Esileht Pereelu ja suhted Kas lööksite mehe üle, kui oleks võimalus?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )

Teema: Kas lööksite mehe üle, kui oleks võimalus?

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatu roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa kepita vallalisi, tõenäoliselt pole ta veel eelmisest linu jõudnud vahetada????

Aga miks see sind häirib, et nimetan, kuidas asjad on? Ise ju andsid tollele jalaga tagumikku. Peaksid ju õnnelik olema, et nii temast räägin.

Mina loen pidevalt pk, kuidas mingid mehed ei tee välja ja ei viitsi n.. käia jne, aga ise n… samamoodi kellegagi, miks peaks truu olema siis. Miks peaks näiteks see mees truu olema, kes oma naise kõrvalt vottis sinu endale. Sellised inimesed ei ole truud, nad panevad korraga mitut. See, kes ütles, et enamasti on partnereid ja armukesi veelgi rohkem – jah, on, ega nad esimese armukesega ära ei lähe, nad valivad ka armukeste seast omale sobivaid. Mõnikord ei leiagi abielunaisest paremat.

Kui lugesid hiljuti uudist, kuidas mehed maksid suuri summasid, et tiivaripsutamine välja ei tuleks, siis saad aru, mida ma mõtlen. Nad on valmis SUURI SUMMASID maksma, et JUMALA EEST oma naine teada ei saaks.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Millise väärilise? Ajad mingit lolli juttu. Mees, kes jätab endise elu, lahkubki sealt minu pärast, kelle siis veel. Sama naisega maganud mehed on kordades vähem ära aetud, kui vabad mehed, kes iga päev erinevate naistega magavad????

Väärilise, sellise, kes pole suhtes ega abielus. Sellise, kes ei taha kellegagi pikalt koos olla, aga sinuga tahab. Sellise. Sinu juhtumi taga on ülipalju juhtumeid, kus mees annab katteta lubadusi ja naised lasevad end ära kasutada. Ja need, kes ära tulevad, lõpuks jätavad selle teise maha – nad on ebausaldusväärsed. Teevad seda äkki ja salaja, kui soe koht on valmis vaadatud.

Ja mina pole nõus, et vähem maganud. Mul on tuttavaid nooremapoolseid mehi, kes saaksid iga õhtu uue naise, aga viimase 10 aastaga on olnud ainult kolm-neli partnerit.

Paarisuhtes aga n…. aastaid ja aastaid ja kordi ja kordi. Vallalised aga ei kepi igal õhtul, see pole primaarne. Paarisuhtes aga kolm korda nädalas. Aastas on 52 nädalat. 52×3=156 korda ja siis korruta see aastatega, pikalt koos oldi. Panin kolm korda nädalas, sest suhte alguses toimub kepiralli kogu aeg ja pidevalt, hiljem vähem, aga keskmiselt kolm korda.

Selline mul oli enne teda ja nüüd ka. Mingit vahet pole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120135290/kas-tulen-kulla-arimees-kalle-maksis-naisele-uheoosuhte-varjamise-eest-54-000-eurot

Ainult selleks, et välja ei tuleks…. kui nad on valmis nii palju maksma, siis ei ole neil sellest kõrvalnaisest sooja ega külma, arvan ma.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline mul oli enne teda ja nüüd ka. Mingit vahet pole.

Mentaalne vahe on, tead. Ära vajub/ära kuivab, iha kaob. Ah, sa ei saa neist asjadest aru, sest sina võtsid sellise mehe endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kepita vallalisi, tõenäoliselt pole ta veel eelmisest linu jõudnud vahetada????

Aga miks see sind häirib, et nimetan, kuidas asjad on? Ise ju andsid tollele jalaga tagumikku. Peaksid ju õnnelik olema, et nii temast räägin.

Mina loen pidevalt pk, kuidas mingid mehed ei tee välja ja ei viitsi n.. käia jne, aga ise n… samamoodi kellegagi, miks peaks truu olema siis. Miks peaks näiteks see mees truu olema, kes oma naise kõrvalt vottis sinu endale. Sellised inimesed ei ole truud, nad panevad korraga mitut. See, kes ütles, et enamasti on partnereid ja armukesi veelgi rohkem – jah, on, ega nad esimese armukesega ära ei lähe, nad valivad ka armukeste seast omale sobivaid. Mõnikord ei leiagi abielunaisest paremat.

Kui lugesid hiljuti uudist, kuidas mehed maksid suuri summasid, et tiivaripsutamine välja ei tuleks, siis saad aru, mida ma mõtlen. Nad on valmis SUURI SUMMASID maksma, et JUMALA EEST oma naine teada ei saaks.

Sa said valesti aru, mind ei ole keegi kusagilt kôrvalt pannud, ma poleks sellega nôus! Seetôttu ta pidigi oma suhte lôpetama, kuna tahtis minuga olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline mul oli enne teda ja nüüd ka. Mingit vahet pole.

Mentaalne vahe on, tead. Ära vajub/ära kuivab, iha kaob. Ah, sa ei saa neist asjadest aru, sest sina võtsid sellise mehe endale.

Kuidas ma ei tea, kui just tean ja môlemad variandid olnud? Elan ju vaba mehega????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa said valesti aru, mind ei ole keegi kusagilt kôrvalt pannud, ma poleks sellega nôus! Seetôttu ta pidigi oma suhte lôpetama, kuna tahtis minuga olla.

Jajah, mehed lõpetavad suhte, ise pole pannudki. See on sama, mis süütuga abieluööl magada (nagu too mees perekoolis rääkis, et kohe üldse ei klappinud). Ei sülita keegi kaevu ega viska mee sisse tõrva enne, kui on teada, et uue naisega on kõik parem. Ära mängi lolli.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas ma ei tea, kui just tean ja môlemad variandid olnud? Elan ju vaba mehega????

Noh, ka mina tean, mis mind erutab ja mis mitte. Nii et, kõik taandub inimese iseloomujoontele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa said valesti aru, mind ei ole keegi kusagilt kôrvalt pannud, ma poleks sellega nôus! Seetôttu ta pidigi oma suhte lôpetama, kuna tahtis minuga olla.

Jajah, mehed lõpetavad suhte, ise pole pannudki. See on sama, mis süütuga abieluööl magada (nagu too mees perekoolis rääkis, et kohe üldse ei klappinud). Ei sülita keegi kaevu ega viska mee sisse tõrva enne, kui on teada, et uue naisega on kõik parem. Ära mängi lolli.

Nonàed. On ka selliseid naisi, kelle pàrast tasub riskida. Sina ilmselgelt selline pole.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonàed. On ka selliseid naisi, kelle pàrast tasub riskida. Sina ilmselgelt selline pole.

See pole isegi solvang mulle. Ma ei taha, et keegi minu pärast riskib. Mina oleks kirjutanud ka teises teemas 10 punkti sekka ühe sellise punkti:

ma ei taha paljudega magada, sest ma ei taha, et üks neist 50st hakkab mind päriseks tahtma. Ma ei taha seda tunnet, et keegi tunneb minu pärast ennast halvasti. Aga see võib juhtuda. Mida rohkem partnereid, seda suurem võimalus, et üks armub ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu enda mehe lõi üle meie lapsehoidja. Väga reeturlik käitumine oli. Ei huvitanud meie väiksed lapsed ega midagi. Ta oli ise abielus, seega topelt reeturlik käitumine. Nüüd olen ise vaba naine ja on suhe abielumehega, kes oleks nõus minu kasuks otsustama. Kas teie kasutaksite võimalust või ikka oleks mingid süümekad ka olemas?

Ma lugesin esmalt et “kas lööksite mehe maha, kui avaneks võimalus” 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi prostituutidele on ju lõpuks abieluettepanekuid tehtud karjääri jooksul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nonàed. On ka selliseid naisi, kelle pàrast tasub riskida. Sina ilmselgelt selline pole.

See pole isegi solvang mulle. Ma ei taha, et keegi minu pärast riskib. Mina oleks kirjutanud ka teises teemas 10 punkti sekka ühe sellise punkti:

ma ei taha paljudega magada, sest ma ei taha, et üks neist 50st hakkab mind päriseks tahtma. Ma ei taha seda tunnet, et keegi tunneb minu pärast ennast halvasti. Aga see võib juhtuda. Mida rohkem partnereid, seda suurem võimalus, et üks armub ära.

Erinevalt sinust oleks mul juba syda paha, kui mul oleks 20 partnerit. Aga minu pàrast tasub riske vôtta, selline naine on harva vaba????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu enda mehe lõi üle meie lapsehoidja. Väga reeturlik käitumine oli.

Lapsehoidja seksis mehega-see on klassika. Googeldage mõnda täiskasvanutele mõeldud filmide saiti. Loomulikult ei ole ilus nii teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust oleks mul juba syda paha, kui mul oleks 20 partnerit. Aga minu pàrast tasub riske vôtta, selline naine on harva vaba????

Ma ei ole nõus. Naine on vaba, kui ta tahab olla, pole millegi muuga pistmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei arva sihukesest tuulelipu kombel ringiaelemisest eriti midagi. Mälu on sihukestel ka vilets – kas nad siis on unustanud, kuidas omal ajal suur armastus peal ja liblikad kõhus olid? Nüüd on too unustatud ja juba uus samasugune armastus silmapiiril. Oleksin mõistnud sihukesi sada aastat tagasi – siis võis tõesti olla, et vanemad leppisid  abielu noorte seljataga kokku ja armastusest ei  küsinud keegi. Tänapäeval aga ei seisa keegi piitsaga kellegi selja taga ega sunni teda abi- või kooselluma. Seega, kuidas saab väita, et vana kaasa vastu õigeid tundeid polevat, aga vot uus armuke, see alles on pannud südame tõeliselt põksuma!

Päris kindel on, et peagi oled ka sina tema jaoks möödanik, mõttetu “kõõm” või  “krõhva”, kes tuleb uue värske tibina vastu välja vahetada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kasutaks. Täitsa ausalt. Sest ma lihtsalt siiralt ei taha suhtes mehi.

Suhtes mehed on mu jaoks alati olnud suur turn off. Lihtsalt tekib selline põlgusetunne. Jälestan inimesi, kes partneri selja taga hiilivad ja keppi otsivad või siis veel hullem – need, kes teavad, et partner pole see õige, aga ei taheta üldse üksi olla ja siis otsivad suhtes olles seda “paremat” kogu aeg. Lihtsalt tekib vastikustunne. Ja ei tahaks ka selle pärast, et ei usaldaks sellist meest iial. Kunagi ei saaks teada, millal siis minu selja taga sedasi uut otsib ja “oleks valmis kellegi teise kasuks otsustama”.

Lisaks oleks solidaarne naiste suhtes. Ei tahaks teisele naisele haiget teha. Karmasse usun ka.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd olen ise vaba naine ja on suhe abielumehega, kes oleks nõus minu kasuks otsustama.

Kes petab korra, petab teisegi ja kolmanda. Kui südametunnistus lubab, siis eks löö üle, aga ära hiljem nuta kui see reeturlik mees sinu järgmise vastu vahetab.

Teine asi on muidugi see, et pea 100% abielumehi räägivad armukestele, et suhe on oma naisega ammu läbi ja on nõus kodunt iga kell ära kolima. Vähesed neist tegelikult kolivad. Ja armukesi kipub neil tihtipeale rohkem kui üks korraga olema.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd olen ise vaba naine ja on suhe abielumehega, kes oleks nõus minu kasuks otsustama.

Kes petab korra, petab teisegi ja kolmanda. Kui südametunnistus lubab, siis eks löö üle, aga ära hiljem nuta kui see reeturlik mees sinu järgmise vastu vahetab.

Teine asi on muidugi see, et pea 100% abielumehi räägivad armukestele, et suhe on oma naisega ammu läbi ja on nõus kodunt iga kell ära kolima. Vähesed neist tegelikult kolivad. Ja armukesi kipub neil tihtipeale rohkem kui üks korraga olema.

minu mees kolis oma eksi, kellega oli koos elanud umbes 5 aastat ja kellega oli ka laps, juurest ära umbes 2 nädalat peale suhte algust. teretuttavad olime selleks ajaks umbes 3 kuud, kuna töötasime samas asutuses. praeguseks 25+ a abielus

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mitmeid sorti abielumehi. Osadel ongi vana suhe karidel ja tegelikult ka otsivad uut partnerit- uut armastust selleks, et edasi liikuda. Osad jälle on tegelikult oma naisega emotsionaalselt seotud ja puudu on ainult kirss tordil. Need tahavadki pikaajaliselt kõrvalsuhet, kuigi armukesele võidakse kokku luuletada tohutud lubadused.

Kas ma ajaks ära teise naise mehe? Heh. Ma pean tunnistama, et olin armunud, mees tglt ei olnud abielus, vaid tal oli üsnagi värske suhe lihtsalt, mille kohta ta mulle 100% tõtt ei rääkinud. Lõpetasime suhtlemise. Kui ta hiljem tuli mulle jutuga, et hakaku ma tema armukeseks, siis saatsin kuu peale. Kuigi tunded olid alles. Lihtsalt tundsin selleks ajaks, et ma olen rohkemat väärt, mul pole oma elust aega aastaid magama panna sellise poolpehme värgi peale. Äkki jätab naise maha – äkki ei jäta. Kogu see klassikaline jutt, et naine on habras, ei elaks üle blabla. No ei.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ei taha paljudega magada, sest ma ei taha, et üks neist 50st hakkab mind päriseks tahtma. Ma ei taha seda tunnet, et keegi tunneb minu pärast ennast halvasti. Aga see võib juhtuda. Mida rohkem partnereid, seda suurem võimalus, et üks armub ära.

Ära muretse. Kui pole keegi siiani sinusse armunud, ei juhtu seda tõenöoliselt enam ka. Minusse on paljud mehed olnud armunud, aga mul sellest küll savi. Armumine on ikka armuja probleem, mida mina sinna teha saaksin.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teie kasutaksite võimalust või ikka oleks mingid süümekad ka olemas?

Mis su enda moraalne kompass selle kohta ütleb siis, truudus on juhuse puudus? Mida see “sinu kasuks otsustamine” tähendama peaks, et kas annad seksi või hakkate koos elama (st oled juba armuke)? Sa oled selle mehega paar parajaid seega, aga ära tule nutma, kui ta jälle järgmise “kasuks otsustab” mingil hetkel tulevikus. On naisi, kes ei hakka armukeseks ja kes ei nilli abielumehi. On naisi, kes magatavad kõike, kes vähegi tähelepanu pöörab ja paar ilusat süna vaevub üle huulte saama. Ise tead, kumba kategooriasse sina kuulud.

Aga üldiselt on see mingi psühholoogiline traumajärgne käitumine küll, et abielunaised, kes ise mehe petmise pärast lahku on läinud, leiavad end hiljem ise armukesena, mingi haige ei-tea-kellele tagasitegemise või enese “enesehinnangu tõstmise” koht. Mitmeid sellised nähtud, õnne pole see eriti kellelegi õuele toonud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa said valesti aru, mind ei ole keegi kusagilt kôrvalt pannud, ma poleks sellega nôus!

Kui naiivseks sa meid õige pead?  Ikka enne “proovitakse järele”, kas kõik klapib, enne kui oma naise juurest ära tullakse ja lahutamise ja kod jagamise jms vaeva nägema hakata. Vastupidiseid on vast 100 naisevahetajast mehest 1 heal juhul!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naiivseks sa meid õige pead?  Ikka enne “proovitakse järele”, kas kõik klapib, enne kui oma naise juurest ära tullakse ja lahutamise ja kod jagamise jms vaeva nägema hakata. Vastupidiseid on vast 100 naisevahetajast mehest 1 heal juhul!

Minu selge sõnum oli, et teine pole ma iialgi ning armukeseks ei alandu. Ise vaatas, mis edasi. Otsustas nii. Ilmselgelt polnud naise vastu enam suuri tundeid, muidu teiste poole vast ei vaadata ka (kohtusime tööga seoses).

Mida see 1 seks annaks? Teineteise tundmine/tunnetamine voodis tuleb nagunii aja jooksul.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna mind on ka petetud kunagi, siis mingil põhjusel mõtlen samamoodi, et ju siis mulle ka lubatud. Ei tunne nagu süümepiinu, et teine naine tunneb ennast sama halvasti, kui mina siis, kui mind peteti.

Teoreetiliselt räägin, ma ei ole kellegi armuke kunagi olnud. Aga ei välista, et see kunagi juhtuda võiks.

Ei saa aru sellisest suhtumisest. Et, kui mulle tehti haiget, siis on igati ok, kui ka mina teen teistele naistele haiget.

Väga vastik suhtumine!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellisest suhtumisest. Et, kui mulle tehti haiget, siis on igati ok, kui ka mina teen teistele naistele haiget. Väga vastik suhtumine!

Haiget teeb ikka see naise mees, mitte armuke. Ei võta seda naist, võtab mõne muu ikka. Tegelege oma truudusetute meestega.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellisest suhtumisest. Et, kui mulle tehti haiget, siis on igati ok, kui ka mina teen teistele naistele haiget. Väga vastik suhtumine!

Haiget teeb ikka see naise mees, mitte armuke. Ei võta seda naist, võtab mõne muu ikka. Tegelege oma truudusetute meestega.

Täpselt. Mees on ikka alati see, kel peamine süü. Tema otsustab petta. Aga naised siis maksavad selle eest TEISTELE NAISTELE kätte. Et näe, mina sain haiget, siis peavad teised naised ka saama. Kus loogika on? Kui mees oli tõbras, siis tehku pigem ikka meestele haiget. Võtku vabu mehi ja petku neid näiteks. Oma sookaaslaste suhtes võiks ikkagi solidaarne olla. Aga selle asemel lüüakse mees teiselt naiselt nö üle. Siis on jälle ju mees see, kes on nagu või sees. Saab 2 naist korraga.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellisest suhtumisest. Et, kui mulle tehti haiget, siis on igati ok, kui ka mina teen teistele naistele haiget. Väga vastik suhtumine!

Olen sinuga täiesti nõus.

Minu isa pettis pikalt minu ema ja lõpuks koliski armukesega kokku.  Mäletan oma ema kurbust ja seda, kuidas ma isa reeturlikkust ja lahkumist teismelisena ise üle elasin.

Mitte iialgi ei tahaks ma seda kellelegi teisele teha.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru sellisest suhtumisest. Et, kui mulle tehti haiget, siis on igati ok, kui ka mina teen teistele naistele haiget. Väga vastik suhtumine!

Haiget teeb ikka see naise mees, mitte armuke. Ei võta seda naist, võtab mõne muu ikka. Tegelege oma truudusetute meestega.

Ja sina naisena tahad olla kaasosaline? Muidugi on kõiges süüdi mees ja oma naise ees vastutab mees, aga et mõni naine tahab osaleda sellises aktsioonis, paneb lihtsalt imestama.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 153 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas lööksite mehe üle, kui oleks võimalus?