Esileht Pereelu ja suhted Kas ma saan hingerahu tagasi või peaksin loobuma?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Kas ma saan hingerahu tagasi või peaksin loobuma?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Põhjuse ringitõmbamiseks leiab alati!
Väga paljusid ideaalkaalus ja nukunäoga naisi petetakse.

Teemaalgataja on suures ahastuses ja süüditab ainult ennast. See ka päris õige ei ole!
Mehel on aastaid olnud raha ja võimu, mis omakorda tõmbab ligi igasugu \”lubatud\” ahvatlusi. Mehel aastaid olnud kombed küljes!

Miks ikka ja alati mees on tegija, nii iseenda kui ühiskonna arvates! Meestele on justkui eesõigus ehitada enda vajadusi rahuldav täiuslik elu näiteks kolme erineva naise arvelt! Tõeline sangar!

Huvitav, et naiste väärtus aastatega ja eriti peale laste saamist hoobilt kahaneb!

Meie peres asjad teises äärmuses, peale lapsi kaalun just ja just 47 kg. Mees vingub, et ei ole sul enam rinda ega puusa- jälle häda![/tsitaat]

oi kuidas sa kihelesid siin oma kaalunumbrit avaldama.
Oled nüüd tegija?
Ma kaalun muide ka sama palju ja olen rahul. Mees ka.
Naine ise on lasknud selleni oma pereelul minna. Kui ainult lapsed ja ta ise tähtis, siis mees on loodud ka seksi suhtes nautima.
Aga ju sul on temaga sarnasused, et näed seda lugu niipidi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 08:31; 21.02 08:55; 21.02 09:09; 21.02 09:16; 21.02 09:17; 21.02 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oi kuidas sa kihelesid siin oma kaalunumbrit avaldama.
Oled nüüd tegija?
Ma kaalun muide ka sama palju ja olen rahul. Mees ka.
Naine ise on lasknud selleni oma pereelul minna. Kui ainult lapsed ja ta ise tähtis, siis mees on loodud ka seksi suhtes nautima.
Aga ju sul on temaga sarnasused, et näed seda lugu niipidi[/tsitaat]

Põhjuse ringitõmbamiseks leiab alati!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.02 21:35; 21.02 08:48; 21.02 08:59; 21.02 09:12; 21.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Põhjuse ringitõmbamiseks leiab alati! [/tsitaat]

Ise põhjus olla on veel suurem võimalus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 08:31; 21.02 08:55; 21.02 09:09; 21.02 09:16; 21.02 09:17; 21.02 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ise põhjus olla on veel suurem võimalus![/tsitaat]

Jäta enda vaimukus endale meelde, võib vaja minna! IRW

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.02 21:35; 21.02 08:48; 21.02 08:59; 21.02 09:12; 21.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jäta siis endale meelde! IRW[/tsitaat]

No kui sa nii loll oled, eks siis ütlen sulle otse, et see lause oli ikka sulle mõeldud ja teemaalgatajale.
Loodan, et õpid oma vigadest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 08:31; 21.02 08:55; 21.02 09:09; 21.02 09:16; 21.02 09:17; 21.02 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jäta enda vaimukus endale meelde, võib vaja minna! IRW[/tsitaat]

…ja veel naerda omaenda värdsuse üle…fui

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 08:31; 21.02 08:55; 21.02 09:09; 21.02 09:16; 21.02 09:17; 21.02 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

…ja veel naerda omaenda värdsuse üle…fui[/tsitaat]

jep-jep, kes viimasena naerab, naerab paremini
:-DDDDD (tuletan meelde, et sina läksid minu kaalunumbri pärast närvi.) Ma ei vaidle madalalaubalistega, minu jaoks on teema lõpetatud, põksi üksida edasi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.02 21:35; 21.02 08:48; 21.02 08:59; 21.02 09:12; 21.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jep-jep, kes viimasena naerab, naerab paremini
:-DDDDD (tuletan meelde, et sina läksid minu kaalunumbri pärast närvi.) Ma ei vaidle madalalaubalistega, minu jaoks on teema lõpetatud, põksi üksida edasi![/tsitaat]

Oi, tädi 47 pani nüüd ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 08:31; 21.02 08:55; 21.02 09:09; 21.02 09:16; 21.02 09:17; 21.02 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ole selline naine, nagu ise olla tahaksid. Praegu sa tegeled teiste probleemidega. [/tsitaat]

Tahabki ju selline paks olla, kes maandub teleka ette, teeb ühe napsi, sööb burkis hea meelega ja see, kuidas ta mehele tundub, see teada ju ei huvita (tsiteerin: mind ei huvita, et ma oma abikaasale sellisena ei meeldi).
Jah, samas aga tahab, et mees teist ei armastaks ja jääks tema juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mees ju ei tõmba ringi, kui tal nende aastate jooksul ainult üks kindel suhe on. Petab küll, aga ringitõmbamisest siin rääkida ei saa.

Maovähendusopiga on selline probleem, et see toimib ainult normaalsete inimeste puhul. Teemaalgataja aga tunnistab ise, et on emotsionaalne sööja ja maandab stressi toiduga – selline venitab ka väiksemaks lõigatud mao aasta ajaga jälle välja ja on kogu kasu läinud. Iseasi, kui lisaks maovähendusele tehtaks kohe ka rasvaimu, oleks tulemus juba silmaga nähtavalt parem ja see motiveeriks ehk end kontrollima. Kuigi samas, milleks, kui ta ise ütleb, et ei viitsi pingutada, et mehele ihaldusväärne olla, lihtsalt tahaks, et mees nii väga armastaks, armastaks.

Ma ausalt öeldes ei kujuta ette, et mu mees ühel päeval enese pesemise lõpetaks ja sinna kõrvale tähtsalt räägiks, et ma pean teda armastama sellisena nagu ta on. Oma keha eest hoolitsemine on oluline, ükskõik, kas seda tehakse saunas, suusarajal või massööri juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad, et mees sind jätkuvalt armastaks ja imetleks, aga ise ei viitsi lillegi liigutada. Ja jutt pole siin ülekilodest vaid suhtumisest. Endale lubad muutumist, aga mehele mitte. Hoiatus armukese näol on sulle juba antud, võta seda tõsiselt. Mees valis ju lõpuks ikka sinu, oska seda siis hinnata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin keskendutakse kuidagi liialt kaalule, nii teemaalgataja ise kui ka kõik parastajad ja lahked nõuandjad. Tegelikult ei ole kaal kõigi asjade algus ja lõpp. Tean mitmeid samas kaalus naisi, kes on säravad, sarmikad, tegusad, üldse ei põe oma kaalunumbri pärast ja pole kuulda ka, et mees neid petaks või häbeneks.
Muidugi võiks sellise kaalunumbri juures mõelda kaalu vähendamsiele, see tuleks välimusele ja tervisele igati kasuks. Aga et seda abielu päästmise nimel teha … esiteks ei pruugi sellest kasu olla ja teiseks kooruks siit moraal \”kui abielus miski logiseb, siis peab naine kaalu vähendama ja end muidu rohkem tuunima\”. Pole ju päris nii. Kui nt pärast rasedust on rinnad vormist väljas, siis mingu naine kohe iluoperatsioonile, muidu on abielu karil? Väiksed/koledad rinnad võivad sama kehvasti enesehinnangule mõjuda kui suur ülekaal.

Mulle tundub, et teemaalgatajal on lihtsalt madal enesehinnang — see võib olla puhtalt tema ettekujutus, et teda ei või avalikku kohta viia, kuna ta näeb liiga jube välja. Ja et lapsed häbenevad — pubekad võivad iga veidra asja pärast oma vanemaid häbeneda (et on liiga vaesed, liiga kehvasti riides, liiga vanad vms — enamasti see möödub). 100 kg 175 cm pikkuse kohta ei ole ju veel rasvamägi — isegi riideid leiab tavaliselt poest (küll need kõige suuremad) — osavalt valides leiab üsna figuurisõbralikke variante. Ja teemaalgataja ju tunnistas, et mees on ka muidu temast edukam ja seltskondlikum — siit need kompleksid ehk.

Ühesõnaga — kaaluga võib muidugi tegeleda, aga see pole imerohi abielu päästmiseks.

Aga kui õhtuti on suur väsimus, siis tasuks kontrollida ka kilpnäärme hormoone. Või on koguni depressiooni alged olemas?

Ja kaalu alandamine on raske, on. Hea ainevahetusega inimestel on hea rääkida enda kättevõtmisest. Söök on osa elukvaliteedist — uskuge, raske on lugeda toiduportsjone ja kaloreid, samas kui mõte kisub aina söögile ja raske on muudele asjadele keskenduda. Loobuma peab paljudest lemmiksöökidest ja maiustustest.

Sellegipoolest edu teemaalgatajale! Nii mehe, kaalu kui enesehinnagu asjus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal on tagajärg mitte põhjus. Loomulikult kujuneb eelpool toodust pilt aga selle jagamine Sind ei aita. Mõtle, kui kõige muu kõrvalt oleksid rohkem leidnud ja väärtustanud oma mehele naine olemist kas siis oleksite jõudnud praegusesse punkti? Kahtlen väga. Söömine on tihti peale lohutustoiming, mida naised teevad asendamaks oma elus puuduolevat. Ole hea, leia perenõustaja ja mõtle järele mida Sa tegelikult tahad hakka pikka teed astuma, keegi ei anna Sulle garantiid ega ette teada kuhu välja jõuad. Aga vähemalt ei seisa kuristiku serval paigal. Kui Sa midagi ei muuda siis varem või hiljem Su mees läheb ikka, kas selle sama naise või mõne teise juurde pole oluline. Ka mehed ootavad perest toetust ja hingele rõõmu. Pelgalt kohusetunne on vilets kaaslane. Peaaegu kõik on Sinu kätes ja ähvardamise asemel võiksid anda teada et hoolid temast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muutused algavad iseendast. Antud teema on selle parimaks näiteks. Sa ei saa sundida oma meest sind armastama sellisena nagu sa oled – energiavaene, laisk, tahtejõuetu, lodev. Sa saad midagi ette võtta AINULT iseendaga.
Mõtle järele, mis on sinu jaoks elus tähtis ja mis vähemtähtis. Tee omad järeldused ja astu vajalikud sammud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt ei taha ju naine SUHET päästa. Ta tahab, et mees temaga oleks, mis tõenäoliselt on tingitud omandihimust ja soovist säilitada oma sotsiaalne staatus. Naine, kes reaalselt suhtest huvitatud oleks, ei kirjutaks, kuidas ta \”võidurõõmutses, sest võttis valetava mehe vahele\” ja ei räägiks, et ta ei taha end ühelgi tasandil (sest ta ei keeldu juu muutmast ainult kaalu, vaid ka muid asju, näiteks oma prioriteete) muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei õiendaks ka kehakaalu, vaid just suhtumise pärast.

Just see võidurõõmutsemine, suguvõsa mängu toomine, abieluvannetele ja kohustustele rõhumine jättis ebameeldiva mulje. Samuti tundubki just, et naine hoiab meest kiusu pärast kinni. Alandav ei ole olla inimesega, kes sinuga seksida ei taha või kui kuidagi vastumeelselt seda teeb, siis tegelikult hoopis kellegi teise peale mõtleb?

Mul on teie kõigi õnnest ja eludest kahju. Ja sinu klammerdumine ja isekus on selle kõige taga. Mul on kahju sinust endast, su mehest ja mehe armukesest ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 03:47; 21.02 06:54; 21.02 13:53; 21.02 16:35; 21.02 18:22; 21.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka maovähendusoperatsiooni.
Kõik saabki alguse just kaalust- ebakindlus, lodevus, kaugenemine. Lapsed häbenevad, mees häbeneb, ise häbened.
Olen ise paks ja enesekindel, kuid kui mees oli kõrgel positsioonil, tundsin ennast esindusfunktsioonis äärmiselt halvasti.
Mind dr Kaur hiljuti opereeris, operatsioon läks väga hästi, see tikutopsijutt ja \”sa ei saa hiljem enam midagi süüa\” on pisut liialdatud. Harjud lihtsalt vähem sööma, kirurg teeb sinu eest ära selle, mida tahtejõuga ise ei suuda.
http://www.kergemaks.ee
Aastaga langeb kaal 40-50 kilo ja kaalulangus jääb püsima.
Mul on küll ainult hea meel, et seda tegin ja otsustasin oma elu enam kauem mitte raisata. Kasvõi enda pärast võiksid seda kaaluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhe on kahepoolne. Kui mõlemad tahate jätkata, saate hakkama. See tähendab kompromissi.Kõik jutud paberile, + ja – ritta. Ja lõpmatuseni ei saa ka pingutada.Siis polegi elu vaid pingutamine ei tea mille nime. Kõige alus on, kas te tahate ikka jätkata??? Meil oli sügav kriis. Käisime ka nõustaja juures. Tema ütles, et kriisist võib väljuda kolmel viisil – suhe on halvem kui enne, suhe on samaväärne või suhe on palju,palju parem. Meie suhe sai palju ,palju paremaks.Sest me mõlemad tahtsime. Tegu ei olnud armukestega, petmine oli test laadi.
Aga kahjuks kui mehele ei sobi naise kehakaal, siis soovitan endaga ikka natukenegi tegeleda.Tore kui Sa ennast hästi tunned. Ei arva, et kõik naised peavad olema saledad (ise olen) aga tean, et see võib olal suureks probleemeiks. Tean ka, et mehed eriti ei räägi. Proovige siis mõlemad oma suhte jätkamise + ja – ritta pannaja arutage siis asja. Kerge see ei saa olema aga edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene juba armastab kedagi teist, siis ta võib need plussid ja miinused kasvõi endale tagumiku peale tätoveerida, keda enam vägisi armastama ei hakka ta ikkagi.
Kehakaal on siin mingi mitmendajärguline probleem.

Kusjuures mulle tundub sedamoodi, et ega vist teemaalgatajagi seda meest nii väga ei armasta. Nagu RebaseMaie ütles, et ei taha sa pääste niivõrd suhet, kui seda meest nagu lemmiklooma edaspidigi oma majapidamises hoida. See tähendaks sulle sellist ‘hingerahu’ nagu vanasti.
Peamine, et mees ikkagi austaks ’institutsiooni’, ükskõik mida ta tunneb või keda sisimas ihkab.
See on klammerdumine, suhtesõltuvus, mitte armastus – eriti kuna sa ütlesid, et sind isegi ei huvita, kui sa mehele sellisena ei meeldi. Armastava inimese üks esimesi muresid peaks olema, kas ta oma armastatule ikka meeldib. Mees on sulle hetkel lihtsalt kasulikuna vajalik, aitab sul elu ja lastega toime tulla.
Äkki leiad sinagi õige armastuse, kui elu ja iseennast teistsuguse pilguga nägema hakkad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 03:47; 21.02 06:54; 21.02 13:53; 21.02 16:35; 21.02 18:22; 21.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõttetu naine. Nõrk ja iseloomutu. Haletsusväärne. Sinusugustele ei tunne nagu üldse kaasa.
Lase minna mehel. Lase vähemalt temalgi õnnelik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]N6iaElla kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõttetu naine. Nõrk ja iseloomutu. Haletsusväärne. Sinusugustele ei tunne nagu üldse kaasa.
Lase minna mehel. Lase vähemalt temalgi õnnelik olla.[/tsitaat]

Mõnes mõttes kahjuks vägagi ’iseloomuga’.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 03:47; 21.02 06:54; 21.02 13:53; 21.02 16:35; 21.02 18:22; 21.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]N6iaElla kirjutas:[/small]

Mõnes mõttes kahjuks vägagi ’iseloomuga’. [/tsitaat]

Millises mõttes täpsemalt?
Eneseuhkust pole grammigi olla. Hoiab meest kinni mingil x-põhjusel. Halab tervele suguvõsale kui paha ta mees on. Jutust loeb välja, et ise on laisk ka veel kõigele lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]N6iaElla kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Millises mõttes täpsemalt?
Eneseuhkust pole grammigi olla. Hoiab meest kinni mingil x-põhjusel. Halab tervele suguvõsale kui paha ta mees on. Jutust loeb välja, et ise on laisk ka veel kõigele lisaks.
[/tsitaat]

No ma seda mõtlesingi, et teatud mõttes näitab vägagi iseloomu, kinni hoidmise ja nõudmiste esitamise näol.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.02 03:47; 21.02 06:54; 21.02 13:53; 21.02 16:35; 21.02 18:22; 21.02 18:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, saaksid hingerahu tagasi, kui
1. Lased mehe vabaks. Mida rohkem klammerdud, seda tugevamini ta minna tahab.
2. Muuda oma suhtumist.
3. Tegele iseendaga. Sa pead kuskilt otsast sellega pihta hakkama. Kõige raskem on alustamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Magu tõmbub ise ka väiksemaks kui mingi periood vähem süüa. Olete tähele pannud, kui kiiresti kõht väiksest kogusest täis saab pärast haige olemist (kui pole nädalake isu olnud)?

Minu jaoks on nii jube, et inimesed on nõus laskma end kirurgil opereerida, oma magu lõigata, selle asemel, et lihtsalt ise end kätte võtta ja vähem süüa. Enesetunne hakkab ka ju kiiresti paranema kui kaal väheneb. Energiat tuleb juurde.

Kui ei suuda burgerile \”ei\” öelda, tuleb leppida sellega, et su mees ja pojad sind häbenevad. Aus valik ju – sina valisid lähedaste asemel burgeri!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.02 20:10; 20.02 23:01; 21.02 08:18; 22.02 08:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]N6iaElla kirjutas:[/small]

No ma seda mõtlesingi, et teatud mõttes näitab vägagi iseloomu, kinni hoidmise ja nõudmiste esitamise näol.[/tsitaat]

Hahaa 😀 Ei osanudki selle külje pealt olukorrale läheneda 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Aga selgub, et opi käigus ehitatakse mingi nn. \”ülevoolutoru\” ehk üle süüa ei ole võimalik, kõik mis läheb üle \”uue mao\” kaob kohe soolde.[/tsitaat]See on küll mingi uus huvitav info!

Ma ei ole spetsialist, aga seedimisest natuke tean ja minu meelest oleks selline ülevoolutoru üks jube ohtlik asi. Maos oleva happe oluline funktsioon on esiteks toitu lagundada, teiseks tappa tohutu hulk baktereid, aga ka kõikvõimalike loomakeste mune, eoseid, vastseid, muid mikroorganisme, mis toidu sees sageli paratamatult on. Pärast oppi saadetakse kogu see loomaaed siis toiduga varustatult soolde, mis on maost oluliselt leebem keskkond? Ei usu! Sellega kaasneks peagi rängad seedeprobleemid ja haigused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülesöömine on täpselt samasugune sõltuvushaigus nagi alkoholism või narkomaania. Maovähendusoperatsioon võib küll ära kaotada söömise, kuid sõltuvuskäitumist see ei muuda ning inimene, kes pole operatsiooni enda jaoks läbi mõelnud ja teeb selle valedel põhjustel (et meest kinni hoida, näiteks) asendab toidusõltuvuse millegi muuga. Näiteks alkohol. Või seks. Mis iganes. Teemaalgataja puhul on ju probleem ilmselgelt peas. Klaamerdumine teise inimese külge kõikidel valedel põhjustel – märkasite ju isegi, mitte kuskil poel juttu armastusest ja austusest oma mehe vastu. Seega – esimene samm oleks psühholoog ja sealt tuleb edasi vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selleks, et maovähendusoperatsiooni teha, peab olema tervisele juba üliohtlik kehakaal. Hetkel seda veel ei ole. Veel mõnda aega tagasi tehti seda vaid haigekassa rahade eest ja kindlal näidustusel. Sellise kehamassiindeksiga seda veel ilmselt ei tehta, kui just pole avatud mingit tasulist varianti, kus raha eest saab kõike.
Aga tegelikult ikka väga libalõhnaline teema tundub olema, sest teemaalgataja on ikka kuidagi väga nihkes mõtteviisiga. Kehakaalu võiks liigitada sinna probleemide lõpupoole, sest sel perel on kirjelduse järgi ikka hulga suuremad probleemid, kui see 100 kilo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalun ka alla 100 kg natuke ja olen palju lühem sinust, kuid mehega intiimelu super. See kaalu asi pigem sul endal, tekitab madalat enesehinnangut jne.

Ma võtsin 20 kg alla ja oli näha, et mehele väga meeldis ja rohkem ei lubanud, kuid viljatuse ja raseduste katkemised tõid kilod tagasi, kuid mees ikka armastab ja hoiab mind.

Kui oma rasedusega maha saan, siis proovin jälle sinna 74kg kanti tüürida.

Sa peaks unustama kõik esialgu ja hakkama vaikselt enda kallal töötama. samm, sammult ja kui sa ise muutud, siis ehk mees avastab ka su jälle. Sundida seda ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma saan hingerahu tagasi või peaksin loobuma?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.