Esileht Pereelu ja suhted Kas ma olen isekas ?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kas ma olen isekas ?

Postitas:

Meil on kolmelapseline pere .Nagu ikka mees töötab välismaal ,juba teine aasta jookseb .Kahe lapsega sujus kõik hästi ,sain hakkama .Mees käib kodus u 9-10 päevatagant.Kuna lastel on suured vanusevahed ja siiani olen väga õnnelik olnud emarollis ,otsustasime ka kolmanda lapse saada .Sellest hetkest läks asi rappa ,laps sündis väga rahutuna .Magab kehvasti,tihti haige .Lihtsad toimingud ,nagu nõudepesu ja koristamine on muutunud täielikuks poleemikaks .Hetkel on laps üle aasta vana ja ainult jookseb ringi ,sellist asja ,et laps istub ja mängib ei ole eriti .Ämm käib aeg ajalt last hoidmas ,kui linna poodi lähen ,need on siis minu puhkepausid lapsest.Paar korda oleme saanud ka mehega teatris käia.Tunnen ,et ma enam ei jaksa nii elada .Kõik lihtsad toimingud nõuavad nii suurt orgunni .Rääkisin mehele ,et kui ta koju tuleb võtaksin keskmise lapse kaasa ja läheksin paariks päevaks kodunt ära.Mees solvus ja küsis mida mina arvaksin ,kui tema kodunt minema läheks.Mida ma saaksin oma pereelus muuta ,et ma tagasi normaalseks inimeseks saaks?Peaksin nnädalas paariks päevaks lapsehoidja võtma? Hetkel ma ei vaja õpetlikke kommentaare ,stiilis issan milleks niipalju lapsi ja milleks mees välismaal töötab .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 09:44; 01.06 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kindlasti pole isekas,oled lihtsalt väga väga väsinud.Kes pole sellises olukorras olnud,lihtsalt ei taju seda,antud hetkel ka Sinu mees.
Minu meelest pakkusid ise päris hea lahenduse välja-kasuta tõesti lapsehoidja abi vahepeal ja lihtsalt tuuluta end,küllap see annab jõudu rasked ajad üle elada.
Jõudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei,isekas ei ole, lihtsalt väsinud.
las ämm hoiab last (varemgi hoidnud ja hakkama saanud ju) ja sina mine koos mehega kuskile puhkama, ka ühest (öö)päevast on abi! 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 09:49; 01.06 18:19; 01.06 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei ole sugugi isekas, mul ka kolm last ja tean väga hästi, mis tunne see on…. Esiteks pead sa mehega maha istuma ja talle selgitama olukorda. Tema seda ei mõista kuna ta on koguaeg ära ja kui koju tuleb, siis ta ei jõua sellest laste möllust ära väsida kui juba uuesti tööle läheb.
Üks väga hea variant on jätta ükskord lapsed isa hooleks. Lähedki paariks päevaks vanemate juurde näiteks ja seda ilma ühegi lapseta. Sina saad puhata, kodusest keskkonnast välja ja mees saab aimu, mis tähendab üksi kolme lapsega olemine. Alguses on ta kindlasti selle vastu, kuid pärast palju mõistvam sinu suhtes.
Teiseks võtke plaani üks puhkus mehega kahekesi ja leidke keegi lapsi hoidma. Ja mina soovitan minna ära siiski vähemalt kaheks ööks, sest see üks õhtu jääb väheks ja kui kusagil hotellis või spas oled, siis ärkad juba järgmisel hommikul teadmisega, et pead oma kodinad kokku korjama ja tagasi minema ning see ei ole päris see. Ja isegi juba puhkuse plaanimine annab energiat ja tekitab väikese ootusärevuse.
Meie läksime ka kahekesi spaasse esimene kord just sel põhjusel, et muidu oleksin kodus hulluks läinud ja peale seda tõelist naudingut oleme sellest juba traditsiooni teinud. Kui asjad hakkavad ülepea kasvama, siis kusagile puhkama hetkeks. Kui raha hetkel vähe, siis oleme lapsed viinud vanavanemate juurde ja mõnulenud kodus. Siis on jälel energiat hakkama saada ja elu tundub ilus.
Ära ennast kohe kindlasti milleski süüdistama hakka – kõik me väsime vahel, seda tuleb tunnistada ja leida võimalus enda laadimiseks.
Jõudu!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:04; 01.06 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ju igatseb oma pere järele. Noo mõtle ise, oled kusagi eemal ja siis tuled ja selgub et naine tahab äraminna. Mees võib võtta seda kui otsest solvangut ja temapoolt see nii väljapaistabki. Tema tahab olla kõige kallima inimesega kui ta kodus on ja see kõige kallim inimene plaanib äraminekut paarikspäevaks.
Väikeste lastega ongi raske. Kui rahaliselt on võimalik, võta lapsehoidja. Sinu tervis on väga oluline. Nii et lahendus , et sina kodust ära ja selge signaal mehele, et tema pole väärt kodusolemise ajal oma naise lähedust, kindlasti ei sobi. Tuleks leida mingi teine variant. Isekas pole mitte väsimus ja tahe puhata, vaid viis kuidas sa hetkel seda teostada tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nagu ikka mees töötab välismaal ,juba teine aasta jookseb [/tsitaat]
\”Nagu ikka\”???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:30; 01.06 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui mees ise ei saa lapsehoidmisega hakkama, siis võta lapsehoidja ja las see välismaal töötav mees maksab selle kinni.

Meie peres on tavaline, et mees ja naine tahavad vahest omaette ära olla ning teine vaatab sel ajal lapsi. Suviti 2 nädalat korraga kummagile, ülejäänud osa aastast paar päeva korraga kui tahtmine tuleb.

Ma mõtlen, et mis siin mehel solvuda on, ta on ju niikuinii enamuse ajast kodunt ära ja sa pead üksi rabama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:53; 01.06 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Organiseeri omale abi, regulaarne abi. Mitte stiilis – \”ämm korraks appi\”.
Ja sa pole isekas. See on väga tubli sinust nõnda abi küsida. Selle asemel saaks ju kodus lihtsalt mürglit teha ja siin vinguda.
Mehega koos leiate lahenduse!
Ilusat!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma mõtlen, et mis siin mehel solvuda on, ta on ju niikuinii enamuse ajast kodunt ära ja sa pead üksi rabama.[/tsitaat]
Nagu mees käiks seal \”kodunt ära\” puhkamas:S
Minu meelest on ainuke lahendus normaalne pereelu taastada, st pere kokku tagasi kolida. Töö- ja kodukohustused tuleb igapäevaselt võrdselt jagada, muidu ei saagi mingist pereelust juttu olla. Hakka otsima võimalust mehele järele kolida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:30; 01.06 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees ju igatseb oma pere järele. Noo mõtle ise, oled kusagi eemal ja siis tuled ja selgub et naine tahab äraminna. Mees võib võtta seda kui otsest solvangut ja temapoolt see nii väljapaistabki. Tema tahab olla kõige kallima inimesega kui ta kodus on ja see kõige kallim inimene plaanib äraminekut paarikspäevaks.
Väikeste lastega ongi raske. Kui rahaliselt on võimalik, võta lapsehoidja. Sinu tervis on väga oluline. Nii et lahendus , et sina kodust ära ja selge signaal mehele, et tema pole väärt kodusolemise ajal oma naise lähedust, kindlasti ei sobi. Tuleks leida mingi teine variant. Isekas pole mitte väsimus ja tahe puhata, vaid viis kuidas sa hetkel seda teostada tahad. [/tsitaat]

Mis selles isekat on kui inimene tahab korra kõigest eemale? See ei tähenda ju sugugi seda, et mees oluline ei oleks. Loomulikult mees igatseb kodu ja pere järgi ja kui siin tööd ei ole siis tuleb töötada mujal. Ja naine ju arvestab sellega ja austab seda otsust. Miks siis mees ei peaks austama naise otsust korra perest eemalduda ja aeg maha võtta? Kolme lapsega kodus olemine ei ole kerge ja iga mees peaks sellest aru saama. No kohe mitte ei ole naise kohus olla koguaeg olemas oma kolme lapse jaoks ja ootel kuni mees koju tuleb, et siis olla olemas mehe jaoks. Kas naisel siis omaette olemise aega üldse ei tohi olla ainult seetõttu, et mees töötab mujal ja koju saab harva? See, et aastast mõnikord käia ka kusagil üksi ja puhata kõigest ja kõigist ei ole küll kusagilt otsast isekuse näitaja. Ja selle kõige kõrvalt tuleb loomulikult leida ka aega mehega koos olla ja puhata ja ma ei näinud teemaalgatuses seda probleemi, et mees oleks kunagi tähelepanuta jäänud….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:04; 01.06 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nagu mees käiks seal \”kodunt ära\” puhkamas:S
Minu meelest on ainuke lahendus normaalne pereelu taastada, st pere kokku tagasi kolida. Töö- ja kodukohustused tuleb igapäevaselt võrdselt jagada, muidu ei saagi mingist pereelust juttu olla. Hakka otsima võimalust mehele järele kolida.[/tsitaat]

Ma ei mõtlegi, et mees nüüd päris puhkusel käib, vaid et mees ei ole enamuse ajast perega, tal puuduvad kõik majapidamise ja lastevalve kohustused. Mehel on puhkus perest ja pereasjadest. Naine vajab ka sellist puhkust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:53; 01.06 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ,mees ei tunne end ilma tähelepanuta.Kodusolles korraldame pidevalt nn kahekesiolemise aega õhtul.Mis küll alati läheb ju unetundide arvelt maha :)saan mehe solvumisest aru aga jah ,ma ei ole ka ainult kodumasin .Mehele pakun kodusolles samamoodi ,et käigu sõpradejuures ,teda ei tõmba kodunt ära .Mind ka ei tõmbaks ,kui ma nii vähe kodus oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 09:44; 01.06 13:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates oleks parim lahendus kas lapsehoidja palkamine vähemalt paariks-kolmeks päevaks nädalas või ämmalt puhkuse palumine paar-kolm päeva kuus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, sa ei ole isekas, aga teie olukorras päris häid lahendusi ei olegi.
Kui mees saaks mõne aja elada sinu elu, küllap ta siis mõistaks sind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järele kolimise mõte ilmselt jabur , kui peres kolm last ja 2 neist juba suuremad,ilmselt koolilapsed,pole see ärakolimine midagi nii lihtne.Ka minu kolmas laps (8 kuune) sattus olema raske laps ja mees pikad päevad tööl,aga tema saab endale lubada trenne ja sõpradega väljas käimisi,mina väga harva.Olin ka läbipõlemise äärepeal ja mees ise saatis mu nädalaks puhkama ,sai hakkama kolme lapsega (väiksem see hetk 6 kuune) ja lisaks ajas veel oma tööasju. Oled jah väsinud ja vajad puhkust,oled tubli,et ise seda märkad ja teada annad, sest ega keegi naljalt midagi välja ei paku.Ja mehele tuleb igati kasuks kolme lapsega koos olemine – antud olukord tuleb kõigile kasuks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma sain aru, et teemaalgataja on tüdinenud üksi kodus lastega toimetamisest, mitte mehest. mees jällegi ei taha, et naine tema kojutuleku ajal ära läheb (arusaadavalt vajab ka tema puhkust kna tuleb ju töölt). ämm saab lapsehoidmisega hakama. seega peaks ju mehega kahekesi minek sobima kõigile – hundid söönud, lambad terved.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 09:49; 01.06 18:19; 01.06 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma sain aru, et teemaalgataja on tüdinenud üksi kodus lastega toimetamisest, mitte mehest. mees jällegi ei taha, et naine tema kojutuleku ajal ära läheb (arusaadavalt vajab ka tema puhkust kna tuleb ju töölt). ämm saab lapsehoidmisega hakama. seega peaks ju mehega kahekesi minek sobima kõigile – hundid söönud, lambad terved.[/tsitaat]

Millal siis mees omaenda lastega koos on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.06 18:37; 01.06 19:25; 01.06 20:05; 02.06 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas sa oled seda mehele nii rääkinud, et sul on selle pisikesega nii palju tegemist, et suuremad jäävad palju vähesema tähelepanuga.
mina tean küll, et kolmest lapsest võibki 1 laps kogu auru endale võtta. õnneks on teised mul rahulikud lapsed. aga nende suhtes pole see aus. ja loomulikult võib olla kodusest elust väsinud. no see 1 kord, kui teid lapsega kodus pole, ei mõju vast mehele nii laastavalt. aga teise lapse ja enda vaimu saab kosutatud küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei mõtlegi, et mees nüüd päris puhkusel käib, vaid et mees ei ole enamuse ajast perega, tal puuduvad kõik majapidamise ja lastevalve kohustused. Mehel on puhkus perest ja pereasjadest. Naine vajab ka sellist puhkust.[/tsitaat]

Aa, sa mõtled, et saadaks naise ca kuuks ajaks Soome 12tunniseid tööpäevi tegema? See on hea mõte, tooks pisut raha koju ja näeks asja ka mehe pilguga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

te kõik naised,kellel ema ja ämm,olete selles mõttes õnnesärgis sündinud,kasutage seda võimalust!sa pole isekas,sa vajad tõesti kodust eemalviibimist!kui mul oleks üks kordki elus selline võimalus,kasutaksin seda ära!vot seda võib isekuseks nimetada,aga jumala pärast,tee seda!muidu lõppeb see mingi asja plahvatusega!ja võta mees ka kaasa!küll asjad siis ise paika loksuvad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aa, sa mõtled, et saadaks naise ca kuuks ajaks Soome 12tunniseid tööpäevi tegema? See on hea mõte, tooks pisut raha koju ja näeks asja ka mehe pilguga.[/tsitaat]

Seda ma küll ei usu, et ta oma lapsi siis üldse näha ei taha. Kolmeaastaste kaksikute ja algkoolipoisi emana olen veendunud, et 12-tunnised tööpäevad, mille vahel 12 tunis puhata saab, on kergemad! Olen proovinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.06 18:37; 01.06 19:25; 01.06 20:05; 02.06 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seda ma küll ei usu, et ta oma lapsi siis üldse näha ei taha. Kolmeaastaste kaksikute ja algkoolipoisi emana olen veendunud, et 12-tunnised tööpäevad, mille vahel 12 tunis puhata saab, on kergemad! Olen proovinud.[/tsitaat]

Lihtsalt kui mees näeb oma naist niigi harva, sest tema õlule on pandud kogu pere ülalpidamine, on veidi alatu, kui naine tema koju saabudes kuskile minema läheb. Kasutagu pigem siis juba mehe teenitud raha ja võtku lapsehoidja/käigu spas vms ajal, mil mees tööl on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm last on hoopis kõrgem tase kui kaks last. Mina sain kahega ka kenasti hakkama, kuid kolmanda tulekuga enam ei jõudnud. Meil muidugi ka väiksed vanusevahed. Võta lapsehoidja appi. Paar korda nädalas kahetunnised satsid hoidjaga annavad ehk sulle puhkust. Samuti planeeri hoidja või ämm selleks ajaks kui mees koju tuleb. Saate ka omavahel koos olla veidi. Eks mees ilmselt tahab tõesti ka sind näha ja sinuga koos olla ning solvus nüüd, et teda üldse ei oodata :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lihtsalt kui mees näeb oma naist niigi harva, sest tema õlule on pandud kogu pere ülalpidamine, on veidi alatu, kui naine tema koju saabudes kuskile minema läheb. Kasutagu pigem siis juba mehe teenitud raha ja võtku lapsehoidja/käigu spas vms ajal, mil mees tööl on.[/tsitaat]

Kui mehe poolt teenitud raha seda võimaldab, siis loomulikult.
Sellegipoolest ei saa ma aru sellest ülalpidamise jutust. Miks on palgatöö tähtsam sellest, et naine üksi ühiseid lapsi kasvatab? Ma ei saa üldse aru sellest ülalpidamise jutust peres. Kui naine nõuaks mehelt sisse pool lapsehoidmiteenust, siis ei peaks meest naist ülal?
Ja ikkagi olen veendunud, et naise töö on vähemalt sama raske kui mitte raskem kui mehe oma. Tema vahetus ei lõpe üldse mitte kunagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.06 18:37; 01.06 19:25; 01.06 20:05; 02.06 06:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep, minagi tundsin ükspäev, et kui 2 last polnud midagi keerulisemat kui 1 laps, siis 3 last on täitsa juba ….. arvasin küll, et mis see siis ära pole aga võta näpust-no tõesti ei saa kodutöid nii tehtud nagu tahaks ja see ajab närvi püsti.
Ei ole teist keegi isekas, lihtsalt üksteise nahka vaja panna teil end mõlematel. Kui meest harva näha, siis katsu selleks ajaks end maha rahustada- kasuta täie rauaga lapsehoidja teenuseid paar päeva enne mehe tulekut, mine või üksi massaazi ja spasse lõõgastuna, siis mehe kojutulekuks on närv puhanum ja mehe jaoks ka armsam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui mehe poolt teenitud raha seda võimaldab, siis loomulikult.
Sellegipoolest ei saa ma aru sellest ülalpidamise jutust. Miks on palgatöö tähtsam sellest, et naine üksi ühiseid lapsi kasvatab? Ma ei saa üldse aru sellest ülalpidamise jutust peres. Kui naine nõuaks mehelt sisse pool lapsehoidmiteenust, siis ei peaks meest naist ülal?
Ja ikkagi olen veendunud, et naise töö on vähemalt sama raske kui mitte raskem kui mehe oma. Tema vahetus ei lõpe üldse mitte kunagi.[/tsitaat]

Ma ei arva, et naise töö oleks vähemtähtis. Lihtsalt mees on sunnitud oma perest eemal olema selle pärast, et kahekesi koos Eestis olles, ei jätkuks nende teenitud rahast, et ära elada. On mõistetav, et ta tahab kodus oldud aega koos olemiseks kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Kui mehe poolt teenitud raha seda võimaldab, siis loomulikult.
Sellegipoolest ei saa ma aru sellest ülalpidamise jutust. Miks on palgatöö tähtsam sellest, et naine üksi ühiseid lapsi kasvatab? Ma ei saa üldse aru sellest ülalpidamise jutust peres. Kui naine nõuaks mehelt sisse pool lapsehoidmiteenust, siis ei peaks meest naist ülal?
Ja ikkagi olen veendunud, et naise töö on vähemalt sama raske kui mitte raskem kui mehe oma. Tema vahetus ei lõpe üldse mitte kunagi.[/tsitaat]
Kes naisele siis noa kõri peale pani ja kolmandat last sünnitama sundis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millal siis mees omaenda lastega koos on?[/tsitaat]

Vaevalt et teemaalgataja tahaks lastest ja kodust eemal olla kogu selle aja ja alati kui mees kodus. Seega planeerides saaks leida nii aega puhata naisega kahekesi, olla terve perega kui võimaldada ka naisel üksi end pisut tuulutamas käia. Mul näiteks aitab ka mõnetunnine üksinda shoppamine.

Mõistan täiesti naist – kodune töö on ka töö ja võib kohati olla kurnavamgi kui palgatöö – kuid saan aru ka mehest, vaevalt et temalgi perest eemalviibimine kerge on, eriti veel kui naine stressis ja viriseb (ei väida, et tühja koha pealt!)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.06 09:49; 01.06 18:19; 01.06 22:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kes naisele siis noa kõri peale pani ja kolmandat last sünnitama sundis?[/tsitaat]

Ja kes mehel noa kõrile pani ja kolmandat last tegema sundis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.06 18:37; 01.06 19:25; 01.06 20:05; 02.06 06:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma olen isekas ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.