Esileht Pereelu ja suhted Kas ma olen keskeakriisis?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kas ma olen keskeakriisis?

Postitas:

Olen 41 aastane naine, lapsed on teismelised. Elasin mehega koos al 22 eluaastast. Sel kevadel, koroona ajal sai mõõt täis & palusin mehel ära kolida. Mu sõbrad ei mõista mind, neile tundub, et mees nagu harju keskmine. Ok, 90% majapidamistöödest teen mina; täiskohaga töötan mina, tema osakoormusega; mees on pidevalt morn, lastega eriti ei suhtle v siis kritiseerib. Mind ka kritiseeris. Lisaks sellele me nagu kaotasime aastatepikkuse mitte-suhtlemisega minu arust emotsionaalse kontakti. St mina rääkisin talle oma asjadest, tema mulle mitte. Kas need on normaalse inimese korral piisavaks põhjuseks lahku minna? Või mul on keskea kriis ja kui ei peksa, ei joo, midagi ikka teenib, siis peaks ikkagi edasi koos elama? Uuuf.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu arust isegi kaua jaksasid taluda sellist elu.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvaks, et mees on keskeakriisis

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte kedagi ei saa kohustada koos elama kellegagi, kes talle ei meeldi, olgu need mitte meeldimise põhjused millised tahes.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvaks, et mees on keskeakriisis

See on täiesti võimalik. Aga mis sellisega teha? Nõustamisse tema ei usu. Väidab, et on introvert ja ei tunnegi vajadust jagada minuga oma mõtteid ja tundeid. Huvitav, kas see on tõsi? Ma arvaks, et introvertidel on ka ikka vajadus emotsionaalse sideme järgi?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, introvertidel on samamoodi vajadus emotsionaalse sideme järgi. See pole mingi vabandus. Kas selline mitterääkiv ja mittejagav oli kogu aeg, algusest peale? Siis ehk tõesti. Suurem tõenäosus on, et oletegi üksteisest kaugenenud, ei usalda ja ta lihtsalt ei soovi, tunne vajadust jagada sinuga. On ka tüdinud.

Ja muidugi on õigus lahku minna, kui üle viskab.

Pole vist tarvis mainida, et olukord, kus 1 partneritest teeb käib täiskoormusega tööl ja teeb 90% kodustest kohustusest, samas kui teine käib tööl osalise koormusega ning annab 10% panust, ei ole ok.

Laste ning kaaslase kirumine pole samuti ok, nagu ka pidev morn, torssis olek. Selline inimene rikub ka teiste tujud ära. Pidev kriitika laste suunas võib neid emotsionaalelt ja psühholoogiliselt samuti kõvasti kahjustada. Tekitab tunde, et nad pole kunagi piisavad, sest isale ei sobi kunagi ükski asi, mis nad teevad.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täisväärtusliku suhte jaoks pead mõne tussu ligi võtma. Heterovärk täiega out, ainult probleemid.

+2
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jah, introvertidel on samamoodi vajadus emotsionaalse sideme järgi. See pole mingi vabandus. Kas selline mitterääkiv ja mittejagav oli kogu aeg, algusest peale? Siis ehk tõesti. Suurem tõenäosus on, et oletegi üksteisest kaugenenud, ei usalda ja ta lihtsalt ei soovi, tunne vajadust jagada sinuga. On ka tüdinud.

Ja muidugi on õigus lahku minna, kui üle viskab.

Pole vist tarvis mainida, et olukord, kus 1 partneritest teeb käib täiskoormusega tööl ja teeb 90% kodustest kohustusest, samas kui teine käib tööl osalise koormusega ning annab 10% panust, ei ole ok.

Laste ning kaaslase kirumine pole samuti ok, nagu ka pidev morn, torssis olek. Selline inimene rikub ka teiste tujud ära. Pidev kriitika laste suunas võib neid emotsionaalelt ja psühholoogiliselt samuti kõvasti kahjustada. Tekitab tunde, et nad pole kunagi piisavad, sest isale ei sobi kunagi ükski asi, mis nad teevad.

Vot, ma kahtlustan seda, et tema jaoks on armastus ainult armunud tunne. Siis on ta meeldiv kaaslane, avatud jne. Ok, tööd ei taha ikka teha. Aga peale seda faasi ta nagu päriselt ei osanud/tahtnud/polnud võimeline meie suhtesse enam panustama. Ok, ta alati tahab teha asju koos. Aga samas see on nii talumatult pealiskaudne. Ohhhh.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks see keskeakriis siis nii halb peaks olema, et selles olla ei või? Ole aga ole, kuidas muidu siis elu pärast keskiga paremaks saab minna. Vahel on vaja sügavalt endasse vaadata ja ära otsustada, mis on elus oluline. Ja siis teha vastavad muudatused. Mõni inimene reflekteerib nende asjade üle isegi tihedamini kui kord elus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 20:12; 22.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvaks, et mees on keskeakriisis

See on täiesti võimalik. Aga mis sellisega teha? Nõustamisse tema ei usu. Väidab, et on introvert ja ei tunnegi vajadust jagada minuga oma mõtteid ja tundeid. Huvitav, kas see on tõsi? Ma arvaks, et introvertidel on ka ikka vajadus emotsionaalse sideme järgi?

Kui lisaks tavapärasele introvertsusele on veel sügavamaid suhtlemisega seotud eripärasid (autismispektrihäire), siis jah, ei pruugi ollagi vajadust jagada oma mõtteid ja tundeid. Või õigemini, ta jagab küll, aga teistsugusel moel. Vajadus emotsionaalse sideme järgi võib ka erinevalt avalduda. Näiteks võib piisata sellest, et te füüsiliselt sama ruumi jagate.

Mulle näib, et vaatamata pikast kooselust pole sa kunagi oma meest tundma õppinud. Seda muidugi juhul, kui ta on algusest peale samasugune olnud. Kui ta on väga teistsuguse suhtlemisvõime ja temperamendiga, siis võtab tundmaõppimine aastaid aega ja vajab kannatlikkust ning järjepidevust.

Vabalt võib olla ka, et ka mees on sinust kaugenenud. Tahaksite mõlemad uut suhet? Või üksteist taasavastada? Ega abielu või suhe iseenesest hea püsi, selle nimel on tarvis pidevalt tööd teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi kaua pidasid vastu.

Kevadel ütlesid ja mis sai siis? Mis mees tegi ja ütles, mhmh ja läkski? Arvan, et mõlemad olete kulunud ja tüdinud, ehk kulubki ära omaette olla. Mine tea, mingi hetk ehk tekib isegi igatsus? Mis sa sellest arvaksid, kui mees tahaks tagasi tulla, on kõik jäädavalt läbi või oleks võimalust?

On palju inimesi, kes ei oskagi üksinda olla ega elada, need ei saagi aru, kuidas sa sellist asja tahad, no need “mees peab majas olema”.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 20:23; 22.10 22:02; 23.10 11:12; 23.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see pool aastat siis nüüd läinud on? Teismelised lapsed on õnnelikud, mees maksab alimente ja naine õitseb? Või lapsed mehe kasvatada ja naisel uus elu?

Eks ta üks kriis ole teil, keskea- või mitte. Naisel tundub rohkem olevat kui mehel. Mees tahab asju koos teha (mitte väga palju panustades), mugavalt kulgeda. Aga naine tahaks palju ja rohkem ja kui mees sellega ei haagi, on rahulolematu. Ei ole universaalset lahendust. Räägite omavahel asjad selgeks, mõtled oma kriisi põhjuste üle ja lahendad need ära, kuulate ka, mis lastel öelda on. Võib muidugi ka nii, et naine tormab uut armastust otsima ja ei hooli, kuidas see ümbritsevatele mõjub. Eks seltskonnaaajakirjanduses neid nähtud küll.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see pool aastat siis nüüd läinud on? Teismelised lapsed on õnnelikud, mees maksab alimente ja naine õitseb? Või lapsed mehe kasvatada ja naisel uus elu?

Eks ta üks kriis ole teil, keskea- või mitte. Naisel tundub rohkem olevat kui mehel. Mees tahab asju koos teha (mitte väga palju panustades), mugavalt kulgeda. Aga naine tahaks palju ja rohkem ja kui mees sellega ei haagi, on rahulolematu. Ei ole universaalset lahendust. Räägite omavahel asjad selgeks, mõtled oma kriisi põhjuste üle ja lahendad need ära, kuulate ka, mis lastel öelda on. Võib muidugi ka nii, et naine tormab uut armastust otsima ja ei hooli, kuidas see ümbritsevatele mõjub. Eks seltskonnaaajakirjanduses neid nähtud küll.

Heh. Oleme lahus, aga mees keeldub minu pinnalt välja kolimast. Läbi saame normaalselt, õieti pole eriti suhtlemises midagi muutunud. Samasugune pealiskaudne nagu oli. Mind enam kritiseerida ei julge – tglt on see päris hea. Põhjus, miks nii, on see, et ma ei taha temaga tülli minna. Ma tahan, et ta laste elus olemas oleks. Aga vimm kasvab iga päevaga.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma olen selles teemas ebasobiva kommentaari kirjutanud? Olen segaduses. Mis reegel? ‘4.7 anonüümsed abipalved’ ??

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hall argipäev on käes – mehe jutt tundub irisemisena ja kritiseerimisena, olete jäänud üksteisele võõraks. Raske öelda, et mida teha või mitte teha. Mul on 25 aastat kooselu ja juba taban ära, kui mehel on sihuke ilmelik tuju, ütlen kohe otse, et ära hakka siin jaurama, saan aru, et tahad tähelepanu või on mingi probleem – mees hakkab tavaliselt naerma selle peale.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled pehmelt öeldes natuke naiivne, kui arvadki, et esimese sellekohase lause peale mees pakib kotid ja kolib vutt-vutt-vutt minema. Ei lähe see mees kuhugi, kui sa isegi pole võtnud üles juttu, et kas ta sai aru, mida sa ütlesid ja et sa mõtled seda tõsiselt ja mis ja kuna järgnevad temapoolsed sammud.

“Lahutusi oleks palju rohkem, kui mehed oskaksid oma asju pakkida” või kuidas see ütlemine täpselt oligi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 20:23; 22.10 22:02; 23.10 11:12; 23.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh. Oleme lahus, aga mees keeldub minu pinnalt välja kolimast. Läbi saame normaalselt, õieti pole eriti suhtlemises midagi muutunud. Samasugune pealiskaudne nagu oli. Mind enam kritiseerida ei julge – tglt on see päris hea. Põhjus, miks nii, on see, et ma ei taha temaga tülli minna. Ma tahan, et ta laste elus olemas oleks. Aga vimm kasvab iga päevaga.

Hakka siis aga uusi mehi vahel koju tooma. Küll ta siis aru saab, et oleks aeg lahkuda…

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 20:12; 22.10 22:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled pehmelt öeldes natuke naiivne, kui arvadki, et esimese sellekohase lause peale mees pakib kotid ja kolib vutt-vutt-vutt minema. Ei lähe see mees kuhugi, kui sa isegi pole võtnud üles juttu, et kas ta sai aru, mida sa ütlesid ja et sa mõtled seda tõsiselt ja mis ja kuna järgnevad temapoolsed sammud.

“Lahutusi oleks palju rohkem, kui mehed oskaksid oma asju pakkida” või kuidas see ütlemine täpselt oligi.

Vist jh naiivne. Mõtlesin, et mõned kuud ja läheb. Aga ei.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist jh naiivne. Mõtlesin, et mõned kuud ja läheb. Aga ei.

On tal siis minna kuskile või?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled pehmelt öeldes natuke naiivne, kui arvadki, et esimese sellekohase lause peale mees pakib kotid ja kolib vutt-vutt-vutt minema. Ei lähe see mees kuhugi, kui sa isegi pole võtnud üles juttu, et kas ta sai aru, mida sa ütlesid ja et sa mõtled seda tõsiselt ja mis ja kuna järgnevad temapoolsed sammud.

“Lahutusi oleks palju rohkem, kui mehed oskaksid oma asju pakkida” või kuidas see ütlemine täpselt oligi.

Vist jh naiivne. Mõtlesin, et mõned kuud ja läheb. Aga ei.

Ma arvan, et tema mõtleb hoopis, et naisel viskas korraks kaane pealt ära, aga nüüd on üsna rahulik jälle.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist jh naiivne. Mõtlesin, et mõned kuud ja läheb. Aga ei.

On tal siis minna kuskile või?

On küll.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kriis. Vastupidi, tarkus hakkas tulema. Ei pea tohlemeid taluma.

No hakka ta asju kappidest prügikottidesse panema.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks aeg näitab, kas lahutus on katse panna mees liikuma suunas, mida tahab või on see päris ja tõeline vajadus minna oma teed. Mul mitu tuttavat kirusid mehi, siis kui koos elasid, suure “surmaga” said mehe kodust välja või teisel juhul lahutatud….ja nüüd nutavad oma suhet taga, sest selgus, et praegune olukord on kordades hullem sellest, mis oli enne. Üks lausa enesetapu äärepeal, kusjuures tema nägi hullult vaeva, et mehele tõestada, kuidas too peab suhtest lahkuma. Mees kah selline üle keskmise. Elas mõned aastad mees üksi ja leidis lõpuks naise, kes hakkas mehe kõrval särama. Nii et igale ühele oma.  Ei pea elama koos, aga peab oskama elada ka üksi, sest kui koos saad oma probleemid suruda teisele kraesse, siis üksi olles võivad kõik need samad seisundid, mida arvasid, et teine teeb või ei tee, kordades suuremaks muutuda.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks aeg näitab, kas lahutus on katse panna mees liikuma suunas, mida tahab või on see päris ja tõeline vajadus minna oma teed. Mul mitu tuttavat kirusid mehi, siis kui koos elasid, suure “surmaga” said mehe kodust välja või teisel juhul lahutatud….ja nüüd nutavad oma suhet taga, sest selgus, et praegune olukord on kordades hullem sellest, mis oli enne. Üks lausa enesetapu äärepeal, kusjuures tema nägi hullult vaeva, et mehele tõestada, kuidas too peab suhtest lahkuma. Mees kah selline üle keskmise. Elas mõned aastad mees üksi ja leidis lõpuks naise, kes hakkas mehe kõrval särama. Nii et igale ühele oma. Ei pea elama koos, aga peab oskama elada ka üksi, sest kui koos saad oma probleemid suruda teisele kraesse, siis üksi olles võivad kõik need samad seisundid, mida arvasid, et teine teeb või ei tee, kordades suuremaks muutuda.

Nooh, mul on nagu üksi elamise kogemus ka olemas. Nii heas suhtes on tore kui ka üksi. Huvitav miks need su tuttavad oma ekse nii taga nutavad? Rahaprobleemid? Üksildus?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt olen eelmise jutuga nõus. Peab ikka väga kindel olema, et sa päriselt ka seda tahad, sest kui väga lahutusega lehvitama hakata ja teine lõpuks selle ka ära teeb, on suur oht, et tuleb välja, et sa tegelikult seda ikkagi ei tahtnudki. 20a kooselu ei ole päris niisama nuusata.

Aga oled sa ikka valmis selleks, et tema leiab endale kellegi, kellele nunnuim mees maailmas olla ja kes tema kõrval õnnelik on, ning sina näiteks mitte? Et tema saab õnnelikuks ja sina mitte? Ei, loomulikult ei pea keegi olema üdini  vastumeelse inimesega ja vastikus, halvustavad jamas suhtes, kindlasti mitte. Kui sa suudad arvata, et saad toime üksi elamisega ja oled selle juures õnnelikum kui praegu, siis anna minna. Järgmine õnnelik suhe sulle võib tulla ja võib mitte tulla, aga arvesta halvimaga, looda parimat. Ma ei ütle, et sa üksijäämise hirmus peaksid koos edasi vegeteerima, lihtsalt arvesta realistlikult, mis tulevik võib tuua. Palju on naisi, kes siingi on tunnistanud, et tagantjärele polnud mehel viga midagi, järgmistega on kaasnenud paju suuremad probleemid, alkohol, armukadedused jms.

Teie mõlemapoolne rahulolematus peegeldubki selles praeguses suhtlemisstiilis, kritiseerimised, vastastikune tüdimus ja “kas surmani ongi siis nüüd nii?” keskeakriis. Kui oled läbi mõelnud ja kindel, et sul on ilma temata parem, siis anna minna, nooremaks ei lähe enam keegi ja surnud suhtele pole mõtet aega raisata.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 20:23; 22.10 22:02; 23.10 11:12; 23.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Igalühel on õigus valida, kellega ta koos elab. Kui ikka teise kohalolu stressi ja pingeid tekitab ja eraldi oleks kergem, siis ei pea ju hambad ristis pingutama.</p>
Miks mõned naised oma välja tõstetud mehi taga nutava? Mina olen näinud, kuidas sõbranna diivanikaunistusest mees peale väljakolimist hakkas meeletult trenni tegema, kadus õllekõht ja kõrvale tekkis noorem naine, kellega käiakse väljas aktiivselt aega veetmas. Sõbranna saab iga kord totaalse depreka, kui neid kahte mõnes seltskonnas kohtab (pika kooselu jooksul on palju ühiseid tuttavaid, kes neid nüüd mõlemaid oma üritustele kutsuvad). Ei, sõbranna ei nuta taga diivanil õllet kulistanud meest, aga talle teeb haiget, et mees tema pärast ei pingutanud; ning nutab taga seda, mis oleks võinud neil koos praegu olla, kui mees oleks vähegi pingutanud. Seda endist elu diivanil lebava mehega ta ei igatse, aga selle praeguse naise asemel tahaks ta mehe praeguses elus olla.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt olen eelmise jutuga nõus. Peab ikka väga kindel olema, et sa päriselt ka seda tahad, sest kui väga lahutusega lehvitama hakata ja teine lõpuks selle ka ära teeb, on suur oht, et tuleb välja, et sa tegelikult seda ikkagi ei tahtnudki.

No vot, praegune elu ajab masendusse. Muidugi ma tahaks, et meil oleks hea ja lähedane suhe. Aga mees lihtsalt üldse ei ole valmis selleks pingutama, juba aastaid. Muidugi on võimalik, et ta hakkab kõige nunnumaks meheks kellelegi teisele ja muutub totaalselt. Aga ma arvan, et ma suudan aktsepteerida fakti, et ju siis ma ei olnud tema jaoks see õige.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need on normaalse inimese korral piisavaks põhjuseks lahku minna?

On muidugi normaalne. Milleks sa teda seal kodus pead, kui temast mingit kasu ei ole?
Las tõepoolest läheb trenni, hakkab aktiivseks jne juba kellegi teise jaoks (mõneks aastaks ja petteks ikka, ega siis inimene ei muutu ju)

Aga normaalne EI OLE seda kuskilt foorumist mingitelt suvakägudelt, kes oma eludegagi hakkama ei saa, üle küsida.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.10 12:06; 23.10 16:25; 23.10 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need on normaalse inimese korral piisavaks põhjuseks lahku minna?

Aga normaalne EI OLE seda kuskilt foorumist mingitelt suvakägudelt, kes oma eludegagi hakkama ei saa, üle küsida.

Muidugi on normaalne. See on vox populi. Saab väga häst tunnetuse kätte, kuidas keskmiselt asjadest mõeldakse. Olen saanud ka kasulikke ideid. Teine asi on hoopis ilma kriitikameeleta pk põhjal tegutsema tormata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 22.10 19:26; 22.10 19:43; 22.10 20:04; 22.10 20:46; 22.10 20:57; 22.10 22:20; 23.10 07:33; 23.10 11:09; 23.10 11:37; 23.10 12:29; 23.10 16:30; 23.10 16:35; 23.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niiet sinu eesmärk, miks seda kooslust hoida, on see, et lapsed isa regulaarselt kodus näeksid? Kas ta nendega ka TEGELEB või ainult kritiseerib, kuidas lapsed on hukas ja sina neid valesti kasvatanud? Tead sina, ja kui ta on vaevunud selle eraldikolimise üle natukene mõtlema, siis adub ka tema, et eraldielaval vanemal on palju raskem oma lastega sidet hoida ja see eeldab temapoolset pingutust, mitte lihtsalt kodus olemasolemist. Kas see on üldse sinu vastutus, et isa ikka olemas oleks, eriti suuremate laste puhul? Lisaks veel sada pisiasja, mis eraldi on raskem kui koos. SINUL pole vahet, sina teed neid niigi, aga eraldi peab tema neid tegema hakkama, no kesse viitsib. Minu mehe vastus ühele samasisulisele plärtsatusele oli, et me ei saa lahku kolida, sest tema ei oska lastele sooja sööki teha. Nii või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 20:23; 22.10 22:02; 23.10 11:12; 23.10 15:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma olen keskeakriisis?