Esileht Ilu ja tervis Kas lülitate Wifi ööseks välja?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Teema: Kas lülitate Wifi ööseks välja?

Postitas:
Kägu

See küsimus ongi.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks?

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidavat hullusti tervist rikkuma. Aga minu wifil on see lüliti nii vilets jublakas, et ei julge hästi. Ehk murdub üldse ära.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas sa magad adapteriga ühes toas? Leia viis adapter mujale panekuks. Aga vastus küsimusele – muidugi ei lülita.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lülitan. Miks ta peaks sees olema lihtsal niisama? Tuled kustutan ju ka ära kui magama lähen.

+6
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lülitan. Miks ta peaks sees olema lihtsal niisama? Tuled kustutan ju ka ära kui magama lähen.

Õigem oleks võrdlus, et sa ööseks korgid välja lükkad. Lükkad või?

+19
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei näe ühtegi põhjust, miks ta peaks öösel sees olema? Kogu Telia krempli lülitan välja.

+4
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei näe ühtegi põhjust, miks ta peaks öösel sees olema? Kogu Telia krempli lülitan välja.

Normaalne. Iga hommik paned ruuteri uuesti võrku? Ja siis ootad millal kõik taastub.
Mul on näiteks katel ka netiga ühendatud. Saan öösel ka soovi korral seda moblaga juhtida.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on niimoodi progetud, et läheb automaatselt kell 23 wifi eluruumides olevatest antennidest välja. Küttepump on kaabliga võrgus, tal vaja öist elektrihinda jälgida.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei lülita! Öösel istun netis.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korgid lükkan välja ja külmkapi sisu riputan kilekotiga akna taha ööseks

+36
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lülitan.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pidavat hullusti tervist rikkuma. Aga minu wifil on see lüliti nii vilets jublakas, et ei julge hästi. Ehk murdub üldse ära.

et 16 tundi kasutad wifit aga ohtlikuks muutub öösel?

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun selgita kuidas on wifi ruuteri nupust välja lülitamine võrdne korkide välja lükkamisega?

Ja miinustajad võiksid ka selgitada, miks miinustavad. Kas minu ruuteri väljalülitamise harjumus on teile kuidagi häiriv? Ma teil ju ei käsi seda teha.

+8
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun selgita kuidas on wifi ruuteri nupust välja lülitamine võrdne korkide välja lükkamisega?

Sest ruuter tekitab sinu kodus wifi võrgu, valmisoleku internetti kasutada, samamoodi kui sinu kodus on valmisolek elektrit kasutada läbi elektrijuhtmete võrgu. Ruuteri nupp likvideerib selle võrgu samamoodi kui korkide välja lükkamine likvideerib sinu kodus elektrivarustuse.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled see veidrik, kes pangas netiostud ka vahepeal välja lülitab?

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Normaalne. Iga hommik paned ruuteri uuesti võrku? Ja siis ootad millal kõik taastub.

Mul on näiteks katel ka netiga ühendatud. Saan öösel ka soovi korral seda moblaga juhtida.

Ei, sisse panen jälle õhtul, kui koju jõuan. Ma suudan hommikul vabalt ilma Telia ja Wifita ärgata ja tööle minna.

+5
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled see veidrik, kes pangas netiostud ka vahepeal välja lülitab?

Paraku mitte.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hahahaha nagu see kui ma enda ruuteri välja lülitan muudaks asjaolu et 18 naabri ruuteri raadiuses olen ikkagi.

Äkki oleks lihtsam magamistuba metallvõrguga ümbritseda. Wifi on ju ainult üks osa, mõtle kõik raadiolained ja telefonide side, 5G jne, neid ei saa ju ööseks välja lülitada.

+21
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin just ütelda, et pange arvuti kasvõi  otsima wifit ja näete, kui mitmeteistkümne ruuteri mõjualas õieti olete kortermajas elades näiteks 🙂 lisaks eelpoolmainitule elektripinge seinas (uitvoolud metallkarkassides ja majaseinas), raadiolained… Niiet ikka foolium!

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahtsin just ütelda, et pange arvuti kasvõi otsima wifit ja näete, kui mitmeteistkümne ruuteri mõjualas õieti olete kortermajas elades näiteks 🙂 lisaks eelpoolmainitule elektripinge seinas (uitvoolud metallkarkassides ja majaseinas), raadiolained… Niiet ikka foolium!

Ja kui veel mõni mobiilimast või teleantenn või, hoidku taevas, kõrgepingeliin peaks lähedal olema, siis võib kohe juba kirstu ära tellida.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja miinustajad võiksid ka selgitada, miks miinustavad. Kas minu ruuteri väljalülitamise harjumus on teile kuidagi häiriv? Ma teil ju ei käsi seda teha.

Ilmselt ei ole häiriv, aga enamikel on vast see küsimus, et mis point sellel on? Kui sa terve päeva veedad nagunii wifi mõjualas, siis mida see ööseks välja lülitamine annab? Eriti veel juhul, kui elad kortermajas või asustatud piirkonnas? Sa võid ju enda oma välja lülitada, aga naabri wifi levialas oled ju ikkagi.

Kui elad maal, metsa sees, naabrid on kaugel ja tööle käid ka kuskil asustamata kohas, näiteks lehmalauta, kus internetilevi puudub ja alles õhtul koju tulles paned omale paariks tunniks neti sisse, siis ehk veel on mingi mõte.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korgid lükkan välja ja külmkapi sisu riputan kilekotiga akna taha ööseks

Ma teen sama. Suvel toitun ainult kurkidest tomatitest ja maasikatest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su ruuter läheb varsti pekki. Telia saadab näites ruuterile öösel tarkvara uuendusi. Kui ta võrgust väljas on, siis heal juhul uuendab, kui võrku saab aga ei pruugi.
Kord kuus jah võiks ruuteri restart ida aga andmebaasis näeb ka neid ruutereid, mis üle 700 päeva võrgus on olnud.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kord kuus jah võiks ruuteri restart ida aga andmebaasis näeb ka neid ruutereid, mis üle 700 päeva võrgus on olnud.

Ma pole mitte kunagi teinud ruuteri restarti. Aastaid tagasi jooksis kinni, siis tegin. Pole kuulnudki, et seda tegema peab või keegi teeb.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Majas elades lülitaks, korteris seda võimalust pole. Hetkel näitab 12 wifi võrku, sellel lihtsalt poleks mõtet.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Su ruuter läheb varsti pekki. Telia saadab näites ruuterile öösel tarkvara uuendusi. Kui ta võrgust väljas on, siis heal juhul uuendab, kui võrku saab aga ei pruugi.

Minu ruuter minu probleem. Ega ma sind süüdistama tule kui minu ruuter pekki läheb.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest ruuter tekitab sinu kodus wifi võrgu, valmisoleku internetti kasutada, samamoodi kui sinu kodus on valmisolek elektrit kasutada läbi elektrijuhtmete võrgu. Ruuteri nupp likvideerib selle võrgu samamoodi kui korkide välja lükkamine likvideerib sinu kodus elektrivarustuse.

Sina räägid sellest, mida ruuter teeb. Mina räägin sisse- ja väljalülitamise protsessist. Ma ei tea, mis ruuter sul on, aga minu ruuteri väljalülitamine on samasugune toiming kui laualambi oma. Ei pea ma selleks kuhugi elektrikilpi ronima. Küll ma lükkaks korgid ka välja kui seda mingil põhjusel vaja oleks. Kui mul wifi võrku pikemat aega vaja pole, siis milleks mulle see valmisolek seda kasutada?

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina räägid sellest, mida ruuter teeb. Mina räägin sisse- ja väljalülitamise protsessist. Ma ei tea, mis ruuter sul on, aga minu ruuteri väljalülitamine on samasugune toiming kui laualambi oma. Ei pea ma selleks kuhugi elektrikilpi ronima.

Kui sul on portselankorgid, mille välja lülitamiseks pead redeliga aida all heinakuhja otsa ronima, siis tõesti pole sama. Minul on korgid esikukapis ning see üks näpuliigutus, mida ma nende välja lülitamiseks teen sarnaneks ikka väga ruuteri väljalülitamisele. Ka protsessi mõttes.

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sina räägid sellest, mida ruuter teeb. Mina räägin sisse- ja väljalülitamise protsessist. Ma ei tea, mis ruuter sul on, aga minu ruuteri väljalülitamine on samasugune toiming kui laualambi oma. Ei pea ma selleks kuhugi elektrikilpi ronima.

Kui sul on portselankorgid, mille välja lülitamiseks pead redeliga aida all heinakuhja otsa ronima, siis tõesti pole sama. Minul on korgid esikukapis ning see üks näpuliigutus, mida ma nende välja lülitamiseks teen sarnaneks ikka väga ruuteri väljalülitamisele. Ka protsessi mõttes.

Nii  et sinu jaoks pole vahet, kas lülitada laelamp välja selleks mõeldud lülitist või elektrikilbist? Uutes kilpides on ju nagunii ka eraldi tsoonid, saad vabalt oma tuled kustu panna ja ruuteri tööle jätta. Väga huvitavaid inimesi liigub siin ikka.

Ja palun seleta mulle, milleks on ruuteril üldse olemas on/off nupp kui seda kasutada ei tohi? Hard reseti jaoks seda nagunii ei kasutata. Mis selle eesmärk siis üldse on?

+4
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 61 )

Esileht Ilu ja tervis Kas lülitate Wifi ööseks välja?