Esileht Pereelu ja suhted Kas mees saab armastada kaht naist korraga?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Kas mees saab armastada kaht naist korraga?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pakun, et need kes usuvad, et kahte naist/meest on korraga võimalik armastada, ei ole oma elus Armastust kogenud. Armastus on nii suur ja kõikehõlmav tunne, keemia, mis on inimese sees. Ei ole nii, et panen omadused kõrvuti ritta, oi kõik on sama, aga üks on laste isa ka näiteks, siis võtan selle. Armastus ei lasegi niimoodi kainelt kaalutleda, sest see on lihtsalt suurem kui miski muu. Õnnelikud on need, kes on seda kogenud. Tundub, et paljud ei ole.[/tsitaat]

Just!
Täiesti nõus – mina nimetangi just sellist tunnet armastuseks ja mitte midagi muud. Mina armastangi just nii.
Enamus ilmselt ei ole seda kogenud jh, ja ilmselt ei oskagi selliselt teist inimest armastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ei ole võimalik armastada korraga kaht naist. Ei kujuta ette sellist olukorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

oi, kuidas ma vihkan selliseid \”maolenniiheajaeiteemidagivalesti\”-naisi! Fakt on ju see, et said tuttavaks mehega, kes on hõivatud. Oma siis väärikust ja austust teise pereelu vastu ning pane mees valiku ette, et enne midagi ei toimu, kui mees on oma valiku teinud! Millegipärast arvan, et see valik ei oleks Sina ja sügaval sisimas tead seda isegi, miks muidu Sa siiani ausat mängu mängida pole julenud?

Igal juhul edu ja väärikaid otsuseid! Ära unusta, et igas suhtes tulevad rasked ajad, kunagi ka Sinul kui oled omale partneri leidnud… mõtle nüüd natuke, kas tahaksid tunda sama, mis selle mehe praegune naine? Sageli on nii, et tark naine teab, et mehel on keegi (ta ei pruugi küll teada, kusmaal asjad on), kuid vaikib ja ootab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]happevihmablond kirjutas:[/small]
[tsitaat]oi, kuidas ma vihkan selliseid \”maolenniiheajaeiteemidagivalesti\”-naisi! Fakt on ju see, et said tuttavaks mehega, kes on hõivatud. Oma siis väärikust ja austust teise pereelu vastu ning pane mees valiku ette, et enne midagi ei toimu, kui mees on oma valiku teinud! Millegipärast arvan, et see valik ei oleks Sina ja sügaval sisimas tead seda isegi, miks muidu Sa siiani ausat mängu mängida pole julenud?
[/tsitaat]

Kõik võtab aega, liialt vähe on möödunud tutvumisest. Õpime teineteist tundma paremini, siis hakkame tõsisemaid otsuseid langetama. Ei hakka skandaali tegema. Tema käitumisest ja olekust järeldan, et otsus on suures osas siiski minu kasuks hetkel, eks aeg näitab. Mida siin siis niiväga ikka toimub praegu, me ju lihtsalt suhtleme meilitsi vahemaa pärast. Tema Pärnus, mina Tallinnas. Paar korda oleme kohtunud ja siis ta suudles ja kallistas, see on kõik. Magada mul temaga plaanis pole seni kuni ta suhtes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega 2 aastaga ei pruugi ka kõik nii minna nagu soovinud oled, seega …kõik on veel võimalik:):P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on nii.

See üsna ontlik ja suhtes mees sattus mingi erilise naiivitari otsa, kellel on lisaks ka super keha, mis iga mehe mõtlema paneb. Vaatamata sisemistele võitlustele on mees ka selle kena ja naiivse tibiga ikka ja jälle suhelnud, kuigi on süümekad oma elukaaslase ees, kellele on siiamaani ju truu oldud.
Loll tibi , kes moraaliväärtustest üldse midagi ei jaga, aga siristab ja naudib mehe seltskonda. Kuramuse loll lugu, mõtleb mees kukalt sügades.

Kuule libu, mis armumisest või koguni armastusest sa siin räägid puhas nussikiim, mida kuskil teisi pettes rahuldada.

Inimene, kes petab oma kaaslast – selline inimene ei tea üldse, mis on armastus, isegi seda ei tea, mis on elementaarne austus oma kaaslase vastu.

Loodan, et mehel jääb südametunnistus peale ja ei peta oma kaaslast sinusugusega…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 21:57; 30.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat selline mees minu silmis üldse mehe nime ei kanna. Esiteks räägib sulle maa ja taeva kokku, et sa teda ootaks ja tema peale oma aega raiskaks. Kellele ei meeldiks see kui teda ihaldatakse ja oodatakse? Samal ajal jookseb ta ise ühest soojast voodist teise ja püüab haletsust leida. Môelda vaid, tal on ehk naisega probleeme. Millises abileus neid ei oleks? Probleeme lahendatakse mitte ei raputata endale tuhka pähe ja joosta minema. Kui see mees ütleks oma naisele, ma soovin lahutust, oleks see tuhat korda ausam ja partnerit respekteeriv otsus kui selline kiunumine teise naise kaisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult ei suudaks oma õnne rajada kellegi õnnetuse (selle mehe elukaaslasele oleks see ilmselt suur hingeline üleelamine) arvelt. Lisaks hakkaksin Sinu asemel teie võimaliku suhte korral meest teatud mõttes \”kahtlustama\”, ei ole ju välistatud, et armumise möödumisel võiks ta uue objekti endale leida.
Eks me kõik tahame uskuda, et oleme kellegi elu armastused ja erakordsed isiksused. Vähem meeleheidet ja rohkem kontrolli olukorra üle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]epikuurlane kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina isiklikult ei suudaks oma õnne rajada kellegi õnnetuse (selle mehe elukaaslasele oleks see ilmselt suur hingeline üleelamine) arvelt. Lisaks hakkaksin Sinu asemel teie võimaliku suhte korral meest teatud mõttes \”kahtlustama\”, ei ole ju välistatud, et armumise möödumisel võiks ta uue objekti endale leida.
Eks me kõik tahame uskuda, et oleme kellegi elu armastused ja erakordsed isiksused. Vähem meeleheidet ja rohkem kontrolli olukorra üle![/tsitaat]

Mis mõttes kellegi õnnetusele? Niisama heast peast ju lahku ei minda. On nii ennegi juhtunud, see pigem võimalus naise jaoks leida parem, sobivam. Ju mees tunneb, et see suhe pole õige, et selline olukord on tekkinud, või kuidas?
Otsuseid tehakse ikka tunde järgi, mitte selle järgi, kuidas keegi arvab, et on õige, või peaks olema…mitte mingi lõputu vana suhte lappimisega…või elada koos kaastundest. Tuleb see, mis tulema peab, see ongi õige.
Mees ei ole seelikukütt, lihtsalt juhtus nii praegu. Ma ei saa aru, miks kleebitakse kohe inimest tundmata selliseid tiitleid külge. Võimalik, et on postitajal endal selles valdkonnas kurbi kogemusi olnud, siis ei oskagi asju teises valguses näha. Sinu arvates kõik sellised mehed ongi petjad, nagu ühe vitsaga ja siis elataksegi koos kaastundest andmata võimalust selleks, mis oleks ehk õigem, parem, hingele rahuldust pakkuvam. Kas nii?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 13.06 10:03; 13.06 11:25; 13.06 12:37; 13.06 12:55; 13.06 12:59; 13.06 13:02; 13.06 13:24; 13.06 13:48; 13.06 14:59; 14.06 22:37; 30.06 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sa enne temaga vähemalt seksi, kui endine naine avalikult ja lõplikult maha jäetud ja välja kolitud.

Vastasel juhul oled aga ehe litsist armuke

NII ON

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 21:57; 30.06 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi mehe käest, et kuidas on tema praeguses kooselus jaotatud majaduskulud. Ja kui ta uurib, kuidas kooselu käiks, kindlasti maini, et sa eeldad oma kaaslaselt poole kulude katmist kooselu korral. Et kõigesse annab mees oma panuse. Söök, puhastuvahendid, vajadusel mööbel. Ja et kõik kodutööd lähevad nn pooleks. Isegi kui sa oled veendunud, et tahad teda ülevalpidada ja sööta ja joota ja teenindada nagu jaksad, räägi see jutt ikkagi ära. Mehe reaktsioonist näed kohe, mida ta tegelikult tahab. Kas seda, et sa äraarmuks ja ta leiab järgmise korteriga naise või…. Mõttekaaslasega on junii tore KOOS köögis süüa teha ja samal ajal vestelda. Samuti KOOS koristada ja muid majapidamis töid teha ja loomulikult käite ka koos poes, sest sulle ei meeldi üksi käia kui on niivõrd tore kaaslane 🙂
Võimalik et mehe eelmine lugu on väljamõeldis ja elab teine alles kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 12:45; 01.07 01:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mees saab armastada kaht naist korraga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.