Esileht Pereelu ja suhted Kas majas olev halb aura võib suhte rikkuda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kas majas olev halb aura võib suhte rikkuda?

Postitas:

Olen sellele küsimusele viimasel ajal palju mõtlema hakanud. Elame majas, mis kuulus kunagi kahele vanatüdrukule, kes siin ka ära surid.
Kui siia algul tulin, siis hakkas minuga järjest imelikku asju juhtuma – kohutav paanikahoog (lihtsalt niisama enne magama minekut), mis võttis hingest kinni, teine kord oli nagu must vari, mis üle kõri mul magades läks ja tahtis lämmatada. Ja nüüdseks suhted mehega on päev-päevalt järjest talumatumaks läinud.
Paljud kindlasti ei usu sellistesse asjadesse, aga minul on tunne, et keegi kuskilt tahab meie elu siin koos võimatuks teha. Läheks siit hea meelega ära, aga rahaline seis ei luba praegu elukoha muutust ette võtta. Äkki aitaks majast halva energia välja ajamine mingite asjaoskajate poolt? Kas keegi oskab soovitada midagi/kedagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan sulle fooliumiga püramiidi. kui see ei aita, siis ajuimplantaati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sama seis. kolisime uude majja, keegi pole siin surnud ega midagi aga maja on vales kohas ilmselgelt minu jaoks. paanika ene magamist oli ka esimene märk- sinna otsa neli aastat juba tervisehädasid ja muidu yleyldist jõuetust. raudselt olen veendunud, et see pole minu koht. ylejäänud pere ja kylalised on rahul 🙂 neile siin meeldib. aga mina jah, mõtlen ainult kolimisest ja ilmselt see asi nii lähebki…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On inimesi, kes ei talu elukohavahetust üldse. Asi pole majas, vaid inimesed. Pole vahet kuhu ta koliks, ikka on paanika ja ohutunne. Soovitaks mingiks ajaks lõpetada netist uudiste lugemine ( eriti krimi), telekavaatamine ja viibida väga palju värskes õhus. Hetkel võiks majajuures ehitada kasvõi lumelinna, kuni väsimus jalapealt tapab 🙂 Ja vaadake, kas füüsilise keha üleväsimuse korral ka veel unehäireid tekib. Kui tekib, siis võib ehk hakata vaatama, mis majal viga on. Kui näiteks suhted ei toimi võib inimene samuti tunda paanikahoogusid ja majaga ei ole see kuidagi seotud. Lihtsalt majapeale julgeb inimene oma paanikat väljanäidata. Kehvad suhted on aga tabu. Ja inimene usub juba ise ka, et asi on majas, mitte suhtes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on rüvedad vaimud, kes on näljased ja soovivad uuesti negatiivsest energiast toituda (enne toitsid neid ilmselt need kibedad vanatüdrukud).

Kõige kindlam viis nendest vabaneda on see, et sa ei allu hirmudele. Et hirmudele mitte alluda, pead sa mõistma – need vaimud ei saa sulle teha mitte vähimatki halba tegelikult. Nad on lihtsalt tüütud illegaalid ja parasiidid.

Täida iga oma päev armastusega ja headusega, õnnista nii oma igat päeva, oma peret ja oma kodu. Täna mõttes ka neid, kes varem on seal majas elanud. Loo oma mehega armastuseruum.

Ja kui tunned rõhumist, ära vihastu, vaid anna asi üle kõiksusele – las õiglus võidab. See pole sinu võitlus, sest sinul oma õigus valida, mida sa iganes tahad. Anna need rõhujad üle kõiksuse õiglusele – ja nad lahkuvad kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks võimalus on teha tööd oma peas.
Mis on need negatiivsed assotsiatsioonid, mis Sinus tekivad, kui mõtled nendele vanatüdrukutele?
Vanatüdrukutel olid kindlasti mingid nõrkused. Kas ja kuidas võiksid Sinus need nõrkused avalduda? Kardad oma elu sama saatusega siduda? Mis aspektid endas vajaks välja arendamist, et olla neile immuunne?
Kui peas saad asjad korda, peaks Sul iseeneslikult tekkima vajadus majas mingeid ümberkorraldusi teha. Sedasi muudadki nn aura sobivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas majas olev halb aura võib suhte rikkuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.