Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed on poolearulised?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kas mehed on poolearulised?

Postitas:

See teema on tegelikult mulle intrigeeriv selles mõttes, et iseennast saad tundma paremini. Ma hakkasin mõtlema, et kui pärast 15 aastast kooselu ja tänu hormoonspiraalile kondoomita seksimist ükspäev mees tuleks ja tahaks minuga kondoomiga seksida, hakkaks mul otsekohe väga punane tuli peas põlema. Arvaksin, et:

a) tal on olnud kõrvalsuhe ja on saanud suguhaiguse,
või
b) ta ei usalda mind enam (ei usalda, et ma rasedusvastaseid vahendeid kasutan).

Mõlemal juhul jääb seks olemata, sest igasugune huvi seksi vastu kaob kohe nulli. isegi kui mees alles arutleb teemal, kas suhet on veel võimalik parandada, või peaks lahku minema, siis kondoomi kasutama hakkamine tähendaks üsna kiiret lahkuminekut ilmselt, sest mina hakkaksin urgitsema ja tema oleks suhtega veel rohkem rahulolematu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:47; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas need mitte eriti esimeses nooruses naised (lahutusest ka juba üle 10 aasta möödas) plaks kohe ühest vahekorrast rasedaks jäävad? Ning seda kohe jälle kõik täpselt teavad, et mida tegi ja mida mitte.

No näiteks mina teadsin täpset, millisel vahekorral ma rasestusin lihtsalt seepärast, et seksi oli nii harva. Ja tõesti, kolmas vahekord ja juba rase, kuigi 40-le lähenemas. Minul on kõigi kolme lapsega nii olnud, et kuigi mu mehe libiido on väga madal ja me seksime seetõttu harva, siis rasestun ma iga kord esimeste kaitseta vahekordade puhul, esimese lapsega seejuures tablette võttes (aga no, ilmselt pidi seal mingi ära unustamine või ravimite kokkusobimatus olema). Lihtsalt ongi elu niimoodi ebavõrdselt jaotanud, et mõnel ei ole vaja üldse rohkem kui mõned korrad elus seksida, et mitu last saada ja teine peab hullu vaeva nägema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 12:47; 23.01 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on juba teine teema, kellest ta rasedaks jäi, aga fakt on see, et lapse tahtis ta ikka eksi kaela kirjutada. Võib-olla ei juhtunudki midagi, aga kuidas sa tead, kui järgmisel päeval on mäluauk ja sinu kõrval magab su eksnaine. Reaalselt tolereeris mees teda ainult sellepärast, et tegemist on ta laste emaga, aga sageli käitus pigem halvasti temaga, sest ta ei tahtnud naise lähenemiskatseid. Naine üritas pidevalt külje alla ujuda, isegi siis kui vahepeal uue kaaslase oli leidnud, aga eksmees ei sallinud teda ammu juba.

Oi taevas, missugune nutujutt. Ja sa ise usud ka kõike, mida sulle räägitakse.
Kuna igiammu selline imelugu juhtus, et keegi dna testist polnud kuulnud ega midagist?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas need mitte eriti esimeses nooruses naised (lahutusest ka juba üle 10 aasta möödas) plaks kohe ühest vahekorrast rasedaks jäävad? Ning seda kohe jälle kõik täpselt teavad, et mida tegi ja mida mitte.

Jah, pigem on tõenäoline, et eksiga oli niigi regulaarne suguelu, kui eks rasedaks jäi, mitte ei juhtunud see sellest ühest korrast, kus mees oli purupurjus. Huvitav, et seksitud siiski sai, nagu kõik väga hästi teavad.

See on juba teine teema, kellest ta rasedaks jäi, aga fakt on see, et lapse tahtis ta ikka eksi kaela kirjutada. Võib-olla ei juhtunudki midagi, aga kuidas sa tead, kui järgmisel päeval on mäluauk ja sinu kõrval magab su eksnaine. Reaalselt tolereeris mees teda ainult sellepärast, et tegemist on ta laste emaga, aga sageli käitus pigem halvasti temaga, sest ta ei tahtnud naise lähenemiskatseid. Naine üritas pidevalt külje alla ujuda, isegi siis kui vahepeal uue kaaslase oli leidnud, aga eksmees ei sallinud teda ammu juba.

Nii haledat juttu pole tükk aega kuulnud. Ei sallinud eksnaist ja tõrjus külje alla ujumisi ning lõpuks ärkas selle kõrval, keda ei sallinud. See läheneb juba absurdile, aga, sina usu rahumeeli edasi selliseid mehi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas mehed on poolearulised?