Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas Maca võib tsükli segamini lüüa?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas Maca võib tsükli segamini lüüa?

Postitas:

Mul oli sel kevadel peetumine 8-ndal nädalal ja järgnes tabletipuhastus. Kuna rasedus ei tahtnud kuidagi katkeda, siis ma sain neid tablette ikka päris palju. Selle tulemusena on emaka limaskest väga õhuke. Pärast puhastust on olnud 5 korda päevad, aga need on nii verevaesed. Viimane kord vaatasin, et sidet polegi vaja, piisab pesukaitsest. Küsisin siit foorumist millalgi nõu ja soovitati Macat hakata tarbima. Tellisin iHerbist ja hakkasin võtma 24.11, tsükli 7-ndal päeval. Tavaliselt on mul tsükkel 26-28 päeva ja ov toimub ilusti. Sel kuul aga polnud üldse mitte midagi. Ei tunnuseid, ei voolust, ei midagi. Täna on tsükli 18. päev. Ainult 2 korda on määrinud (12-ndal ja 17-ndal päeval). Täna jälle puhas. Ma ei saa aru, mis toimub. Kas Maca võtmine võib seda teha või milles asi? Mul pole enne kunagi nii olnud. Arsti aja sain alles jaanuari keskpaika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 13:05; 06.12 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib küll, minul lõi tsükli sassi ja lisaks tekkisid muud kõrvalmõjud. Maca võib prolaktiinitaseme sassi lüüa ja see omakorda tsükli. Googelda inglise keeles, leiad kindlasti palju kogemusi sellel teemal.

Iga inimese puhul toimivadki looduslikud asjad erinevalt. Mõnele tulevad kasuks, kuid teisele kahjuks. Näiteks minule ei sobinud ka mungapipar, kui aastaid ov ilusasti toiminud, siis esimene tsükkel mungapipart võttes jäi lihtsalt ov ära ja ka päevad üle nädala hiljaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 14:04; 06.12 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb sajast asjast. Näiteks maca puhul ei soovita osad kapsleid ja tablette võtta vaid võtta maca pulbrit ja just kasutada seda toidus ja kuumutatult. Kas sõid sisse punast, kollast või musta macat? Iga maca sort on natuke erineva toimega ja sama sort on meestele ja naistele erineva toimega jne. Naised võiks süüa, kas kolme segu või siis punast macat.

Maca puhul on ka oluline selle päritolu. Peruu mägedes kasvatatud juurikad on nagu mahepõllumajandusest tulnud aga Hiinas kasvatatud juurikad kasvavad väga saastunud muldadel. Hiinas kirjade järgi pole kasutatud pestitsiide aga maca juurikas on kohanenud kesistes tingimustes kasvavana ning võtab saastunud mullast raskemetallid kaasa.

Kui ostad kapselid või tablette, siis on kirjas nende valmistamise koht aga mitte tooraine päritolu. Hiinas on viimastel aastatel maca kasvatus tohutult kasvanud ning Hiina müüb maca pulbrit farmaatsiatööstusele odavamat kui Peruu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 22:19; 06.12 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase aasta Peruust tulnud maca pidavat olema suuremas osas saastunud, seega kõrvalmõjud võisid hoopis tekkida sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usalda veel perekooli kägusid ????????????????????????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on selle tootega:
https://www.iherb.com/pr/California-Gold-Nutrition-Peruvian-Maca-500-mg-90-Veggie-Caps/61634

Lisaks panin tähele, et mul on viimastel päevadel kõht ka valutanud. Paistab, et mulle see toode ei sobi, enam ei võta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 13:05; 06.12 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimase aasta Peruust tulnud maca pidavat olema suuremas osas saastunud, seega kõrvalmõjud võisid hoopis tekkida sellest.

Selle leitutasid sa küll ise.

Kuidas need Peruu mägedes kasvavad maca taimed saastega küll kokku puutusid? Seal pole mingit tööstustki või sellist majandust, kust saastet tekkiks. Hiinas on vastupidi, tööstust palju, pinnas ja vesi saastunud, kasvatus käib insnsiivse põllumajanduse aladel, vaja tõrjuda umbrohte ja kahjureid, keda Peruus polegi või kes nii kõrgel mägedes ei ela.

Sama “targalt” võiks väita, et eelmise aasta jõhvikad Eesti rabadest on saastunud. Ega ikka ei ole küll.

Hiina valitsus tunnistab, et 1/5 põllumaast on raskemetallidega saastunud ja Hiina nn “Organic” toodang sisaldab raskemetalle. Näide, kuidas Ameeriklaste “non-toxic” toode sisaldab pliid, kaadmiumi ja fungitsiidi https://www.naturalnews.com/044950_China_heavy_metals_soils_contamination.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 22:19; 06.12 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures kui mina hiljuti enda kõrvalmõjusi arstile kurtsin, siis ta väitis mulle täpselt seda sama asja, et peruu maca olevat saastunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 14:04; 06.12 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin pulbri kujul punast macat ja lõi ka tsükli sassi. Tekkisid tsüklivälised määrimised. Lihtsalt ei sobinud minu organismile. Kui tahad limaskesta paksendada, siis proovi kortslehe teed. Mul oli peetunud raseduse esilekutsumine 2 kuud tagasi ja nüüd ootan teist mensest (loodan, et ei tule). Enne esimest tsüklit oli limaskest ainult 0,8cm (nädal enne oli 0,4cm). Mõni päev peale ‘mensest’ (määris ainult 6 päeva tumepruuni verd) oli 0,5cm see kuu olen kortslehe teed joonud ja eks näis kas läheb rasestumine õnneks või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul muutusid päevad väga verevaeseks ja 5 päevast sai 1-1,5 päeva. Nüüd jaman sellega, et oma päevi tagasi saada ja tsükkel korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas Maca võib tsükli segamini lüüa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.