Esileht Pereelu ja suhted Kas ma tõesti mõtlen üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 136 )

Teema: Kas ma tõesti mõtlen üle?

Postitas:
Kägu
  • Olen mehega koos elanud 7 aastat. 2 aastat neist abielus. Mees soovis väga last ning pika proovimise peale see õnnestuski. Sündis armas terve tüdruk. Mees on püüdnud igati toeks olla lapsega. Hetkel tüdruk juba 7 kuune. Mure on selles, et enne meie suhet ja ka enne meie last reisis Mees palju. Mina kardan lennata ja ei reisi seetõttu. Oleme püüdnud perega käia nendes kohtades kuhu ei pea lendama. Varem polnud mehe reisimine üldse probleem. See on ju tema hobi. Samuti oli ta varem pidevalt tööl. Iga nv. Võttis iga kord ületunde. Palk on tal seetõttu samuti hea. Perena saame endale kõike lubada . Kuid nüüd see nii häirib mind. Ta on tööl ikka iga nv. Kui helistatakse.. ta kohe läheb. Ka tavapäevad on tal pikemad. Jõuab koju õhtul alles kuskil 6 aeg. Hommikul kuueks jälle tööle. Armukest tal ei ole 100%. Seda ma tean. Teen talle aeg ajalt videokõne kui ta tööl ja kiiresti vaja rääkida. Vastab alati. Iga puhkus läheb ta reisile. Nädal puhkab ja 2 päeva sellest on kodus. Ülejäänud aja reisil. Ta ei näe selles probleemi. Ütleb et aga perega ju käime samuti. Aga vot ei käi nii tihti. Poole aasta jooksul ehk 2 korda 2 nv oleme kuskil. Ma olen nii väsinud..  olen püüdnud temaga sellest rääkida. Olen 24/7 lapsega. Tema iga vaba hetk on tööl ja kui puhkus siis reisil.. üksiku nv leiab pere jaoks.  Mulle tundub ta nii egoistlik.. olen lapsega siin pidevalt kodus ja ootan teda koju..  tema laekub aga õhtul hilja. Lapsel siis juba vanni aeg ja varsti magama.
    Nüüd tal jälle puhkus. Läheb kahe sõbraga kümneks päevaks ära. Lihtsalt randa lebotama.. samal ajal kui mina näen iga öö vaeva et laps magaks. Ärkab ta 20 korda öösel ja päeva aeg ka poole h kaupa magab..no ei saa ma üldse puhata . Kuidas teile tundub? Vingun ma mõttetult? Samas kui ta kodus on siis lapsega tegeleb väga. Isana on ta super. Aga kahjuks ei leia ta palju aega lapse jaoks.:( 
    <!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_220109_195335_770.sdocx–>
+25
-20
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei saa aru miks sina temaga reisil ei käi? Miks sa kaasa ei lähe?

+21
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, Sa ei mõtle üle.

+10
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ju kirjutasin. Mina kardan lennata. Veel enam ei hakka ma sinna titega veel enam trügima 🙂

+7
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei tegele oma lapsega, kuidas saab isana super olla?

+36
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui laps juba 7-kuune, siis ehk aeg isal isapuhkusele jääda ning sinul tööle minna? Kui sulle täisajaga kohe lapsest eemal oelks ei sobi, siis  saab seda vanemapuhkust ju ka protsentides jagada – mees töötab 50% ja sina töötad 50% ning saad kaks ja pool päeva nädalas kodusest rutiinist “puhata”.

Ehk see praegu  veel vara, aga varsti saab isa ju lapsega koos reisima minna, siis saab sellest nende kahe hobi.

Pikad tööpäevad on kindlasti tüütud, aga ei tundu väga erilised – mõni inimene töötab kodust kaugel ja on koos igapäevase reisimisega ära samad kellaajad.

Mulle isiklikult küll ei istuks, kui mees beebi kõrvalt sõpradega puhkama sõidaks 10 päevaks, kui ta mulle samavõrdset puhkust ei korraldaks. Samas olen ka hämmingus, et kes selle omikroni valguses üldse reisimas käib…  ei tundu väga vastutustundlik.

+23
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ju kirjutasin. Mina kardan lennata. Veel enam ei hakka ma sinna titega veel enam trügima 🙂

Aga miks sa selle probleemiga ei tegele? Lennuhirmuga, ma mõtlen. Arusaadav, et väikelapsega koos esimesi lende teha ei ole väga mõnus aga praegu on just paras aeg, kus saaksid teraapiaga oma hirmu käsile võtta, nii et mõne aasta pärast juba reisite koos. Muidugi on see halb, et su mees üksi puhkamas käib, pereelu seisukohast. Aga kui sa lihtsalt keeldud minemast ja tal on seda akude laadimist vaja, siis mis sinu arust see lahendus oleks? Jätab minemata ja stressab kodus, või sa lahendad oma hirmu põhjused ja saate koos pead tuulutamas käia?

+39
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laevaga lähete järgmisele reisile. Väida mida tahad, armukest peab. Raudselt on reisul armuke kaasas.

+11
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuns raha on – võtke lapsehoidja appi. Väsinud oled lapsedt, mitte ainult mehest. Lapsehoidja käib 2-3 korda nädalas paariks-kolmeks tunniks, saad  käia trennis, spas, šoppamas.

Teiseks – lennuhirmuga saab tegeleda. Millest sul see on, kas hirm kinnises ruumis olemise ees või kardad alla kukkuda?  Küsi arstilt nõua – plaani alguses lühem reis, paar tundi, sel ajal võta unerohtu, mees tegeleb lapsega. Praegu on see, ise ei saa reisida ja mehel ka ei lase.

Teiseks – ületöötamine,  mehed ei oska puhata, minugi ei puhka, käib ka nädalavahetusel tööl – oma firma. Selleks käimegi reisimas, siis on nädal-paar kindlasti tööst eemal.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti sa ei vingu asjata. Ta sisuliselt ei näegi ju oma last, rääkimata hoolitsemisest. Mees peab arusaama, et mitte ainult sina ei saanud emaks, vaid tema sai ka isaks ja tuleb oma perega nüüd rohkem arvestada. Reisib näiteks kord aastas üksi, ülejäänud korrad teiega või ei reisigi. Laps saab kunagi suuremaks ja reisib siis kasvõi lapsega kahekesi.

Hoidja varianti soovitan samuti ja las mees maksab.

Minul käib mees välismaal tööl, aga kodus olles on perele pühendunud.

+21
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja millal see super isa oma lapsega tegeleb?

+19
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meest on keerulisem muuta, kui ennast. Lennuhirm on teraapia ja medikamentidega täiesti kontrolli alla saadav ja sina pärast seda vaba koos mehega reisima. Ma ei ole niisama nina peale viskaja, usu, elan ise ligi 20 aastat lihtfoobiaga, mis ligi 15 aastat kenasti kontrolli all ja elu minimaalselt segab.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, see ei ole normaalne, kui mees 7kuuse kõrvalt nädalate kaupa üksi või sõpradega puhkusereisil käib. Null empaatia ja vastutusvõime mehel, see tähendab, et ta ei ole endale teadvustanud, mida lapsevanemaks olemine tähendab. Eks pead ise vaatama, mida selle teadmisega edasi teed. Kas suudad talle selle rääkimise abil selgeks teha, või mingi nõmeda passiivagressiivse teoga (mehe järgmise puhkuse ajaks, või kohe järgmiseks nädalavahetuseks, planeerid omale mõne mitte lendamist vajava puhkuse, ja annad muidugi mehele varakult teada, et tal tuleb see kord ja ka edaspidi lapsega ise koju jääda, kuni ema end välja puhkab); või lahutad ja hakkate elatise üle jagelema; või lihtsalt kannatad.

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu mees ei julgeks isegi mõelda sel moel üksi puhkamisest 😂
Mina korraldaks korraliku skandaali ja nõuaks ka üksi puhkamise võimalust.

Küsite, millal mees lapsega tegeleb.ta tuleb ju kell 6 õhtul koju juba ometi. see ei ole sugugi hilja ju.

Aga igal juhul see mees oma peret ei väärtusta ja eriti mitte naist. Võtab iseenesest mõistetavana,
Laps on ju houmitud, kodused asjad tehtud, kui tema töole tormab või puhkama sõidab.
Ära räägi siin superisast.

+8
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mehe käitumine näitab, et polnud soovitud laps. Tuleta meelde talle, et ise last soovis ja hakaku rohkem panustama.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tuli esimese hooga mõte, et sulle sobiks minu mees ja vastupidi.:) Minu mees ka ei taha lennata, täiesti arusaamatu, minu jaoks on elu reisimiseta, ühe koha peal täiesti mõttetu ja mitte-elamisväärne. Teistele mandritele ju lendamiseta ikka väga raske ja aeganõudev jõuda. Õnneks mul super reisusõbranna. Üksi maailma kaugetes punktides oleks ka veidi nukker. 🙁

Muidugi meil pole lapsi ega lastesoovigi absoluutselt, nii et see juba hoopis muu dimensioon.

+7
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loos antud andmete põhjal võib öelda, et “närakas mees ja närakas isa”. Mis isa käib reisil ja ei tegele lapsega. Mees pole mingi koduabiline, kes aitab naist, vaid mees elab omas kodus ja täisväärtuslik lapsevanem. Vähemalt võrdne võiks olla mehe suhtumine. Et kui puhkuse nädal, siis annab paar päeva naisel võimaluse puhata. See mees ei ole isa ega mehe nime väärt. Rahakott ei ole isa ega mees ja ise paneb end sellesse rolli.

+11
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Võttis iga kord ületunde. Palk on tal seetõttu samuti hea. Perena saame endale kõike lubada .

Väärtusta. Kullatükk on su mees ja lapse isa. Ületundide kohta ütled, et Kallis, ma muretsen su tervise pärast. Tark naine oled, kasuta olemasolevat targalt.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka tavapäevad on tal pikemad. Jõuab koju õhtul alles kuskil 6 aeg. Hommikul kuueks jälle tööle.

Tänapäeval on paljudel tööpäevad sageli pikemadki.  Õhtul kl  18 koju jõuda on pigem vara kui hilja.

Aga jah – las mees jääb lapsega koju ja sina mine tööle. Siis saab mees kooos lapsega reisida.

+11
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui laps juba 7-kuune, siis ehk aeg isal isapuhkusele jääda ning sinul tööle minna? Kui sulle täisajaga kohe lapsest eemal oelks ei sobi, siis saab seda vanemapuhkust ju ka protsentides jagada – mees töötab 50% ja sina töötad 50% ning saad kaks ja pool päeva nädalas kodusest rutiinist “puhata”.

Ehk see praegu veel vara, aga varsti saab isa ju lapsega koos reisima minna, siis saab sellest nende kahe hobi.

Pikad tööpäevad on kindlasti tüütud, aga ei tundu väga erilised – mõni inimene töötab kodust kaugel ja on koos igapäevase reisimisega ära samad kellaajad.

Mulle isiklikult küll ei istuks, kui mees beebi kõrvalt sõpradega puhkama sõidaks 10 päevaks, kui ta mulle samavõrdset puhkust ei korraldaks. Samas olen ka hämmingus, et kes selle omikroni valguses üldse reisimas käib… ei tundu väga vastutustundlik.

Naine ei soovi mehega reisile minna, sest kardab lendamist. Seega ei tohi ka mees minna? Tõesti? Kui naine sellise absurdse asja pärast reisida ei soovi, siis on see tema probleem. Vaene laps, kes jääb tulevikus toredatest perereisidest ilma ja saab kas emaga kodus passida või ainult isaga käia. Igatahes ei pea mees jätma reisile minemata lihtsalt seetõttu, et naine ei soovi tulla. Käis varem ja võib ka praegu käia. Miks peaks mees “samaväärse puhkuse” naisele korraldama? Kui koos käia ei sobi, siis naisel on vaba voli endale just selline puhkus korraldada, nagu ta soovib. Miks mees peab naisele midagi korraldama? Invaliidiga on tegemist või?

+11
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina kardan lennata ja ei reisi seetõttu.

Mitu korda oled lennanud ning millal viimati?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei mõtle üle. Selle 10 päeva peaks mees reisi asemel kodus olema ja lapse suures osas űle võtma, et sina saaksid end välja magada ja päeviti nö inimesena tunda.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Invaliidiga on tegemist või?

7-kuuse imiku ema ongi ajutine invaliid. Tihtipeale kroonilises unepuuduses ja peaaegu  absoluutsesvabaduse puudumises. Aga ilmselgelt sellest paljud kõrvaltvaatajad, kelleks kahjuks antud juhul ka lapse isa kvalifitseerub, aru ei saa.

+11
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

7-kuuse imiku ema ongi ajutine invaliid. Tihtipeale kroonilises unepuuduses ja peaaegu absoluutsesvabaduse puudumises. Aga ilmselgelt sellest paljud kõrvaltvaatajad, kelleks kahjuks antud juhul ka lapse isa kvalifitseerub, aru ei saa.

Kuule ole normaalne, laps ei ole mingi invaliidistav haigus. Kui endale nii nõmedad ja ületamatud standardid sead, siis oled selle endale ise tekitanud. Koju aheldab ennast inimene ise, mitte laps.

+10
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

7-kuuse imiku ema ongi ajutine invaliid. Tihtipeale kroonilises unepuuduses ja peaaegu absoluutsesvabaduse puudumises. Aga ilmselgelt sellest paljud kõrvaltvaatajad, kelleks kahjuks antud juhul ka lapse isa kvalifitseerub, aru ei saa.

Endal ei lähe süda pahaks nii haiget juttu ajada? Mul on endal ka lapsed. Nad on ka 7-kuused olnud. Mu tuttavatel, sõpradel, sõbrannadel, töökaaslastel jne. on lapsed. Ei tea mitte kedagi, kes ennast lapsevanemaks olemise pärast invaliidiks peaks. Kui Sina nii enda kohta tunned, siis palun väga, aga normaalsetele inimestele on selline võrdlus solvav.

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Invaliidsus ei ole solvang. Invaliidid, kel püsiv piirang, ei ole mingid teise järgu inimesed. Imik on igal juhul piirang, kelle külge 24 h peab keegi end nö aheldanud olema. Ja kui see roll on jäetud vaid ühe inimese kanda ja konkreetne imik esimesed elukuud tõesti 20 korda öösel ärkab, siis see ainuhooldaja ongi esimese poole aastaga täiesti kurnatud. Hea on kelkida, kuidas “mina, sõbrannad, töökaaslased, kõik ülejäänud maailma emad” on nii hästi hakkama saanud. Kõik olukorrad ei ole ühe mütsiga löödavad. Imikud on erinevad, sellele eelnevad rasedused ja sünnitused on erinevad, emade vastupanuvõime on erinev. Aga igatahes vajab isegi keskmise imiku keskmine ema lisaund ja lisapuhkust, mida üldjoontes saab pakkuda selle imiku teine vanem. Antud juhul väidab ema, et on sellest ilma jäetud ja see on taunitav.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Invaliidsus ei ole solvang. Invaliidid, kel püsiv piirang, ei ole mingid teise järgu inimesed. Imik on igal juhul piirang, kelle külge 24 h peab keegi end nö aheldanud olema. Ja kui see roll on jäetud vaid ühe inimese kanda ja konkreetne imik esimesed elukuud tõesti 20 korda öösel ärkab, siis see ainuhooldaja ongi esimese poole aastaga täiesti kurnatud. Hea on kelkida, kuidas “mina, sõbrannad, töökaaslased, kõik ülejäänud maailma emad” on nii hästi hakkama saanud. Kõik olukorrad ei ole ühe mütsiga löödavad. Imikud on erinevad, sellele eelnevad rasedused ja sünnitused on erinevad, emade vastupanuvõime on erinev. Aga igatahes vajab isegi keskmise imiku keskmine ema lisaund ja lisapuhkust, mida üldjoontes saab pakkuda selle imiku teine vanem. Antud juhul väidab ema, et on sellest ilma jäetud ja see on taunitav.

Kõik on kokkuleppe küsimus. Kui mees kannab kulud ja naine arvab, et sellest jääb väheseks (reisimas jõuab mees käia, järelikult raha on), siis naine küsigu juurde x eurot kuus. Las paneb selle kõrvale nagu töötaks 1,5-2 kohaga. Elementaarne.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nädalavahetusteti on mees ju ikka perega, välja arvatud juhul kui tööle kutsutakse. Ja kas ta sel juhul on lausa terve nädalavahetuse järjest tööl või käib ainult paariks tunniks seal?

Finantsiliselt võimaldab mehe selline töökus teile mugavat elu, see osa sulle ju jällegi meeldib? Mina küll leian, et mehel peab nii meeletu koormuse kõrvalt samuti vaba aega jääma, muidu põleb ta ju täiesti läbi!

Esiteks – leia lapsehoidja, kes käiks mõned korrad nädalas kolmeks tunniks korraga, et sina saaksid lapsest puhkust. Käi poes, ilusalongis või niisama pargis jalutamas. Puhka lapsest, võta aega iseendale.

Teiseks – 7-kuune beebi võiks öö jooksul ärgata korra või kaks, kindlasti mitte 20 korda. Guugelda unetreeningu kohta ja õpi, kuidas laps magama õpetada.

Kolmandaks – hetkel saad mittereisimist veel beebiga välja vabandada, aga lapsed kasvavad kiiresti. Oma lennuhirmuga tuleb sul tegeleda ja hakata mehega kaasas käima. Väike päikesereis ei teeks sulle ega lapsele paha. Ei ole reaalne oodata, et mees sinu hirmu pärast edaspidi ainult laevareisidel käiks.

Kas te koos oldud 7 aasta jooksul pole siis kunagi koos lennureisil käinud?

Esimene aasta lapsega on kahtlemata raske, aga üle poole sellest on juba möödas. Pea vastu, aga hoolitse ka enda eest. Mees on sulle rahalise poole võimaldanud, kasuta seda ja palka abi.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult pool veel ja saad tööle minna, seniks kasuta mehe raha ja naudi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võta xanax sisse ja kobi lennukile. Ma käisin 7-kuusega Tais ja polnud häda midagi.

+8
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 136 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas ma tõesti mõtlen üle?