind sinu pärast ja ei pea kedagi maha jätma. Antud juhul oli mees nagu ütlesin, äraaetud. Süütusest pole keegi rääkinud, mis teema selle süütusega viimasel ajal on? Tead mõnda süütut või? Mina tean ühte ainult, üks välismaalane, kes enne abielu ei seksi.

Millise väärilise? Ajad mingit lolli juttu. Mees, kes jätab endise elu, lahkubki sealt minu pärast, kelle siis veel. Sama naisega maganud mehed on kordades vähem ära aetud, kui vabad mehed, kes iga päev erinevate naistega magavad????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise väärilise? Ajad mingit lolli juttu. Mees, kes jätab endise elu, lahkubki sealt minu pärast, kelle siis veel. Sama naisega maganud mehed on kordades vähem ära aetud, kui vabad mehed, kes iga päev erinevate naistega magavad????

Väärilise, sellise, kes pole suhtes ega abielus. Sellise, kes ei taha kellegagi pikalt koos olla, aga sinuga tahab. Sellise. Sinu juhtumi taga on ülipalju juhtumeid, kus mees annab katteta lubadusi ja naised lasevad end ära kasutada. Ja need, kes ära tulevad, lõpuks jätavad selle teise maha – nad on ebausaldusväärsed. Teevad seda äkki ja salaja, kui soe koht on valmis vaadatud.

Ja mina pole nõus, et vähem maganud. Mul on tuttavaid nooremapoolseid mehi, kes saaksid iga õhtu uue naise, aga viimase 10 aastaga on olnud ainult kolm-neli partnerit.

Paarisuhtes aga n…. aastaid ja aastaid ja kordi ja kordi. Vallalised aga ei kepi igal õhtul, see pole primaarne. Paarisuhtes aga kolm korda nädalas. Aastas on 52 nädalat. 52×3=156 korda ja siis korruta see aastatega, pikalt koos oldi. Panin kolm korda nädalas, sest suhte alguses toimub kepiralli kogu aeg ja pidevalt, hiljem vähem, aga keskmiselt kolm korda.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui sina siis tahad seda äraaetud kronu 8 aastat n…, siis oled ise kas palju maganud või peast soe.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui abielumees elab kõrvalsuhtes, siis abielunaine teda tagasi ei taha. Mees on ebausaldusväärne. Teiseks haigused, milline naine armastab petist nii palju, et on valmis tema nimel vähki põdema. Neid ära käimisi ja hiljem abielu päästmisi võib üritada, kuid usaldust ei saa osta. Kõik mida mees edaspidi kodus räägib on kahtluse all. Kui mees lahutab abielu, ei tähenda,et armuke oleks päti endale saanud, mehel ei ole lihtsalt muud kohta kuhu minna. Muster on üldiselt nii: lahutuse puhul hüljatakse nii pere kui armukesed ja vaadatakse üldse puhas leht. Ei pruugi tegemist olla üle löömisega, kunagi ei tea mitu naist mehel abielunaise ja nn. armukese lisaks on olnud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas lööksite mehe üle, kui oleks võimalus?