Esileht Hobinurk Kas Madriid on tore linn lastega külastamiseks?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas Madriid on tore linn lastega külastamiseks?

Kas soovitaksite veeta pika nädalavahetuse Madriidis? Peres on 8- ja 6-aastased lapsed. Teretulnud on ka mõni hea öömajasoovitus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline pigem alla keskmise suurlinn. Enne läheks sada korda Barcelonasse. Samas 6 ja 8-a lapsele ei paku ükski linn erilist elamust ilmselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 08:58; 11.10 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei üldistanudki, kirjutasin ju, et “ilmselt”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 08:58; 11.10 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu nagu viiks lapsed Hispaania Lasnamäele mängima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et leiad reisifirmade lehtedelt asjalikumat infot. Ise olen alles Madriidi minemas, küll ilma lasteta.
PK asjatundjad tõmbavad vist igale asjale täiega vee peale 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Madriidis (ilma lasteta) viibinud kolm korda. Olen suur reisija ja tavaliselt leian igas paigas midagi positiivset aga kahjuks pean ütlema, et Madriid on üks ütlemata igav linn ja vabatahtlikult sinna tagasi ei läheks.
Mu oma lapsed on sama vanad. Eks mingit tegevust Madriidis ikka leiaks aga ka mina eelistaksin lastega Barcelonat.
Siin link mida lastega Madriidid teha:
http://www.timeout.com/madrid/things-to-do/madrid-with-kids

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Madriidis käinud. Ei kujuta ette mida seal lastega teha oleks. Suur linn, ooperiteater, muuseumid jms pole lastele nii huvitav ehk. Mõned tänavamuusikud, kerjused, kurttumma mängivad allkirja ja raha lunijad, ukseorvades papi peal magavad kodutud jne.

Madriidis ole ettevaatlik taksot tellides. Seal on ka selliseid röövel taksosid nagu Tallinnaski vahepeal oli. Takso lase kidlasti hotelli registraatoril tellida ja ära enne välja seisma mine kui õige takso on kohale jõudnud.

Mälestused Madriidist on suht kehvad. Erilise mulje jättis üks ooperiteatri lähedal olnud väljak ja park. Park ise oli ilus. Selline purskaevude ja madalate pügatud hekikestega. Õhtul toodi igalt poolt sinna kokku selliseid nässu tüüpi koerakesi ja lasti loomake sinna parki lahtiselt jooksma. Junne keegi üles ei korjanud ja õhk oli koerakusest paks.

Lastega soovitaks pigem jah mõnda väiksemat linna, kus on ka rand. Barcelona oleks kindlasti parem valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega on vast jah Madriid igavam linn, kuigi minu jaoks on Madriid jumalik, majesteetlik ja ilus. Ma olen seal korduvalt käinud ja olen iga kell nõus sinna uuesti minema, aga tõsi ta on, et see on täiskasvanutele palju huvitavam koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6- ja 8-aastased käiks hea meelega kuskil loodusmuuseumis, tehnikamuuseumis, ajaloomuuseumis (dinosauruste skelettidega jne). Ma pole Madriidis käinud, seega ei tea, kas selliseid kohti oleks. Kui minu käest on küsitud, mida sama vanade lastega Tallinnas või Pärnus teha – pole samuti väga palju osanud vastata… Tallinnas nüüd muidugi juba mitu huvitat ja kaasajastatud muuseumi, spaasid – aga kuskil 5a tagasi oli suht hall seis. Tartus oskaks ka ainult ühe nädalavahetuse jagu asju nimetada. Ja teemaalgataja soovibki minna vaid 3-4päevaks – iga päev paar asja ja ongi juba päev sisustatud. Lastega minnes kulub nagunii igasugu minemistele/tulemistele päris palju aega, pluss siis söömised kuskil ja ongi aeg otsas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Hobinurk Kas Madriid on tore linn lastega külastamiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.