Esileht Pereelu ja suhted Kas ma saan valesti aru…

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kas ma saan valesti aru…

Postitas:

Mees tuleb kauelt töölt koju ja esimese tunni jooksul istub teleka ette.Tahan temaga suhelda,kuid tema ei kuulegi,vaatab saadet.Kodus on ta vaid paar päeva ja jälle minek.Kõik oli normaalne,kui tuli koju-musid ,kallid jne.Kas nii ongi õige elu,et mees tuleb koju telekat vaatama.Et teleka kõrvalt suheldakse kuidagi mokaotsast,kui kuuleb üldse.Tema arvates täiesti ok ja mina olen tobe.Tema ju suhtleb ka minuga,lihtsalt telekas on ju saade ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui see on temajaoks oluline saade. Kui teil salvestamise võimalust ei ole, siis ta ei näegi ju seda saadet. Samamoodi kui on sinu hingeline seisund oluline, on ka tema oma. Kui ta on riigis kus ei näegi Eesti saateid, siis see saatevaatamine tähendabki temajaoks, et ta on \”kodus\”. Kodu seostub ikka rahu ja heaoluga.
Teine lugu on see, et pereelu jaoks peaks inimesed ikka koos elama. Nii et jäta mehele tema saade ja palu, et ta leiaks aega ka sinujaoks, talle sobival ajal. Ja võtke jutuks võimalus, et pere elaks KOOS igapäevaselt. Vaat see olukord on väga tobe, mitte ei ole tobe sina, ega sinu mees. Peret ei looda ju ometi selleks, et enamus aega lahus elada. Vähe on inimesi, kes hingeliselt jäävad terveks olles \”meremehe naised/mehed\” või olles enamus aega oma lastest ja kaaslasest eemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid lugusid üha lugedes ning lihtsalt tähele pannes olen ma veendunud, et asi pole telekas, mehes ega saates, vaid koosolemise nappuses. Ma saan aru, et välismaale tööle minek võib tunduda lahendusena rahaprobleemidele. Mine tea, mõnele võib-olla ongi. Omavahelist lähedust aga ei ole võimalik säilitada, kui nädalas on seda aega 2-3 tundi või mitte üldse. Koosoldud ajast sünnib teineteisemõistmine, lahusoldud ajast vaid vääriti mõistmine. Mees elab nt Soomes ehitusel nädalaid vallalise moodi, ise otsustab, mis teeb. Tagasi naise juurde tulles tabab pereelu teda nagu välk, millest naine ei saa jälle aru, kuna temal on lapsed ja majapidamine, mis sel ajal, kui meest pole, võrdub tema jaoks jälle pereeluga. Samas ei ela pereelu neist kumbki, abielust rääkimata. Inimesed, te elate erinevaid elusid ja loodate, et vähestes kokkupuutepunktides on kõik endiselt shallalaa, aga ei ole. Mida varem seda endale tunnistada ning teisi lahendusi otsida, seda kindlamalt jääb see pere kestma.

Mees ja naine peavad iga päev leidma aega teineteisele. 1-2 tundi iga päev ilma lasteta, millesse mahuvad mõnusad jutud, läheduse jagamine ka seks ning võimalusel ka mingi muu vaba aja koos veetmise võimalus kas sportimise või muu tegevuse näol. Kui lähedust ei ole, siis ei toida seda suhet enam see hulk raha, mida loodetakse saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma saan valesti aru…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.