Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed, kes alimente ei taha maksta, seksisid kondoomita?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Kas mehed, kes alimente ei taha maksta, seksisid kondoomita?

Postitas:

Eestis on siiani palju mehi, kes kondoomi ei kasuta. Tean nii mõndagi, kes läbi kinda seksida ei taha ja need mehed on seksinud u 10-200 naisega kas juhusuhetes või lühiajalistes suhetes. Naiste rasedaks jäämist ei kardeta, suguhaigusi ammu mitte. Nad on veel noored, naised pole minu teada rasestunud, aga tulevikus kindlasti saadavad lapsega naise pikalt ja alimente ei maksa. Huvitav ongi, et kas mehed, kes siinsetele üksikemadele alimente maksta ei taha, on need samad kondoomita seksivad tõutäkud? Või on enamasti ikkagi suhe olnud ja mees ka last tahtnud?

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ikka tead jube palju.

isegi seda tead, et need 200 naist pole rasestunud.

kuna sa nii tark oled, siis kindlasti oskad ise oma lollile küsimusele targalt vastata.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 02:47; 02.11 05:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa ikka tead jube palju.

isegi seda tead, et need 200 naist pole rasestunud.

kuna sa nii tark oled, siis kindlasti oskad ise oma lollile küsimusele targalt vastata.

Ütlesin, et minu teada pole ehk siis selle info põhjal, mis ma neilt meestelt saanud olen.

Küsima pani mind avastus, et nii paljud mehed ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid, arvestatud olid ka naiste vahendid – 18,7% (16-24 a), 26,3% (25-34 a), 36,4% (35-44 a), 60,3% (45-54 a) ja 89,9% (55-64 a). Seniajani olen arvanud, et 95% üksikemadest olid lapse isaga ikka suhtes, mitte juhuseksijad, sest eeldasin, et kondoomita seksib u 1-2% inimestest ja sealt lapsi eriti ei tule. V.a põhjakiht, kes kuskil Sõle ühikas või Kärus joob või siis väga noored ja naiivsed naised, kellel pole eriti mõistust ega haridust.

+2
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kondoomi kasutamine, selle kasutamise vajadus – see sõltub meeste haridustasemest ja naiste vääradest hoiakutest.

kuiv statistika.

aga palju rohkem huvitab mind, kuidas on su tuttavateks juhtunud taoline meespaht, kes kasutavad kondoomi puhul väljendit “läbi kinda” ja suurustavad oma juhusuhete ja 200 suguühtega ja kelle puhul on ilmselgelt on tegu teist eestit agaralt üles ehitavate jobudega.

uskuda mingite tuutude imelugusid, et tal on olnud 200 juhuslikku või lühiajalist “kindavaba” vahekorda ilma, et ükski naine pole rasestunud…

sul endal paistab kupli all kõik korras olevat ja su keelekasutus lubab oletada, et oled piisavalt haridust saanud.

ilma mingisuguse irooniata küsingi sult, et millise kivi alt sa taolised koopaahvid endale tuttavateks üles korjanud oled.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.11 02:47; 02.11 05:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsima pani mind avastus, et nii paljud mehed ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid, arvestatud olid ka naiste vahendid – 18,7% (16-24 a), 26,3% (25-34 a), 36,4% (35-44 a), 60,3% (45-54 a) ja 89,9% (55-64 a). Seniajani olen arvanud, et 95% üksikemadest olid lapse isaga ikka suhtes, mitte juhuseksijad, sest eeldasin, et kondoomita seksib u 1-2% inimestest ja sealt lapsi eriti ei tule.

Mida elementaarset ja sama tavalist sul homme on plaanis avastada?
Et 52% rahvastikust on naised ja 48% mehed ja viimastest 0,000001% Käru ja Sõle täkud?

Aga su väga nutikale küsimusele on vastus selline, et need mehed, kes “siinsetele” alimenente maksta ei taha, EI OLE needsamad sinu kondoomita seksivad tõutäkud.
Need on tavalised tossikesed, kellega alul on mõlemapoolsel soovil hakatud pere mänguma, aga siis on suusad mingil põhjusel risti läinud.
Ja mittesiinsete käest pead küsima “seal”, kus nad on.

Kas ehk tuleb sul kohe veel mõni küsimus?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, oot- need samad nn. tossikesed ja tõutäkud on ju teie oma põlle alt välja roninud. Nende samade sõnadega halvustate ainult ja ainult iseennast.
Need samad süüdimatud naised, kes endast ei hooli ja lasevad end igal tordipritsil pritsida, on samuti teie endi kasvatatud.
Pole mõtet silmi pööritada ja teha nägu nagu ei teaks.

Kui sa panka lähed, ega sa ei lähe ju laenu ka võtma esimese mõttena, et pank võtab sul kodu ja jätab sulle lõpuks lageda taeva ja võlad. Aga see võimalus on täiesti reaalset olemas. Sama on pere loomisega (ainult Eestis), sa ei tea kunagi, millal võid raskustesse sattuda ja uhkete võlgadega elatisvõlgnik olla.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kondoomi kasutamine, selle kasutamise vajadus – see sõltub meeste haridustasemest ja naiste vääradest hoiakutest.

kuiv statistika.

aga palju rohkem huvitab mind, kuidas on su tuttavateks juhtunud taoline meespaht, kes kasutavad kondoomi puhul väljendit “läbi kinda” ja suurustavad oma juhusuhete ja 200 suguühtega ja kelle puhul on ilmselgelt on tegu teist eestit agaralt üles ehitavate jobudega.

uskuda mingite tuutude imelugusid, et tal on olnud 200 juhuslikku või lühiajalist “kindavaba” vahekorda ilma, et ükski naine pole rasestunud…

sul endal paistab kupli all kõik korras olevat ja su keelekasutus lubab oletada, et oled piisavalt haridust saanud.

ilma mingisuguse irooniata küsingi sult, et millise kivi alt sa taolised koopaahvid endale tuttavateks üles korjanud oled.

Näiteks klubidest Maasikas, Level ja Sõbra pesa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on tavalised tossikesed, kellega alul on mõlemapoolsel soovil hakatud pere mänguma, aga siis on suusad mingil põhjusel risti läinud.

Nii see on. Enamasti on põhjuseks see, et kuigi last tahetakse, ei kujuta inimesed ette, kuidas lapse saamisega elu muutub ja ei taha selle muutusega tegeleda.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 17:48; 24.11 09:17; 24.11 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsima pani mind avastus, et nii paljud mehed ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid, arvestatud olid ka naiste vahendid – 18,7% (16-24 a), 26,3% (25-34 a), 36,4% (35-44 a), 60,3% (45-54 a) ja 89,9% (55-64 a). Seniajani olen arvanud, et 95% üksikemadest olid lapse isaga ikka suhtes, mitte juhuseksijad, sest eeldasin, et kondoomita seksib u 1-2% inimestest ja sealt lapsi eriti ei tule.

Mida elementaarset ja sama tavalist sul homme on plaanis avastada?

Et 52% rahvastikust on naised ja 48% mehed ja viimastest 0,000001% Käru ja Sõle täkud?

Aga su väga nutikale küsimusele on vastus selline, et need mehed, kes “siinsetele” alimenente maksta ei taha, EI OLE needsamad sinu kondoomita seksivad tõutäkud.

Need on tavalised tossikesed, kellega alul on mõlemapoolsel soovil hakatud pere mänguma, aga siis on suusad mingil põhjusel risti läinud.

Ja mittesiinsete käest pead küsima “seal”, kus nad on.

Kas ehk tuleb sul kohe veel mõni küsimus?

Kuidas see on elementaarne, et nii vähesed kondoomi kasutavad? Enne paarilt tõutäkult küsimist ma arvasingi, et kondoomita seksivad sellised lihtsakesed, kes lähevad näiteks vanaemaks maskeeritult varastatud pensionäri passiga panka raha välja võtma. Või siis väga noored, kes seksivad enne seda, kui nad koolis seksuaalkasvatust saavad.

Statistika näitab just sulle vastupidist, et 20-30% meestest on Sõle ja Käru täkud, sest just niipaljud ei kasuta kondoomi.

kondoomi kasutamine, selle kasutamise vajadus – see sõltub meeste haridustasemest ja naiste vääradest hoiakutest.

kuiv statistika.

aga palju rohkem huvitab mind, kuidas on su tuttavateks juhtunud taoline meespaht, kes kasutavad kondoomi puhul väljendit “läbi kinda” ja suurustavad oma juhusuhete ja 200 suguühtega ja kelle puhul on ilmselgelt on tegu teist eestit agaralt üles ehitavate jobudega.

uskuda mingite tuutude imelugusid, et tal on olnud 200 juhuslikku või lühiajalist “kindavaba” vahekorda ilma, et ükski naine pole rasestunud…

sul endal paistab kupli all kõik korras olevat ja su keelekasutus lubab oletada, et oled piisavalt haridust saanud.

ilma mingisuguse irooniata küsingi sult, et millise kivi alt sa taolised koopaahvid endale tuttavateks üles korjanud oled.

Pealtnäha on nad tavalised inimesed, osa on küll maakaid, aga esmamulje põhjal nad ei tundu kui ossid või muidu väga rumalad. Paljud on väikelinnadest, Tallinnast kaugemalt või Tallinnasse tulnud. Tutvunud olen pigem ühiste tuttavate kaudu, aga ka pidudel, sünnipäevadel, isegi matkates ja huvide alusel.

Üks osa on hipid, sellised muidu intelligentsed, aga äärmuslikult naturaalse elustiili pooldajad, et kondoom on vist ebaloomulik või siis ei tule kanepiuimas meelde. Mõni kindlasti kasutab ka keskkonnahuvi, joogalaagrit jms endale sekspartneri leidmiseks. Olen käinud mitmel noortevahetusel välismaal, kus Eesti hipid on seksinud mitmete naistega paari nädala jooksul, samuti Eestis ökoloogilistel üritustel, kus on seksitud. Nii mõnigi hipi kondoomi ei kasuta. Ma ei ütleks, et hipide seas on kondoomi mittekasutajaid rohkem, aga see pani küll imestama. Paljud neist veel on ülikõrge IQga.

See 200+ naisega seksinud on kõrgharidusega, omandab magistrit. Seksib peamiselt süütute ja 1-2 püsipartneriga naistega, seetõttu jahib noori naisi, näiteks 18-20aastaseid tudengeid, välisüliõpilasi. Ta tunneb kohe välimusest süütu naise ära, sellised, kes on üsna hea välimusega, aga ei riietu väljapakkuvalt ja ei pea end ilusaks, ei ole ülbed ega taju, mis mõju nad meestele avaldavad.

Sain sellest üldse esimest korda teada üle aasta tagasi, kui üks mees teatas, et tema küll kondoomi ei kasuta, kui ta sõber temalt kondoomi küsis, sest tal endal polnud. Teadsin, et tal on olnud palju seksuaalpartnereid ja küsisin, et kuidas nii ja siis ütleski, et talle ei meeldi läbi kinda seksida. Seejärel olen peaaegu alati meeste käest küsinud, et kas nad kondoomi kasutavad, kui jutt seksi ja naiste peale läheb. Tavaliselt minuga millegipärast läheb, sest nad arvavad, et oskan neile naiste kohta nõu anda ja ma olen hästi otsekohene, mul pole tabuteemasid. Siis olengi teada saanud, et ikka väga paljud ei kasuta kondoomi. Enamik lihtsalt ei küsi kunagi juhututtavate käest.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see on elementaarne, et nii vähesed kondoomi kasutavad? Enne paarilt tõutäkult küsimist ma arvasingi,

Räägi parem seda, kus on see koht, kus perekooli lihtsakesele antakse võimalus tõutäkkudele küsitlusi korraldada?
Või ütle üks põhjus, miks tõutäkud peaks sellele lihtsakesele ausalt vastama?
Või mille alusel see liigitamine “täkkudeks” üldse toimus?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see on elementaarne, et nii vähesed kondoomi kasutavad? Enne paarilt tõutäkult küsimist ma arvasingi,

Räägi parem seda, kus on see koht, kus perekooli lihtsakesele antakse võimalus tõutäkkudele küsitlusi korraldada?

Või ütle üks põhjus, miks tõutäkud peaks sellele lihtsakesele ausalt vastama?

Või mille alusel see liigitamine “täkkudeks” üldse toimus?

Kus? Lihtsalt suhtled inimestega, igal pool. Üldiselt ikkagi pidudel tutvutud inimestega, kuigi antud juhul ka igasugustes hipilaagrites.

Mille alusel liigitamine toimus? Antud teemas nimetan täkkudeks kondoomita seksijaid, see pole liigitus muidu.

Miks ausalt? Valetamisel pole ju põhjust antud juhul. Kui nad tahaks minuga seksida, siis pigem sellest üldse ei räägiks.

Ma alguses mõtlesin, et nad on erandid, aga statistika räägib ju sama lugu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuigi antud juhul ka igasugustes hipilaagrites.

Tõutäkk (s.o. antud juhul vist seksuaalselt väga aktiivne ja vallaline mees) peab minema mingisse hipilaagrisse?
Mitmendalt korruselt sa kukkunud oled?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuigi antud juhul ka igasugustes hipilaagrites.

Tõutäkk (s.o. antud juhul vist seksuaalselt väga aktiivne ja vallaline mees) peab minema mingisse hipilaagrisse?

Mitmendalt korruselt sa kukkunud oled?

Igasugused hipilaagrid ja vaimsed liikumised on täis mehi, kes muudkui seksivad, sest seal on väga palju ilusaid ja noori naisi, kes on ka meikimata kenad. Hipilaagris lisandub vaimne aspekt, erinevalt klubist ei lööda külge ainult lihakeha atraktiivsuse põhjal ning purjus peaga, see mees tunneb end kuidagi sügavamana ja paljudele täkkudele meeldib, kui neil on naisega midagi rääkida ja vaimne kontakt, klubis pole see võimalik. Sageli tekibki neil naistega selline minisuhe, mis kestab 3-4 päeva kuni paar nädalat ja siis jälle teisega. Kõige olulisem aspekt on aga, et see mees on ise hipi või hipimaailm/hipitsikid on talle meeltmööda. Kõigile ei meeldi lihtsalt klubiõhustik ja klubitsikid. Aga see ei tee neid mehi otseselt vähem pealiskaudsemaks kui klubis lantijat. Ma ei tea siinsete vanust, aga ma räägin nii 22-30aastastest. Hipilaagrites on vanad mehed ka, aga ma ei ole nendega seksist rääkinud.

Kuid kõik see on üsna teemast mööda. Kahjuks pole keegi mingit seletust andnud statistika asjus, kus 20-30% meestest ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid (sh arvestatud olid ka naiste poolt kasutatud vahendid nagu spiraal). Kas see ongi tavaline, et nii paljudega seksitakse?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 21 ja kõik, kellega mina olen seksinud on kasutanud kondoomi, mõni üksik on alguses teinud ettepaneku ilma. ma räägin siis omadest kogemustest erinevatest vanusegruppidest meestega (23-41-aastased) 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole keegi mingit seletust andnud statistika asjus, kus 20-30% meestest ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid

Sa pole samuti selgitust andnud, kust sa selle statistika võtsid.
Päeva lõpuks selgub, et lihtsalt said millestki valesti aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, kindel see, et seksisid kondoomiga. Ja loomulikult kasutas naine lisaks ka rasestumisvastaseid tablette. Aga imede ime, ikka toimus rasestumine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuldavasti leiutati “naiste kondoom” juba jupp aega tagasi, iga naine võib seda kasutada.
Alternatiivvariant, mida naine saab ise teha, on mänguliselt eelmängu käigus suuseksi tehes ise mehele “meeste kondoom” peale panna, vaevalt et ta seda kohe maha hakkab kiskuma enne sisenemist.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 15:27; 06.11 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot oot. Mees, kes seksib kondoomita, on hullem kui naine, kes magab mehega, kes 10-200 naisega on olnud kas juhusuhetes või lühiajalistes suhetes??? Mees on mis iganes, aga naine ei ole lohakas? Naine ei karda suguhaigusi?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 18:13; 05.11 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuldavasti leiutati “naiste kondoom” juba jupp aega tagasi, iga naine võib seda kasutada.

Leiutati-leiutati, aga Eestis ei ole seda saada.

Alternatiivina peaks naised lihtsalt keelduma ilma kondoomita seksimast, kõige kavalam on mehel kõvaks ajada, õrritada ja siis kondoomi puudumisel asi naksti kakti jätta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole keegi mingit seletust andnud statistika asjus, kus 20-30% meestest ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid

Sa pole samuti selgitust andnud, kust sa selle statistika võtsid.

Päeva lõpuks selgub, et lihtsalt said millestki valesti aru.

Mis need muud rasestumisvastased vahendid meestele on? Kilekott ja vana jalgpall või?
Juhusuhte puhul või kui partneriga pole veel kindel suhe tekkinud, on kummaline küll kui ei kasutata kondoomi. Kummaline, et mees riskib (esiteks võivad naisel ju suguhaigused olla ja ta võib ka valetada, et kasutab pille, aga tegelikult ei kasuta) ja kummaline on ka naise riskimine (mehel võivad samutiu suguhaigused olla). See aga, et naised ei kasuta rasestumisvastaseid vahendeid (pilldi, spiraal, plaastrid vms), on aga enam kui kummaline. Tänapäeval on kõik niivõrd lihtsalt kättesaadav, et selline suhtumine on lausa lohakas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 18:13; 05.11 19:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole keegi mingit seletust andnud statistika asjus, kus 20-30% meestest ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid

Sa pole samuti selgitust andnud, kust sa selle statistika võtsid.

Päeva lõpuks selgub, et lihtsalt said millestki valesti aru.

Vaata siit: http://pxweb.tai.ee/PXWeb2015/pxweb/et/05Uuringud/05Uuringud__01ETeU__11Seksuaalkaitumine/ET21.px/table/tableViewLayout2/?rxid=916fe006-c877-4090-a21e-eed1ca94807d

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks pole keegi mingit seletust andnud statistika asjus, kus 20-30% meestest ei kasuta kondoomi ega muid rasestusvastaseid vahendeid

Sa pole samuti selgitust andnud, kust sa selle statistika võtsid.

Päeva lõpuks selgub, et lihtsalt said millestki valesti aru.

Mis need muud rasestumisvastased vahendid meestele on? Kilekott ja vana jalgpall või?

Juhusuhte puhul või kui partneriga pole veel kindel suhe tekkinud, on kummaline küll kui ei kasutata kondoomi. Kummaline, et mees riskib (esiteks võivad naisel ju suguhaigused olla ja ta võib ka valetada, et kasutab pille, aga tegelikult ei kasuta) ja kummaline on ka naise riskimine (mehel võivad samutiu suguhaigused olla). See aga, et naised ei kasuta rasestumisvastaseid vahendeid (pilldi, spiraal, plaastrid vms), on aga enam kui kummaline. Tänapäeval on kõik niivõrd lihtsalt kättesaadav, et selline suhtumine on lausa lohakas.

Arvestatud oli kõiki rasestusvastaseid vahendeid, mida paar kasutab. “Mees kasutab” = mees vastas, mida tema koos naisega kasutab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata siit: mingi jura

See on ju samasuguse tarkpea, nagu sa isegi, tehtud asi.
Või, õigemini alustatud, aga siis ta kõrvaldati sellelt tegevuselt, enne kui jamaks läheb, ja kogu teema jäi 12a tagasi pooleli.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuldavasti leiutati “naiste kondoom” juba jupp aega tagasi, iga naine võib seda kasutada.

Leiutati-leiutati, aga Eestis ei ole seda saada.

Tippisin googlisse need kaks sõna naiste kondoom ja esimeste vastuse seas on kohe lingid netipoodidesse, kus see müügil.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 15:27; 06.11 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tippisin googlisse need kaks sõna naiste kondoom ja esimeste vastuse seas on kohe lingid netipoodidesse, kus see müügil.

Kle, selleks peab sul ka googli pakett olema.
Igaühel seda ju pole ja nad loodavad vaid oma odavale pk paketile.
Sa ikka suht eluvõõras?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata siit: mingi jura

See on ju samasuguse tarkpea, nagu sa isegi, tehtud asi.

Või, õigemini alustatud, aga siis ta kõrvaldati sellelt tegevuselt, enne kui jamaks läheb, ja kogu teema jäi 12a tagasi pooleli.

Et 12 aastat tagasi kõrvaldati tegevuselt, kus kondoomi ei kasutanud, aga oli hilja ja nüüd on alimendid kaelas?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.11 01:34; 02.11 04:07; 02.11 22:25; 04.11 02:45; 04.11 17:46; 06.11 00:06; 06.11 00:13; 23.11 06:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eee… Kui mees on seksinud 200 naisega, ning lapsi on 0, siis kuidas ta tõuisane on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et 12 aastat tagasi kõrvaldati tegevuselt, kus kondoomi ei kasutanud, aga oli hilja ja nüüd on alimendid kaelas?

Et algaja töötaja tegi mingeid tabeleid, aga need ei olnud head. Siis paluti tal muid asju teha, äkki tuleb paremini välja.
Ikka niipidi.
Noh, nagu sulgi, teemaalgataja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.11 06:59; 03.11 10:52; 04.11 14:23; 05.11 09:06; 06.11 07:21; 08.11 07:35; 23.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuldavasti leiutati “naiste kondoom” juba jupp aega tagasi, iga naine võib seda kasutada.

Leiutati-leiutati, aga Eestis ei ole seda saada.

Tippisin googlisse need kaks sõna naiste kondoom ja esimeste vastuse seas on kohe lingid netipoodidesse, kus see müügil.

Mehe kondoom on oluliselt odavam, mugavam ja tõhusam, saadaval kõikjal, miks peaks naise kondoomiga võimlema? Mis on mehe probleem, kui ta kondoomi kasutada ei taha? Miks jälle jääb kogu koormus selles asjas naiste kaela? Nõme ju, kui kõik seksiga seonduv on ainult meeste mugavuse teenindamine.

Tablettidest ärge mulle rääkige, neil kõigil on räiged kõrvaltoimed.
Lihtsam ongi jätta selline pulgajuku, kes ise mitte mingit vastutust ei taha võtta, kuivale ja leida normaalne mees, kes kondoomi peale ei minesta. Ega need meest-ei-tohi-kondoomiga-ahistada tegelased pole ka voodis suuremad asjad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 17:48; 24.11 09:17; 24.11 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuldavasti leiutati “naiste kondoom” juba jupp aega tagasi, iga naine võib seda kasutada.

Leiutati-leiutati, aga Eestis ei ole seda saada.

Tippisin googlisse need kaks sõna naiste kondoom ja esimeste vastuse seas on kohe lingid netipoodidesse, kus see müügil.

Mehe kondoom on oluliselt odavam, mugavam ja tõhusam, saadaval kõikjal, miks peaks naise kondoomiga võimlema? Mis on mehe probleem, kui ta kondoomi kasutada ei taha? Miks jälle jääb kogu koormus selles asjas naiste kaela? Nõme ju, kui kõik seksiga seonduv on ainult meeste mugavuse teenindamine.

Tablettidest ärge mulle rääkige, neil kõigil on räiged kõrvaltoimed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.11 17:48; 24.11 09:17; 24.11 09:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed, kes alimente ei taha maksta, seksisid kondoomita?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.