Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas lubate praegusel ajal oma lapsi omapäi õue?

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Kas lubate praegusel ajal oma lapsi omapäi õue?

Postitas:
Kägu

Loomulikult luban ma oma 15-aastase lapse (poiss) õue. Kui ma kahtleksin, et ta seal mõistlikult ei käitu, siis tähendaks see seda, et ma tunnistan, et pole osanud last kasvatada või et ma pole oma lapsele autoriteet või et laps on alaarenenud. Mina seda ei karda – minu laps ON normintellektiga, mõistlik ja saab keeldudest aru.

Arvad, et su 15aastane käib üksinda õues? Või hoopis ühe sõbraga, kellega hoiab minimaalselt 2 meetrit vahet? 🙂

Laps võib normintellektiga olla aga kas ka sina…

Lapsel ole siinkandis sõpru ja ühiskondlikku transporti ta targa lapsena praegu väldib.

Ma kordan veelkord, me oskame oma lapsi kasvatada ja me mõlemad mehega oleme oma lastele autoriteedid, keda kuulatakse. Vaadake peeglisse, kui teie oma lastele autoriteedid pole.

Issand kui tark on teie laps ja kui targad te veel ise olete:)))

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu omad ka vabalt õues, oma maja ja suur aed. Aiast välja tohivad minna koeraga metsatiiru tegema (mets algab maja juurest). Kuna Tallinna linn, siis metsas muid inimesi näevad, aga kõik hoiavad yksteisest kenasti kaugele. Vanim, 17-aastane poeg käib lisaks yksinda treenimas, vabas õhus, ytleb mulle, kui läheb. Seltsielu lastel soiku jäänud, eks suheldakse rohkem arvutis.
Hetkel arvan, et on okei.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole minu stiil tatti pritsida, ukse taga ei käi, messengeris suhtleme. Põhupea ja puupea leppisid õueskäigu ajad kokku ja kõik on hästi. Temal mitte ehk niiväga, sest enam ei saa 5-6 tunniks päevas oma lapsi õue peale lahti lasta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Emad, kes lubavad oma lapsi praegusel ajal nakkusohtlikele mänguväljakutele, nende kohta tuleks pärast viiruse üleminekut kohaldada vanemlike õiguste äravõtmine. Inimesed, kes juba olemas olevatest järglastest ei hooli, nendel ei tohiks ka edaspidiste laste juurdesünnitamist lubada

Please wait...
Postitas:
Kägu

Emad, kes lubavad oma lapsi praegusel ajal nakkusohtlikele mänguväljakutele, nende kohta tuleks pärast viiruse üleminekut kohaldada vanemlike õiguste äravõtmine. Inimesed, kes juba olemas olevatest järglastest ei hooli, nendel ei tohiks ka edaspidiste laste juurdesünnitamist lubada

Olen nõus. Õnneks õu ei võrdu mänguväljak.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas lubate praegusel ajal oma lapsi omapäi õue?