Esileht Veebikonstaabel Kas ma käitusin õigesti?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas ma käitusin õigesti?

Postitas:
Janne-

Eile sõitsin alevikus ringi (see oli mulle täiesti tundmatu paik), ühe poe viida sildi juures istus üks vanem meesterahvas suure heina sees, kuna oli külm ja õige pea hakkas ka vihma sadama, siis pakkusin talle, et viin ta koju, kuid ega ma eriti ta jutust aru saanudki, oli vist alkoholi päris palju tarbinud, sest tal oli ka tasakaaluhäired, peale selle oli ta väga ülemeelik ja kippus liiga ligi, enda ohutuse mõttes mõtlesin siis et peaks politseisse helistama, sest kui küsisin, et kus ta elab, siis viipas käega erinevates suundades ning kui küsisin, et kas ta ise teab kus ta hetkel viibib siis hakkas midagi segast ajama. Otsustasin, et sõidan natukene eemale ja helistan siis politseisse, selle isiku enda ohutuse mõttes otsustasin jääda politsei saabumiseni sinna, kuid sellike oli peale jutu ajamist nii rõõmus, et hakkas mööda maanteed väga rõõmsal sammul tatsuma, ise siis veel nii täis, et püsis veel kuidagi moodi jalgadel, kott paistis ka raske olevat siis kindlasti aitas ka see tasakaaluhäiretele kaasa, tal polnud ka helkurit, saatsin ta siis ohutuse mõttes külavahe teele ja ise sõitsin sinna tagasi, sest olin ju patrulli välja kutsunud, patrull tuligi kusagil 5min pärast ja toimetas härra koju. Ise mõtlen nüüd, et ei tea kas tegin härrale teene või mitte, sest tegelikult polnud tal helkurit ega midagi, väga loodan, et nad talle trahvi ei teinud, sest tegelikult tahtsin mina ju lihtsalt heast südamest inimest aidata, sest õues oli väga külm ja vihma ka kallas.

Please wait...
Postitas:
andero-

RE: Kas ma käitusin õigesti?

Pigem oli see teene, kuna tasakaaluhäire väga ei vali kunas ja mis suunas joobes tegelast liigutada. Mõned korras auto lähenedes ehk kraavi poole aga kunagi ei tea kunas see kadunud tasakaal tegelase liikuva auto ette pikali otsustab kukutada.
Kindlasti oli õige ka patrulli kutsumine ja mehe enda autost välja ajamine siis, kui ta Teile ohtlikuks muutus.
Kas politsei teda trahvis või mitte, ei oska öelda.

Please wait...
Postitas:
nyah nyah

RE: Kas ma käitusin õigesti?

Parem trahvituna kodus kui magavana maanteel või kylmununa põõsas. Igal juhul tegid teene!

Yx mu noorepõlvesõber otsustas purjuspäi tumedates rõivastes keset öist maanteed jalutada. Metsakalmistule maeti.

Teine noorepõlvesõber hakkas talveööl jalgsi kesklinnast koju Lasnamäele minema. Hommikul leiti hangest.

Olex miilits/politsei nood kutid kokku korjanud, olex nad elus.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Esileht Veebikonstaabel Kas ma käitusin õigesti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.