Esileht Pereelu ja suhted Kas ma siis tõesti olen ka teie meelest isekas?

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Kas ma siis tõesti olen ka teie meelest isekas?

Postitas:

Minu arust on sinu mees lammas. Või te siis mõlemad tegelikult. Miks kokku leppida mingites imelikes reeglites? Kui ühel on vaja minna, siis on vaja minna ja kokku leppida võiks siis ju mõni päev ette. Ja kui jäigi mehel üks õhtu hobitamist vahele- mis sellest siis kisa teha? Ühesõnaga ise elate oma elud keeruliseks, kuigi jah- su laste isa pole ilmselt veel meheks kasvanud( ei olene üldse vanusest kusjuures), kui selliseid draamasid korraldab.
Draamatsemine jäägu ikka naiste hobiks 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei peaks naine koos lapsega ära minema. Sellest ei õpiks mees midagi.

Ainuke olukord, kui mees saaks aru, mida tähendab lapsega üksi päev otsa kodus olemine + päevatoimetused + poeskäik + õhtusöök, oleks siis, kui ta tõesti peaks seda ise tegema. Ja mitte 1 päev.

Naine peaks nädalavahetuseks ära kaduma, mees lapsega olema ja peaks olema selline olukord, et ta peaks ka sooja sööki tegema (üksi iseendale ei hakka ju õhtusöögiajaks vaaritama).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mehega sama seis selleks ajaks kui laps aastaseks sai. Kohutavalt pingeline õhkkond oli ikka tekkinud ja mina niiii väsinud kõigest sellest. Aga meil see vahe, et korter on õnneks minu oma ja sain talle tõsimeeli öelda, et nüüd on kõik, kui suhtumist ei kavatse muuta, siis on aeg lahkuda. Võttis mõned päevad aega enne kui nagu imeväel hakkas meie pereelu meeldiva kooselu pöördeid võtma. Nüüdseks seis selline, et esimene laps pea kahene ja teine 3 kuu pärast juurde lisandumas. Nüüd muretsen juba ette, et hakkab jälle sama pihta ja nüüd ma veel kahe väiksega koos. Teades meest, siis ta lihtsalt ei pea vastu sellele just esimese aasta pingele, mida toob pereellu väike laps. Edaspidi on laps juba asjalikum ja palju iseseisvam, millega seoses ka minul tunduvalt kergem ja jõuan rohkem.
PS! Ilkujatele, omast kogemusest võin öelda, et kui ikka beebi on 24 tundi sülelaps, siis tõesti isegi pesu masinasse panek tundub juba meeletu pingutusena lõpuks, muust ei räägigi. Ja emana oled nii läbi omadega, et tõesti ei tahagi kellegagi suhelda ega kuhugi minna, ainult unistad puhkamisest ja veidi omaette olemisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu mees ei austa sind ja sinu tehtud tööd. Arvan, et kunagi ei ole hilja mingid reeglid peres paika panna- näiteks, et pestakse ära ainult see pesu, mis on mustapesukasti pandud jm. Ma arvan veel ,et sa hirmsasti püüad mehele meele järele olla ja kõik talle ette taha ära teha. Kahjuks, kui sa tööle lähed, jõuad sa veel vähem kõik üksinda ära teha. Ei jaksa sa iga päev peale tööd väga suurt tööd nõudvat toitu teha. Nii et arvamus, et kui lähen tööle, kõik muutub, minu arvates eriti õige ei ole.
Esiteks lõpeta see üle enda varju hüppamine, et mehele meele järele olla ja teiseks kehtestage kodus reeglid- kus käib must pesu, mida pestakse, kuhu see pärast pannakse. Pead olema julgem ja enesekindlam, kui mehele sinu söök ei maitse, pead talle otse ja julgelt ütlema, et ta võib endale ise söögi valmistada või söömata olla. Kui sa sobid mehele ainult koduorjana, kuid sulle endale koduorja roll ei istu, siis on aeg midagi ette võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on see väga sagedane mure ja ei saa naisele öelda, et miks sa sellise jobuga abiellusid ja lapse said. Tavaliselt on stsenaarium selline, et naine ja mees abielluvad/kolivad kokku, naine jääb rasedaks ja ühel hetkel koduseks ja saab lapse. Ja kui siiani on nende vahel olnud võrdne suhe, avastab mees järsku, et naine on nüüd temast sõltuv ja teeb talle kõik ette-taha ära. Muidugi mees harjub sellega ja kuna suurem osa mehi arvavad nagunii, et nad on looduse kroonid ja on ainult puhas juhus, et nad presidendikohal ei ole, hakkavad seda kiiresti normaalseks pidama. Vahepeal laps kasvab, muutub nõudlikumaks, ema koormus suureneb (või vastupidi, laps muutub lihtsalt iseseisvamaks ja ema tahaks hakata taas rohkem oma elu elama, trennis käima vms) ja tal tekib soov, et mees teda abistaks – ja tekib konflikt, sest mees on juba harjunud sellega, et ta on nii tore, et tema ainus missioon elus on palgatööl käia ja ilus olla. Sest kui keegi on juba harjunud arvama, et tal on õigus kõigile talle juhuslikult sülle sadanud privileegidele (nagu see, et mustad riided kaovad imeväel trennikotist ja uued ja puhtad ilmuvad asemele), on raske talle selgeks teha, et ta ise midagi tegema peaks.

Samuti keeravad mõned muidu täiesti normaalsete meeste moodi olevused ära, kui naisel emapalk läbi saab, ja arvavad, et nemad on nüüd ainuvalitsejad, kes ütlevad, mis värvi kleite osta võib ja kui tihti juukseid pesta saab.

Selliseid asju pole võimalik ette näha, see tuleb järk-järgult ja seetõttu avastavadki paljud naised, kui hull olukord on, alles siis, kui mees juba talle täiega pähe on istunud – nii et kuigi tegelikult tuleks muidugi sellises olukorras kohe vastu hakata, et mehel liigselt lolle mõtteid pähe ei tuleks ja ta ei arvaks, et tal nüüd kodus ori on, on tihti raske seda õiget hetke märgata. Hiljem on mees muidugi oma positsiooniga harjunud ja enesekehtestamine on juba tunduvalt raskem, sest me kõik oleme ju sellised, et kui igal hommikul kohvi voodisse tuuakse, hakkame seda normaalseks pidama ja kui seda järsku enam ei saa, hakkame automaatselt jalgu trampima. Sellele, kas meil üldse on moraalset õigust jalgu trampida, hakkame me mõtlema alles siis, kui teiselt poolt tugev vastureaktsioon järgneb – kui hakkame. Nii et soovin edu ja loodan, et sinu oma võtab mõistuse pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma olen nii temperamentne, et minu mees oleks selliste avalduste peale sinise silma saanud.Päris tõsiselt.
Õnneks mees teab ka seda ja käitub normaalselt.[/tsitaat]Kätega lahendavad vaidlusi ainult SITAPEAD. Päris tõsiselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] . Jah, ma olin nii laisk, et tegin üle pika aja kiire toidu milleks olid makaronid ja lihapallid, mis juba poest ostetud. Aga kui loen nädala toidud kokku mis meelde tulevad, siis nende seas olid ühepajatoit, kohupiimakook, kanasupp, kartulid lihaga ja miskit veel. Ei tulegi meelde. Ning mees ütles eilse toidu kohta, et ta ootab nagu korralikku toitu mitte mingit valmiskeeratud jama. Nagu siis eilne toit oli tema jaoks. Kuid pidingi kiirelt midagi valmis keerama, sest mul oli vaja olla 17.30 ise siis kokkusaamisel. Ta oli pahane tema meelest jubeda toidu peale.
Püüdsin küll seletada, et mul polnudki aega teist toitu teha, siis ütles, et mul peaks seda ikka kõvasti olema.
[/tsitaat]

ICC…
k tegin mina ka ükskord üle pika aja laste soovil lihtsalt kalapulki ja makarone. Mehel nina vingus, et ma ei oskavat üldse süüa teha. Pidevalt mingid kalapulgad.
Südamerahuga olin temaga nõus ja ütlesin, et kuna minu toidud talle ei kõlba, siis alates sellest päevast on ta minu toidust \”maas\” ja tehku ise endale toite, mis talle meelepärased on.
Jäi jube vaikseks…
eelmisel päeval oli meil ahjulõhe, üleelmisel päeval kaelakarbonaad, enne seda kotletid…..
Kuna tema ise oskab keeta vaid poepelmeene ja tema ema põhitoit on põhiliselt poepihvid (neid asju mina ei söö), siis võib arvata, kes antud situatsioonis kaotaja pool on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on üldse selline päevade lugemine väga imelik. Sellised asjad peaks tulema ikka vabast tahtest.
Ei saa aru, miks te koos elate? Mingit pereelu teil küll pole.
Aga mine ise tööle ja las mees olla kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei viitsinud kõiki kommentaare lugeda, aga on selliseid \”arusaamatusi\” ette tulnud ka meie peres, ning õppinud olen neist seda, et teist inimest muuta ei saa, seda saab teha vaid enda ja oma suhtumisega. Tegelengi endaga, et olla veel nn \”isekam\”, st olla ISE. Üheks abimeheks on hetkel L. Bourbeau raamat \”Kuula oma keha, oma parimat sõpra Maa peal\”, kust just eile õhtul (olles samuti lapsed magama pannud ning suutnud veel mõneks ajaks lugemiseks silmi lahti hoida) lugesin: \”Sa ei vastuta nende inimeste õnne eest, kes su ümber on: sõbrad, perekonnaliikmed või kaastöötajad. Sa vastutad tegelikult ainult selle eest, kuidas sa reageerid teiste inimeste suhtumisele sinusse.\” Jpm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Tere. Ei olnudki musta pesu kastis, vaid trennikotis. Panin tagasi pluusi sinna koti peale. Mitte sisse.
Eile jõudis ta koju kella 23 paiku. Saatsin sõnumi, et tahan temaga rääkida. Koju jõudes siis ütles, et käis sõbra juurest ka läbi. Ütlesin, et kui teeksin sama, et peaksin olema 3 tundi ära aga tulen hoopis 5 tundi hiljem, siis oleks kõik ok? Vastus oli, et ärgu hakaku.[/tsitaat]
just hakka. Kui sa nüüd ei hakka, siis pole teil lootustki. Kui sa kohe hakkad, võib juhtuda, et mehele tuleb veel mingil hetkel aru pähe.
Ja teedki nüüd nii, et lähed välja ja tuled lubatust 3 tundi hiljem ja mehele ütled, et tema tegi ka nii. Punkt.
Lapsevanemad ollakse kahekesi.

Ahjaa – must pesu käib mustapesukasti. Teise inimese trennikott on tema isiklik territoorium, kuhu mina küll nina ei pistaks. Kui ta tahab, et must pesu sealt kaoks ja puhas ilmuks, peab ise ka näppe liigutama. Et kodune inimene pesumasina ja pesukasti vahel rohkem toimetab, kui teine, on loomulik, aga see, et õhtune aeg on vaid ühel lapsevanemal vaba, see ei ole enam loomulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääb täitsa arusaamatuks, miks sa sellisele veel süüa sebid teha??? Mina oleks enne mehe kojutulekut lapsel kõhu täis söötnud, ise ka midagi näksinud ning mitte väljagi teinud sellest, et õhtusöögiaeg kätte jõuab:D TÕESTI, viriseda selle üle, et tegid kehva sööki! Hea, et üldse tegid – mina poleks sedagi teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mul pole vist mõtet üles võttagi seda teemat, sest siis on paar päeva jälle halb tuju tal ja kõik les ette jäävad on ka süüdi kõiges.
Aga kas üldse tasub midagi rääkima hakata kui tegelikult on seda püütud teha? Mäletan, et ükskord enne ka keeldusin ta pükse pesemast ja siis ta pesigi neid vist kaks korda, ning pärast kuidagi suutis ta jälle mulle ilusasti sokutada selle tegemise. Kuid mulle ei mahu pähe, et kuidas küll võib nii inetult öelda mulle, nagu nad oleksid mustad kui pesin nad ära ja siis mitte veel vabandada. Helistasin ja ütlesin, et ma ju pesin nad ära. Tema ei taha rääkida.
Mulle endale tundub ka, et liiga ülbeks olen mehel lasknud minna. Aga kas on õigem hakata tüli üles kütma just hetkel, kui pisikesega niigi palju tegemist ja püüan siin omale jalgu alla saada.
Plaanin ikka ise miskit tegema hakata, aga meie pisike on tõsine emme tita ja tegelikult teen pooled asjad päeval tita süles ära. Nii ei jõuaks ma kaugele, sest öösel vajan ka ise puhkust.
Ideid on, natuke ka kõrvale pandud, kuid ka aega tuleks leida.
Äkki kui ise hakkan ka raha ikka sisse tooma, ei käitu ta minuga nagu almusel elava naisega?[/tsitaat]
ei käi need asjad kahjuks nii. ta ei käitu sinuga niimooodi selle pärast, et sa ise ei teeni või veel midagi. ta käitub nii sellepärast, et sa oled kodumasin. sa võid teenida palju tahes, suhtumine ei muutu ikka, kui sa ise midagi selle muutumiseks ette ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:05; 29.03 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Tere. Ei olnudki musta pesu kastis, vaid trennikotis. Panin tagasi pluusi sinna koti peale. Mitte sisse.
Eile jõudis ta koju kella 23 paiku. Saatsin sõnumi, et tahan temaga rääkida. Koju jõudes siis ütles, et käis sõbra juurest ka läbi. Ütlesin, et kui teeksin sama, et peaksin olema 3 tundi ära aga tulen hoopis 5 tundi hiljem, siis oleks kõik ok? Vastus oli, et ärgu hakaku.
Rääkisin ka sellest, et meil pole asi võrdne üldse. Tema muidugi ei näinud mingit probleemi. Kui hakkasin rääkima, et ma ei peaks ka tegema muud kui vaid last kasvatama, siis ei olnud ta sellega nõus. Sest kuniks keegi on kodus, siis kodu on ka tema kohustus. Ning muidugi tuli veel üks seik välja. Eile käisin ma tegelikult päeval lapsega poes. Kuna aga hommikupoolik läks koristamisele, siis eriti polnudki aega peale kojutulekut sööki valmistada. Jah, ma olin nii laisk, et tegin üle pika aja kiire toidu milleks olid makaronid ja lihapallid, mis juba poest ostetud. Aga kui loen nädala toidud kokku mis meelde tulevad, siis nende seas olid ühepajatoit, kohupiimakook, kanasupp, kartulid lihaga ja miskit veel. Ei tulegi meelde. Ning mees ütles eilse toidu kohta, et ta ootab nagu korralikku toitu mitte mingit valmiskeeratud jama. Nagu siis eilne toit oli tema jaoks. Kuid pidingi kiirelt midagi valmis keerama, sest mul oli vaja olla 17.30 ise siis kokkusaamisel. Ta oli pahane tema meelest jubeda toidu peale.
Püüdsin küll seletada, et mul polnudki aega teist toitu teha, siis ütles, et mul peaks seda ikka kõvasti olema.
mõttetu. Ta ei kuulanud mind üldse. Magas diivanil hoopis ja läks hommikul sõnagi lausumata minema.
Ah jaa, ütles ka seda, et kui mulle ei meeldi selline elu, siis võin alati ära minna.
Tulemus oli vist tühi null[/tsitaat]
ei olnud tulemus tühi null ju. sa said teada, et oled mõttetu naine, kes peab süüagi tegema reeglite järgi, sul pole õigust oma eluks, väsimuseks, eksimusteks – usun, et ei millekski. ja veel said teada, et nii on ja nii jääb ja kui sulle ei meeldi, astu ära, sest tema sinu pärast pingutada ei kavatse. kehv prognoos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 23:05; 29.03 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste mõttetute jamade pärast ma pereelu ega lapsi ei soovigi. Elan endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oled isekas? Ei, kuid oled liiga järeleandlik!
Kui sa saad vanemahüvitist, siis on tegemist alla 1.5 aastase lapsega. Nemad võtavad kogu aja ja oleks eriti väiklane mehest arvata, nagu sina peaksid selle raha eest tegema rohkem kui näiteks lapsehoidja oma raha eest.
Nii sinu, kui tema tööpäev kestab võrdse aja, edasi on kõik aeg \”ühine\”.

Kas sa peaksid tüli kiskuma? Jah, kindlasti, sest tallaalust naist ei taha endale mitte ükski mees!
Sellistega hakkab lihtsalt igav ning see lõppeb sellega, et hakatakse kuskilt mujalt otsima põnevust, seda sa ju ometi ei taha?

3vs2 ei ole normaalne päevade jaotus ning laps ei ole sinu, vaid teie! Selle teedki mehele selgeks.
Mõtle nüüd natuke-mis saab siis, kui vh otsas on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lugenud kommentaare, eks neid seinast seina, kes hurjutab, et sellise mehega lapsed tegid, kes käsib kohe minema minna jne…meenus minu sõbranna kunagine olukord Sinu kirjutist lugedes.
Lühidalt ja hakeldades oma mõttekäiku, ehk jõuad järgi. 🙂 Enne laste saamist oli teil kõik suurepärane? Pühendusite üksteisele, teil olid ilusad unistused oma perekonnast jne. Mehele aga ei jõua veel kohale, et reaalsus on teistsugune. Kõige enam on tal aga raske leppida sellega, et kui enne oli sinu tähelepanu vaid tema päralt, siis nüüd pühendud sa lastele. Iseloomustaksin selliseid mehi nii,et nad on harjunud saama, mida tahavad, pealtnäha karmid ja kanged, tegelikult aga haavatavad ja hellakesed. 🙂 Tegelikult…kui te armastate üksteist, soovitan aja maha võtta, lapsed hetkeks kellegi kätte anda ja omavahel rääkida. Klõps peaks teil mõlemil peas käima – mõtelge, millised te enne olite ja kuidas panna pereelu nii toimima, et esialgu kasvõigi tükike seda tunnet selle kõige virr-varri juures olemas oleks. Usu mind, hakkab kõik iseenesest laabuma. Praegu su mees lihtsalt jonnib, ei usu, et tegemist on armukesega. Muidu ei lubakski ta sul oma särki pesta.
Ja miks sina peaksid seda alustama…väga lihtsal põhjusel. Ega ilmaasjata ei ütelda, et naine on mehe tugipostiks. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile oli neljapäev, seega sinu päev, nii et räägi nüüd meile, kus sa käisid ja mida tegid, selle asemel, et lapse ja mehega kodus passida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus isekus, mida mina siin näen, on see, et sunnid meid foorumlasi lugema seda ülipikka postitust, nagu meil oma ajaga midagi muud meile kasulikumat teha poleks.
Mingit muud isekust siin pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ainus isekus, mida mina siin näen, on see, et sunnid meid foorumlasi lugema seda ülipikka postitust, nagu meil oma ajaga midagi muud meile kasulikumat teha poleks.
Mingit muud isekust siin pole.[/tsitaat]

Perekoolis aega veeta ja teemasid avada ei ole ju kohustuslik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägo kirjutas:[/small]

Perekoolis aega veeta ja teemasid avada ei ole ju kohustuslik?[/tsitaat]On küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 19:40; 28.03 19:59; 28.03 20:06; 28.03 20:19; 29.03 13:47; 30.03 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest ei peaks naine koos lapsega ära minema. Sellest ei õpiks mees midagi.

Ainuke olukord, kui mees saaks aru, mida tähendab lapsega üksi päev otsa kodus olemine + päevatoimetused + poeskäik + õhtusöök, oleks siis, kui ta tõesti peaks seda ise tegema. Ja mitte 1 päev.

Naine peaks nädalavahetuseks ära kaduma, mees lapsega olema ja peaks olema selline olukord, et ta peaks ka sooja sööki tegema (üksi iseendale ei hakka ju õhtusöögiajaks vaaritama).[/tsitaat]

Jaah? Ja kui isa lapse nälga/hooletusse jätab, mis tundega see ema edasi elab kui midagi juhtub? Mina julgeks nii teha vaid siis, kui olen 99% kindel, et mees hoolib lapsest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 12:26; 30.03 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Jaah? Ja kui isa lapse nälga/hooletusse jätab, mis tundega see ema edasi elab kui midagi juhtub? Mina julgeks nii teha vaid siis, kui olen 99% kindel, et mees hoolib lapsest.[/tsitaat]

Aaga teistsugust meest ju oma lapse isaks ei valitagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aaga teistsugust meest ju oma lapse isaks ei valitagi?[/tsitaat]

Mina ei valinud, aga vaadates antud naise teksti, ma pole nii kindel, et see mees hooliv on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 12:26; 30.03 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest on üldse selline päevade lugemine väga imelik. Sellised asjad peaks tulema ikka vabast tahtest.
Ei saa aru, miks te koos elate? Mingit pereelu teil küll pole.
Aga mine ise tööle ja las mees olla kodus.[/tsitaat]

kas mehe koristamistahe tuleb ka vabatahtlikult? Kuidas siis niimoodi käituda, et mees hakkaks vabatahtlikult koristama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajuvaba teema natuke. Sa ei ole mitte isekas vaid täiesti pime. Ma pole kaugeltki mitte see naine, kes kõiki mehi kohe petmises süüdistaks, aga sinu puhul karjub see lausa näkku ju. Ükski mees ei tõmble selliselt ühe ära jäänud hobiõhtu pärast. Aga kui armukesega jäi kohtumata, siis võib vist viha teha küll.

Aga isegi kui tegu ei ole armukesega, siis sinust ei hooli see mees nüüd küll mitte karvavõrdki. Ja sinu ainus viga on liigne allaheitlikkus ja headus sellise mölaka vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll suurt osa teemast läbi ei lugenud- aga mulle tundub et mehed kellel tööalaselt läheb hästi, eriti kui nad tööl juhi rollis. Lähevad mingil hetkel ülbeks- ei suuda kodus enam sellest juhirollist välja tulla. Mina olen ka kodus omale paar korda päris kurja vestluse maha pidanud. ;Mille põhisõnum oli- mina ei ole sinu tööraamatupidaja, sekretär või spetsialist. Mina olen sinu elu kõige tähtsam naine ja minul sa palud asju teha mitte ei jaga korraldusi, ning mina võtan need palved vastu siis kui mulle sobib, kui ei sobi siis vestleme miks. sissetulek ei oma siin mingit rolli, ega mind naisena palgale ei võetud. Seal kirikuõpetaja ees lubasime hoopis muud. mõtles järele tõmbas tagasi

Niiet ma pakun ta lihtsalt ei oska oma sisseharjunud rollist valja tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei saa aru, kuidas üldse eos on loodud suhe inimesega, kes teist üldse ei austa.
Kui oleksite kooselus, ilma lapseta, kas siis ka ei tohi suvalisel ajal välja minna? Tuleb kokku leppida aeg või on jagatud nädalapäevad?
Meil on laps 1,5a ja endal on üldiselt vähenenud soov väljas käia, ent ma ei kujutaks ELU SEES ette, et mind keelataks mehe poolt. Mismoodi keelataks? Hoitaks kinni? Karjutaks?
Kõik on ju teatamise küsimus. \”Kallis, homme lähen sõbrannaga baari\”, \”Kallis, nädala pärast olen sõbra sünnipäeval. Kas tahad ka tulla või otsime hoidja?\” jnejne. Nädalapäevade jaotamine on juba eos mõttetu. Ma ei oska esmaspäeval öelda, kas mul neljapäeval on närv krussis ja tahaksin käia basseinis ujumas või mitte. Seega on ka otsuste tegemine lapsehoidmise osas loov ja kokkuleppeline.
Rääkige, palun, rääkige omavahel!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin kunagi mingis padunaistesaates (Anthea nt?), kuidas mehele puust ja punaseks selgeks teha ebavõrdne tööjaotus kodus. Täpselt ei mäleta, aga mõte oli selles, et nii mees kui naine said kätte suure kandiku ja saatejuht (Anthea?) hakkas sinna ‘kohustusi’ laduma – selleks võib kasutada suvalisi asju, kasvõi klotse. Kelle teha vastav töö oli, see klotsi oma kandikule sai. Tulemus oli see, et naise omal oli selline kuhi, mis püsti ei püsinud, mehe omal u 3 närust klotsi.

Arvesse läks abs kõik – tolmu pühkimine, poeskäik, riiete pesemine, triikimine, asjade ärapanemine, lapsega õppimine, mängimine – iga viimane kui pisiasi, kasvõi see, kes ripakil sokid kokku korjab.

Jah, tegelikult ei saa tõmmata võrdusmärki palgatöö ja kodus lapse eest hoolitsemise (ma mõtlen tõesti ainult hoolitsemise – söötmine, mängimine jms) vahele, see näide töötab paremini siis, kui mõlemad iga päev tööl käivad, aga mingi valgustuse peaks iga mõtlev mees neid kuhjasid vaadates saama .

Seda saab teha ka sõnatult, et ei läheks vastastikuseks süüdistamiseks ja vesistamiseks.

Klotsidesse võib arvestada ka ‘vaba aja’.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma nüüd saan vist nahutada, aga ma tõesti ei saa aru, mismoodi lapsega kodusoleku kõrvalt on nii raske kodu korras hoida?
No pole võimalik lapsel kogu aeg järel käia ju. Silma saab peal hoida ka ise samal ajal kodutöid tehes, ega koristamisele päevas üle 30 minuti küll kulu (kui seda igapäevaselt teha).

Tore ju õhtul, kui mees kodus, mõnusalt üheskoos õhtusööki nautida ja jalutada. Saan aru, kui mees koristab söögi järel nõud, aga et ta peaks pesu pesema ja tolmu imema õhtul, no see oleks küll nõme.
Nädalavahetustel tuleb muidugi võrdselt asju teha.

Aga mis teemaalgatusse puutub, siis kokkulepe on ka minu jaoks oluline, ja kui K on tema päev, siis nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma siis tõesti olen ka teie meelest isekas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.