Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed ei soovi abielluda?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )

Teema: Kas mehed ei soovi abielluda?

Postitas:

Mees maksab ja ongi 18 aastat lihtne elu garanteeritud.

Need maamehed maksavad siis mingeid metsikuid summasid sellistele aferistlikele rahamaiastele naistele? Sest neil naistel on ju laps ometi nüüd ka ülal pidada, ei tundu just eriti asine äriplaan.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.07 21:19; 31.07 17:40; 31.07 20:01; 04.08 13:51; 13.08 11:26; 17.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake avatud silmadega ringi – kui paljud naised loodavad mehe kulul elada? Suuremates linnades on neid vähem, aga mida kaugemale neist minna, seda suurem hulk on tüdrukuid-naisi, kelle elu eesmärk on leida vähegi teenimisvõimelisem mees, abielluda ja laps saada, siis lahutada. “Alimendid peale” on nende naiste arvates aus ja õilis tegemine ja kui mees ei taha sellisest kaabakast midagi kuulda, siis on naine nutetud silmadega kohtus ja kohus annab 99% juhtudel naisele õiguse. Mees maksab ja ongi 18 aastat lihtne elu garanteeritud. Emapalk on teine tugev motivaator. Vaadake kohtu statistikat, igapäev 2-3 sellist lahutust.

Et jah, milleks küll mehed abielluda ei taha.

Ei oska arvata (sarc).

“Alimente” makstakse lapse pealt, mitte lahutuse eest. Ja kui mees ei taha kummi kanda, siis ei seksi ega saa lapsi.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.07 16:03; 31.07 17:07; 31.07 20:40; 17.08 12:50; 17.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui naine on solvunud, näiteks põhjusel, et mees pole seitsme magatamisaasta jooksul abieluettepanekut teinud. Siis ütleb iga norm naine “ei” ja elab edasi iseendaga.

Selgituseks, miks naine lõppeks enam ei soovigi abielupaberit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei sooviks sellise mehega koos olla ega lapsi saada kes ei taha abielluda. Meie jaoks mehega olla see elementaarne ja loomulik asjade käik.
Öeldakse, et ega paber ei muuda midagi….aga ega ta kapis leiba ka ju ei küsi, las ta olla siis olemas!

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 20:48; 17.08 07:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nii abielus, kui vabaabielus olnud sama mehega. Meil oli tagurpidi- enne kooselu abiellusime, siis 5a pärast lahutasime. Mõni kuu hiljem proovisime uuesti-noh,et ühine laps ikka ja proovime uuesti. Nüüd oleme nö vabas kooselus ligi 10a. Uuesti sama mehega abielluda tundub jabur ja ega ma kipugi enam. Palju paremini tuleb meil praegu välja- mõlemal oma kinnisvara ja kõik on väga demokraatlik. Kui ei meeldi või sigatsema(loe:liiderdama) hakkab, lõpetame ära. Aga noh mina sain nooruses ikka “tärni” kirja, et võeti nö ametlikult ikka ära. Aga ausalt, mul praegu palju soojem ja kuivem olla. Õnn õitseb kui nii öelda..
Endal muidugi peab tagala kindlustatud olema-kahju on vaadata naisi, kes lõpuks koos lastega peale pikki aastaid “kuuse alla” saadetakse. Siin tuleb vabaabielus olevatel naistel läbi mõelda, et mis saab siis kui.. Laps on mehe nimega ja see pole eales mulle üheski asjas probleeme tekitanud.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need preilid, keda ideega, et abielu on lollidele, ära räägitakse, arvestage, et osa siinseid vastajaid on naised nr 1, kellele abieluta lapsed treitud ja neile on eluliselt oluline, et naine nr 2 ka ei saaks abielunaiseks – nende lapsed pärivad niimoodi rohkem.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.07 21:11; 31.07 14:34; 31.07 15:53; 31.07 15:55; 31.07 16:10; 01.08 00:01; 01.08 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehed väga tahavad abielluda. Aga naiswd, kellega mehed tahaks abielluda ei soovi seda
Üle jäävad naised kes tahavad abielu aha pole nii ‘hea saak’

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need preilid, keda ideega, et abielu on lollidele, ära räägitakse, arvestage, et osa siinseid vastajaid on naised nr 1, kellele abieluta lapsed treitud ja neile on eluliselt oluline, et naine nr 2 ka ei saaks abielunaiseks – nende lapsed pärivad niimoodi rohkem.

Ikka see suhtumine, et mehed rikkad, naised saamahimulised…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.07 22:11; 31.07 15:27; 31.07 19:48; 01.08 00:58; 13.08 09:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siiani see pidurdav pool olnud. Mees on juba mitu aastat abielluda tahtnud, tema suguvõsas on kõik abielus. Minu suguvõsas pole ükski mu vanemate astmel inimene abielus või on abiellunud 40+. Pole seda kunagi tähtsustanud. Lapsed on mehe nimel. Nüüd lõpuks mõtlesin, et vahet pole, võime ju ära registreerida, kui mees nii väga tahab. Tahab ka, et võtaksin tema nime. No võtan siis, tal on ilusam nimi… Aga mul pole küll kuskil mingit probleemi ega segadust ega ebamugavust sellest tekkinud, et lapsed teise nimega oleks. Laen ka ühine, no mis vahet siin tõesti enam on. Kuna mehel siiski see soov on, mõtlen ma, et võin ju talle selle “kingituse” teha, omal algatusel seda ette ei võtaks. Sõrmuseid kandma ei hakka, elukorralduses midagi ei muutu…

Ja nii pikk heietus oma ohvrimeelsusest ning “kingitusest”? See pabeb just mõtlema vastupidist, et nsine on aegu seda ettepanekut oodanud, nüüd sai lõpuks välja pressitud ja tuttvatele käibki selline kunstlikult hooletu jutt ” ah, eks ma siis teen tslle meelehead kui ta nii väga palub”. Tegelikult hüppab ise õnnelikult ringi ja orgniseerib üksi iseenda pulmi.

????‍♀️
Kuidas on registreerimine pulmade organiseerimine, kui isegi sõrmuseid ega külalisi ei tule? Mõni on ikka täitsa peast soe, arvab, et naised peavad kindlasti tahtma abielluda. Aga vb mõni tõesti arvab, et kibestunud olen, kui öeldaks “sinu abikaasa” ja parandan, et ei ole abikaasa – mulle eriti ei meeldi see sõna, aga mõni arvab hoopis, et näe, mees ei võta ära ja nüüd siin vaeseke parandab ja kurdab sedakaudu maailmale oma rasket elu ????‍♀️

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.07 21:27; 31.07 00:45; 01.08 07:33; 06.08 13:46; 08.08 08:11; 10.08 13:29; 16.08 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei peaks seda iganenud ja vanamoodsaks traditsiooniks nagu siin on välja vahel toodud.

Üks võimalik vastus peitub selles lauses su enda postituses – osad inimesed peavad seda iganenud ja vanamoodsaks traditsiooniks ja see, et sina ei pea, ei pane neid oma elu muutma.
Lisaks unustatakse tihti ära üks võimalus. Nimelt on sellistes teemades alati juttu kaht sorti inimestest – need, kes tahavad abielluda, ja need, kes ei taha. Ja siis küsitakse põhjendusi, miks need teised ei taha. Tegelikult on ka veel vähemalt üht sorti inimesi – kes ei pea seda lihtsalt oluliseks. Nad ei ole abielu vastu, lihtsalt ei pea oluliseks, ei mõtle sellele, ei kaalutle plusse ja miinuseid, ei põhjenda oma otsust.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 07:58; 13.08 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on tehtud 3 abieluettepanekut. Esimene oli siis, kui olin 21 ja oli esimene suur armastus koos hormoonide mölluga, aga jätkus mõistust mitte ennast siduda ja tegelikult osutus otsus õigeks. Teise abielu ettepaneku tegi mees, kes mind väga armastas, mul oli temaga koos olla hea – aga armastust ei tulnud, olin siis 25. Ja kolmanda ettepaneku sain 29 aastaselt, olime väga armunud ja armastame teiseteist ka praegu, 25 aastat hiljem.
Seega ma ei saaks öelda, et mehed ei taha abielluda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on ka veel vähemalt üht sorti inimesi – kes ei pea seda lihtsalt oluliseks. Nad ei ole abielu vastu, lihtsalt ei pea oluliseks, ei mõtle sellele, ei kaalutle plusse ja miinuseid, ei põhjenda oma otsust.

Ai kui tabavalt.
Ise pole otseselt ei poolt ega vastu, vaid ei suuda mõista, miks veel teha üle/topelt midagi, mis juba töötab.
Ja nähes hetkel kõrvalt oma kahe sõbra lahutusprotsessi… No ei ole ilus ega inimlik. Kuda kümneid aastaid koos olnud inimesed ikka nii äärmuslikult teineteise vastu pöörduvad… Advokaadid, kohus….

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 21:41; 01.08 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake avatud silmadega ringi – kui paljud naised loodavad mehe kulul elada? Suuremates linnades on neid vähem, aga mida kaugemale neist minna, seda suurem hulk on tüdrukuid-naisi, kelle elu eesmärk on leida vähegi teenimisvõimelisem mees, abielluda ja laps saada, siis lahutada. “Alimendid peale” on nende naiste arvates aus ja õilis tegemine ja kui mees ei taha sellisest kaabakast midagi kuulda, siis on naine nutetud silmadega kohtus ja kohus annab 99% juhtudel naisele õiguse. Mees maksab ja ongi 18 aastat lihtne elu garanteeritud. Emapalk on teine tugev motivaator. Vaadake kohtu statistikat, igapäev 2-3 sellist lahutust.

Et jah, milleks küll mehed abielluda ei taha.

Ei oska arvata (sarc).

Sul on endal sama veits “lihtne” mõttekäik siis nagu neil maanaistel, sest ega tavalises kooselus olles saadud lapsed kuidagi alimentidest ilma jää, kui kooselu laguneb.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 11:02; 17.08 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot… keegi päriselt väidab, et see… ca 250€ on tee rikkusele kui samal ajal tuleb last kasvatada??? Päriselt!???

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks 250 euri? See ongi vabaelulise naise nn lapsesaamise palk, abielulisel ikka pool varast ja see võib kindlasti rikkus olla. Seda kui vaesem pool on nõus abielluma varalahususe lepinguga ja ise taob oma palga pereellu – vat sellest jah hoiduge, siis küll ei tasu vaid uhke pulma pärast paari minna.
See on ebaõiglane ja sellise partneriga EI ole mõtet end siduda.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.07 21:11; 31.07 14:34; 31.07 15:53; 31.07 15:55; 31.07 16:10; 01.08 00:01; 01.08 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

abielulisel ikka pool varast ja see võib kindlasti rikkus olla.

seda sellisel juhul, kui mees on “rikas” ja naine “vaene”. mis sajandis me elame? ma ise ei ole mingi rikas (kuigi kindlasti mingite perekoolikate arvates olen), mul on enda eluase ja jaksan pidada enda ja lapse hobisid, kuid kui abielluma peaks, siis tahaksin küll ise varalahusust. igaks juhuks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 31.07 10:35; 31.07 10:56; 31.07 12:38; 01.08 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nähes hetkel kõrvalt oma kahe sõbra lahutusprotsessi… No ei ole ilus ega inimlik. Kuda kümneid aastaid koos olnud inimesed ikka nii äärmuslikult teineteise vastu pöörduvad… Advokaadid, kohus…

Ma olen ka seda kõrvalt näinud. Kole jah. Aga arvad, et vabaabielust lahku minek oleks kuidagi ilusam?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 00:11; 31.07 11:27; 01.08 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ei ole ka abiellunud sest mees ei taha. Kolm last hakkavad juba suureks saama. Enam pole nagu mõtet ka. Mehe põhjendused tunduvad imelikud , minu jaoks ebaolulisena tunduvad, aga üldiselt ta sellest väga rääkima ei soostu. Üldse mu mees ei räägi tunnetest. ” Ma armastan sind” pole ka kunagi öelnud. Samas tundub hoolivat. Kui hirmsasti sudima sel teemal hakata, siis on pigem tulemuseks lahkuminek kui abielu. Mingit teist printsi valgel hobusel ka kusagil ei paista, seega pigem valin harmoonilise kooselu kellegagi kes hoolib, kui üksi elamise. Kõik inimesed lihtsalt ei leiagi sellist kaaslast, kes kogu hingest ilma reservatsioonideta armastab. Ma elasin enne mehega kohtumist kümme aastat üksi ja jõudsin järeldusele, et ma vist ei ole seda tüüpi inimene, kellesse pimesi ja jäägitult armutakse. Hea seegi kui hoolitakse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.08 09:27; 06.08 07:31; 06.08 13:36; 06.08 15:16; 14.08 14:00; 17.08 18:30; 17.08 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, MIKS peaks tingimata abielluma.

Mõni on lapsest peale unistanud valgest kleidist ja pulmapeost, nagu printsessimuinasjutt või nii. Teise jaoks ei ole see kunagi oluline olnud.

Mõne jaoks on abielu (ikka päriselt “ära võetud”) staatusesümbol, mis just kui tõstab teda kõrgemasse klassi võrreldes teistega. Teise jaoks see nii ei ole.

Mõni vajab abieluettepanekut tõestusena partneri armastusest ja pühendumisest. Teine ei vaja. Teine inimene võib tunda end suhtes kindlamalt ilma abieluta – on iga päev veendunud, et temaga päriselt tahetakse koos olla, mitte ei tiksuta mingi paberi pärast.

Mõni on usklik. Mõni ei ole.

Pragmaatilistest kaalutlustest on välja toodud varalised kohustused teineteise ees, et annab turvatunde. Samas võib see hoopis tuua kaela jamasid, mida muidu poleks olnud (abikaasa võlad). Materiaalsed asjad saab kokku leppida (ja lepingud teha) ka abieluväliselt. Samuti saab abielludes valida lahusvara variandi.

Hooldamise kohustus. Hooliv, armastav, vastutustundlik inimene teeb seda ka vabaabielus; hoolimatu ei tee tegelikult ka abielus. Ka endal on alati võimalus elukaaslast hooldada, abielu seab selleks lihtsalt kohustuse.

Nii materiaalse hoole kui hooldamise asjus – kui kaaslane on hea inimene, ei ole nendeks asjadeks vaja abielu (st kohustust); kui kaaslane on mölakas, siis on abielu pigem risk, kui turvavõrk.

Pärandi jaoks saab teha testamendi.

Mõne jaoks on oluline ühine perekonnanimi, teise jaoks ei ole. Nime saab muuta ka abieluta.

See, et elukaaslasele haiglas infot ei jagata, on puhas jama. Inimene saab ise määrata endale esmase kontaktisiku.

Mõne jaoks on oluline, et Perekooli Kägu usuks ja tunnustaks tema armastuse siirust. Teise jaoks on kummaline üldse enda (ja kaasa) tundeid kuskil foorumis tõestama hakata.

Sina tead ise kõige paremini, miks abiellusid – staatuse, turvatunde vmsiganes pärast.

Natuke jabur on küsida seletust, mille pärast midagi EI tee… Et – miks peaks?

Täpselt! Ma pole kunagi aru saanud, miks abielus inimesi nii väga huvitab see, miks mõni paar ikka siiani abielus pole. Justkui oleks vaja endale tõestada, et ju siis on nende peres midagi väga halvasti.
Või siis mingid vanema generatsiooni sugulased kommenteerivad, et oh vaeseke, sind polegi veel ära võetud. Veel hullem, “äravõtmisest” räägivad palju nooremadki, 21. sajandil!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen enda jaoks välja mõelnud, et abielus versus vabaabielus olekul on mõned olulised praktilised eelistused.
Esiteks, ise abiellusin tegelikult seetõttu, et olime kolimas teise riiki ning mina väikelapsega kodune/piisava sissetulekuta, et end migratsiooniametis korralikult selle riigi elanikusk registreerida. Aga kui mees seisab pere sissetuleku eest, siis oli mul vaja esitada ainult abielutõiend mitte hunnik pabereid, et olen tema elukaaslane.
Teiseks annab see kindlustuse nö hädaolukordades. Kui su kaaslane sattub hirmsasse õnnetusse, on koomas… Hoopis lihtsam niiöelda teda haiglasse vaatama saada, tema tervise kohta infot saada ning ka otsuseid langetada, kui vaja. Jajah, muidugi on see võimalik ka juriidilise lepinguga määratleda… Aga kas on mõni vabaabielu elav paar, kes viitsib neid lepinguid uurida ja igaks-juhuks teha?
Muidugi ka pärandi küsimus, mis abielludes laheneb automaatselt. Palju teame neid juhtumeid kus lapsed või varasemad lapsed tegelikult võivad kauem elava kaaslase tema kodust välja visata, sest kodu pole kunagi talle kuulunud… jajah, ka seda saab eraldi lepinguga reguleerida, aga kes see viitsib…

Minu mees muideks ei tahtnud ka abielluda, sest ta ei tahtnud suurt pidu. Abiellusime ilma peota.

Ja veel, et šokeerida teemaalgatajat: 1) mul ei ole mehe ega lastega sama perekonna nime; 2) meil ei olegi abielusõrmuseid, seega pole vaja neid ka kanda; 3) armastan oma mees kuu peale ja tagasi (ning abiellumine pole seda muutnud), vastuarmastust leian ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aru ma ei saa, miks abiellumine ja pulmapidu on kokku pandud, st üks ei tingi tingimata teist. Enamik mu sõpradest ja pereliikmetest on abiellunud ilma igasuguse kisa-kärata, kas kahekesi või väga kitsas pereringis.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 11:56; 31.07 15:47; 03.08 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem mina
* Mu vanaema ja vanaisa ei olnud registreeritud ning ei olnud neil probleeme, ei nende lastel (väljaspoolt suhtumisega ega enda südames) ning ka meil lastelastel. Ühine perekonnanimi ei anna ilmtingimata perekuuluvust (kui seda südames pole) nagu samamoodi erinevad perenimed ei tähenda ilmtingimata mingeid probleeme, lahkhelisid või mitte perena kuuluvust. Meile on see nagu eesnimi, mis ühel hetkel sai sellisena pandud. Nii oli vanavanematel, meil endal ja teistel koos püsivatel, mitte ametlikult registreeritud, paaridel ning see ei tekita mingeid küsimisi või kahtlusi kas ollakse pere.
* Ilmselt juba väike ebausk. Kuidagi palju on tutvusringkonnas neid suuri eluarmastusi, kes kohe või hiljem registreerisid ning osad tegid ka uhkema peo, ja siis ka suure pauguga ja probleemidega lahku läinud (mõni väga kiiresti peale registreerimist). Samas need südames kooselu poolt otsustanud paarid on püsinud koos.
* Ei ole kunagi armastanud enda puhul selliseid eksta, pidulike, demonstratsiivseid üritusi. Seega selline ekstra registreerimine oleks minu joaks pigem näo tegemine kellegi jaoks, etendamine, mitte siiras ja loomulik. Mis ei tähenda, et me omavahel ja siiramalt teineteisele midagi lubanud ei ole.
* Loomuses on ka pigem ise hakkama saamine ja mitte ilmtingimata laia elu elamine, seega ei pea ka kindlustatuse ja vara pärast ekstra mingile rikkamale mehele külje alla pugema vms pärast abielluma. Oma mehe ja pere pärast olen valmis ka viimast 5 senti jagama ja abistama. Nii et tema tunneb end samuti kindlalt, ei pea ilmtingimata paberit noolima ja paberil asju paika panema.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahel ei soovi ka naised. Enamasti ei soovi mehed. Sageli on põhjus, et kardetakse abieluga seotud lisakohustusi, nt mingites olukordades ülalipidamiskohustus, varajagamisprobleemid lahutuse korral, vahel ka see, et tegelikult see partner ei tundu piisavalt hea või usaldusväärne, pole nagu selline unistuste armumine, mida romantilisest filmist nähtud või siis see oli, aga on nüüdseks ja möödas ja mis seal enam punnitada mingi pulmajuraga. Mõnikord on põhjus see, et tahetakse ikkagi abielluda ikkagi kõigi kellade ja viledega, mitte notari juures lihtsalt dokumendile allkirja anda, aga see tseremoonia läheks liiga kalliks. Mõnel on ka psüühilised põhjused: vanemad lahutatud või hirmutavad need kurvad näited, kus pikas kooselus olnud paarid pärast abiellumist kiirelt lahku läksid. Ilmselt nad siis ei uskunud, et abielu on lihtsalt paber, vaid lootsid, et see annab mingi uue hingamise. Abielu on ajalooliselt olnud majanduslik liit, mis annab kindluse ja turvatunde järglaste saamiseks ja üleskasvatamiseks, romantika on olnud lisaboonus, kui seda on juhtunud olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.07 21:19; 31.07 17:40; 31.07 20:01; 04.08 13:51; 13.08 11:26; 17.08 12:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks kohe näha neid kaugemates kohtades elavaid jõukaid mehi, keda kaugemates kohtades elavad naised kangesti otsivad. Ma nüüd utreerin, aga need kaugemates kohtades mehed enamasti ei ole ka mingi kingitus inimkonnale ja naistele spetsiifilisemalt.
Mina abiellusin oma abikaasaga suhteliselt noorena – 24stena. Ei olnud meil siis kummalgi mingit vara hinge taga, mida noolida. 20 aastaga oleme suutnud koos üht-teist soetada ja kui nüüd võimaliku lahutusega peaks mees hakkama oigama, kuidas tema vara temalt ära võetakse, siis vabandage väga. Tavalisse keskklassi kuuluvatel peredel reeglina ei ole nii, et mees on raske rahakotiga ja siis naine munsterdab end pettusega abiellu ja teeb selle tühjaks, tavalises keskklassis kannavad mõlemad varandust ühtmoodi sisse ja vastavalt ka panustavad – üks maksab igapäevase söögi ja kogu pere jooksvad kulud, rõivad,šampoonid, pesupulbrid, wc-paberid jne. Teine maksab pangalaenu. Miskipärast arvavad mõned mehed, et kooseluraskust kannab ainult see, kes pangalaenu maksab.
Meie peres olen näiteks mina see, kes maksab laenu, ometi arvan ma, et minu mees on oma kätega selle maja ehitanud ja järelikult on pool sellest päris kindlasti õigusega tema oma, kuigi ma rahasse tema panust arvutada ei oska. Mis sajandist need “alfaisased” siin õigupoolest pärit on, et nad aastal 2020 veel naisi mingiteks alaväärseteks ja saamatuteks peavad?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 14:33; 05.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres olen näiteks mina see, kes maksab laenu, ometi arvan ma, et minu mees on oma kätega selle maja ehitanud ja järelikult on pool sellest päris kindlasti õigusega tema oma, kuigi ma rahasse tema panust arvutada ei oska. Mis sajandist need “alfaisased” siin õigupoolest pärit on, et nad aastal 2020 veel naisi mingiteks alaväärseteks ja saamatuteks peavad?

Mille eest ja kellele sa laenu maksad, kui mees ehitab? Mees ehitab laenuraha eest?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.08 15:03; 05.08 17:37; 05.08 22:56; 06.08 08:51; 06.08 13:07; 06.08 14:17; 06.08 21:35; 06.08 21:45; 06.08 21:50; 07.08 11:27; 08.08 11:18; 13.08 19:46; 17.08 15:29; 17.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille eest ja kellele sa laenu maksad, kui mees ehitab? Mees ehitab laenuraha eest?[/quote]

tasuta krunte ja ehitusmaterjali ei anta kahjuks, eriti pealinnas:)

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 14:33; 05.08 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tasuta krunte ja ehitusmaterjali ei anta kahjuks, eriti pealinnas:)

Maja ainuisikuliselt sinu nimel ja abielus ei ole?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.08 15:03; 05.08 17:37; 05.08 22:56; 06.08 08:51; 06.08 13:07; 06.08 14:17; 06.08 21:35; 06.08 21:45; 06.08 21:50; 07.08 11:27; 08.08 11:18; 13.08 19:46; 17.08 15:29; 17.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks kohe näha neid kaugemates kohtades elavaid jõukaid mehi, keda kaugemates kohtades elavad naised kangesti otsivad. Ma nüüd utreerin, aga need kaugemates kohtades mehed enamasti ei ole ka mingi kingitus inimkonnale ja naistele spetsiifilisemalt.

Mina abiellusin oma abikaasaga suhteliselt noorena – 24stena. Ei olnud meil siis kummalgi mingit vara hinge taga, mida noolida. 20 aastaga oleme suutnud koos üht-teist soetada ja kui nüüd võimaliku lahutusega peaks mees hakkama oigama, kuidas tema vara temalt ära võetakse, siis vabandage väga. Tavalisse keskklassi kuuluvatel peredel reeglina ei ole nii, et mees on raske rahakotiga ja siis naine munsterdab end pettusega abiellu ja teeb selle tühjaks, tavalises keskklassis kannavad mõlemad varandust ühtmoodi sisse ja vastavalt ka panustavad – üks maksab igapäevase söögi ja kogu pere jooksvad kulud, rõivad,šampoonid, pesupulbrid, wc-paberid jne. Teine maksab pangalaenu. Miskipärast arvavad mõned mehed, et kooseluraskust kannab ainult see, kes pangalaenu maksab.

Meie peres olen näiteks mina see, kes maksab laenu, ometi arvan ma, et minu mees on oma kätega selle maja ehitanud ja järelikult on pool sellest päris kindlasti õigusega tema oma, kuigi ma rahasse tema panust arvutada ei oska. Mis sajandist need “alfaisased” siin õigupoolest pärit on, et nad aastal 2020 veel naisi mingiteks alaväärseteks ja saamatuteks peavad?

Sellepärast peakski perekonnas olema ühine rahakott. See toimib ideaalselt, kui suhe on ideaalne.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast peakski perekonnas olema ühine rahakott. See toimib ideaalselt, kui suhe on ideaalne

Ka kõik muu toimib ideaalselt, kui suhe on ideaalne..

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres olen näiteks mina see, kes maksab laenu, ometi arvan ma, et minu mees on oma kätega selle maja ehitanud ja järelikult on pool sellest päris kindlasti õigusega tema oma, kuigi ma rahasse tema panust arvutada ei oska. Mis sajandist need “alfaisased” siin õigupoolest pärit on, et nad aastal 2020 veel naisi mingiteks alaväärseteks ja saamatuteks peavad?

Aa, lugesin korrektselt nüüd. Kui te abielus olete, siis pool ju nii või naa tema oma. Laenu maksta on köömes selle juures, millist võitu saad, kui tasuta tööjõud kodus.
Ma maksan oma töömehele päevas 8h eest 150.- vähemalt.

Ma sain oma mehega tuttavaks, kui majakarp oli juba valmis. Mina temalt mingit raha ei tahtnud ning kõik ehitustööd maksin teistele või talle kinni, kuna ma ei kavatsenud lahkumineku korral mingil juhul maja jagama hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.08 15:03; 05.08 17:37; 05.08 22:56; 06.08 08:51; 06.08 13:07; 06.08 14:17; 06.08 21:35; 06.08 21:45; 06.08 21:50; 07.08 11:27; 08.08 11:18; 13.08 19:46; 17.08 15:29; 17.08 20:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 166 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed ei soovi abielluda?