Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas ma sain õigesti aru, et homsest peab kõikjal siseruumides maski kandma?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kas ma sain õigesti aru, et homsest peab kõikjal siseruumides maski kandma?

Postitas:

Kas reede all mõeldakse homset? Reedest tuleb siseruumides, ka saunas, kanda maski | uudised | ERR

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kui sa pole võimeline üles leidma koroona alafoorimit, siis sa vist pole võimeline aru saama ka muust tekstist.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas on siis võimalik sellest veel muid moodi aru saada?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal pool tuleb kanda, nii saunas kui spaas, ujuma minnes tohib ainult ära võtta. Järgmisel nädalal kooli minevad lapsed peavad samuti kandma, ei ole vahet kas vaktsineeritud või vaktsineerimata. Maskikohustus kehtib kõigile ühtemoodi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmisel nädalal kooli minevad lapsed peavad samuti kandma, ei ole vahet kas vaktsineeritud või vaktsineerimata. Maskikohustus kehtib kõigile ühtemoodi.

Palun linki sellele dokumendile, mille alusel  sinu meelest selline nõue kehtestatud!

Koolidesse pole küll hetkel kõrgemalt poolt tulnud veel mingeid maskikandmise kohta kehtivaid käske

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kas ma sain õigesti aru, et homsest peab kõikjal siseruumides maski kandma?