Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: .

Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 16:24; 16.03 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolivaheaeg algas juba kusagil?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehe parim sõber on homo, et tema ringiliikumine naisolevustega ilmvõimatu tundub?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna tõenäoline, et on uus või ei taha kokku kolida. Mina jätaks ta praegu rahule, ootaks, et ta ise ühendust võtaks ja kinnitaks(helistamisega, kokku saamisega, üldse huvi näitamisega), et te olete paar, nagu ta väitis.
Kui sa praegu omalt poolt muudkui pressid peale seda selgituse saamist(mis on normaalne ja õigustatud), siis ilmselt Ta eemaldub veelgi.
Muidu ideaalis tulebki arusaamatus selgeks rääkida, aga kui ta praegu nii käitub, siis sinu pidev peale pressimine teeb vaid asja hullemaks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mure selles, et sõbranna elab mehega samas majas ja ütles, et eile olla mu mehe juures olnud mehe parim sõber pluss mingi neiukene.

Sõbranna elab samas majas ja teab, et su mehe juures oli parim sõber + mingi neiukene? Ahah siis. Jube lugu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et eks ta su sõbrannat rautab, sestab see räägibki sulle igasugu jutte, et te ikka tülis edasi oleks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna lihtsalt nägi trepikojas kuidas nad kolmekesi sisenesid. Ja hiljem oli kuulda lõbusat jutustamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.03 16:24; 16.03 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kahtlased lood seal majas siis: mingid trepikojas passivad-pealtkuulavad sõbrannad. Mina sinna majja ei koliks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest alates (2nädalat) pole mees huvitatud probleemidsest rääkima ja tüli lahendama.

Miks sa teda meheks nimetad?
Kui Mees tahaks naisega kokku kolida, siis ta ei hämaks. Hämab supinahk, kel mitu rauda tules ning otsustada ei suuda, h’mab lihtsalt nõrk.
Kas sellisest oledki unistanud?
Löö end lille ja minge tuulutage end sõbrannaga vahepeal linna peal, hoiab rumalad mõtted pisuki eemal…
Kas sel isikul, keda sa meheks nimetad, on keegi teine või mitte, ei ütle sulle mitte keegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.