Esileht Pereelu ja suhted Kas mees ja naine saavad parimad sõbrad olla?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 182 )

Teema: Kas mees ja naine saavad parimad sõbrad olla?

Postitas:
Kägu

Mul on kaks väga head meessõpra ja kumbki pole ihaldanud mind naisena kohe kindlasti mitte ega mina neid mehena. Me meeeldime inimestena. Jutud klapivad, huvid klapivad, naljasoon klapib. Mõnus flirdivaba semusuhe. Kõigil kolmel ka abikaasad olemas, normaalsed inimesed, mõistavad, et sõbra puhul pole üldse oluline, mis tal pükstes on.

Taas on see ühe järjekordse naiivse naise seisukoht.
Ei viitsi meestele “endale meeldida kasta” mingil sellisel kõõmal, kellega seksida, kui juhus tekib, ei sooviks.
Sõbrana peetakse vaid neid, kellega teeks küll ja seal tagapingil nö. varumehena seismine pole ju keeruline.
Las naised omakeski arvavad, et on lihtsalt ilgelt suur sõprus on ja ei midagi romantilist.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on päris mitu vastassoost olulist ja hingele lähedast sõpra.

Mõnega neist oleme koos kasvanud- ühe küla lapsed.  Kahjuks kohtume vähe, kuna kõik on kuidagi mööda riiki laiali kolinud. Ühte linna satume, kohtume kindlasti palju ja korralikult. Ka meie vanemad on omavahel heades suhetes (ühe küla memmed-taadid ikkagi!).

Need on siis kõik sõbrad 40+ aastat. Teeme mida iganes hullust, aga intiimsuhet pole kunagi ühegagi neist olnud.

Siis on veel ülikoolist paar inimest hingele. Võrratud kalliskivid! Siin sai siduvaks ilmselt ühine kirg eriala vastu.

Kas ma olen oma pereelu valmis mõne (vastassoost)sõbra pärast pausile panema? Absoluutselt ja eks ole seda elus tehtud ka, kui mõni mure on jagamist vajanud.  Mind kasvatati usus, et sõpra pead hoidma, isegi kui abikaasad tulevad ja lähevad 🙂

Ma ütleks, et see teineteise nii põhjalik/üdini tundmine, vist võtabki igasuguse soovi veel intiimselt asjale läheneda ära 😀  Kõik on sellised venna-õe tunded pigem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absoluutselt kindlasti mitte. Ju nad oleksid olnud pika mokaga nõus minuga magama, kui oleksin nad purju jootnud ja praktiliselt vägistanud, aga mitte muidu. Ma olen lihtsalt väga inetu, objektiivselt. Lisaks tollal, kui nendega tutvusin, olin ca 130 kilo raske. Meid seob puhtalt sarnased huvid ja huumorimeel, nüüd muidugi ka mälestused. Nendel aga olid meie tutvumise ajal kaunid pruudid ja nüüd kaunid naised. Nad kumbki pole vähimatki flirtivat pilkugi saatnud, taevale tänu. Nad ei adu mind üldse kui emast. Kui ma rasedaks jäin, siis üks neist küsis kokutades “Sina. Rase? Kuidas see võimalik on?” ehkki olin siis juba abielus. Kui nägid mind esiemst korda sellikus, siis küsisid kooris, kas on mingi stiilipidu või karneval.

Sellest oleksid pidanud siis alustamagi, et sa pole ise ihaldusväärne. No milleks küll rääkida endast ja oma näitest, kui oled suur erand??? Jah, muidugi on jutt siiski keskmisest naisest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Ma ei rääkinud milleski endale vastu

Loe teemat, millele vastasid ja oma vastust. Loe veel kord.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks, et see teineteise nii põhjalik/üdini tundmine, vist võtabki igasuguse soovi veel intiimselt asjale läheneda ära ????  Kõik on sellised venna-õe tunded pigem.

Ma arvan, et selline ongi erandvariant, kui on ikka varasest lapsepõlvest koos üles kasvand, siis ongi õe-venna suhe pigem, mitte niiväga sõber. See on hoopis teistsugune sõprus kui täiskasvanuna tuttavaks saanud mehel-naisel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see võimalik, kogemusi?

Miks peaks olema sõbrad? Miks naised vajavad meessõpru, aga mehed ei vaja naissõpru?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas küll, kas inimestel on raske aru saada, et eksisteerib väga palju inimesi, kes ei mõtle kogu aeg seksist? Et inimesega on võimalik suhelda, olla hea sõber ka sooneutraalselt.

Kui naine suhtleb naisega ja mees mehega – no kas siis ka mõtlete kogu aeg, et äkki üks pool tahab teisega seksida, kui vaid võimalus oleks?

Naised – oma sõbrannade puhul ka ikka mõtlete nii? Mis sest, et tal on mees ja lapsed – ikkagi ju võib-olla näeb teid unes seksimas. Ja nii kui mehest lahku läheb – kohe on teie voodis.

Haige kaader, minge ravile, ausalt. Ja ärge suhelge mitte kellegiga peale oma elukaaslase, ükskõik mis soost ta siis parasjagu on. Sest ainult nii saab kindel olla, et keegi oma seksimõtetega teid ei ahista.

Päris keeruline on ikka niimoodi elada, kui tohib ilma seksimõteteta suhelda ainult kindlat sugu inimesega. Et kui oled hetero, siis tohid sõbrustada samasoolisega. Ja kui gei, siis vastassugupoolega. Mis järgmiseks? Kui ise oled punapea, siis blond tõenäoliselt unistab sinuga seksimisest – keep away.

Sõnad saavad otsa.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas küll, kas inimestel on raske aru saada, et eksisteerib väga palju inimesi, kes ei mõtle kogu aeg seksist? Et inimesega on võimalik suhelda, olla hea sõber ka sooneutraalselt.

Kui naine suhtleb naisega ja mees mehega – no kas siis ka mõtlete kogu aeg, et äkki üks pool tahab teisega seksida, kui vaid võimalus oleks?

Naised – oma sõbrannade puhul ka ikka mõtlete nii? Mis sest, et tal on mees ja lapsed – ikkagi ju võib-olla näeb teid unes seksimas. Ja nii kui mehest lahku läheb – kohe on teie voodis.

Haige kaader, minge ravile, ausalt. Ja ärge suhelge mitte kellegiga peale oma elukaaslase, ükskõik mis soost ta siis parasjagu on. Sest ainult nii saab kindel olla, et keegi oma seksimõtetega teid ei ahista.

Päris keeruline on ikka niimoodi elada, kui tohib ilma seksimõteteta suhelda ainult kindlat sugu inimesega. Et kui oled hetero, siis tohid sõbrustada samasoolisega. Ja kui gei, siis vastassugupoolega. Mis järgmiseks? Kui ise oled punapea, siis blond tõenäoliselt unistab sinuga seksimisest – keep away.

Sõnad saavad otsa.

No vaata, naisele on oluline kui tal on meessõber kes tema heaks midagi teeb, aitab, kuulab muret. Naine ise sellele mehele tavaliselt midagi samaväärset vastu ei paku. Terve nett on küsitlusi täis kus naistel küsitakse kas mees saab olla sõber ja naised vastavad Jah, aga mehed vastavad Ei. Mehele ei ole üldiselt kasulik olla naisele sõber, sest mees peab naisele midagi andma selleks. Terve elu koosneb sulle mulle tehingutest.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks te vastate sellele küsimusele, naised? Loomulikult on teil meessõpru, kui olete nii otsustanud. Ja kui peaks tekkima soov suhteks üle minna, siis otsustate ringi. Küsida tuleb meestelt – kas nemad tunnevad sellist mõistet kui “sõprus”, kui jutt on naisest. Et kui poleks piire, kui oleks võimalus, mis ei mõjutaks midagi muud tema elus, kas ta sooviks selle naissõbraga seksida või mitte.

Mis tähtsust sellel on, kas sooviks võimalusel seksida või mitte? Meeste ja naiste seksuaalsus on erinev, kindlasti ongi terve hulk mehi, kes võivad vabalt naisega sõbrad olla ka temaga aeg-ajalt seksides. Lihtsalt sügavamaid tundeid ei teki. Ja kui mees oleks nõus enamaga, aga naine võimalust ei anna ja see suhe sellisena toimib, miks see siis sõprus ei ole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks te vastate sellele küsimusele, naised? Loomulikult on teil meessõpru, kui olete nii otsustanud. Ja kui peaks tekkima soov suhteks üle minna, siis otsustate ringi. Küsida tuleb meestelt – kas nemad tunnevad sellist mõistet kui “sõprus”, kui jutt on naisest. Et kui poleks piire, kui oleks võimalus, mis ei mõjutaks midagi muud tema elus, kas ta sooviks selle naissõbraga seksida või mitte.

See suhtumine on väga hea näide vasturääkivusest selles teemas. Sõbraga ei teki kunagi intiimsuhet. Kui tekib, siis on see alati olnud midagi muud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks te vastate sellele küsimusele, naised? Loomulikult on teil meessõpru, kui olete nii otsustanud. Ja kui peaks tekkima soov suhteks üle minna, siis otsustate ringi. Küsida tuleb meestelt – kas nemad tunnevad sellist mõistet kui “sõprus”, kui jutt on naisest. Et kui poleks piire, kui oleks võimalus, mis ei mõjutaks midagi muud tema elus, kas ta sooviks selle naissõbraga seksida või mitte.

See suhtumine on väga hea näide vasturääkivusest selles teemas. Sõbraga ei teki kunagi intiimsuhet. Kui tekib, siis on see alati olnud midagi muud.

Nii arvab ainult naine, aga mitte mees…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usun, et see on võimalik, aga väga harva esinev. Selline suhe, kus mingit seksuaalset alatoonigi pole. Täpselt nii, kui oleks oma naissoost sõbrannaga peaks see olema siis. Ja seega arvan, et selline suhe on üliharv nähtus.

Sõltub inimestest. V-o tõesti mehed näevad naistes ainult seksobjekte, aga eks see ole nende probleem. Kurb kohe kui see nii on. Minu jaoks on inimene inimene, ma ei mõtle suheldes inimestest kui seksuaalsetest olenditest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks te vastate sellele küsimusele, naised? Loomulikult on teil meessõpru, kui olete nii otsustanud. Ja kui peaks tekkima soov suhteks üle minna, siis otsustate ringi. Küsida tuleb meestelt – kas nemad tunnevad sellist mõistet kui “sõprus”, kui jutt on naisest. Et kui poleks piire, kui oleks võimalus, mis ei mõjutaks midagi muud tema elus, kas ta sooviks selle naissõbraga seksida või mitte.

See suhtumine on väga hea näide vasturääkivusest selles teemas. Sõbraga ei teki kunagi intiimsuhet. Kui tekib, siis on see alati olnud midagi muud.

Nii arvab ainult naine, aga mitte mees…

Nõus, aga just see näitabki mehe-naise sõpruse võimalikkuse vähest esinemist. Kuna naised ju teavad, kuidas mehed mõtlevad. Ja kui nad ignoreerivad seda siiski, kuigi teavad, siis milleks sellised vaidlused sellistel teemadel  üldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks te vastate sellele küsimusele, naised? Loomulikult on teil meessõpru, kui olete nii otsustanud. Ja kui peaks tekkima soov suhteks üle minna, siis otsustate ringi. Küsida tuleb meestelt – kas nemad tunnevad sellist mõistet kui “sõprus”, kui jutt on naisest. Et kui poleks piire, kui oleks võimalus, mis ei mõjutaks midagi muud tema elus, kas ta sooviks selle naissõbraga seksida või mitte.

See suhtumine on väga hea näide vasturääkivusest selles teemas. Sõbraga ei teki kunagi intiimsuhet. Kui tekib, siis on see alati olnud midagi muud.

Nii arvab ainult naine, aga mitte mees…

Nõus, aga just see näitabki mehe-naise sõpruse võimalikkuse vähest esinemist. Kuna naised ju teavad, kuidas mehed mõtlevad. Ja kui nad ignoreerivad seda siiski, kuigi teavad, siis milleks sellised vaidlused sellistel teemadel üldse?

Sõprus saab olla siis kui mees ise pole naisest huvitatud. Aga siis oleks naine mehest huvitatud, sest tahetakse neid keda kätte ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas küll, kas inimestel on raske aru saada, et eksisteerib väga palju inimesi, kes ei mõtle kogu aeg seksist? Et inimesega on võimalik suhelda, olla hea sõber ka sooneutraalselt.

Kui naine suhtleb naisega ja mees mehega – no kas siis ka mõtlete kogu aeg, et äkki üks pool tahab teisega seksida, kui vaid võimalus oleks?

Naised – oma sõbrannade puhul ka ikka mõtlete nii? Mis sest, et tal on mees ja lapsed – ikkagi ju võib-olla näeb teid unes seksimas. Ja nii kui mehest lahku läheb – kohe on teie voodis.

Haige kaader, minge ravile, ausalt. Ja ärge suhelge mitte kellegiga peale oma elukaaslase, ükskõik mis soost ta siis parasjagu on. Sest ainult nii saab kindel olla, et keegi oma seksimõtetega teid ei ahista.

Päris keeruline on ikka niimoodi elada, kui tohib ilma seksimõteteta suhelda ainult kindlat sugu inimesega. Et kui oled hetero, siis tohid sõbrustada samasoolisega. Ja kui gei, siis vastassugupoolega. Mis järgmiseks? Kui ise oled punapea, siis blond tõenäoliselt unistab sinuga seksimisest – keep away.

Sõnad saavad otsa.

No vaata, naisele on oluline kui tal on meessõber kes tema heaks midagi teeb, aitab, kuulab muret. Naine ise sellele mehele tavaliselt midagi samaväärset vastu ei paku. Terve nett on küsitlusi täis kus naistel küsitakse kas mees saab olla sõber ja naised vastavad Jah, aga mehed vastavad Ei. Mehele ei ole üldiselt kasulik olla naisele sõber, sest mees peab naisele midagi andma selleks. Terve elu koosneb sulle mulle tehingutest.

Ja mees mehega suhtleb ka ainult tehingu pärast? Ja naine naisega – ikka tehingu pärast?

Ja kust sa võtad, et et mehed on nagu mingid tursakalad, kellele pole suhtlemist ilma kepimõtteta vaja? Päris hull ettekujutus ikka.

Sa ise suhtled sõpradega ainult tehingu pärast? Ei suhtle lihtsalt sellepärast, et on lõbus, et sa tunned, et sa arened vaimselt teiste inimestega suheldes, mingeid mõtteid arendades, põrgatades? Sa ei vaja maailma läbirääkimist erinevatest vaatenurkadest?

Ausalt, mul kukub katus kokku kogu seda tohutut “tarkust” siin lugedes.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas küll, kas inimestel on raske aru saada, et eksisteerib väga palju inimesi, kes ei mõtle kogu aeg seksist? Et inimesega on võimalik suhelda, olla hea sõber ka sooneutraalselt.

Kui naine suhtleb naisega ja mees mehega – no kas siis ka mõtlete kogu aeg, et äkki üks pool tahab teisega seksida, kui vaid võimalus oleks?

Naised – oma sõbrannade puhul ka ikka mõtlete nii? Mis sest, et tal on mees ja lapsed – ikkagi ju võib-olla näeb teid unes seksimas. Ja nii kui mehest lahku läheb – kohe on teie voodis.

Haige kaader, minge ravile, ausalt. Ja ärge suhelge mitte kellegiga peale oma elukaaslase, ükskõik mis soost ta siis parasjagu on. Sest ainult nii saab kindel olla, et keegi oma seksimõtetega teid ei ahista.

Päris keeruline on ikka niimoodi elada, kui tohib ilma seksimõteteta suhelda ainult kindlat sugu inimesega. Et kui oled hetero, siis tohid sõbrustada samasoolisega. Ja kui gei, siis vastassugupoolega. Mis järgmiseks? Kui ise oled punapea, siis blond tõenäoliselt unistab sinuga seksimisest – keep away.

Sõnad saavad otsa.

No vaata, naisele on oluline kui tal on meessõber kes tema heaks midagi teeb, aitab, kuulab muret. Naine ise sellele mehele tavaliselt midagi samaväärset vastu ei paku. Terve nett on küsitlusi täis kus naistel küsitakse kas mees saab olla sõber ja naised vastavad Jah, aga mehed vastavad Ei. Mehele ei ole üldiselt kasulik olla naisele sõber, sest mees peab naisele midagi andma selleks. Terve elu koosneb sulle mulle tehingutest.

Ja mees mehega suhtleb ka ainult tehingu pärast? Ja naine naisega – ikka tehingu pärast?

Ja kust sa võtad, et et mehed on nagu mingid tursakalad, kellele pole suhtlemist ilma kepimõtteta vaja? Päris hull ettekujutus ikka.

Sa ise suhtled sõpradega ainult tehingu pärast? Ei suhtle lihtsalt sellepärast, et on lõbus, et sa tunned, et sa arened vaimselt teiste inimestega suheldes, mingeid mõtteid arendades, põrgatades? Sa ei vaja maailma läbirääkimist erinevatest vaatenurkadest?

Ausalt, mul kukub katus kokku kogu seda tohutut “tarkust” siin lugedes.

Mehed ei suhtle oma vahel tehingu pärast. Mida naised omavahel teevad ma ei tea. Mehed on mehed, suudad tunnistad või mitte, aga mees jääb meheks. Nii on loodus mehed teinud.

Ka sõpradega suheldakse kui see on kasulik, kui enam pole, siis ei suhelda. See peaks ju siililegi selge olema. Näiteks kui sul elus läheb hästi siis on sul palju sõpru, aga kui läheb halvasti, ei ole mitte keegi sinu sõber, sest uppuja enda asi on end päästa. Sellises maailmas me elame.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuo naine on see, kes ootab mehe sõprusest kasu mingit, Aga et ise vastu ei anna siis jällegi pole see sõprus. Mis jälle tõestab, kui harva sellist mehe naise sõprust esineb.
Mingi täisjama ju. Ma ei soovi naisena ka selliseid puuke sõpradeks, jes kasu eesmärgil suhtlevad ja manipuleerivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd me jõudsime sinnamaani, et sõprus paljudel juhtudel ongi mingi libasõprus – siis kui see libasõber on sulle kasulik – sõltumata soost, olgem ausad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi haige materialist laiutab siin oma maailmavaadet, kel endal pole ühtegi sõpra, on ainult äripartnerid ja kasulikud kontaktid. Ülejäänud visatakse üle parda. Päris ilge maailm, hea, et minu maailmas on sõbrad hoopis teistsugused inimesed.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen kõrge seksuaalsusega inimene, aga see ei tähenda, et valimatu. Nagu kõik mehed sobiks, kes isiksusena ja välimuselt vähegi okei. No ei ole nii. Oma kõrget seksuaalsust rakendan vaid nende puhul, kes mind ikka kõigutavad ja köidavad ja seda mehena – romantilises ja seksuaalses mõttes. Ülejäänud meestega olen vaid sõber, ilma igasuguse alatoonita, sest nad ei tõmba ega köida mind. Ühtki sõpra pole kaalunud ka seksuaalses mõttes. Lihtsalt puudub see Miski. Mis ei tähenda, et ma oleks kuidagigi madala libiidoga või aromantiline.

Sa oled siis ikkagi keskmise seksuaalsusega tavaline, normaalne inimene. Kõrge seksuaalsus ja kõrge libiido tähendab ikkagi seda, et inimene vastupidi, ei suuda piire seada ja seksida ainult sobivate ja enda jaoks toredate inimestega. Seksitakse või soovitakse seksida ka näiteks ebaaktraktiivse partneriga, ohtliku inimesega või ühiskondlikult sobimatu valikuga nagu kolleeg, mehe vend… või sõber. Sina oled normaalse seksuaalsusega inimene, kes ei ületa selliseid piire ja kes vajab seksimiseks sobivat matchi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas küll, kas inimestel on raske aru saada, et eksisteerib väga palju inimesi, kes ei mõtle kogu aeg seksist? Et inimesega on võimalik suhelda, olla hea sõber ka sooneutraalselt.

Jestas küll, kas naistel on raske aru saada, et naiste mõtteviis ei võrdu meeste mõtteviis? Et on võimalik inimest ihaldada ka siis, kui ta on abielus ning sõber? Saage aru, kui mees on kindel, et naine on talle truu, siis pole mingit probleemi, kui naisel on meessõpru, sest sõprussuhte staatus sõltub ainult naisest. Kui aga on vastupidi, et naine mõtleb, et kas see mehe naissõber on ikka turvaline variant, siis täpselt nii ongi – ei ole turvaline variant. Miks? Sest suhte staatus sõltub jällegi naisest. Kui naine hakkab sinu mehest tahtma enamat kui sõprust, siis pole enam miski võimatu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jestas küll, kas inimestel on raske aru saada, et eksisteerib väga palju inimesi, kes ei mõtle kogu aeg seksist? Et inimesega on võimalik suhelda, olla hea sõber ka sooneutraalselt.

Jestas küll, kas naistel on raske aru saada, et naiste mõtteviis ei võrdu meeste mõtteviis? Et on võimalik inimest ihaldada ka siis, kui ta on abielus ning sõber? Saage aru, kui mees on kindel, et naine on talle truu, siis pole mingit probleemi, kui naisel on meessõpru, sest sõprussuhte staatus sõltub ainult naisest. Kui aga on vastupidi, et naine mõtleb, et kas see mehe naissõber on ikka turvaline variant, siis täpselt nii ongi – ei ole turvaline variant. Miks? Sest suhte staatus sõltub jällegi naisest. Kui naine hakkab sinu mehest tahtma enamat kui sõprust, siis pole enam miski võimatu.

Laku panni oma teooriatega, ausalt.

Kui sa ise pole kiimaline, siis sa ei vali oma sõpradeks ka kiimalisi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et nagu Marju Lauristinil või Luule Komisarovil ei tohiks võu ei ole ühtegi meessõpra. Eriti nooremat mees-sõpra.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks väga head meessõpra ja kumbki pole ihaldanud mind naisena kohe kindlasti mitte ega mina neid mehena. Me meeeldime inimestena. Jutud klapivad, huvid klapivad, naljasoon klapib. Mõnus flirdivaba semusuhe. Kõigil kolmel ka abikaasad olemas, normaalsed inimesed, mõistavad, et sõbra puhul pole üldse oluline, mis tal pükstes on.

Taas on see ühe järjekordse naiivse naise seisukoht.

Ei viitsi meestele “endale meeldida kasta” mingil sellisel kõõmal, kellega seksida, kui juhus tekib, ei sooviks.

Sõbrana peetakse vaid neid, kellega teeks küll ja seal tagapingil nö. varumehena seismine pole ju keeruline.

Las naised omakeski arvavad, et on lihtsalt ilgelt suur sõprus on ja ei midagi romantilist.

Ütleme nii, et 41 aastat ei viitsiks keegi mind seksi pärast taga ajada, himustada, jalutama ja teatrisse kutsuda, külas käia ja üle nädala kohvikus kohtuda. Nii palju nimelt on möödas meie tutvumisest. Kui kõik mehed suhtleksid naisterahvastega vaid seksi pärast nagu sina arvad, nad oleksid nüüd, 80 eluaasta lähedal (minust ca 18 aastat vanemad), minuga suhtlemise ammu lõpetanud. Aga seal pole isegi pausi olnud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On see võimalik, kogemusi?

Miks peaks olema sõbrad? Miks naised vajavad meessõpru, aga mehed ei vaja naissõpru?

Miks nad siis ei vaja? Muidugi vajavad. Kas just kõik, osad on vist jah rumalad. Enamikule meestest meeldivad targad ja vaimukad inimesed hoolimata nende soost ja ka hoolimata vanusest. Oi kui palju kordi on mehed minult oma naissuhete kohta nõu küsimud…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma rasedaks jäin, siis üks neist küsis kokutades “Sina. Rase? Kuidas see võimalik on?” ehkki olin siis juba abielus. Kui nägid mind esiemst korda sellikus, siis küsisid kooris, kas on mingi stiilipidu või karneval.

Üsna nõmeda ütlemisega mehed siis ju. Sõbrad?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma rasedaks jäin, siis üks neist küsis kokutades “Sina. Rase? Kuidas see võimalik on?” ehkki olin siis juba abielus. Kui nägid mind esiemst korda sellikus, siis küsisid kooris, kas on mingi stiilipidu või karneval.

Üsna nõmeda ütlemisega mehed siis ju. Sõbrad?

Jah 🙂 Väga head sõbrad. Lõõpimine käib asja juurde. Vastasin esimesel korral samuti küsimusega: “Kas ma peaksin sulle selgitama, sinu vanuses, et kuidas ja millest naised rasestuvad?”. Teisel, seeliku korral, ütlesin neile, et karneval muidugi, näe – kaks klouni ka kohal.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest oleksid pidanud siis alustamagi, et sa pole ise ihaldusväärne. No milleks küll rääkida endast ja oma näitest, kui oled suur erand??? Jah, muidugi on jutt siiski keskmisest naisest.

Enamus naisi on ju keskmise välimusega või vähemalt sama palju kui kaunitare, on ka koledaid, muidu poleks selle asja nimi “keskmine”. Lihtsalt enamus naisi keeldub endast kui inetust inimesest mõtlemast, peidab pea liiva alla ja elab kujutluste maailmas, et teiste jaoks ta ehk siiski on ilus. Muidugi saab ka inetu naine olla väga huvitav ja särav.
Kole naine pole mingi suur erand, vaata ringi. Keskmisi ehk keskpärase välimusega naisi aga on massiliselt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks on kursavend ülikooli ühikapäevilt, kellega sageli konutasime nädalavahetuseti ühikas, kui paljud olid koju läinud. Meil mõlemal oli selline kodu, kuhu liiga sageli ei tahtnud minna. Ei olnud 30 aastat tagasi mingit romantikat, ei ole ka nüüd.

Mul oli peaaegu sama lugu. Vahe oli ainult selles, et mis niisama konutada, kui jumal on välja mõelnud seksi mehe ja naise vahel. Sai siis tehtud igatepidi, nii eest kui tagant…ning uskuge või mitte….nädalavahetus möödus justkui linnutiivul….ei mingit igavust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olengi selline keskmise välimusega naine. Mul ei ole ükski sõprus meestega lappama läinud kõigi nende aastate jooksul. Olen selline tuim tükk, sõbrad on mulle ülimalt olulised vestluskaaslastena aga mingit seksuaalset tõmmet minu poolt ei ole, samuti on mu hinnang, et minu sõbrad ei oleks sugugi head partnerid elus ja ma ilmselt ei taipagi, et meeste poolt midagi rohkemat soovitakse ( kui soovitakse). Seetõttu ei saagi midagi areneda enamat sõprusest, ssst ma üldse ei saa sellistest vihjetest aru.  Oma mehe kutsun ka hea meelega kaasa, aga tihti on tal oma tegemised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 182 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mees ja naine saavad parimad sõbrad olla?