Esileht Pereelu ja suhted Kas mees on hiljem meeldima hakanud?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kas mees on hiljem meeldima hakanud?

Postitas:

Kas teil on olnud sellist olukorda, et olete mehele kohtingu/ suhte eesmärgil ära öelnud, aga hiljem seda kahetsete?

Püüdke välja jätta olukord kui mees on rikkaks saanud, mõtlen meeldivust inimese mitte tema varade pärast.

Andke tulla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen noorena ära öelnud noormehele, kes igas mõttes vastas minu ideaalile, välja arvatud liiga suur sõprus alkoholiga. Ei soovinud elu joodiku kõrval. Tänaseks on temast saanud igati normaalne mees, kes noorpõlve pidutsemisest välja kasvas ja alkoholist suurt ei pea. Sellele suhtele mõtlen küll vahel, et mis oleks kui… Aga eks see rohkem selline unistamine on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on olnud sellist olukorda, et olete mehele kohtingu/ suhte eesmärgil ära öelnud, aga hiljem seda kahetsete?
Andke tulla

Läksid mehega kohtama, piilusid eemalt, et ikka ei ole Brad Pitt ja siis põgenesid?
Ning hiljem mõtlesid ümber, et tegelt oli normaalne mees ja samasugused valestiarvajad annavad nüüd karjade viisi “tulla”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkavadki hiljem meeldima. Mulle pole ükski mees esimese paari kuu tutvuse juures meeldima hakanud, ei pane alguses tähelegi. Tavaliselt mehed on need, kellele naine välimuse pärast meeldima hakkab, naistele selle põhjal, kuidas mees käitub ja kuna tavaline small talk ja tutvuse faas on minu jaoks igav, siis ei hakkagi kohe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 07:54; 20.02 03:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkavadki hiljem meeldima. Mulle pole ükski mees esimese paari kuu tutvuse juures meeldima hakanud, ei pane alguses tähelegi. Tavaliselt mehed on need, kellele naine välimuse pärast meeldima hakkab, naistele selle põhjal, kuidas mees käitub ja kuna tavaline small talk ja tutvuse faas on minu jaoks igav, siis ei hakkagi kohe.

Päris koomiline. Käid siis igasuguste meestega mitu kuud kohtamas, et lõpuks pihta saada, kes meeldima hakkab?
Mulle meeldib kas kohe või siis üldse mitte. Ma kena naine ka, saan valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka kena naine. On samuti nii, et kas meeldib, ei meeldi. Jah, puhtalt välimuse järgi alguses. Keemia peab ka olema. Aga armumisega on nii, et kui kiirelt armun, siis sellest ei tule midagi. Kui aeglaselt, siis väga pikaks ajaks ja armastus ei ole ka enam kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkavadki hiljem meeldima. Mulle pole ükski mees esimese paari kuu tutvuse juures meeldima hakanud, ei pane alguses tähelegi. Tavaliselt mehed on need, kellele naine välimuse pärast meeldima hakkab, naistele selle põhjal, kuidas mees käitub ja kuna tavaline small talk ja tutvuse faas on minu jaoks igav, siis ei hakkagi kohe.

Päris koomiline. Käid siis igasuguste meestega mitu kuud kohtamas, et lõpuks pihta saada, kes meeldima hakkab?
Mulle meeldib kas kohe või siis üldse mitte. Ma kena naine ka, saan valida.

Ei käigi (võõrastega) kohtamas, see on minu jaoks rohkem Ameerika filmide teema. Kohtun meestega ühises seltskonnas, sõprade kaudu, tööl, paljud sõbrad ja kambad, kus ma liigun, koosnevad suuresti meestest. Ise alguses ei tunne kellegi vastu spetsiaalselt huvi, nooremana ehk oli nii, et eemalt vaatasin, aga see oli põhikooliajal. Nüüd pean ikka kuu-paar olema kokku puutunud, et hakkaks huvi tundma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 07:54; 20.02 03:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi ütlesin ühele väga kenale ja normaalsele noormehele ära, üks kord käisime kohtamas ja teist korda ma enam ei läinud, kuna mul oli sel ajal üks keeruline suhe veel pooleli ja arvasin, et sellest saab siiski asja. Ei saanud ja siis oli juba hilja seda teist noormeest ka hakata üles otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli t66kaaslane, aasta t66tasime koos, ma isegi ei arvanud temast kuigi hästi, tavaline t66kaaslane, kas mees või naine, vahet pole, mulle nagunii t66kaalased ei paku huvi. Siis tuli puhkus ja läksime kambaga reisile ja põmm! armusin ära. Kohe varsti läks ta mujale t66le, niiet ei olnud enam t66kaaslane. Nüüd on sellest 10a m66das, ta on mu abikaasa 8 aastat olnud ja isa me kolmele lapsele. Esmamulje ei olnud ikka üldse-üldse õige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkavadki hiljem meeldima. Mulle pole ükski mees esimese paari kuu tutvuse juures meeldima hakanud, ei pane alguses tähelegi. Tavaliselt mehed on need, kellele naine välimuse pärast meeldima hakkab, naistele selle põhjal, kuidas mees käitub ja kuna tavaline small talk ja tutvuse faas on minu jaoks igav, siis ei hakkagi kohe.

Päris koomiline. Käid siis igasuguste meestega mitu kuud kohtamas, et lõpuks pihta saada, kes meeldima hakkab?
Mulle meeldib kas kohe või siis üldse mitte. Ma kena naine ka, saan valida.

Minul pole seni õnnestunud kunagi võhivõõraga kohtamas käia. Tavaliselt tutvud mingil ühisel üritusel, seejärel lävid huvide baasil edasi ja siis alles tekib arusaam, et mees meeldib. Minu kenadusega pole siin miskit pistmist. Välimus lihtsalt ei ole minu puhul absoluutselt see, mis mehe puhul minu jaoks määrab, kas mees on atraktiivne või mitte. Vaadates, millise välimusega meestega naised on abiellunud, siis on minusuguseid päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No niimoodi krovi otseselt andnud pole, aga jah, on tulndu ette, et olen armunud kellessegi, keda tunnen juba varasemalt. St kõik armumised ei ole “armastused esimesest silmapilgust”, vaid mõnikord tunned inimest aastaid ja siis järsku avastad, et oled armunud….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mees on hiljem meeldima hakanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.