Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Masala restoran Maakri tn-l on hea?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas Masala restoran Maakri tn-l on hea?

Postitas:
Kägu

Soovikski teada, kas sealne india köök on hea? Kes käinud, kommenteerige:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Ritabell

RE: Kas Masala restoran Maakri tn-l on hea?

Olen ühe korra käinud. Ma ei tea, kas see oli ühekordne probleem või mitte, aga mina ei jäänud üldse teenindusega rahule. Minu küsimustele vastati nii vastumeelselt, minu poolest oleks teenindaja võinud öelda, et ta ei tea või küsib köögist järele vms. Toidu maitse üle nuriseda ei saagi, aga see teeninduse osa rikkus emotsiooni ära.

Aga hiljuti käisin Riisis söömas (Tina tn, tai ja vietnami köök), seal oli küll maitsev toit ja teenindaja oli ka ladusa jutuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Toit oli söödav, mitte midagi erilist. Teenindus oli kohutav, venelaste koht tundub ka olevat.
Tagasi ma sinna ei lähe, mitte kunagi.
Osasid sööke ei saanud tookord tellida, kuna tooraine sai otsa.
Ja kuidagi räpane oli ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah, minul ka samamoodi – pidevalt käis teenindaja ütlemas, et ups, seda ja seda ikka ei saa tellida, sest tooraine otsas (kui olime juba tellinud). teenindajad olid väga noored. toit oli keskpärane, kuid kohutavalt kallis selle kohta, mis ta oli. venelasi oli tõesti palju. aga mis kõige kohutavam – see peldik, oi-oi, see peldik! vot kemps oli tõeliselt katkine, lohakas, prostoi ja kole, paber oli ka otsas, seep oli odav haisev supermarketi-plastpudeliseep. aa, ja siis veel see, et supilusikad olid väga imelikud, supp tilkus lõuga mööda alla nii mul kui abikaasal. võimatu oli suppi normaalselt süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, kui otsid india köögi head kogemust Tallinnas, siis mine kas Villa Thai’sse või Ingverisse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui neil just otsas ei ole siis süüa kõlbab. Teenindus on nii ja naa. Aga olen vahel vucheritega käinud ja alati on midagi otsas. Eriti nõme oli, kui otsas oli kanaliha.
Mismoodi saab olla otsas kanaliha?! Kõrval on toidupoode küllalt, kust osta.

Täishinda nende söökide eest ei maksaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan teid! Sellisel juhul jääb minemata. Vaatasin, et pidevalt erinevad portaalid pakuvad nende vouchereid. Ju siis asi halb neil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei, kui otsid india köögi head kogemust Tallinnas, siis mine kas Villa Thai’sse või Ingverisse.[/tsitaat]Kas Elevant ka veel eksisteerib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need, kes välismaal õiget teravat india toitu on söönud, kas sellist ka saadaval on? Nt Tartus ka? Ja liibanoni ja tandoori restorane?

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Kas Masala restoran Maakri tn-l on hea?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.