Esileht Pereelu ja suhted Kas ma siis tõesti olen ka teie meelest isekas?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Kas ma siis tõesti olen ka teie meelest isekas?

Postitas:

Mul on kogu aeg tegemist kodus ja seda nii laste kui ka koristamisega. Ütleme nii, et mina isiklikult oma elu hetkel ei elagi. Vähemalt ma küll ei tunne nii.
Pisike on alles sellises eas, kus tema järgi peab vaatama iga minut. Magamise ajal saan ise enda jaoks aega ja siis ka ju kiirelt kõike teen.
Mees käib tööl. Teenib siis meie pere raha. Mina saan emapalka, mis pole just teab mis suur aga ikkagi.
Süsteemi järgi mis kokku lepitud peaksid olema mul teisipäevad ja neljapäevad vähemalt 2 tundi oma aega. Samas pole ma neid võtnud. Sest olen väsinud ja ei tahagi tormata kuskile enam õhtul laste juurest. Läheks, aga no ausalt pole enam jaksu. Teen perele süüa, koristan ja kantseldan lapsi. Aga mehel on esmaspäevad, kolmapäevad ja reeded. Tähendab teisisõnu on tegelikult minu nägemuse järgi kogu aeg tema aeg. Ja täna pidin ma käima ära. Jah, kolmapäeval. Aga tunni ajaga sain kõik tehtud. Kiirelt ju…jällegi vaid omast arust. Mees valvas siis last. Tulin koju ja mees plärtsub. Olen harjunud mitte reageerima ta mõnele plärtsumisele. Ja kui neid plärtsusid vaid tuli, siis küsisin, et mida ta plärtsub. Ja äkki purskas, et krt, ma tean väga hästi kui tähtis talle tema hobi on ning et kolmapäev on tema päev. Ma ütlesin et kas ta nüüd teeb nalja. Ei teinud. Ütes, et vihale ajab, kui mina temaga ei arvesta. Et oli mul vaja kolmapäeval just teha seda. Kahjuks ei saanud teine inimene teisel päeval. Ja siis tuli lõpp. Minu kohus ongi lapse eest hoolitseda, sest mina saan ju emapalka. No nii see tõesti on, aga kas ma siis ainsana pean ka sel juhul last kasvatama? Igastahes ta solvas mind. Ning suutis ta veel mulle öelda, et ma polevat ta üht pluusi ära pesnud, sest see oli samas kohas mis hommikul. Oli jah samas kohas, sest peale kuivatist võtmist ma paningi selle samasse kohta tagasi. Et tal oleks hea võtta. Nüüd siis tean sama hästi, et kui mees palub mul midagi ära pesta, siis võtan musta eseme ja panen ta lihtsalt teise kohta. Ju ongi siis pestud. Mind ei usutud. Pidi haisema.
Kas ta on endale armukese muretsenud või mis? Täitsa jama kohe, kui mitte üks asi meest ei rõõmusta. Ning kui ütlesin, et ma ju käisin kiirelt ära siis ütles, et tal polnud tänu minule süüa aega. Ütlesin, et kas ta ei võinud siis süüa osta kui lapsega sõidus käis. Vastus oli selline\” ega ta siis lapsega poodi ei lähe\”. Aga mina käin ometigi mitu korda nädalas koos sellesama lapsega ju toitu ostmas tervele perele ning ostan ka igasuguseid majapidamistarbeid ja saan ju ometigi ma tehtud need asjad.
Võite arvata kuidas ma end hetkel tunnen. Et kas ma tõesti olen isekas lammas, olen lihtsalt lammas, et ma midagi talle tarka tegelikult vastu ei öelnud. Olen hoopis lammas, et ma üldse luban nii endaga rääkida või miskit veel?
Minu mõistus küll ei küündi hetkel selleni, mis see õige vastus nüüd oleks. Aga seda ma küll tean, et tunne hea pole.
Kas teie meelest olen ka mina isekas ja mees saab liiga vähe tehtud kõige oma töö kõrvalt? Tema tööpäev kukub, temal oma aeg. Minul aga tööpäev kestab omast arust 24h. Kas teie meelest õige, kui peres nii ema kui isa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead kui tüütu on selline väiklane kiunumine?
Reeglid ON TÄITMISEKS. Kui teil oli kokkulepe, et sinu päevad on teisipäev ja neljapäev, siis ei puutu mehesse see kui sa oma päevi ei kasuta. Mehel on sellest hoolimata õigus oma päevi kasutada.
Sa oled nagu mingi pugeja väike tüdruk, kes vanematele kituma jookseb oma venna peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead kui tüütu on selline väiklane kiunumine?
Reeglid ON TÄITMISEKS. Kui teil oli kokkulepe, et sinu päevad on teisipäev ja neljapäev, siis ei puutu mehesse see kui sa oma päevi ei kasuta. Mehel on sellest hoolimata õigus oma päevi kasutada.
Sa oled nagu mingi pugeja väike tüdruk, kes vanematele kituma jookseb oma venna peale. [/tsitaat]

Nii et olen sinu meelest väiklane?
Kitumine või mitte

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nii et olen sinu meelest väiklane?
Kitumine või mitte[/tsitaat]Väiklane ei ole õige sõna. Pigem oled riiakas, ebaõiglane ja ei tunnista oma vigu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kokku oli lepitud hoopis teised päevad, siis jah nats nadi teise hobipäevi löögi alla panna aga samas 1 kord pole hullu.

Minu mees jättis oma hobi aastaks pooleli, sest ta sai aru, et palju olulisem on õhtul lastega tegeleda, sest mina olin õhtuks ikka täitsa pundar.

Tee poes käimine edaspidi mehe kohustuseks, sest \”ega sa ju lapsega ometigi poodi ei lähe\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sellest sai räägitud eelmisel nädalal ära. Et nädalavahetusel ei saanud proovi minna ja siis jäid vaid tööõhtud. Ning planeerisin kõik veel ära. Minu plaan oli nii, et viin lapse talle linna ja pool tundi hiljem toon ise ära. Nii et kokku oleks ta pidanud olema vaid 30 minutit. Aga tema tahtis nii. Ja kui lõpuks kõik möödas oli, nähvati. Minu arvates oleks ta võinud siis öelda ka seda et talle ei sobi see.
Siis jääksingi ootama tema poeskäiku. Selles olen kindel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sa kuulud nende lammasnaiste sekka, kellele ei olegi midagi head soovitada. No ma tahaks näha sellist käitumist oma mehe poolt, ma alles teeks talle uut ja vana:pppp
Ega lammastele on raske midagi soovitada, aga ma proovin.
Nagu mees ütles, sa oled lapsega kodus ja saad emapalka. Miks f… sa pesed tema pesu? Ega sa pesunaise palka ei saa? Miks teed süüa, koristad? Kas riik sulle selle eest maksab või? Mina kui maksumaksja, kes sulle emapalka maksab, ütlen: keelatud on selle raha eest teha midagi muud, kui lapse eest hoolitseda! Lubatud on ainult lapsega seotud tegevused: lapse valvamine, tema riiete pesemine, tema toitmine, temaga jalutamine ja mängimine.
Õhtul pärast tööpäeva, kui on lõpepnud mehe tööpäev ja sinu lapseema tööpäev, hakkate MÕLEMAD OMA VABAST AJAST tegema kodutöid: lähete poodi, teete süüa, koristate, pesete pesu.
Oma aeg kasuta ära. Kasvõi rooma välja, aga mine kinno ja maga tagumises reas. Et mees harjuks lapsega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et sa kuulud nende lammasnaiste sekka, kellele ei olegi midagi head soovitada. No ma tahaks näha sellist käitumist oma mehe poolt, ma alles teeks talle uut ja vana:pppp
Ega lammastele on raske midagi soovitada, aga ma proovin.
Nagu mees ütles, sa oled lapsega kodus ja saad emapalka. Miks f… sa pesed tema pesu? Ega sa pesunaise palka ei saa? Miks teed süüa, koristad? Kas riik sulle selle eest maksab või? Mina kui maksumaksja, kes sulle emapalka maksab, ütlen: keelatud on selle raha eest teha midagi muud, kui lapse eest hoolitseda! Lubatud on ainult lapsega seotud tegevused: lapse valvamine, tema riiete pesemine, tema toitmine, temaga jalutamine ja mängimine.
Õhtul pärast tööpäeva, kui on lõpepnud mehe tööpäev ja sinu lapseema tööpäev, hakkate MÕLEMAD OMA VABAST AJAST tegema kodutöid: lähete poodi, teete süüa, koristate, pesete pesu.
Oma aeg kasuta ära. Kasvõi rooma välja, aga mine kinno ja maga tagumises reas. Et mees harjuks lapsega.[/tsitaat]Pesemise ja koristamise eest annab mees nagunii raha lisaks ja teeb välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, õige ta ju vist niipidi ongi.
Aga hakatagi talle siis andma last ja nendel päevadel lihtsalt kaduda?
Mind häiribki see, et ta peab nii mõistetavaks koristamist, söögitegemist ja pesemist. Kuid kui neid ei teeks mina, mis siis saaks? Pärast koristan ju ikka mina. kui lõpuks enam selles segaduses elada ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest peaks pere-elus olema eelkõige paindlikkus. Kui naine ei saa T või N oma asja ajada, ja sobiks kolmapäev, siis tulebki minna kolmapäeval.
Ma oleks küll pahane kui mu mees oleks pahane sellepeale, et TEMA päev on nn ära raisatud.

Minul on küll supermees – ei virise mõttetute asjade pärast, poes ma ei käi kunagi, sest mehel on seda oluliselt lihtsam teha, kui mind pole, teeb süüa, koristab, käib lastega õues (see tegevus meeldib tall ekõige vähe, pidi igav olema). Minu meelest peaks mõlemad pooled tegema ühise mugava elu nimel kompromisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 20:02; 28.03 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest peaks pere-elus olema eelkõige paindlikkus. Kui naine ei saa T või N oma asja ajada, ja sobiks kolmapäev, siis tulebki minna kolmapäeval.
Ma oleks küll pahane kui mu mees oleks pahane sellepeale, et TEMA päev on nn ära raisatud.

Minul on küll supermees – ei virise mõttetute asjade pärast, poes ma ei käi kunagi, sest mehel on seda oluliselt lihtsam teha, kui mind pole, teeb süüa, koristab, käib lastega õues (see tegevus meeldib tall ekõige vähe, pidi igav olema). Minu meelest peaks mõlemad pooled tegema ühise mugava elu nimel kompromisse.

[/tsitaat]Kokkulepped selleks ongi et neid täita. Mis muu mõte siis kokkuleppel üldse oleks?
Kuidas sulle meeldiks kui su mees vahest mõnda teist naist tonksutamas käiks? Vahel ju võib, mis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lammas jah (vabandust), et sellise kokkuleppe tegid mehega üldse. kui tema tööpäev kestab 8 tundi, siis kestab ka sinu \”tööpäev\” 8 tundi. ülejäänud aeg on jagatud mõlemi vahel pooleks.
seda esiteks. ja teiseks: miks sa teed kõik mehe eest ise ära isegi sel ajal kui see on tema kohustus? sa kasvatad-harjutad endale sellega saamatu mehe. sellest said sa vist nüüd juba isegi aru..

on aeg viia sisse uued kokkulepped.
PS! kokkulepetest saab kõrvalekaldeid teha vaid poolte kokkuleppel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates oled sa just liiga leebe ja järeleandlik olnud ja nüüd loomulikult härrale enam ei sobi. Delegeeri koduseid tegemisi, see pole mingi vabandus, et kui sa oled lapsega kodus, siis pead ka kõik majapidamisega seotu oma õlgadele võtma. Kui mees ei taha teha, maksku koristajale. Lapsehoidmine on täiskohaga töö ning näiteks meie lapsehoidja, kes saab väga korralikku palka, ei korista elamist ega tee perele süüa. Tema ülesanne on ainult lapse eest hoolistseda. Köögiga seotud tegemised on kõik mehe õlul – jah, ta teeb pea 9 tundi ajutööd, siis käib poest läbi ja koju tulles laseb fantaasial ning loovusel lennata, et stress ning pinged endast välja saada. Tulemuseks gurmee õhtusöök iga päev. Tema nädalasele komandeeringule minnes oli suurema lapse ainuke mure, et \”emme, kes meile nüüd süüa teeb?\”. Minu 3-5 nädalaste teisel pool maakera komandeerigute ajal on kogu majapidamine pluss kaks last mehe õlul. Ning seda beebieast saati. Ning saab alati fantastiliselt hästi hakkama!

Pead ennast kehtestama hakkama, allaheitlikus ei ole armastus. Mida rohkem sa järele annad ning head abikaasa mängida püüad, seda rohkem mees sinult nõuab. Leia ennast üles ning lase isal isa olla. Kui vabatahtlikult ei taha, siis esialgu vägisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

aga sina ära võta vastu ja nõua kodutööde ühist tegemist pärat tööpäeva ja ematööpäeva lõppemist :P[/tsitaat]Mis need tohutud kodutööd on? Must pesu masinasse panna? Võtab vist mitu tundi iga õhtu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud teile. Olen nüüd ise ka rahulikum, kui lugesin arvamusi ja ideid. Homme siis püüan teha omale õhtu välja.
Tahaks talle tegelikult kohe näidata seda kirjutist siin, aga talle pole kunagi meeldinud et ülse istun siin. Ja muidugi ka see, et vastajad vist kõik naised vähemalt senimaani. Siis ütlebki, et naised ju nii mõtlevadki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anna aga mehele lugeda. Talle ei meeldi, et siin käid? KEDA KOTIB? Täiskasvanud inimene teeb, mis tahab. On ta su isa või, et niimoodi arvamust avaldab?
Ja otseloomulikult on su mees tropp. Neid, kes ütlevad, et ise süüdi, et sa kokkuleppest kinni ei pidanud, ära pane tähele. Ja mitte sellepärast, et kokkuleppeid võib rikkuda, vaid sellepärast, et see oli erand. Kirjutad, et oma vabu tunde ei ole välja võtnud, kuna oled väsinud. Sinu meest pole see huvitanud, et sa üksi lapse ja kodu eest hoolitsedes oled enda unarusse jätnud, see on tema süü, et sa ei saa oma vaba aega kasutada.
Kuna sa ajasid mingit olulist asja tema vabast päevast ja seda ei ole enne juhtunud ja jutt käib ainult ühest tunnist, siis ainult tõeline tropp hakkab oma lähedase kallal vinguma ja tuju rikkuma. Pere käib enne hobi, kui vaja, siis peab täiskasvanud mees sellest ka aru saama.
Ülejäänu on puhas kius, ka see, et et särk pesemata ja ikka ongi pesemata, kuna haiseb. Et sellist valearusaama enam ei tekiks, las hakkab ise pesema, siis saab kindel olla, et tõesti on pestud.
Aga tegelikult vajaks nii mõnigi asi teil ümberkorraldamist, et ühel ei oleks ainult õigused ja teisel kohustused. Mees on sul omavoliliselt juhirolli võtnud ja sina allud vastu vaidlemata. Võitle oma õigused välja ja las mees saab omad kohustused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kokkulepped selleks ongi et neid täita. Mis muu mõte siis kokkuleppel üldse oleks?
Kuidas sulle meeldiks kui su mees vahest mõnda teist naist tonksutamas käiks? Vahel ju võib, mis?[/tsitaat]

Kokkulepped väljaspool kodu on 100% täitiseks, aga kodus, kus on väiksed lapsed, ei saa olla selliseid rangeid ja jäikasid kokkuleppeid. Vähemasti minu jaoks ei oleks see normaalne. Elu väikeste lastega on täis ooatamatusi, seega peab olema paindlik.

Huvitav, et osade inimeste jaoks taandub kõik teise naise tonksutamisele. Kas meie ühiskonnas on tõesti nii palju madalalaubalisi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 20:02; 28.03 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole vist mõtet üles võttagi seda teemat, sest siis on paar päeva jälle halb tuju tal ja kõik les ette jäävad on ka süüdi kõiges.
Aga kas üldse tasub midagi rääkima hakata kui tegelikult on seda püütud teha? Mäletan, et ükskord enne ka keeldusin ta pükse pesemast ja siis ta pesigi neid vist kaks korda, ning pärast kuidagi suutis ta jälle mulle ilusasti sokutada selle tegemise. Kuid mulle ei mahu pähe, et kuidas küll võib nii inetult öelda mulle, nagu nad oleksid mustad kui pesin nad ära ja siis mitte veel vabandada. Helistasin ja ütlesin, et ma ju pesin nad ära. Tema ei taha rääkida.
Mulle endale tundub ka, et liiga ülbeks olen mehel lasknud minna. Aga kas on õigem hakata tüli üles kütma just hetkel, kui pisikesega niigi palju tegemist ja püüan siin omale jalgu alla saada.
Plaanin ikka ise miskit tegema hakata, aga meie pisike on tõsine emme tita ja tegelikult teen pooled asjad päeval tita süles ära. Nii ei jõuaks ma kaugele, sest öösel vajan ka ise puhkust.
Ideid on, natuke ka kõrvale pandud, kuid ka aega tuleks leida.
Äkki kui ise hakkan ka raha ikka sisse tooma, ei käitu ta minuga nagu almusel elava naisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks kaks kolme vastu vaba aega on väga ebavõrdne vaba aeg. Teiseks, tehke süsteem ümber tundide arvu peale. Et mõlemad saaksid VÕRDSE ARVU TUNDE.
Kolmandaks, kui on sinu vaba aeg ja sa ei viitsi välja minna, siis lihtsalt MAGA. EI RABELE KODUS KORISTADA OMA VABAL AJAL, SELGE?
Magad või loed või puhkad muul moel ja sel ajal mees tegeleb lapsega ja punkt. Kui sa seda kodus ei suuda, mine ema või mõne arusaaja sõbranna poole. Parem aga, kui mees harjuks ka selle võimalusega, et sina oled kodus ja tema hoolitseb lapse eest.

Kehtesta ennast.
Ei, sa ei olnud ebaõiglane, aga mees polnud seda ka. Vähemalt alguses mitte. Muutus ebaõiglaseks siis, kui hakkas hiljem plärtsuma ja sinu emapalga pihta näpuga näitama.
Teie süsteem on ebaõiglane. Tehke see õiglaseks.

Ahjaa.
Emapalk on sul lapsega kodus olemiseks ja lapse eest hoolitsemiseks. Mitte selleks, et sa saaksid mehe pükse pesta. Kui ta seda eeldab, peab ta ise lapsega palju rohkem tegelema hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan veelkord teid. Homme püüan võtta omad vabad esimesed tunnid ära. Kindlasti. Eks asi oli selles ka, et mees tuli koju ju kella 6 paiku õhtul ja siis 2 tunni pärast oleks pidanud pisikese juba magama panema. Aga ta veel rinnalaps. Kohe saab aastaseks. Ja eks see magamapanek on siiani suht keeruline. Kardan seda aega lihtsalt. Nüüd aga samas laps piisavalt vana ja võiks ju jääda juba minuta ka tuttu.
Ausalt ütlen teile, et pole tegelikult suur kirjutaja ja kui siia täna kirjutasin siis midagi head ei oodanudki. Süüdistusi. Vahel oskab üllatada ka perekool!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise mehega ära rohkem lapsi kindlasti tee. Ja kui mees väga tahab, siis ainult tingimusel, et mees palkab täiskohaga lapsehoidja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 23:39; 29.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, miks? Üks võimalus on veel: tingimusel, et titega on lapsepuhkusel mees ja saab isapalka:PP ja peseb selle eest naised alukad, rinnahoidjad (eriti hellalt, käsitsi), koristab maja ja teeb sooja söögi õhtuks valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel oleks nagu päevad. Kas pärast seda, kui naine ära käis, on mõtet enam vinguda? Öelnud siis enne ometigi. Mis kasu on naist oksekotina kasutada, kui midagi enam muuta ei saa?

Aga puhta särgi teemast ma aru ei saa. Meie peres käivad mustad särgid mustapesukastis ja puhtad kapis. Kui mees on särgi mustapesukasti pannud, siis ma selle järgmisel sobival pesukorral (mida võib juhtuda ka kord nädalas, aga enamasti tihedamini) panen selle masinasse. Kui nööril ripub, siis panen kappi. Kui ma paneks selle tagasi mustapesukasti (kuhu mees selle ju jättis), siis tõesti see haiseks pärast uuesti – mustast pesust jääb lõhn külge. Muuseas – meie pere süsteemi luban vabalt kasutada. Päris levinud paljudes peredes. Sa pole oma mehe hoidja, et tema särke peaksid otsima \”kohtadest, kuhu ta need pesemiseks pani\”.

Siin on emapalga kohta ka väga palju erinevaid valearvamusi. Emapalk on tegelikult vanemahüvitis. Hüvitis on kompensatsioon. See kompenseerib sinu saamata jäänud töötasu, sest sa ei saa väikse lapse kõrvalt tööle minna. See ei ole tegelikult palk millegi tegemise eest, vaid hüvitis selle eest, et sa ei saa raha teenida. Selle eest ei pea sa midagi tegema ega seda kuidagi ära teenima. Va see, et pead oma lapse eest 9-17 hoolitsema (ei saa teda hoidu/aeda viia vh ajal). Muul ajal on vanemad lapsele võrdsed hooldajad. Kodutööde tegemisel on vanemad võrdsed. Võib muidugi kokku leppida, et teed söögi ja pesed pesu, sest oled kodus ja jaksad lapse kõrvalt. Aga võib ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks su mehele kaks küsimust:
1.Kui sa haigeks jääksid,kas siis peaksid selle rihtima teisip. või neljap. peale,et näit. teises toas pisut omaette puhata?
2.Kuidas on ta mõelnud kompenseerida sulle need teisipäevad ja neljapäevad,mida sa siiani kasutanud ei ole?
Oled tubli naine,selles ära kahtlegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga puhta särgi teemast ma aru ei saa. Meie peres käivad mustad särgid mustapesukastis ja puhtad kapis. Kui mees on särgi mustapesukasti pannud, siis ma selle järgmisel sobival pesukorral (mida võib juhtuda ka kord nädalas, aga enamasti tihedamini) panen selle masinasse. Kui nööril ripub, siis panen kappi. Kui ma paneks selle tagasi mustapesukasti (kuhu mees selle ju jättis), siis tõesti see haiseks pärast uuesti – mustast pesust jääb lõhn külge. Muuseas – meie pere süsteemi luban vabalt kasutada. Päris levinud paljudes peredes. Sa pole oma mehe hoidja, et tema särke peaksid otsima \”kohtadest, kuhu ta need pesemiseks pani\”.[/tsitaat]

Mul on ka tunne, et mees jätab riided lihtsalt suvalistesse kohtadesse vedelema, mitte ei pane musti riideid ühte kohta, kust oleks neid hiljem normaalne võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Ei olnudki musta pesu kastis, vaid trennikotis. Panin tagasi pluusi sinna koti peale. Mitte sisse.
Eile jõudis ta koju kella 23 paiku. Saatsin sõnumi, et tahan temaga rääkida. Koju jõudes siis ütles, et käis sõbra juurest ka läbi. Ütlesin, et kui teeksin sama, et peaksin olema 3 tundi ära aga tulen hoopis 5 tundi hiljem, siis oleks kõik ok? Vastus oli, et ärgu hakaku.
Rääkisin ka sellest, et meil pole asi võrdne üldse. Tema muidugi ei näinud mingit probleemi. Kui hakkasin rääkima, et ma ei peaks ka tegema muud kui vaid last kasvatama, siis ei olnud ta sellega nõus. Sest kuniks keegi on kodus, siis kodu on ka tema kohustus. Ning muidugi tuli veel üks seik välja. Eile käisin ma tegelikult päeval lapsega poes. Kuna aga hommikupoolik läks koristamisele, siis eriti polnudki aega peale kojutulekut sööki valmistada. Jah, ma olin nii laisk, et tegin üle pika aja kiire toidu milleks olid makaronid ja lihapallid, mis juba poest ostetud. Aga kui loen nädala toidud kokku mis meelde tulevad, siis nende seas olid ühepajatoit, kohupiimakook, kanasupp, kartulid lihaga ja miskit veel. Ei tulegi meelde. Ning mees ütles eilse toidu kohta, et ta ootab nagu korralikku toitu mitte mingit valmiskeeratud jama. Nagu siis eilne toit oli tema jaoks. Kuid pidingi kiirelt midagi valmis keerama, sest mul oli vaja olla 17.30 ise siis kokkusaamisel. Ta oli pahane tema meelest jubeda toidu peale.
Püüdsin küll seletada, et mul polnudki aega teist toitu teha, siis ütles, et mul peaks seda ikka kõvasti olema.
mõttetu. Ta ei kuulanud mind üldse. Magas diivanil hoopis ja läks hommikul sõnagi lausumata minema.
Ah jaa, ütles ka seda, et kui mulle ei meeldi selline elu, siis võin alati ära minna.
Tulemus oli vist tühi null

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kuidas inimesed üldse abieluni/kooseluni jõuavad, kui kõiki konflikte lahendatakse alati lausega \”Kui ei meeldi, võid minema minna\”.

P.S. Minu meelest kannatab iga täiskasvanud inimene selle välja, kui ta korra nädalas makarone lihapallidega sööma peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema-algataja, see mees ei hooli sinust absoluutselt, selle tõestuseks on lause, et kui sulle ei meeldi, hakka astuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 23:39; 29.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

RebaseMaie, eelmisel aastal alles abiellusime ka. Koos oldud 6 aastat. Eks ajaga muutub nii mõndagi. Enne oli mweil kahel omavahel ka rohkem aega ja nüüd seda vaat et polegi. Eks ka see mõjutab.
Oleks mõni tore talukoht harjumaa lähedal, laseksin jalga lastega nii 3-5 päevaks. Saaks puhata natuke ja lasta temal ka natuke asja läbi mõelda. Kodus on jube pingeline olukord.
Kui siit keegi oskab soovitada sellise mõistlikuma hinnaga rendipinda, siis võtaksin pakkumised hea meelega vastu. Ise ka otsin muidugi praegu netist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 28.03 19:27; 28.03 19:38; 28.03 19:50; 28.03 20:02; 28.03 20:56; 28.03 21:47; 28.03 22:36; 29.03 10:18; 29.03 10:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sinust täitsa kahju, meenutab elu minu eksiga. Kõige ideaalsem oleks siiski kui saaksid nüüd minema minna lastega mõneks ajaks (enne tagasi ei lähe kui tema ei palu) Ma tean, olen ise olnud koos mehega kes arvas,et temal on vaid õigused ja minul kohustused ja jumala eest, lapsega kodus olemine on ju käkitegu, sa aina magad hambad laiali kodus, nii nad arvavad. Kuid pane ta mõistma, et sa ei ole iseenesest mõistetav, et oled vaba minema kui vaid soovi on. Usun, et sellinne mees võib muutuda küll, aga ta peab aru saama, et sa ei sõltu temast.
Igatahes ma soovin sulle palju edu ja kirjuta ikka kuidas läheb, aga usu mind, ta võib muutuda ja see kõik on vaid sinu kätes. Päikest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma siis tõesti olen ka teie meelest isekas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.