Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed ei soovi abielluda?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 176 )

Teema: Kas mehed ei soovi abielluda?

Postitas:
Kägu

Miks paljud pereinimesed kunagi ei abiellu ja soovi lapsi kasvatada ühise nime all?
Kas mehed ei soovi abielluda, sest ehk terendab kunagi silmapiiril keegi parem?Varalahususe saab ju ka sõlmida,kui asi peaks olema näiteks hirmus varanduse jagamise ees tulevikus.Raha taha ka need asjad jääda ei saa, sest abiellumine iseenesest kulukas ei ole, kui just muidugi udupeent pidu ei soovi.
Inimesed kes olnud koos 10+ aastat, lapsed saanud ja vabaabiellu jäänud, miks ei ole te oma kõige kallimale jah sõna öelnud? See on ju ilus, kui teineteist armastatakse ja ei elata mugavuskooselus.
Ma ei peaks seda iganenud ja vanamoodsaks traditsiooniks nagu siin on välja vahel toodud.
Rääkige 🙂

+23
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Need ongi mugavuskooselud tõenäoliselt. Vanus sealmaal,lapsed võiks olla,aga mingi paberiga küll siduma ei hakka. Siis lihtne kui “see õige” silmapiirile satub – asjad kokku,astu päeva pealt minema. Mingit janti ja jagamist ei pea tegema. Ei usu,et mees,kes tõesti päriselt naist armastab,abielluda ei taha.

+16
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sooviksin, aga naine ei soovi, põhjust ei ole saanud uurimise peale.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sedapidi varianti kohtab harvem, kaua koos olete olnud?Muidu on suhe hea või pigem probleemne? Ehk tema jaoks on siis miski ebasobiv, kui ametlikult ta end Sinuga siduda ei soovi.

+3
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sedapidi varianti kohtab harvem, kaua koos olete olnud?Muidu on suhe hea või pigem probleemne? Ehk tema jaoks on siis miski ebasobiv, kui ametlikult ta end Sinuga siduda ei soovi.

Korras suhe juba üle 10 aasta on ja armastan teda ja jätkame vabaabielus. Tema jaoks ei oma paber tähtsust ja tahab oma nime jätta.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Korras suhe juba üle 10 aasta on ja armastan teda ja jätkame vabaabielus. Tema jaoks ei oma paber tähtsust ja tahab oma nime jätta.

Kas ta tõesti ei soovi lastega sama nime all olla? Kui teil neid muidugi on 🙂
Nii on ju palju mugavam.
Nime jätmise soov ei tundu just piisav argument, kui muidugi pole tegu eriti erilise ja isikupärase nimega või mehe nimi pole liialt inetu.

+7
-23
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas ta tõesti ei soovi lastega sama nime all olla? Kui teil neid muidugi on 🙂

Nii on ju palju mugavam.

Emal ja lastel sama nimi.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Siis muidugi,arusaadav.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui oskad öelda, miks ei võiks tahta naine abielluda?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teiste mõtteid ju ei tea, aga mina ei abielluks juhul, kui ma ei oleks suhtes kindel ning ei tunne sellist tunnet mis annaks tõuke, et end just selle mehega alatiseks siduda.
Keeruline selgitada, aga umbes nii.
Ilmselt on inimestel veel muid põhjuseid ka.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teiste mõtteid ju ei tea, aga mina ei abielluks juhul, kui ma ei oleks suhtes kindel ning ei tunne sellist tunnet mis annaks tõuke, et end just selle mehega alatiseks siduda.

Keeruline selgitada, aga umbes nii.

Ilmselt on inimestel veel muid põhjuseid ka.

Olen kindel, et ta on minuga õnnelik.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paber ei näita midagi, ei lahutataks ilmaasjata. Osad abielluvad peale aastapikkust kurameerimist, vabaabielud kestavad kauem.

+10
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omast kogemusest.
Noorena on naine ikka loll ja roosade prillidega.
Omal ajal sain esimese lapse enne abielu ja see läks kuidagi “loomulikult” mehe nimele.
Noh – teine laps on küll saadud abielu ajal. Ja olgem ausad, mina olin rohkem see abielu väljapressija. Niisiis on teisel lapsel ka mehe perenimi. Kuidagi loomulik, et ühe pere lastel samad perenimed.
Aga – kuna abiellusin ju juba “vana” inimesena, siis jätsin oma perenime.
Praeguseks elame mehega lahus. Lastel ja minul erinevad perenimed.

Siit tagantjärele tarkus. Laps peaks olema naise perenimega, kui inimesed ametlikus kooselus ei ela. Kaldun arvama, et sellisel juhul on väga suur tõenäosus, et neid lapsi kasvatab millalgi niikuinii ema üksinda ning siis on tõepoolest kergem kui kogu pere on sama nimega.
See võiksolla kuidagi loomulik, et kui mees seda naist ära võtta ei taha, et siis ka lapsed on ema nimega.

+25
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma olen nüüd 40sena abielus lõpuks, enne seda oli 2 pikemat suhet, millest esimeses ei soovinud mina abielluda, mees soovis. Ma ei tahtnud, kuna mees oli natuke ludri ja ka mehe perekond ei meeldinud mulle. Ma ei plaaninud, et kunagi lähen lahku, aga eks ma sisimas teadsin. Teises suhtes oleks mina abiellunud, kuid mees ei soovinud – ta oli korra lahutatud ja põhjendas mittesoovimist sellega, et abielus inimesed lähevad mugavaks ja paksuks. Elasime siis niisama koos 10a ja suhe lõppes, kuna mees ise oli lodev ja mugav ja leidsin kolmanda mehe, kellega siis ka kuue kuuga pulmad said tehtud. Ma ei tea, kas asi igavene, aga loodan küll.

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No mida sa abiellud kui perekooli käod on rääkinud, et mees on paras rott kui ei suuda vähemalt 50 000€ pulma teha……

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nime jätmise soov ei tundu just piisav argument, kui muidugi pole tegu eriti erilise ja isikupärase nimega või mehe nimi pole liialt inetu.

Nime jätmine pole hoopis seepärast piisav argument, et abielludes ei pea ju abikaasa nime võtma (s.t seadus ei kohusta, mees võib muidugi ikka tahta seda).

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen siiani see pidurdav pool olnud. Mees on juba mitu aastat abielluda tahtnud, tema suguvõsas on kõik abielus. Minu suguvõsas pole ükski mu vanemate astmel inimene abielus või on abiellunud 40+. Pole seda kunagi tähtsustanud. Lapsed on mehe nimel. Nüüd lõpuks mõtlesin, et vahet pole, võime ju ära registreerida, kui mees nii väga tahab. Tahab ka, et võtaksin tema nime. No võtan siis, tal on ilusam nimi… Aga mul pole küll kuskil mingit probleemi ega segadust ega ebamugavust sellest tekkinud, et lapsed teise nimega oleks. Laen ka ühine, no mis vahet siin tõesti enam on. Kuna mehel siiski see soov on, mõtlen ma, et võin ju talle selle “kingituse” teha, omal algatusel seda ette ei võtaks. Sõrmuseid kandma ei hakka, elukorralduses midagi ei muutu…

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nime jätmine pole hoopis seepärast piisav argument, et abielludes ei pea ju abikaasa nime võtma (s.t seadus ei kohusta, mees võib muidugi ikka tahta seda).

Jep!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Abielludes ei pea oma perekonnanime muutma. Võite mõlemad jätkata oma seniste nimedega. Tutvusringkonnas on selliseid abielupaare, kus keegi ei muutnud perekonnanime. On ka paar abielupaari kus mees võttis naise perekonnanime.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen siiani see pidurdav pool olnud. Mees on juba mitu aastat abielluda tahtnud, tema suguvõsas on kõik abielus. Minu suguvõsas pole ükski mu vanemate astmel inimene abielus või on abiellunud 40+. Pole seda kunagi tähtsustanud. Lapsed on mehe nimel. Nüüd lõpuks mõtlesin, et vahet pole, võime ju ära registreerida, kui mees nii väga tahab. Tahab ka, et võtaksin tema nime. No võtan siis, tal on ilusam nimi… Aga mul pole küll kuskil mingit probleemi ega segadust ega ebamugavust sellest tekkinud, et lapsed teise nimega oleks. Laen ka ühine, no mis vahet siin tõesti enam on. Kuna mehel siiski see soov on, mõtlen ma, et võin ju talle selle “kingituse” teha, omal algatusel seda ette ei võtaks. Sõrmuseid kandma ei hakka, elukorralduses midagi ei muutu…

Sõrmuseid kandma ei hakka? Kingitus mehele abielu näol?
Kahtlen kahjuks, et teda armastad.

+5
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas sina armastad oma meest?

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis sellest?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seni pole keegi mulle suutnud abielu mõttekuse ära seletada, et MIKS abielluda? Kui seletatakse mingist tagauksest ja uuest, paremast võimalusest ning mugavusest, kas siis abielus olles on kõik need loetletud võimalused jäädavalt, igaveseks kadunud? Ei ole ju… Kõikvõimalikud teemad kaaslasega seotud juriidilised kohustused ja õigused – väga lihtsalt teostatavad ka kooselu korral jms. Seega…
Kui kaks inimest tahavad oma VABAST tahtest koos olla, siis nad ka on seda. Ja kui nad enam ei taha, siis ei aita ka abielu. Nii, et milleks kõik see?
Meil hoiab meie suhet koos me vaba tahe koos olla, mingit finantsilist sõltuvust teineteisest pole. Kui peakski mingil põhjusel lahkuminek toimuma, siis mingit protsessi ei tule, kuna kõik on niigi omaniksuhtega jagatud, k.a. lastel.
Koos oldud 23a.

+15
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tead väita, et see naine ei armasta oma meest. Ta ju ütles, et midagi ei muutuks elukorralduses, lihtsalt tema perekonnas pole sellist traditsiooni. Lihtne küsimus ju tegelikult, sa kas armastad või ei. Kuna vastust ei tule, siis ilmselt ei.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõeldavad variandid.
* Naine ei taha abielu, vaid pulmapidu. Kui ütled naisele, et olen nõus abielluma, aga pidu ei taha, allkirja abielulepingule annan ID-kaardiga, siis tuleb vastu küsimus “kas sa mind tõesti ei armasta”.
* Naise jaoks on abielu variandiks leida keegi, kelle najal liugu lasta, loodab kindlustada oma elujärge ilma ise midagi panustamata. Seda ka psühholoogiliselt, et “nüüd võin lõdvaks lasta”.
* Naine on ebakindel ja loodab meest endaga siduda mingite väliste trikkide abil, et äkki mees siis ei lähe minema, kui on allkirja andnud.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis tähtsust sel on, mida sina arvad. Mina usun küll, et armastab.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ka meil oli nii, et lõpuks soostusin mehe meeleheaks abielluma. Selleks ajaks olime koos elanud 13 aastat. Abielus oleme olnud 7 aastat ning kokkuvõttes on elu täpselt sama sugune nagu enne abielu. Välja arvatud see, et mu nimi on nüüd teine. Lastel on sünnist saati mehe perekonnanimi olnud ning minu meelest see küll midagi tülikat ei olnud.

Miks ma abielluda ei tahtnud? Mulle meeldis mõte, et me oleme koos vabatahtlikult, nii tundus palju romantilisem. Ma olin ilma abielutagi kindel, et tahan just nimelt selle mehega koos olla,
Pangalaen ja elusase olid juba nagunii meie mõlemi nimel.

Aga ma olen mitu korda meie pulmaastapäeva unustada suutnud. Küll aga on mul eksimatult meeles meie kohtumise päev, mis on minu jaoks palju olulisem tähtpäev.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks mõned naised abielu üle tähtsustavad? Nagu abiellumine oleks suurim saavutus elus?!

+13
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle jälle tundub abielu ilma nimevahetuseta veidi mõttetu. Muud asjad on nii kerge lepingutega paika panna, abielu ongi jäänud romantikutele ja minu jaoks on ühe perekonnanime alla kolimine üks lahutamatu osa abiellumise mõttest.

Sellest ka minu probleem – elukaaslase nime ei taha ja tema minu oma ilmselt ka mitte.

+6
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 176 )

Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed ei soovi abielluda?