Esileht Pereelu ja suhted Kas mees saab armastada kaht naist korraga?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Kas mees saab armastada kaht naist korraga?

Postitas:

Tutvusin paar kuud tagasi ühe mehega, mina armusin, tema armus, mõlemad esimesest pilgust. Nüüdseks oleme peaaegu iga päev suhelnud ja üksteist tundma õppinud. Ütleb, et armastab mind kohe väga. Aga tal on elukaaslane ja ütleb, et armastab ka teda.
Oleme mõned korrad kohtunud, lihtsalt vestelnud ja aega koos veetnud. Oleme olude sunnil voodit jaganud (muidu oleks üks meist paljal põrandal maganud) ja lihtsalt teineteise kaisus olnud, ning suudelnud..ei midagi muud, seega seks ei ole kunagi olnud kohtumise eesmärk, ta ei ole selline mees. Olen tundnud vahel, et ta soovib seda, kuid on tagasi hoidnud. Meil on lihtsalt hea koos olla, rääkida kõigest..
Vahepeal räägib naisega lahku minekust, see teema käib jutust läbi. Esitab küsimusi teemadel, et mis siis oleks, kui elaksime koos, kuidas see või teine asi oleks. Ilmselt sellepärast, et enda jaoks mingeid järeldusi teha.
Aga samas ütleb, et ei suuda otsustada, kuhu joosta.

Kas on võimalik, et mees saab olla armunud kahte naisesse?
Kuidas teie sellele kõigele vaatate? Milliseid mõtteid minu situatsioon tekitab? Mis selle mehe peas toimub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha vanasse kaevu enne sülitada kui uus valmis 🙂
Tegelikult nagu minu elust maha kirjutatud :)) olen täpselt samasuguses olukorras. Mina arvan, et mees jääb siiski oma naise juurde, juhul kui naine teda ise tänavale ei tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, see on vägagi võimalik. Olen ka ise olnud olukorras, kus kaks meest mõlemad on võrdselt olulised, mõlemaga koos on ülihea jne. Raske on sellises olukorras olla, aga varem või hiljem tuleb mingi otsus teha. Mina valisin mehe, kes on mu laste isa ja see oligi ainuke lisapluss teise kõrval, muu kõik oli tõesti samaväärne…. Samas teine mees oleks andnud mida iganes, et ma tema kasuks otsustaksin ja oma mees samuti. Ja see tegi selle otsustamise veel keerulisemaks kuna mõlemad pingutasid ja andsid endast 100% ja korraks tekkis küll tunne, et annan alla ja lähen elan üksi oma lastega. Raske seletada, aga need, kes selles olukorras on olnud, saavad aru….
Aga olen valikuga rahul ja ei kahetse :))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tutvusin paar kuud tagasi ühe mehega, mina armusin, tema armus, mõlemad esimesest pilgust. Nüüdseks oleme peaaegu iga päev suhelnud ja üksteist tundma õppinud. Ütleb, et armastab mind kohe väga. Aga tal on elukaaslane ja ütleb, et armastab ka teda.
Oleme mõned korrad kohtunud, lihtsalt vestelnud ja aega koos veetnud. Oleme olude sunnil voodit jaganud (muidu oleks üks meist paljal põrandal maganud) ja lihtsalt teineteise kaisus olnud, ning suudelnud..ei midagi muud, seega seks ei ole kunagi olnud kohtumise eesmärk, ta ei ole selline mees. Olen tundnud vahel, et ta soovib seda, kuid on tagasi hoidnud. Meil on lihtsalt hea koos olla, rääkida kõigest..
Vahepeal räägib naisega lahku minekust, see teema käib jutust läbi. Esitab küsimusi teemadel, et mis siis oleks, kui elaksime koos, kuidas see või teine asi oleks. Ilmselt sellepärast, et enda jaoks mingeid järeldusi teha.
Aga samas ütleb, et ei suuda otsustada, kuhu joosta.

Kas on võimalik, et mees saab olla armunud kahte naisesse?
Kuidas teie sellele kõigele vaatate? Milliseid mõtteid minu situatsioon tekitab? Mis selle mehe peas toimub?[/tsitaat]
Üldiselt armastust kahe vastu korraga ei usu. Ilmselt on neil naisega ikka mingid probleemid, mis teda kõhklema on pannud ja südame lubanud teisele avada. On nad kaua oma elukaaslasega koos ning oled sa teadlik, mis neil valesti on, kui mees räägib lahkuminekust naisest, keda ta ju ometi väidetavalt armastab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 11:08; 13.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üldiselt armastust kahe vastu korraga ei usu. Ilmselt on neil naisega ikka mingid probleemid, mis teda kõhklema on pannud ja südame lubanud teisele avada. On nad kaua oma elukaaslasega koos ning oled sa teadlik, mis neil valesti on, kui mees räägib lahkuminekust naisest, keda ta ju ometi väidetavalt armastab?[/tsitaat]

Nad on 2 aastat koos elanud. Mees räägib, et meelin rohkem, kuna minuga saab kõigest rääkida. Oma naine on liiga kinnine, kodus oma probleemidest ei räägi, kogub kõik endasse, siis mingi hetk plahvatab naine nutma. Mees ütleb, et pisarad teevad talle väga haiget..
Siis ütleb, et naine pidi liiga palju ta elu kontrollima, ei jäta hingamisruumi. Ma ei jõudnud tookord küsida, mis teema siis sellega on

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, paari kuuga ei tule mingit armastust. Ilmselge armumime ainult, mis võib sama kiirelt ka üle minna.
Seega ära väga looda.

Muidu saab küll kahte korraga armastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab muidugi mitut inimest korraga armastada, enamik inimesi armastabki ju oma elus samaaegselt üsna mitut inimest. Seda, kas lausa kõrvuni ARMUNUD saab mitmesse korraga olla, ma ei tea, pole kogenud. Aga tunda tugevat armastust ühe vastu ja olla armunud kellessegi teisesse – võimalik.

Ja see, et kodus on probleemid, võib küll armumist teisesse soodustada, aga ei tähenda, et koduse \”probleemse\” kaasa vastu armastus puuduks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui pärast paari kuud \”armastab väga\”,siis mul hakkaks ohulambike põlema.Te ju ei tunnegi üksteist. Arvan ka, et lihtsalt kevad mehel ja lahkuminekuplaan ei ole tõsine. Ju on lihtsalt mingi kriis, mis tõenäoliselt siiski lahendada püütakse. Kui seksinud pole, siis on ikkagi oma naine väga sügaval südames.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kui seksinud pole, siis on ikkagi oma naine väga sügaval südames. [/tsitaat]

Tal on pigem raske üle piiri astuda, ta ju peab pärast koju minnes oma naisele suutma veel otsa vaadata. Ta ütles, et pole varem suhtes olles mitte kunagi sedasi teinud. Aga järgmisel korral, ütles, et soovib kaugemale minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiksin kas neil on ka laps? Äkki naine kodune ning selletõttu stressis? Mina sinu asemel ei lõhuks teiste peret!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:44; 13.06 12:49; 13.06 12:58; 13.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on kodus seksiga ilmselt kõik väga hästi ( või on tema endaga seksikohapealt väga halvasti ), aga hingelisest poolest jääb väheseks. Kui naine ehk selle ka äratabab, mis meest kodus hoiaks, siis oled oma armastusest ilma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 12:45; 01.07 01:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsiksin kas neil on ka laps? Äkki naine kodune ning selletõttu stressis? Mina sinu asemel ei lõhuks teiste peret![/tsitaat]

Elukaaslane pole mingi pere ja kui pole peret, siis ei saa seda ka lõhkuda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selles olukorras, kus mees ei suuda kohe ühe naisega suhtlemist lõpetada, kuigi oleks juba ammu võind. See teeb mulle väga haiget. Nii et kui sina oled see naine, kes teiste vahele trügib, pead leppimagi sellega, et lõhkusid midagi väga ära…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:44; 13.06 12:49; 13.06 12:58; 13.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsiksin kas neil on ka laps? Äkki naine kodune ning selletõttu stressis? Mina sinu asemel ei lõhuks teiste peret![/tsitaat]

Neil ei ole lapsi. Mina üksi ei lõhu midagi, selleks, et kaks inimest kokku saaksid on vaja mõlemi otsust. Ja kui see nii läheb, siis polnud see eelmine suhe õige.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda küll, aga sa oled armuke! Häbi sulle!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:44; 13.06 12:49; 13.06 12:58; 13.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen selles olukorras, kus mees ei suuda kohe ühe naisega suhtlemist lõpetada, kuigi oleks juba ammu võind. See teeb mulle väga haiget. Nii et kui sina oled see naine, kes teiste vahele trügib, pead leppimagi sellega, et lõhkusid midagi väga ära…[/tsitaat]

Sa ei pea siinkohal muretsema, kuna mina pole kindlasti kohe see kelleks mind pead. Asjaolud ei lange antud juhul kokku. Tema naine ei tea minu olemasolust, ega saa praegu arvutis olla, kuna on tööl.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seda küll, aga sa oled armuke! Häbi sulle!!![/tsitaat]

Sul on liiga piiratud mõtlemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Siis ütleb, et naine pidi liiga palju ta elu kontrollima, ei jäta hingamisruumi. [/tsitaat]

Suht palju jätab ju, kui saate iga päev kokku saada ja teineteise kaisus magada.

Armuda saab loomulikult teise inimesse; isegi siis, kui armastad kodus olevat inimest. Lihtsalt armumine ja armastus on erinevad asjad- esimene läheb mööda ja teine on sügavam ja pikem tunne.

A üldiselt mulle sellised teemad ei istu. Tüüpiline case- mees küla peal halamas, naine teadmatuses ja kolmas osapool kui suur mehe päästja. Kooselu aeg on neil täpselt selline, et esimene kriis päral, kõik pole enam roosamanna ja võivad tekkida kõhklused. Siis naised tavaliselt analüüsivad selle olukorra enda jaoks läbi ja mehed jooksevad mujale kurba elu kurtma, selle asemel et naisega asjad ära klaarida. Suht hale. Ja igapäevased kohtumised võõra naisega pole ka oma elukaaslase suhtes kuigi ilus tegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe, päris hea. Tead, mina annan sulle nõu. Räägi mehega rahulikult ja tõsiselt. Et kui ta tahab sinuga olla, siis peaks enne vana suhte ära lõpetama. Nii lihtne see ongi. Ega me keegi pole kellegi teise omand. Aga mingi viisakus ja austus võiks nii sinu kui ka tema naise vastu olla sel mehel. Ega sul ka kerge ju ei oleks, kui ta sind lihtsalt ära kasutaks ning lõpuks ikkagi oma praeguse naisega jääks.
Ja veel on üks tore ütlus.. et ära jäta kedagi maha kellegi pärast keda armastad, sest tema võib sinu maha jätta kellegi teise pärast keda armastab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.06 12:44; 13.06 12:49; 13.06 12:58; 13.06 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Neil ei ole lapsi. Mina üksi ei lõhu midagi, selleks, et kaks inimest kokku saaksid on vaja mõlemi otsust. Ja kui see nii läheb, siis polnud see eelmine suhe õige.[/tsitaat]
Eriline naiivitar. Lõhkuda on alati kergem, kui parandada. Mis siis, kui pärast selgub, et just eelmine suhe oli õige? Suht tavaline, et inimesed ei oska hinnata seda, mis neil olemas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eriline naiivitar. Lõhkuda on alati kergem, kui parandada. Mis siis, kui pärast selgub, et just eelmine suhe oli õige? Suht tavaline, et inimesed ei oska hinnata seda, mis neil olemas on.[/tsitaat]

Kui naine ei räägi miskit kodus, siis kuidas seda ühepoolselt parandama peab. Vahel on lihtsalt valed valikud, seepärast ongi vabaabielu see prooviperiood.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et kui ollakse suhtes, siis ei tohi lubada endale sellist nõrkust teisesse armuda. Kui juba on tunne, et teised ka huvitavad, siis on aeg olemasolev suhe lõpetada, aga mitte petma hakata. See sinu kallim ju juba petab oma elukaaslast. Aus on see asi kohe ära lahendada, mitte samamoodi jätkata.
Kui ARMASTAD ühte, siis pole teise jaoks ruumi.
Mulle tundub, et inimesed ei tea lihtsalt, mis on ARMASTUS ja ei nimeta asju õigete nimedega.
Armastatu juurest ei joosta teise kaissu lohutust otsima.
Ma leian ka, et mehel on piisavalt hingamisruumi kui sinuga aega mehkeldada on. Iga naine peaks ära tundma kui mees mujale vaatab ja eks see tekita pinget. Mees vast ise süüdi et naine pinges ja nutab – ju ta tajub olukorda.
Miks sa üldse arvad, et sina ainuke? Ehk on enne sindki neid \” armastatuid \” olnud oma praeguse suhte kõrvalt.
Mina ei suhtleks mehega edasi enne kui on oma suhte lõpetanud.
Eks algul ikka idealiseeritakse mees üle – selgema pildi saad temast alles aastate jooksul ( või siis kui oled tema elukaaslasega rääkinud).
See mitte seksimine võib ka vabalt olla maha murdmise nipp, et jätta endast ideaalne mulje – ju kodust saab piisavalt. Pole nii suurt nälga. AGa järgmine kord juba tahaks lõpuni minna – kaua ei viitsi seksiga oodata…
Tõeline manipuleeriv petisest mees oskab endast esialgu väga ideaalse ja nunnu mulje jätta. Kas see mees on selline, seda muidugi ei tea..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kirke31 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina leian, et kui ollakse suhtes, siis ei tohi lubada endale sellist nõrkust teisesse armuda. Kui juba on tunne, et teised ka huvitavad, siis on aeg olemasolev suhe lõpetada, aga mitte petma hakata. See sinu kallim ju juba petab oma elukaaslast. Aus on see asi kohe ära lahendada, mitte samamoodi jätkata.
Kui ARMASTAD ühte, siis pole teise jaoks ruumi.
Mulle tundub, et inimesed ei tea lihtsalt, mis on ARMASTUS ja ei nimeta asju õigete nimedega.
Armastatu juurest ei joosta teise kaissu lohutust otsima.
Ma leian ka, et mehel on piisavalt hingamisruumi kui sinuga aega mehkeldada on. Iga naine peaks ära tundma kui mees mujale vaatab ja eks see tekita pinget. Mees vast ise süüdi et naine pinges ja nutab – ju ta tajub olukorda.
Miks sa üldse arvad, et sina ainuke? Ehk on enne sindki neid \” armastatuid \” olnud oma praeguse suhte kõrvalt.
Mina ei suhtleks mehega edasi enne kui on oma suhte lõpetanud.
Eks algul ikka idealiseeritakse mees üle – selgema pildi saad temast alles aastate jooksul ( või siis kui oled tema elukaaslasega rääkinud).
See mitte seksimine võib ka vabalt olla maha murdmise nipp, et jätta endast ideaalne mulje – ju kodust saab piisavalt. Pole nii suurt nälga. AGa järgmine kord juba tahaks lõpuni minna – kaua ei viitsi seksiga oodata…
Tõeline manipuleeriv petisest mees oskab endast esialgu väga ideaalse ja nunnu mulje jätta. Kas see mees on selline, seda muidugi ei tea..[/tsitaat]

Need pinged ja nutmine naisel töö pärast, või siis, kui millegiga toime ei tule jne. Mitte seoses mehe või minuga. Naine tal väga noor ka, meie oleme mehega üheealised.

Hingamisruumi, no, naine on tööl hilisõhtuni, siis me suhtleme arvuti kaudu. Kokku oleme saanud vaid siis, kui mees siin kandis tööl, muidu elame erinevates linnades.

Aga eks ta muidugi õige ole, et eelmine suhe tuleb lõpetada, enne, kui uut alustatakse. Olen nõus sellega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari kuuga ei teki armastus, vaid armumine, kirg. Armastus tuleb (või ei tule) paari aasta pärast. Kahju, et need kaks asja ikka ja jälle segi aetakse.
Aga mis oma naisest siin jutt käib? Lihtsalt kooselamine ei tee kellestki oma naist või oma meest. See ongi otsimise aeg, lihtsalt mugav on koos majandada ja tasuta seksi saada. Oh neid naiivseid naisi, kes mehe omaks tunnistavad, kui see nende keedetud suppi sööb, oma hambaharja vannitoas hoiab ja aeg-ajalt üle käib…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Paari kuuga ei teki armastus, vaid armumine, kirg. Armastus tuleb (või ei tule) paari aasta pärast. Kahju, et need kaks asja ikka ja jälle segi aetakse.
[/tsitaat]
Vabalt tekib paari kuuga armastus. Kahju, kui sa seda kogenud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 11:08; 13.06 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, kurb on see, et sa veel õigustad siin ennast. Võibolla oled sa selle mehe jaoks lihtsalt vaheldus ning sa ju ei tea tegelt mis neil kodus toimub. Üks jutt on see, mis mees sulle räägib, teine mis tegelikult toimub. Et mitte ise haiget saada, räägi mehega asjad sirgeks. Kes kellega ja kogu lugu. Ja tean omast käest, et jah nii kiirelt võib tekkida armastus. Kas see ka püsib, selles kahtlen. Omad kogemused… kahjuks. Aga jah 1 pool saab haiget igal juhul ning mida pikemalt te kolmnurgas olete, seda suurema tõenäosusega saate te kõik vitsad.

Aga tänu sinusuguste jutukeste peale siin perekooliski tean mina, mis ma ei tohi oma suhtes valesti teha. Nii et aitäh saan isegi öelda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]tiina419 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead, kurb on see, et sa veel õigustad siin ennast. Võibolla oled sa selle mehe jaoks lihtsalt vaheldus ning sa ju ei tea tegelt mis neil kodus toimub. Üks jutt on see, mis mees sulle räägib, teine mis tegelikult toimub. Et mitte ise haiget saada, räägi mehega asjad sirgeks. Kes kellega ja kogu lugu. Ja tean omast käest, et jah nii kiirelt võib tekkida armastus. Kas see ka püsib, selles kahtlen. Omad kogemused… kahjuks. Aga jah 1 pool saab haiget igal juhul ning mida pikemalt te kolmnurgas olete, seda suurema tõenäosusega saate te kõik vitsad.

Aga tänu sinusuguste jutukeste peale siin perekooliski tean mina, mis ma ei tohi oma suhtes valesti teha. Nii et aitäh saan isegi öelda :)[/tsitaat]

Teemaalgataja olen. Vabandust, aga mis moodi ma end õigustanud olen? Ma ei saa aru. Kui mõtled seda, sinust üks postitus ülespoole vastust, siis see pole tõesti minu kirjutatud, vaata IP järgi. Minu viimane postitus oli 13/06/2012 13:48

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Neil ei ole lapsi. Mina üksi ei lõhu midagi, selleks, et kaks inimest kokku saaksid on vaja mõlemi otsust. Ja kui see nii läheb, siis polnud see eelmine suhe õige.[/tsitaat]

Mina olen ka sellega nõus, et kui kodus kõik korras, siis ei saagi midagi uut tekkida. Küll pole minu arust pere, mitte ainult lastega paar – nad on ka siiski pere.
Raske on nõu anda, pead oma sisetunnet kuulama. Ehk pole mõistlik temaga enne seksida kui ta pole otsust teinud – nii võid lihtsalt hullult haiget saada. Ja kui ta otsustab siiski selle olemasoleva suhte ‘ära remontida’, siis oled sina tõesti lihtsalt väike kõrvalehüpe…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et need kes usuvad, et kahte naist/meest on korraga võimalik armastada, ei ole oma elus Armastust kogenud. Armastus on nii suur ja kõikehõlmav tunne, keemia, mis on inimese sees. Ei ole nii, et panen omadused kõrvuti ritta, oi kõik on sama, aga üks on laste isa ka näiteks, siis võtan selle. Armastus ei lasegi niimoodi kainelt kaalutleda, sest see on lihtsalt suurem kui miski muu. Õnnelikud on need, kes on seda kogenud. Tundub, et paljud ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale.
Sa oled ilmselt väga noor?
Mehena ütlen, et JAH, on võimalik armastada enamat ühest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mees saab armastada kaht naist korraga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.