Esileht Pereelu ja suhted Kas mees ja naine saavad parimad sõbrad olla?

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 182 )

Teema: Kas mees ja naine saavad parimad sõbrad olla?

Postitas:
Kägu

See vahepealne, kõige suurem osa naistest, kes ka ehk vägagi seksi soovib, kaob absoluutselt sekundiga, kui suhtlemisel mingi tillipildiga lajatad. Ja mina isiklikult kahtlen, et ka nümfomaanid neist huvituvad. Seega on mingite piltidega vehkimine täiesti mõttetu ja arusaamatu, kui su eesmärk on sekspartner leida. Naiste seksuaalsus lihtsalt ei tööta nii. Mehest naiseks lõigatud tibi ehk saad niimoodi endaga suhtlema – kui temagi.

Mul polegi tilli, milleks sellele rõhuda, et mul till.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polegi tilli, milleks sellele rõhuda, et mul till.

Kas sul on mingi diagnoos? Tundub väga sedamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polegi tilli, milleks sellele rõhuda, et mul till.

Kas sul on mingi diagnoos? Tundub väga sedamoodi.

Põhjenda mulle iha.ee fenomen. Kui ei suuda, söö müts ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sovitan vaadata Portia ja Albie suhtlust the white lotus s03e04. Albie on härra, aga Portia tahtis koopameest ja saigi, Albie pole caveman.

S02e04*

Kas Albie näitas riistapilti? Ei? Milleks siis see paralleel? Koopamees koopameheks, selles on oma iva, aga nii kui see koopamees teatud labasuse piiri ületaks, oleks ta kohe nullist nullim variant seksi mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjenda mulle iha.ee fenomen. Kui ei suuda, söö müts ära.

Mitmes kord tood juba iha.ee siia – mis see siia puutub? Arvad, et seal otsitakse tillipilte? Võin üsna kindel olla, et mees, kes on ihas üles pannud vaid rea tillipilte, ei saa seal kuigi palju kirju. Kes on muul moel ihaldusväärne, siis teine asi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Albie näitas riistapilti? Ei? Milleks siis see paralleel? Koopamees koopameheks, selles on oma iva, aga nii kui see koopamees teatud labasuse piiri ületaks, oleks ta kohe nullist nullim variant seksi mõttes.

Albie ongi see viisakas, kes ei saada riistapilte, kes ei tee ettepanekut naise tuppa minna ja kes küsib suudlemiseks luba. Huvitub naise olemusest eelkõige.

Too briti noormees aga räägib, mis aluspüksid ta jalga, mida naine saab õhtul uurida, pani jne. Huvitub seksist.

Lisaks on Albie palju ilusam kui too teine, aga naisele ei läinud peale. Too nice.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitmes kord tood juba iha.ee siia – mis see siia puutub? Arvad, et seal otsitakse tillipilte? Võin üsna kindel olla, et mees, kes on ihas üles pannud vaid rea tillipilte, ei saa seal kuigi palju kirju. Kes on muul moel ihaldusväärne, siis teine asi.

Haha. Söö müts ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ärge end üles keerake, kui püsisuhtes naisele hakatakse saatma riistapilte, on probleem teis.Teie olete kohtingusaitidel. Ja see näitab püsisuhtes naise kohta sama palju kui liputaja kohta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö müts ära.

? miks? kui sina mingis teises reaalsuses elad kui mina, miks mina mütsi pean sööma? söö ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Söö müts ära.

? miks? kui sina mingis teises reaalsuses elad kui mina, miks mina mütsi pean sööma? söö ise.

Sa ei suutnud väita, mille jaoks on sait iha.ee ja miks seal paljaid ja poolpaljaid pilte postutatakse. Fbs näiteks ei lubata minu teada. Miks seal lubatakse ja kes need inimesed on? Robotid, diipfeik?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei suutnud väita, mille jaoks on sait iha.ee ja miks seal paljaid ja poolpaljaid pilte postutatakse. Fbs näiteks ei lubata minu teada. Miks seal lubatakse ja kes need inimesed on? Robotid, diipfeik?

Millest sa räägid? Ma ei viitsi. Sul on probleem. Su jutt ujub ühest kohast teise. Midagi tuleb sulle tõestada ja mütse süüa … oeh. Plõksi tillipilte aga edasi ja saada kõigile – vaata, et kogemata oma vanaemale ei saada jõuluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest sa räägid? Ma ei viitsi. Sul on probleem. Su jutt ujub ühest kohast teise. Midagi tuleb sulle tõestada ja mütse süüa … oeh. Plõksi tillipilte aga edasi ja saada kõigile – vaata, et kogemata oma vanaemale ei saada jõuluks.

Sest sul pole argumente ja siis ei viitsitagi. Jutt ei saa ujuda, kui inimene on inimene nii ihas kui mujal, kui ihas pole süvavõltsingut, on tegu suht alasti poseerivate reaalsete inimestega, kes otsivad seksi vist ja suht avalikult. Kui seks pole esmaeeamärk, siis vast sinna ei mindaks esimese valikuna.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kogemata oma vanaemale ei saada jõuluks.

Rate this item:Submit

“Roman sends dick pic to his dad | Succession Season 3, Episode 8”

Alati näide varnast võtta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei suutnud väita, mille jaoks on sait iha.ee ja miks seal paljaid ja poolpaljaid pilte postutatakse. Fbs näiteks ei lubata minu teada. Miks seal lubatakse ja kes need inimesed on? Robotid, diipfeik?

Mis siin nii arusaamatut on? Suurem osa naisi on prostid ja mehed on kiimas seksinäljas tüübid, kes loodavad tasuta seksi saada. Miks seda peab sulle siin eraldi selgitama.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sul pole argumente ja siis ei viitsitagi. Jutt ei saa ujuda, kui inimene on inimene nii ihas kui mujal, kui ihas pole süvavõltsingut, on tegu suht alasti poseerivate reaalsete inimestega, kes otsivad seksi vist ja suht avalikult. Kui seks pole esmaeeamärk, siis vast sinna ei mindaks esimese valikuna.

Sinu puhul on selge, kes sa oled. Mingi vaimse diagnoosiga isik, kelle jutt on väga segane. Samas seksiteema vastu siiski huvi nagu oleks, et paneb just sellistes teemades hirmsasti filosofeerima ja sõna võtma. Argumenteerida sinuga ei ole mõtet, sest su jutt ei ole ratsionaalne ega loogiline.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest sul pole argumente ja siis ei viitsitagi. Jutt ei saa ujuda, kui inimene on inimene nii ihas kui mujal, kui ihas pole süvavõltsingut, on tegu suht alasti poseerivate reaalsete inimestega, kes otsivad seksi vist ja suht avalikult. Kui seks pole esmaeeamärk, siis vast sinna ei mindaks esimese valikuna.

Sa ei tee vahet alastipildil ja riistapildil, meestel ja naistel, piltide vahetamisel ja reaalsel skoorimisel? Mõtiskle nende märksõnade üle. Ja ei, mitte argumentide puudusest ei lõpeta ma sinuga vestlemist. Igav on, sest sa ei vaidle loogiliselt, hüpled ühelt mõttelt teisele, esitad iseenda teooriaid argumentide pähe – ja ka seepärast, et teema oli meeste ja naiste sõprusest, mitte sellest, kas riistapilti naisele saates saab keppi või mitte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu puhul on selge, kes sa oled. Mingi vaimse diagnoosiga isik, kelle jutt on väga segane. Samas seksiteema vastu siiski huvi nagu oleks, et paneb just sellistes teemades hirmsasti filosofeerima ja sõna võtma. Argumenteerida sinuga ei ole mõtet, sest su jutt ei ole ratsionaalne ega loogiline.

Loogilisem kui sinul.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin nii arusaamatut on? Suurem osa naisi on prostid ja mehed on kiimas seksinäljas tüübid, kes loodavad tasuta seksi saada. Miks seda peab sulle siin eraldi selgitama.

No näed, kui erinevaid naisi ja mõtteviise on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei tee vahet alastipildil ja riistapildil, meestel ja naistel, piltide vahetamisel ja reaalsel skoorimisel? Mõtiskle nende märksõnade üle. Ja ei, mitte argumentide puudusest ei lõpeta ma sinuga vestlemist. Igav on, sest sa ei vaidle loogiliselt, hüpled ühelt mõttelt teisele, esitad iseenda teooriaid argumentide pähe – ja ka seepärast, et teema oli meeste ja naiste sõprusest, mitte sellest, kas riistapilti naisele saates saab keppi või mitte.

Jah ja ma juba ütlesin, et olenevalt inimeste erinevusest, olemusest jne sõltub, kas sõprus on võimalik või muutub vastikuks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, elu näitabki seda, et pole reegleid, kuidas kõik olema peab. Osad saavad olla sõbrad mehega, kes võimalusel peaks armukesena, teised ei saa, kolmandad jätavad lausa perekonna, neljandad ei jäta. Elus pole reegleid, jõuamegi sinna et kõik oleneb konkreetse mehe ja naise vahelisest suhtest, kokkulepetest ja olemusest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ja naine saavad niikaua parimad sõbrad olla, kuni nad mõlemad on vabad. Kui ollakse suhtes, siis on ikka päris imelik, kui üks pooltest leiab, et tal on karjuv vajadus osa oma ajast kellegi parimaga veeta. Paratamatult tekib küsimus, kes tal siis kodus on, kui see teine on parim.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte seksimine sisaldub sõpruse definitsioonis. Sõpradega ei seksita.

Kas see on kusagil mingis ametlikus definitsioonis kirjas või pean ma mingil müstilisel põhjusel elama oma elu sinu definitsiooni järgi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte seksimine sisaldub sõpruse definitsioonis. Sõpradega ei seksita.

Kas see on kusagil mingis ametlikus definitsioonis kirjas või pean ma mingil müstilisel põhjusel elama oma elu sinu definitsiooni järgi?

Sõnadel on üldiselt ikkagi tähendused. Ametlikke definitsioone iga  sõna tähenduse kohta ei ole, kuid on common sense, et sõprus ei sisalda seksuaalsuhteid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ja naine saavad niikaua parimad sõbrad olla, kuni nad mõlemad on vabad. Kui ollakse suhtes, siis on ikka päris imelik, kui üks pooltest leiab, et tal on karjuv vajadus osa oma ajast kellegi parimaga veeta. Paratamatult tekib küsimus, kes tal siis kodus on, kui see teine on parim.

Parim sõber on üleüldse kummaline definitsioon. Parim eeldab mingit väga erilist sõprust, enamus on lihtsalt sõbrad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on kusagil mingis ametlikus definitsioonis kirjas või pean ma mingil müstilisel põhjusel elama oma elu sinu definitsiooni järgi?

https://www.difference.wiki/friendship-vs-relationship/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pm võib igaüks oma järeldusi teha, mida tema peab sõpruseks või suhteks. Mina arvan isegi, et väga hea sõbraga ei pruugi olla soovi kallistada, rääkimata suuremast intiimsusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.difference.wiki/friendship-vs-relationship/

Mida see siis nüüd tõestas? Et sõprus on tavaliselt samasooliste ja vahel erisooliste vahel ja suhe on tavaliselt erisooliste vahel? Mis sellel seksiga pistmist on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pm võib igaüks oma järeldusi teha, mida tema peab sõpruseks või suhteks. Mina arvan isegi, et väga hea sõbraga ei pruugi olla soovi kallistada, rääkimata suuremast intiimsusest.

Osad inimesed ei taha ka oma abikaasaga kallistada, mis siis nüüd saab?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad inimesed ei taha ka oma abikaasaga kallistada, mis siis nüüd saab?

Aga osad inimesed soovivad abikaasat suudelda, tema käest kinni hoides jalutada või temaga seksida. Samas sõbraga ei pruugi seda kõike üldse soovida. See eristab sõpra ja abikaasat. Abikaasa muide võib olla parim sõber, aga ühtlasi on tema ka abikaasa ja see viimane roll on seotud füüsilise läheduse sooviga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see siis nüüd tõestas? Et sõprus on tavaliselt samasooliste ja vahel erisooliste vahel ja suhe on tavaliselt erisooliste vahel? Mis sellel seksiga pistmist on?

See tõestas seda, et seal saidil on ingl. k vigu ja iga suvaline inimene võib sõpruse ja suhte defineerida. Mina näen samamoodi, et sõbrad omavahel ei seksi, sina näed, et seksivad. Kui sinu sõpru see ei häiri, et sina nendega seksid, siis sina oled võis ja ongi sinule õiged sõbrad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 182 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mees ja naine saavad parimad sõbrad olla?