Esileht Pereelu ja suhted kas mees armastab mind? ei mõista teda

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: kas mees armastab mind? ei mõista teda

Postitas:

Oleme koos olnud 5 aastat ja meil on ühine 4a poeg.
olen igaltpoolt nii enda kui ka mehe sõprade käest kuulnud,et tema mind ei peta ja räägib minust ainult head.See selleks.
Meil on aga selline probleem,et me pole 5 a jooksul käinud kordagi koos kinos,spas ega muudel üritustel.
vahest oleme pubisse sattunud ja suvised grillimised ja ringi rändamised on meie teema.See meeldib,et suvel on vähemalt lõbus.
Ma ei oskagi nagu enda probleemi sõnastada,aga mees on mul selline,et kui ta napsu teeb siis kord on ta nii hea,et räägib,et armastab ainult mind ja ei taha must ilma jääda ja kardab,et ma jätan ta maha.Kord läksin tema juurest ära koos lapsega ema juurde mõneks ajaks ja siis olid tal silmad märjad küll.
Aga samas tihti kui napsune on heidab mulle ette,et miks ma ei pane asju ilusti külmkappi ja miks on uus sai lahti tehtud enne kui vana ja miks ma kontsikuid ei söö.Räägib,et peaksin trenni tegema ja et ma pole piisavalt naiselik.Kuigi ma ei ole paks ega midagi.talle jääb ette et kodus kannan dresse ja ei näe kena välja.
Mind ajas seda muret siia kirjutama täna õhtune seik.Taaskord napsune ja räägib sugulasega köögis juttu ja heidab jälle minu saiaknotsikuid ette ja siis täiesti tuli vihasena ütleb(karjub) minu kohta nii: mõttetu inimene,parem oleks kui teda üldse siin poleks.
Taolisi ütlusi täis peaga on tal ennegi korduvalt olnud.. hommikul kui tuletan talle meelde mida ta eelmine õhtu räägib siis ütleb,et lase ühest kõrvast välja ja teisest sisse,et absoluutselt ei tasu teda kuulata kui ta nii täis.Sellest ütlusest on möödas umbes tund aega ja ta lihtsalt eimäleta seda enam.
Ma enam ei jaksa.Mida teie arvate,kas ma peaksin leppima sellega et kord ta ülistab mind ja teine päev sõimab maa põhja.Mu süda pidi lõhkema täna kui kuulsin neid sõnu teda ütlemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 00:23; 16.04 00:27; 16.04 00:31; 17.04 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsimus ongi,et kas peaks temaga leppima sellisena nagu ta on või peaks kardinaalseid muutusi tegema. kõige kummalisem ongi see ,et ta on nii äärmusest äärmusesse,et kord olen talle parim..AGA teinekord täis peaga võib öelda mida sülg suhu toob.
tal on sama jama enda emaga,muidu austab teda ja suhtlevad hästi aga nii kui napsune on siis sõimab(mitte alati). on ka emale ja teistele pereliikmetele öelnud haiget tegevaid asju.
Asi on alkoholis,see toob emotsioonid väljatal tundub

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 00:23; 16.04 00:27; 16.04 00:31; 17.04 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsiks üldse sellise joodiku mõttetut möla kuulata, veel vähem selle pärast muretseda. Tundub, et ainus asi, mida mehele teha meeldib, on kodus nina täis tõmmata ja naise kallal iriseda..no milleks sellisega üldse koos elada?
Kasutan perekooli klassikat: Lahuta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tõesti ei taha lahku minna. tahaks muud lahendust sest ta on täiesti kuldsete kätega inimene ja tööd teeb ja on suhteliselt inimlik.aga need kuradi joomised viivad kõik ilusa asja ära. peaaegu iga nv on joomine. plus vahest nädala sees

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 00:23; 16.04 00:27; 16.04 00:31; 17.04 15:00;
To report this post you need to login first.

hm, probleem, kulla inimene, on ju hoopis selles, et su mees on alkohoolik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuldsed käed joomist üle ei kaalu! Jäta maha, sest asjad lähevad veelgi hullemaks ja aastaid hiljem sa kahetsed, et varem teda maha ei jätnud ja oma elu parimad aastad lihtsalt ära raiskasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine, sul on endal peas midagi viga. Kui inimene on alkohoolik, siis ta on sama hea kui vaimuhaige, tema ütlemised ja mõtlemised on äkilised ja segased nagu hullu sonimine. Mitte millegagi sa ei pea leppima, vaid aru saama, kellega koos elad. Mida sa otsid joodiku juurest, ilusat elu, kus käiakse spaades ja ollakse omavahel head ja lahked? Ärka üles, seda seal küll ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:58; 17.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]… heidab mulle ette, et miks ma ei pane asju ilusti külmkappi ja miks on uus sai lahti tehtud enne kui vana ja miks ma kontsikuid ei söö[/tsitaat]No aga miks sa siis ei tee kõike seda?

Enamasti on just naistel pere-elus palju sarnaseid etteheiteid mehele. Peamiselt puudutab näiteks voodi kõrvale jäetavaid sokke. Minul on mehena ka erakordselt raske mõista, miks see sokkide asi naise jaoks nii oluline on, aga näe lihtsalt on. Ja siis ma püüangi need sokid kodurahu huvides ja oma armsa naise meeleheaks ikka pesukorvi panna. Miks siis sina, naine, ei võiks ennast kätte võtta ja mehe meeleheaks pisut korralikumaks hakata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus viga näed laita, seal tule ja aita.
Mis imeloom see mees on, et asju külmkappi panna ei või? Jah, ma tean, et asjad käivad reeglina külmikus. Kuid mõnikord lihtsalt ei viitsi. Samamoodi mees põhimõtteliselt teab, kus must pesu käib. Kuid mõnikord ka tema ei viitsi, ja siis võin ka mina seda teha.
Palju hullem lugu on minu meelest aga eesti mehepoegade vaba aja veetmisega. Kui naised veel käivad ja teevad, siis tundub, et mehed istuvad kodus-arvutis-õllepurgi taga. Ja see on kogu nende huvi.
Tuttav tegeleb matkamise organiseerimisega, jalgsimatkad ja rattamatkad. Ja gruppidesse mõne meesterahva leidmine on üliraske ülesanne. Mitte harv pole juhus, kui tulebki mõni mees koos oma naisega, siis mõne päeva jooksul selgub, et vennike selget päeva ei näegi. Ja kogu edasine reis on mehe-naise suheteprobleemide lahkamine, mis varjutab muud elamused. Kuid ülejäänud seltskonna matk on sellise isendiga juba rikutud.
Kuid muidugi leidub ka positiivseid erandeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitu kommenteerijat ütlesid siin,et mees on alkohoolik.
Ma ei taha teda kaitsta aga kui mina mõtlen alkohooliku peale siistuleb ette ikka haisev päss, kes tõesti iga päev joob,oksendab,kõik on segamini,kõikraha läheb alkoholi peale jne.,
Aga minu mees käib e-r 8-17 tööl ja kui nädalavahetusteti tehakse napsu(ma teen koos nendega kui mul vaba nv) siis mingi hetk/ka mitte alati/ keeratakse ära.Siis tuleb kõik paha meelde.
Ka tema jätab iga jumala hommikul sokid vedelema,mina teen talle nalja ainult sellega,just eile ütlesin,et kallis kas tead,et sokid ise ei kõnni prügikasti,midagi halba ei ütle.
Ah ma ei tea mida ma siit üldse lootsin saada.Kõigil on muidugi kerge öelda,et mine lahku..No mis ma hakkan lahku minema kui mees tegelt normaalne üldjoontes.
Rääkisin talle selle loo ära ka,et oli öelnud mu kohta et parem kui mind poleks.SElle peale ütles ta muidugi,et ei mäleta ja ta ei taha et ma ära lähen,et mis ta ilma minuta siis teeb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.04 00:23; 16.04 00:27; 16.04 00:31; 17.04 15:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ole rahul, selle suhtumisega on sul 10-15 aasta pärast ka see haisev päss kodus. Kui tahad õigustada meest, siis õigusta, isegi napsuta koos temaga, aga siis pole mõtet haliseda, et miks ta purjus peaga nii ütles, või miks ta mulle kolakat andis või miks, miks, miks ükskõik mida. Sellepärast, et ta joob mälukaotuseni, st on alkohoolik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.04 10:58; 17.04 15:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis asi on saia konts… või mis ta nüüd oligi.

Aga minu mees käib e-r 8-17 tööl ja kui nädalavahetusteti tehakse napsu(ma teen koos nendega kui mul vaba nv)

ja niimoodi napsutategi koos …icc

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis ma hakkan lahku minema kui mees tegelt normaalne üldjoontes.
……………………….
et see on nagu normaalne mees, kes on permanentselt nii täis, et ei mäleta, mida suust välja ajab!? no siis küll jah, siis väärite üksteist, sorry. siis ei saagi sulle ju nõu anda. sa oled kaassõltlane, oled sellist sõna kuulnud? uuri välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaldun ka arvama, et oled kaassõltlane.Kaasõltlased ongi tavaliselt nii head ja hellad inimesed, nii arusaadavad ja mõistvad. Selles suures headuses nad ei adu, et nende kallis kaasa joob iga nv ja keerab korra nädalas ära. See pole normaalne. Sinule see on normaalne, sest sul pole võrdlusmomenti. Minu arust on normaalne, et kui juuakse, siis minnakse välja pidutsema. Meie mehega küll kodus niisama alkoholi ei libista. See saab ju harjumuseks ja kogused suurenevad, sest mõju võiks ka sellel libistamisel olla. Niisama pole mõtet juua. paari kümne aastataga on alkoholism tõsisasi. Võti asjade muutmiseks on sinu käes. Ole tark naine ja keera mehe kaela osavasti :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt on lapsest kahju.

Isa on iga jumala nädalavehtus juua täis, lällab ja näägutab ema, nii et ise hiljem ei mäletagi – ja nüüd, tere tore, selgub, et emme lällab ka kaasa, kui vaba päev on! Püha müristus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]relevant kirjutas:[/small]
[tsitaat]No aga miks sa siis ei tee kõike seda?

Enamasti on just naistel pere-elus palju sarnaseid etteheiteid mehele. Peamiselt puudutab näiteks voodi kõrvale jäetavaid sokke. Minul on mehena ka erakordselt raske mõista, miks see sokkide asi naise jaoks nii oluline on, aga näe lihtsalt on. Ja siis ma püüangi need sokid kodurahu huvides ja oma armsa naise meeleheaks ikka pesukorvi panna. Miks siis sina, naine, ei võiks ennast kätte võtta ja mehe meeleheaks pisut korralikumaks hakata? [/tsitaat]
kui inimene iriseb kaasa kallal, et see
1. ei söö kontsikuid (ehk vana toitu) ja ei ole kokkuhoidlik
2. ei tee trenni, kannab kodus dresse ja ei näe naiselik välja

siis see inimene on skiso, kes tahab ühekorraga kahte vastandlikku asja. Kontsikute söömine teeb paksuks. Kodus mugavamate/mittepidulike riiete kandmine ON kokkuhoid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted kas mees armastab mind? ei mõista teda

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.