Esileht Koolilaps Kas lubaksite lapsel rämpskosmeetikat kasutada?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kas lubaksite lapsel rämpskosmeetikat kasutada?

Postitas:

Või alustada kosmeetikaga tutvumist pigem ökopoe toodetega?

Tegelikult on tütar juba minu kosmeetikat katsetanud, mul endal pole käsi tõusnud rämpsu ostma, pigem oman vähem, kuid kvaliteetseid ja nii naturaalseid meigitooteid kui võimalik. Nüüd ta tahab aga enda omi ja toidupoodide kosmeetikaletid on suur tõmbenumber. Sünnipäevaks tahab üldse sõbranna järel Kyle Jenneri kosmeetikat, mis on ikka tõsine saast nagu kogu see Kardadhianite teema, mis miskipärast on teismeliste tüdrukute meelest kõik nii äge. ????

+8
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 10:47; 16.07 11:21; 18.07 09:20; 21.07 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubaks, las katsetab. Ega iga päev ju ei pane ja nende mõne aastaga end ära ka ei jõua rikkuda, kui sobivamad brändid leiab.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 10:53; 20.07 20:35; 21.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavama otsa Saksa/Prantsuse toodangut võib südamerahuga kasutada, neil on kohalikud seadused kosmeetikatoodetele isegi karmimad kui EL-s. Ja kui emasüda muretseb allergia ja öko koha pealt, siis Põhjamaade brändid- Soome (Lumene), Rootsi (Isadora, Make Up Store). Päris ökodega ei hakkaks katsetama, nagu ka kolmandatest riikidest sisse toodud kaubaga, lihtsalt sel põhjusel, et neil kummalgi ei pruugi olla adekvaatset koostise kontrolli. Suurtel EL tehastel on väga tugev sisekontroll ja EL-s on tootmisele ranged nõuded, nii et lubaks neid lapsel kasutada, kui soovib. Samuti väike törts Kylie Jennerit teeks ilmselt rohkem rõõmu südamele kui kahju tervisele.

+33
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eriti ei usu, et Kardashianide kosmeetika saast on. Neil on nii palju fänne, kes nagunii ostavad kõike, mida nad pakuvad ja neil ei ole mingit mõtet odavat jama neile müüa. Nende maine on neile väga oluline ja nad ei saa riskida sellega, et ebakvaliteetseid asju promoda raha pärast.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma eriti ei usu, et Kardashianide kosmeetika saast on. Neil on nii palju fänne, kes nagunii ostavad kõike, mida nad pakuvad ja neil ei ole mingit mõtet odavat jama neile müüa. Nende maine on neile väga oluline ja nad ei saa riskida sellega, et ebakvaliteetseid asju promoda raha pärast.

Jajah. Aga Trustpiloti keskmine hinne on 1.
https://www.trustpilot.com/review/kyliecosmetics.com

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:23; 19.07 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lapsel lubanud lihtsalt iseenda meigivahendeid kasutada neil harvadel kordadel kus tal selle järele soov on olnud (tüdruk 13 praegu). Aga ma ei usu ka, et odavama nn rämpskosmeetika kasutamine midagi niiväga hullu teeb – kui just iga päev paksu krohvikihiga ringi ei käi. Lõpuks näeb ju ise, kui meigikreem naha sügelema ajab või ripsmetušš paari pisara peale totaalselt laiali läheb, et tuleks muid tooteid kasutada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suunaks lapsed küll otsejoones kvaliteetse ökokosmeetika juurde. Nx austraalia sari INIKA on suurepärane (saad kaubamajas proovida tooni ja netist tellida). Hind muidugi päris krõbe aga kestab kaua ja on nahasõbralik

Rämpskosmeetikast hoiaks lapse igal juhul eemale, erti puberteedieas kui nahk õrn.

Pigem kingiks kvaliteetse kosmeetiku juures megikoolituse ja mõned tooted peale. Kui tüdrukut huvi tunneb, siis igaljuhul rõõmustab. Lisaks õpib tooteid õigesti kasutama, pintsleid puhastama.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 14:26; 15.07 20:41; 19.07 20:18; 19.07 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suunaks lapsed küll otsejoones kvaliteetse ökokosmeetika juurde. Nx austraalia sari INIKA on suurepärane (saad kaubamajas proovida tooni ja netist tellida). Hind muidugi päris krõbe aga kestab kaua ja on nahasõbralik

Rämpskosmeetikast hoiaks lapse igal juhul eemale, erti puberteedieas kui nahk õrn.

Pigem kingiks kvaliteetse kosmeetiku juures megikoolituse ja mõned tooted peale. Kui tüdrukut huvi tunneb, siis igaljuhul rõõmustab. Lisaks õpib tooteid õigesti kasutama, pintsleid puhastama.

Noored (lapsed) tahavad pigem katsetada ja proovida järjest uusi tooteid. Ma ise olen igapäevane meigitoodete kasutaja, aga isegi mina tüdinen juba oma põsepunast ära enne kui see otsa saab. Seega noorele ei ole see kindlasti argument, et kestab kaua. Mina laseks küll proovida ja ise valida, sest siis oskab ka tulevikus kallist kosmeetikat hinnata.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 16:47; 15.07 22:18; 19.07 18:40; 20.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suunaks lapsed küll otsejoones kvaliteetse ökokosmeetika juurde. Nx austraalia sari INIKA on suurepärane (saad kaubamajas proovida tooni ja netist tellida). Hind muidugi päris krõbe aga kestab kaua ja on nahasõbralik

Rämpskosmeetikast hoiaks lapse igal juhul eemale, erti puberteedieas kui nahk õrn.

Pigem kingiks kvaliteetse kosmeetiku juures megikoolituse ja mõned tooted peale. Kui tüdrukut huvi tunneb, siis igaljuhul rõõmustab. Lisaks õpib tooteid õigesti kasutama, pintsleid puhastama.

Noored (lapsed) tahavad pigem katsetada ja proovida järjest uusi tooteid. Ma ise olen igapäevane meigitoodete kasutaja, aga isegi mina tüdinen juba oma põsepunast ära enne kui see otsa saab. Seega noorele ei ole see kindlasti argument, et kestab kaua. Mina laseks küll proovida ja ise valida, sest siis oskab ka tulevikus kallist kosmeetikat hinnata.

Ja siis pärast paned kogu raha nahaarstile ja kosmeetikutele, sest näost vaatab vastu akne, põletik jms näoprobleemid. Mis tihti tulenevadki ebakvaliteetsest kosmeetikast ja valest näohooldusest. Ja teismeline nutab silmad peast välja ja ei saa aru, kust need nahaalused ummistunud vinnid tulevad. Just selliseid asju saabki selgitada hea kosmeetik, keda ilmselgelt rohkem kui ema kuulatakse.
See nimetatud Kylie Cosmetics on ju eriti hull. Huulepulk, mis ei tulegi maha (12 h!).. jms

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 14:26; 15.07 20:41; 19.07 20:18; 19.07 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina suunaks lapsed küll otsejoones kvaliteetse ökokosmeetika juurde. Nx austraalia sari INIKA on suurepärane (saad kaubamajas proovida tooni ja netist tellida). Hind muidugi päris krõbe aga kestab kaua ja on nahasõbralik

Rämpskosmeetikast hoiaks lapse igal juhul eemale, erti puberteedieas kui nahk õrn.

Pigem kingiks kvaliteetse kosmeetiku juures megikoolituse ja mõned tooted peale. Kui tüdrukut huvi tunneb, siis igaljuhul rõõmustab. Lisaks õpib tooteid õigesti kasutama, pintsleid puhastama.

Noored (lapsed) tahavad pigem katsetada ja proovida järjest uusi tooteid. Ma ise olen igapäevane meigitoodete kasutaja, aga isegi mina tüdinen juba oma põsepunast ära enne kui see otsa saab. Seega noorele ei ole see kindlasti argument, et kestab kaua. Mina laseks küll proovida ja ise valida, sest siis oskab ka tulevikus kallist kosmeetikat hinnata.

Ja siis pärast paned kogu raha nahaarstile ja kosmeetikutele, sest näost vaatab vastu akne, põletik jms näoprobleemid. Mis tihti tulenevadki ebakvaliteetsest kosmeetikast ja valest näohooldusest. Ja teismeline nutab silmad peast välja ja ei saa aru, kust need nahaalused ummistunud vinnid tulevad. Just selliseid asju saabki selgitada hea kosmeetik, keda ilmselgelt rohkem kui ema kuulatakse.

See nimetatud Kylie Cosmetics on ju eriti hull. Huulepulk, mis ei tulegi maha (12 h!).. jms

Kui päris turukaupa ei osteta, siis kõik tuntumad odavamad kaubamärgid (loreal, maybelline, artdeco jne) on kindlasti ok. Kallimasse ja paremasse näohooldusesse tasub küll investeerida, sh eelkõige juurutada sisse korralik näopuhastuse harjumus igal õhtul.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 16:47; 15.07 22:18; 19.07 18:40; 20.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei paneks kätt ette mitte ühegi kosmeetikasarja ega -tootja ees. Meenub, et ise päris lapsena sai plökerdatud ema 90ndatest pärit aegunud puudritega, 2000ndatel tulid mingid kleepuvad roll-on huuleläiked ja tsips hiljem lisandusid ka kahtlased odavad huulepulgad jms. Minu arvates on kosmeetikamaastik selline, kus peabki ise katsetama ja ega enne neid “häid asju” üles ei leia, kui ise katsetanud pole. Muide, kallim hind ei tähenda automaatselt kõrgemat kvaliteeti. Kuigi kasutan täna 80% ulatuses kallimat kosmeetikat, on mul jäänud mõned lemmikud, mida soetan üldse suvalisest poest, a la vene tootja loodusšampoon (ning ei, see pole kahjulik, ma tean täpselt, mida see 1.99 eurot maksev šampoon sisaldab) ja Läti huulepulk.

Lase käia, ta on noor, ei peagi otsejoones Lancome’i ja Sensaini jõudma!

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laseks ka kasutada nö odavama klassi kosmeetikat, mida müüakse toidupoes (ala maybelline, rimmel) või kaubamajas (NYX), nendega on üpriski ok, siiski katsetatud ja julgen väita, et ohutud. Isegi H&M ma arvan, et on okei.

Kuid kindlasti mitte, ei laseks osta kusagilt turult, toidukauplusest neid lastekomplekte, kõik, mis võiks olla vähegi aegunud või juba avatud (näiteks internetist kasutatud kosmeetikat tellida) jne. Sellisel juhul on küll igasugu nakkuste oht ja kunagi ei tea, mis kemikaali tegelikult sees kasutatud. Samuti kindlasti mitte kusagilt ebayst või aliexpressist jne hiina järeltehtud kosmeetikat tellida, neid müüakse Eestis ka, et mingi fake kylie komplekt vmt kindlasti ära luba. Neid on testitud ja neist on igast fekaale ja lubamatuid kemikaale jmt leitud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 07:58; 16.07 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on testitud ja neist on ikast fekaale ja lubamatuid kemikaale jmt leitud.

Isegi fekaale ?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 10:47; 16.07 11:21; 18.07 09:20; 21.07 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu tütar küll veel meigindusest üldse ei huvitu, aga olen mõelnud nii, et võib kõike kasutada, aga nägu peab puhastama igal juhul, kas siis kasutab kosmeetikat või mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tütar hakkas katsetama 12 aastaselt igasuguseid meikimise nipe ütlen ausalt see kogus mis esimene aasta ära meigiti erinevaid tooteid ja tehnikaid, pintsleid jne kasutades oli meeletu.Täna on ta 14 ostab kvaliteettooteid oms taskuraha eest, kuid meigib end minimaalselt. Minul endal pole pooltki neist toodetest meigikarbis mida tema on endale hankinud. Kvaliteetsed tooted, jätavad üldjuhul parema tulemuse ja on lihtsamad käsitleda on tema kindel arvamus, samas on see natuke maitse asi ka. Minu hea ripsmetušš ei meeldi sobi talle absoluutselt. Igatahes pole kunagi keelanud tal ennast meikida ja kunstripsmeid võis ka kanda, aga sai ise ka aru et see on ekstreemne ja koormav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ilmselt pole see aeg enam kaugel, kui lapsel kosmeetikakott nn elutähtsaks esemeks muutub. Tihti salaja ikka mäkerdab mingi minu kosmaga…
aga olen ise mõelnud, et kui näen, et vot nüüd enam kohe mitte ei saa ilma meikimiseta olla, siis läheme koos temaga käime ka kusagil meigikoolitusel ära. Mõtlen ka seda, et tahan, et ta hakkaks tulevikus enda kosmeetikat hindama ja seda kvaliteetsete toodetega. Kvaliteetne peaks olema kindlasti meigipõhja tooted. Huuled ja muu sidelus-sädelus võib olla mu meelest ka suht suva kaubamaja kraam. Suur suur EI on aga lastekosmeetikale, kus mingid barbie või ma ei tea mis pildid peal on.
Praegu ka olen panustanud ta näopuhastustoodetesse rohkem raha. Ostan apteegist, aga samas ise kasutan suva toidupoe näopuhastustooteid, sest endale ikkagi ei raatsi 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid on testitud ja neist on ikast fekaale ja lubamatuid kemikaale jmt leitud.

Isegi fekaale ?

Fake make-up seized in China in the past has been found to contain harmful substances such as mercury, lead, arsenic and even human urine and rat droppings, Agence France-Presse reported in 2015. Some of those substances can cause severe allergic reactions such as skin rashes as well as burns.

https://www.scmp.com/news/china/society/article/2108787/more-90000-fake-cosmetic-products-seized-chinese-port
https://medium.com/@Uhapibeauty/5-disgusting-reasons-to-avoid-china-made-cosmetics-b08c58efc745
https://mashable.com/2015/11/10/fake-makeup-china/?europe=truehttps://eldivia.com/blogs/anti-aging/chinese-makeup-fake-cosmetics

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 07:58; 16.07 18:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki vastamast, huvitas lihtsalt kuulda iga nurga pealt arvamusi.
Sain aru, et poekosmeetika kasuks räägib selle hind ja et alguses kulub palju erinevaid tooteid katsetamiseks, koostisosade vastu enamuses huvi ei tunta. Kardan, et minu käsi siiski ei tõuse sellist kosmeetikat ostma puhtalt suurte koguste tõttu. Välismaalt ökokosmeetikat tellides saan alati ka mitmeid testreid kaasa valida ja ka kauba peale kingituseks või tellidagi üldse ainult testreid ja reisisuuruses tooteid alguses. Kuniks rahakott lubab, pole kavas kvaliteedis järeleandmisi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 10:47; 16.07 11:21; 18.07 09:20; 21.07 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ökokosmeetika on sageli saast (asjad ei püsi peal, lähevad laiali, ei tee normaalset joont, pigment imelik). Ja sisaldab ka mõnuga kahjulikke aineid, nt erinevad eeterlikud õlid, mis äärmiselt ärritava toimega. Ja mitteökod oi-kui-pahaks peetavad asjad, nt mineraalõli, on absoluutselt kahjutud (äärmiselt inertne ja hüpoallergeenne, suurepärane niisutaja või meigieemaldi).
Ühesõnaga said teada et poekosmeetika kasuks räägib selle hind. Wow. Ja inimesed on lollid ja ostavad räpmsu, sest neid huvitab kogus.

//Nagu keegi kirjutas, siis ELis on väga ranged tingimused toodete koostisele, keegi ei tooda mingeid tuumajäätmeid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki vastamast, huvitas lihtsalt kuulda iga nurga pealt arvamusi.

Sain aru, et poekosmeetika kasuks räägib selle hind ja et alguses kulub palju erinevaid tooteid katsetamiseks, koostisosade vastu enamuses huvi ei tunta. Kardan, et minu käsi siiski ei tõuse sellist kosmeetikat ostma puhtalt suurte koguste tõttu. Välismaalt ökokosmeetikat tellides saan alati ka mitmeid testreid kaasa valida ja ka kauba peale kingituseks või tellidagi üldse ainult testreid ja reisisuuruses tooteid alguses. Kuniks rahakott lubab, pole kavas kvaliteedis järeleandmisi teha.

Illusioone on ju hea luua 🙂 Tihtipeale ostetakse kosmeetikat sõbrannadega koos, hetkeemotsiooni ajel ja “on kindlasti vaja just seda asja, mis kõikidel teistel”. Või sa tõsimeeli arvad, et teismeline jätab poest mingi asja ostmata, sest ema ei luba ja peab koostisosi halbadeks? Pigem ostetakse siis salaja või mis veel hullem- kasutatakse sõbrannaga sama toodet. Ökotoodete juttu võib juba sellisele tarbijale rääkida, kes on sellest esimesest katsetuse east väljas ja on ise selle suuna valinud. Aga ole rahulik, poekosmeetika kõik tuntumad nimed on väga kontrollitud. Sellise liigselt oma suna pealesurumisega võid hoopis vastupidise tulemuse saavutada, kus noor enam põhimõtteliselt ei taha mingit tädide ökomökot

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 16:47; 15.07 22:18; 19.07 18:40; 20.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole selles, kas ma lubaksin või mitte. Pigem aitaks tütrel huvi tekkides tooteid valida ja läheks temaga koos neid ostma, et ta oskaks õigeid valikuid teha nii brändide kui ka konkreetsete tootetüüpide suhtes, seda nii nahahoolduse kui ka dekoratiivkosmeetika osas. Üks asi on see, et tüdrukud kvaliteetseid tooteid kasutaksid, teine asi on aga hea maitse ja kahjuks paljud emad ei oska või ei suuda seda oma tütardele õpetada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:23; 19.07 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole selles, kas ma lubaksin või mitte. Pigem aitaks tütrel huvi tekkides tooteid valida ja läheks temaga koos neid ostma, et ta oskaks õigeid valikuid teha nii brändide kui ka konkreetsete tootetüüpide suhtes, seda nii nahahoolduse kui ka dekoratiivkosmeetika osas. Üks asi on see, et tüdrukud kvaliteetseid tooteid kasutaksid, teine asi on aga hea maitse ja kahjuks paljud emad ei oska või ei suuda seda oma tütardele õpetada.

Just minu mõtted! Ema võikski suunata normaalseid valikuid tegema. See ei tähenda, et sa midagi sunnid/keelad/käsed. Nx koolis saiakese asemel, soe toit osta või krõpsu asemel banaan. Või miniseelikuid ja nabasärki ei panda kokku. Kuidas see laps muidu õpib. Öko, vegan ja loomasõbralikud tooted on praegu noorte hulgas väga pop. Ja kui kord väga head toodet kasutanud, ei tahagi enam jurasid. Ja see ei tähenda sugugi, et ema sõbrannaga ostetud rohelise huulepulga prügikasti viskab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 14:26; 15.07 20:41; 19.07 20:18; 19.07 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su tütar võiks sulle ka rääkida heast maitsest ja värkidest või on see ühesuunaline tee?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 20:49; 19.07 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas su tütar võiks sulle ka rääkida heast maitsest ja värkidest või on see ühesuunaline tee?

Absoluutselt! Miks ei peaks? Teie peres ei tohi omaarvamust olla? Ei tohi öelda, et liiga pikad ja brilludega küüned pole maitsekas, eakohane? Peab üksteist ainult takka kiitma?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 14:26; 15.07 20:41; 19.07 20:18; 19.07 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teie peres ju on vaid üks arvamus. Sinu arvamus.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 20:49; 19.07 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kylie Jenner ja Kardashianid on ikka erinevad inimesed.

PS. Mida siin miinustada on? See kommentaar käis eelneva käo kohta, kes tsiteeris Kardashianite kosmeetikast rääkivat teksti ja lisas sinna Kylie kosmeetika arvustuste lingi üldse.

Kyle on üks kardashianide klanni liige…loomulikult on nad kõik “erinevad inimesed”, aga kõik nad on ju Kardashianid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki vastamast, huvitas lihtsalt kuulda iga nurga pealt arvamusi.

Sain aru, et poekosmeetika kasuks räägib selle hind ja et alguses kulub palju erinevaid tooteid katsetamiseks, koostisosade vastu enamuses huvi ei tunta. Kardan, et minu käsi siiski ei tõuse sellist kosmeetikat ostma puhtalt suurte koguste tõttu. Välismaalt ökokosmeetikat tellides saan alati ka mitmeid testreid kaasa valida ja ka kauba peale kingituseks või tellidagi üldse ainult testreid ja reisisuuruses tooteid alguses. Kuniks rahakott lubab, pole kavas kvaliteedis järeleandmisi teha.

Jah, endale muidugi, aga räägi meile ka, kuidas sa keelad oma teismelisel koos sõbrannadega Kardashian ja co huuleläiget katsetada?
Põhimõtted ja valikud kosmeetika osas on miski, mida üks noor naine ise võiks endale luua/selgeks teha, kui aeg käes.
Need paar aastat proovimist tõepoolest ei tee neiu nahale midagi (pigem ikka järgmised aastakümned pidevat krohvimist).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 10:53; 20.07 20:35; 21.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimase vastajaga päri. Kardan, et nii võid hoopis vihma käest räästa alla sattuda- tütrel tekib loodusliku kosmeetika vastu hoopis trots.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.07 16:47; 15.07 22:18; 19.07 18:40; 20.07 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa keelad oma teismelisel koos sõbrannadega Kardashian ja co huuleläiget katsetada?

Seda pole ju meil ega Euroopaski saada. Vaadatakse videosid ja hakatakse ka tahtma reklaami mõjul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.07 10:47; 16.07 11:21; 18.07 09:20; 21.07 08:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa keelad oma teismelisel koos sõbrannadega Kardashian ja co huuleläiget katsetada?

Seda pole ju meil ega Euroopaski saada. Vaadatakse videosid ja hakatakse ka tahtma reklaami mõjul.

Ohh jeerum, see oli ju (sinu enda toodud) näide vaid. Mina ei tea, kus seda kräppi müüakse 🙂
Mis su teema tagamõte on, tahad neid maale tooma hakata või?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.07 10:53; 20.07 20:35; 21.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koolilaps Kas lubaksite lapsel rämpskosmeetikat kasutada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.