Esileht Pereelu ja suhted Kas mats mees?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kas mats mees?

Postitas:

Mees sööb siis olenevalt söögist kas luristab vōi matsutab, ka mōlemad koos. Jube ebameeldiv kuulata.Varasemalt seda ei olnud,kusagil 2-3 kuud tähelepannud, ei pese end sageli kuigi käib igapäev tööl,eks higihais ju ikka on ja jalgadel mingi higilõhn.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 23:41; 13.01 23:56; 13.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROhkem infot oleks vaja. Nii puuduliku andmestiku pealt on ütlemata keeruline analüüsida,ammugi veel diagnoosi panna.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROhkem infot oleks vaja. Nii puuduliku andmestiku pealt on ütlemata keeruline analüüsida,ammugi veel diagnoosi panna.

Jummel!

 

Jah, mis värvi on mehe silmad ja mis on kinganumber.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mats. Lihtsalt enne mängis mingit viisakat ilueedit, nüüd on enda tõelise olemuse paljastanud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 23:51; 14.01 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matsud jäävad matsudeks. Miks sa nii ebameeldiva inimesega, kes matsutab, luristab ja haiseb, üldse lävid?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ROhkem infot oleks vaja. Nii puuduliku andmestiku pealt on ütlemata keeruline analüüsida,ammugi veel diagnoosi panna.

Väga palju abi..aga kui seesama mees arvab,et kõik mis ütled on tema jaoks kas manipuleerimine (kui tunned et oled ise kannatavas rollis, et ta on ise solvanud ka), agressiivne, süütunde tekitamine?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 23:41; 13.01 23:56; 13.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matsud jäävad matsudeks. Miks sa nii ebameeldiva inimesega, kes matsutab, luristab ja haiseb, üldse lävid?

See on mingi hiljaaegu tekkinud teema.. pole seda arutanud ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 23:41; 13.01 23:56; 13.01 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sööb siis olenevalt söögist kas luristab vōi matsutab, ka mōlemad koos. Jube ebameeldiv kuulata.Varasemalt seda ei olnud,kusagil 2-3 kuud tähelepannud, ei pese end sageli kuigi käib igapäev tööl,eks higihais ju ikka on ja jalgadel mingi higilõhn.

Rõve ju. Ütle, et kui ta normaalseks ei hakka, viskad ta välja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Matsud jäävad matsudeks. Miks sa nii ebameeldiva inimesega, kes matsutab, luristab ja haiseb, üldse lävid?

See on mingi hiljaaegu tekkinud teema.. pole seda arutanud ka.

Siin ju arutad. Järelikult oled arutanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 23:51; 14.01 00:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sööb siis olenevalt söögist kas luristab vōi matsutab, ka mōlemad koos. Jube ebameeldiv kuulata.Varasemalt seda ei olnud,kusagil 2-3 kuud tähelepannud, ei pese end sageli kuigi käib igapäev tööl,eks higihais ju ikka on ja jalgadel mingi higilõhn.

Noo on ikka maitse naisel, kes valib sellise mehe endale elukaaslaseks.  Muidugi kui elamine on ka mehe oma, siis on arusaadav, et pole elada kusagil. Milleks sa end piinad?  Kas mees on sul keelanud talle öelda, et ta peaks end pesema. See on ju kooselus esimene asi, et öeldakse kohe kui teises häirib selline asi nagu lõhn. Nii et ei ole mats mees, mats on see, kes valib sellise mehega elamise. ja teeb teema siia foorumisse. Seksi pärast ei pea sellise inimese koos elama, kelle elukombed ei sobi. Aga tema käitub täpselt nii nagu käituda on võimalik. Pingutama ei pea, sest see, kes on vait, see on ju kõigega nõus. Meeste maailmas on vaikimine alati nõusoleku märk. NIi et kui oled vait, oled kõik heakskiitnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jalgadel mingi higilõhn

Väga raske on nii vähese info pealt midagi diagnoosida. Mine käi mõnes priima juustuvalikuga poes, lase sahvtisemaid sorte lahti lõigata. Nuusuta neid ja tee kindlaks millisega sinu mehe varbavahed kõige enam kooskõlas on. Veel parem oleks kui ka maitsemeel hälbe diagnoosimiseks appi võtta. Tihti on nii, et jubedat lõhna väljaajav ollus on nina kinni hoides ja maitstes väga mahe. Sa võiksid selle detaili ka oma mehe juures kindlaks teha. Siis saaks juba täpselt soovitada, kuidas korteri kliimat kõige paremini lõhnatustada

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi hiljaaegu tekkinud teema.. pole seda arutanud ka.

See on naiste ÜLITÜÜPILINE vale sellise juhtumi puhul. – Et a`la “algul mees mängis normaalset ja nüüd siis järsku, päevapealt muutus” jne bla-bla.

SEE EI OLE VÕIMALIK, inimene.
Kui mees on debiil, siis ta ei oska normaalset mängida. Sest ta lihtsalt ei teagi, mismoodi oleks normaalne käitumine. (v.a. oma julmast tegevustest täiesti teadlikud olevad psühhopaadid, aga need vast jätaks praegu välja)
Kui ta varem ei matsutanud, siis reetis ta oma madalalubalisuse kindlasti sajal muul viisil: jõi, laaberdas, sõimas teisi autojuhte, pooldas nõrkade peksmist, vägivalda, hobid puudusid, üksi elamise võimekus puudus, kirus oma hädades kõiki teisi jne jne

Lihtsalt on see tavaline juhtum et sa varem:
1. ei tahtnud seda märgata,
2. olidki nii roosade prillidega, et tõesti ei märganud. Sest mehelõhn pani pea ringi käima.

Mõlema variandi puhul pole sul sellest jamast pääsemiseks mitte mingit muud võimalust, kui kiirelt lahkuda.
(kas reaalselt mõni loll arvab, et perekooli kägude “nõuannete järgi on võimalik täiskasvanud jorss ümber õpetada?)
Ja kui on hoopis tegu selle kolmanda, haruldasema variandiga (külmavereline psühhopaat), siis ma ei saa aru, mida sa seal üldse veel seletad ja juba ammu pole lahkunud?
Seda viimast ma tegelikult ei usu, sest psühhopaadid jahivad vast pisut teravamaid nuge omale sahtlisse…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sööb siis olenevalt söögist kas luristab vōi matsutab, ka mōlemad koos. Jube ebameeldiv kuulata.Varasemalt seda ei olnud,kusagil 2-3 kuud tähelepannud, ei pese end sageli kuigi käib igapäev tööl,eks higihais ju ikka on ja jalgadel mingi higilõhn.

Kui ainult paar kuud söömise ja pesemisega asjalood muutunud, siis võib-olla on mehel hoopis koroona.  Ta ei tunne toidu maitset ega enda kehalõhnu. Ehk ta on ise ka hämmelduses ja proovib igatmoodi mäluda vmt.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, ma tean, mida tunned. pesemise osas mitte, aga lauakombed.

mul ka mees umbes pool aastat tagasi avastas matsutamise. Ma ei teagi, kust see tuli järsku. Ja eriti just hommikusöögi ajal. Lõpuks ikka võtsin end kokku ja tegin sel ebameeldival teemal täiskasvanud inimesele märkuse. Tore, hommikusöögid saime korda. Aga nüüd uus asi – täiesti hirmus, kui ta õuna sööb. no ma ei saa aru, kas ta peab seda kuidagi ägedaks või on õunmaitsvam, kui ta esimesed ampsud teeb matsutades? Kusjuures tõesti esimesed 3-4 ampsu ja siis mälub normaalselt. Lisaks on hakanud niisama näksides teinekord mõmisema ma ei tea, mõnust vist. No täiesti uus asi. 8 aastat koos elanud ja nüüd järsku… ja samal ajal maadlen lastega lauakommete pärast.

Kuuma supi ja kohvi osas olen juba ammu teinud märkuse, kas tõesti luristamata ei saa – oota siis, kuni jahtunud. Aga ei saa oodata ka. No võta siis väiksem suutäis-lonks…

Ja see ongi nagu võitlus tuuleveskiga, ilmselt korraks on korras, aga ei imesta, kui aasta pärast uuesti söögilauas matsutamine…

Kusjuures ma ükskord huvi pärast proovisin ja no ei olnud  kuidagi mugavam süüa matsutades, selleks peab ju ekstra pingutama, et suud nii lahti teha 😀

Ja ei ole välja mõeldud, et enne oli ok. Siin üks nagu unustab, et inimesed muutuvadki. Mu äi on näiteks täiega taktitundetud – ma ei usu, et ta terve elu on olnud selline, et ämm on pidanud koguaeg piinlikust tundma. Inimesed muutuvadki ajaga. No näiteks ma kodukontoris olles lükkan lahedalt juuksepesupäeva 1 päeva edasi – kontoris käies seda ei teinud ju. Täpselt sama asi.

Ise mõtlen, et äkki mõnel tal tähtsamal kooleegil sellised kombed ja siis eeskujuks võtnud vmt…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sööb siis olenevalt söögist kas luristab vōi matsutab, ka mōlemad koos. Jube ebameeldiv kuulata.Varasemalt seda ei olnud,kusagil 2-3 kuud tähelepannud, ei pese end sageli kuigi käib igapäev tööl,eks higihais ju ikka on ja jalgadel mingi higilõhn.

Unustasid selle kui palju ta viina joob. Muidu sinu teistes teemades mees joob ja suitsetab metsikult ja peksab ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sööb siis olenevalt söögist kas luristab vōi matsutab, ka mōlemad koos. Jube ebameeldiv kuulata.Varasemalt seda ei olnud,kusagil 2-3 kuud tähelepannud, ei pese end sageli kuigi käib igapäev tööl,eks higihais ju ikka on ja jalgadel mingi higilõhn.

Tundub, et paar parajaid. Üks ei tea õigekirjast midagi, teine hügieenist ega lauakommetest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mats mees?