Esileht Kodunurk Kas loputate või pesete nõusid enne nõudepesumasinasse panemist?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Kas loputate või pesete nõusid enne nõudepesumasinasse panemist?

Postitas:

https://tarbija24.postimees.ee/4495275/miks-ei-tohiks-nousid-enne-noudepesumasinasse-panekut-loputada

Muidu, on huvitav näha, et perekooli nõudepesumasina teemadest on ära kadunud need, kes raiusid, et masin on mõttetu, masin on kulukam kui käsitsipesu, käsitsipesu on mugavam jne.

Ma siis ütlen. Käsitsipesu on mugavam ja nõudepesumasin on mõttetu.

sa vist oled see 7-liikmelise pere ema, kes selles teemas alati sôrgu vastu ajama hakkab? seesama, kel kulub suure pere nôude pesuks vaid 3 liitrit vett päevas?

Ei, ma olen üksik naisterahvas, kellel määrdub kaks tassi ja üks taldrik päevas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 21:07; 12.05 10:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arva, et need peaks tingimata läbi nõudepesumasina torustiku kanalisatsiooni jõudma

Nõudepesumasina põhjas on ju sõel, mis need jäätmed kinni püüab. Selle tühjendan prükusse nagu kraanikausi sõelagi. Millisel masinal sellist sõela pole?

Aga vaata, pisem sodi läbib ka selle sõela. Ka kraanikausis.
Ma ei ole muide 10 aasta jooksul pidanud oma nõudepesumasina sõela kordagi TÜHJENDAMA. Peab ikka tase olema toidujäätmeid masinasse koguda 😀 Ja ma ei PESE nõusid enne masinasse paenkut vaid lasen vee alt läbi. Juba selle pärast, et mingi puder või taigen kuhugi vispli või lusika külge kinni ei kuivaks. Elementaarne ju.

WTF on PRÜKU? 😀 😀

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 07:44; 06.05 18:32; 12.05 10:35; 15.05 16:50; 15.05 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõudepesumasinate tiiviku avadest olen välja koukinud kalaluid ja riisiterasid. Need püüan maha loputada enne taldrikute masinasse panemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just panin masina käima. Üle loputasin terve masinatäie nõude kohta ühe taldriku, sest seal oli suur lörakas ketšupit. Mingit vedelamat. Ma poleks saanud seda taldrikut muidu masinasse pannagi, oleks serviti pöörates juba masinaukse sisu kõik täis tilgutanud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.05 12:23; 13.05 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellele su geenius ikka pihta ei saanud, et eramajas pole vahet, kas toidujäägid lähevad läbi nõudeka kalisatsiooni või läbi köögi äravoolu.

pealegi on nõudepesumasinast kanalisatsiooni jõudvas vees oluliselt väiksemad toiduosakesed kui kraanikausi kaudu lahkuvad, seega geniaalse poja ema toodud seost tegelikult ei ole olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 17:01; 16.05 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis ütlen. Käsitsipesu on mugavam ja nõudepesumasin on mõttetu.

sa vist oled see 7-liikmelise pere ema, kes selles teemas alati sôrgu vastu ajama hakkab? seesama, kel kulub suure pere nôude pesuks vaid 3 liitrit vett päevas?

Ei, ma olen üksik naisterahvas, kellel määrdub kaks tassi ja üks taldrik päevas.

Täpsemini öeldes üksik naisterahvas, kes süüa ei tee.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 07:44; 06.05 18:32; 12.05 10:35; 15.05 16:50; 15.05 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellele su geenius ikka pihta ei saanud, et eramajas pole vahet, kas toidujäägid lähevad läbi nõudeka kalisatsiooni või läbi köögi äravoolu.

pealegi on nõudepesumasinast kanalisatsiooni jõudvas vees oluliselt väiksemad toiduosakesed kui kraanikausi kaudu lahkuvad, seega geniaalse poja ema toodud seost tegelikult ei ole olemas.

Kas te, geeniusied, kumbki ei saa aru, et nõudepesumasina tervise huvides ei ole mõtet sealt toidujäätmeid läbi lasta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.05 07:44; 06.05 18:32; 12.05 10:35; 15.05 16:50; 15.05 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loputan, sest olen väga laisk ja ma ei taha kindlasti nõudepesumasinat kuskilt puhastada või hooldada. Loputamine ja käsitsi nõude pesemine on kaks väga erinevat asja, ei saa öelda, et miks siis loputades kohe ära ei pese. Sest nagu ma juba ütlesin, ma olen laisk, ja kui ma hakkaks loputamise asemel nõusid pesema, siis ma peaks selleks juba kindad kätte panema ja pikemalt solberdama jääma. Ja pealegi paneb masin nõud-klaasid rohkem särama.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loputan üle. seepärast, et nii nagu reklaamis minu masin ei toimi. et paned sisse ärakuivanud nõu ja peseb puhtaks. aga kuna ma masinat alati kohe peale söömist käima ei pane, sest masin ei saa täis, siis kuivab must taldrik ära ja puhtaks ei lähe.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellele su geenius ikka pihta ei saanud, et eramajas pole vahet, kas toidujäägid lähevad läbi nõudeka kalisatsiooni või läbi köögi äravoolu.

pealegi on nõudepesumasinast kanalisatsiooni jõudvas vees oluliselt väiksemad toiduosakesed kui kraanikausi kaudu lahkuvad, seega geniaalse poja ema toodud seost tegelikult ei ole olemas.

Kas te, geeniusied, kumbki ei saa aru, et nõudepesumasina tervise huvides ei ole mõtet sealt toidujäätmeid läbi lasta?

mina, geenius, ei ole kirjutanud sõnagi oma nõudepesumasina kasutamisharjumustest ja olen kommenteerinud ainult eramaja kanalisatsiooni eripärasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 17:01; 16.05 08:58;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Kodunurk Kas loputate või pesete nõusid enne nõudepesumasinasse panemist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.