Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas mäletate veel Dzintarsi parfüüme?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Teema: Kas mäletate veel Dzintarsi parfüüme?

Postitas:
Kägu

Mulle meenub lõhn BIS. Ülihea oli see. Huvitav, kas tänapäeva lõhnadest ka miski sellesarnane on? Mina pole leidnud kahjuks.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kasutan siinkohal juhust ja küsin, milline on jalgpallur Ragnar Klavani isa eesnimi?

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Esineb ka häid uudiseid

https://elu.ohtuleht.ee/1012369/katrin-lust-voitis-allan-oolot-ka-riigikohtus-kaasust-ei-voetud-isegi-menetlusse

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meenub lõhn BIS. Ülihea oli see. Huvitav, kas tänapäeva lõhnadest ka miski sellesarnane on? Mina pole leidnud kahjuks.

Mulle meenub üks odekolonn. Haises nagu oleks püksi lasknud. Ma loodan, et seda roppust enam kunagi ei toodeta.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kelle lõhn oli teta-a.tete? Mäletan sellist lõhna.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.fragrantica.com/perfume/Nouvelle-Etoile-/Tete-a-Tete-20008.html vene novaja zarja

Aga dzintarsil oli lõhnu küllalt, https://www.fragrantica.com/designers/Dzintars.html

Kui väike olin, siis ema kandis lõhna Solo, ise olen ka kunagi sirelilõhna ostnud.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sattusin paar aastat tagasi Riias Dzintars-i esinduspoodi, mis oli maast laeni täis riiuleid ja valikus tohutult erinevaid parfüüme. Ja need olid imeodavad. Midagi ostsin ka, lõhn püsib kaua ja arvestades hinda, siis igati ok kaup. Mis ostuvalikusse puutub, siis endal ju eelistust polnud, üritasin testrite abil aru saada, aga üsna ruttu oli lõhnataju segamini, kõik tundus ühesugune ja ostsin müüja soovitusel midagi umbes.

Mina olen ka käinud Riias nende esinduspoes. Ostsin sirelilõhnaga parfüümi, imeodava.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lapsepõlvemälestus: Minu vanaema kasutas nõukaajal lõhnaõli “Staraja Riga” ja ükskord seda kaubamaja parfümeerialetist juurde ostes küsis kogemata: “Palun üks Vana Tallinn”. Pärast jubedalt häbenes ja kurtis, et müüja oli teda vaadanud nagu joodikmutti.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Dzintars mitte juustu ei tee?

+2
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dzintars tähendab merevaiku ja sellenimelisi ettevõtteid on mitu, see on pealegi mehenimi.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Dzintarsi parfüüme olen vahel ka erinevatel laatadel näinud müüdavat. Ostnud ei ole, kuigi nuusutanud olen nostalgia mõttes siiski ja lõhnavad küll sama hästi nagu vanasti. Sirel on ikka sirelilõhnaga ja piibeleht piibelehelõhnaga jne. Ja on tõesti imeodavad, võrreldes Lääne megaülehinnatud parfüümidega.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõbrannal oli üks “Kristine” nimeline selle firma om ja teismelisena see meeldis.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi lõhn emal oli ci-ci, pole aimu ka, kuidas kirjutati. Selle nimel pidi seisma kilomeetrises järjekorras parfümeeria poes. Eredalt jäi mulle see lapsena meelde:)

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäletan, SOLO. megahea lõhn.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui vanad te olete, et selliseid asju mäletate? Ma olen 47 ja pole iialgi ühtki Dzintarsi parfüümi näinud.

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui vanad te olete, et selliseid asju mäletate? Ma olen 47 ja pole iialgi ühtki Dzintarsi parfüümi näinud.

53 olen mina. käisin keskas, kui see Solo mul oli.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

51 ja Biz. Oi kuidas tahaksin seda lõhna osta praegu, aga see on võimatu.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lemmik oli Kredo.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa oled äkki lihtsalt maalt?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma nime ei mäleta, aga meeles on tammetõru kujuga pudelike.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle hullult meeldib Limonnõi. Huvitav kas seda odööri veel leiab kuskilt parfüümipoest?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinnast olen. Kui mina laps olin, 1980. aastatel, siis olid ka ikka normaalsed lääne parfüümid. Emale tõi neid sugulane, kes töötas Georg Otsa peal. Hiljem olid valuutapoed, kust sai jne. Minu enda esimese lõhna saatis mulle kirjasõber Saksamaalt pakiga. Mingi Saksa deodorant, nime ei mäleta. Tõesti ei tea Dzintarsist midagi. 😀

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma umbes sama vana ja uduselt mäletan neid Dzintarsi kosmeetikatooteid küll. Olid samasugustes plastpudelites, kui meie Orto tooted. Kallimad parfüümid klaaspudelis.

Mu emal oli lõhn nimega Možet bõt, aga see vist polnud Dzintarsi oma. Oli mingis väikeses armsas, tilgakujulises ja kuldse korgiga pudelikeses.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ok, boomer

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole minagi neist lõhnadest midagi kuulnud, kuigi 5-kümpine. Kasutasin 80-ndatel Soomest toodud erinevaid Fii parfüüm deodorante. Lemmiklõhn oli Flower kuldses pudelis. Maksis 9 marka.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tallinnast olen. Kui mina laps olin, 1980. aastatel, siis olid ka ikka normaalsed lääne parfüümid. Emale tõi neid sugulane, kes töötas Georg Otsa peal. Hiljem olid valuutapoed, kust sai jne. Minu enda esimese lõhna saatis mulle kirjasõber Saksamaalt pakiga. Mingi Saksa deodorant, nime ei mäleta. Tõesti ei tea Dzintarsist midagi. 😀

Meelega mängid lihtsakest? Ja-jah, raudselt terve Eesti omas 80-ndatel püsisidet Soomega ja igas väikelinnas oli valuutapood. Keskeas inimene juba, peaksid justkui konteksti aduma ja mõistma, et sinusugune on laiemas mõttes siiski erand. Milleks sel juhul taolised küsimused, mingi poosetamine? Mina olen 44, mäletan, et ema kasutas Dzintarsit. Marki ei mäleta. Ise kogusin lõhnaõlipudelikesi lapsena, ka neist oli mõni Dzintars.Paljud olid Flora.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

olen 52, mäletan nii Läti lõhnaõlisid. Ise ostsin emale 10-1 aastaselt väikesest pudupoest lõhnaõli, jumal teab mis lõhn see oli ja kas ema seda endale ka peale pani. Aga emal oli alati kosmeetikakotis väike lõhnaõli pudel, iga hommik pani endale kõrva taha paar tilka. Siis ei olnud ju pumppudelid. Mingil ajal kingiti emale ka Diori lõhn, aga seda kasutati pidulikel puhkudel.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juustu teeb Džiugas. Ja see on Leedu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen 47, aga ma ka ei mäleta. Ilmselt meil kodus ikka oli selle nimega lõhnaõlisid, aga ma lihtsalt ei mäleta.

Mäletan seda, et ostsin lapsena pudupoest päkapiku kujulises klaaspudelis lõhnaõli ja kinkisin emale. See pudel tundus nii äge.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen 47, aga ma ka ei mäleta. Ilmselt meil kodus ikka oli selle nimega lõhnaõlisid, aga ma lihtsalt ei mäleta.

Mäletan seda, et ostsin lapsena pudupoest päkapiku kujulises klaaspudelis lõhnaõli ja kinkisin emale. See pudel tundus nii äge.

Neid päkapikke-pöialpoisse oli kõik 7 olemas – Toriseja, Aevastaja jne. Mulle kingiti lapsena terve komplekt spetsiaalses suures lahtritega karbis pealkirjaga “7 pöialpoissi”. Aastakümneid oli kapis veel olemas, aga millalgi siiski viskasin ära, vist kolides.

+3
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas mäletate veel Dzintarsi parfüüme?