Esileht Ilu Kas meigite ennast alati välja minnes?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Kas meigite ennast alati välja minnes?

Postitas:

On ütlemine, et mõni naine ei lähe meikimata õue prügiämbrit ka välja viima. Tean ühte sõbrannat, kes enamasti kodukontoris töötab. Tema teeb ikkagi hommikul endale kerge meigi, kuigi veedab terve päeva kodus ja keegi teine peale tema enda peeglist teda ei näe. Teine äärmus on naised, kes üldse ennast ei meigi. Pole kunagi meikinudki. Minu ema ütles, et tema meikis ennast nii kaua, kuni isaga kohtus. Siis enam ei meikinud, sest milleks, kui mees juba olemas?
Kus teie käite kindlasti meigituna ja kus käite ilma meikimata? Lisage palun ka vanus ja see, kas vanuse lisandudes olete hakanud rohkem meikima või vähem või pole muutunud?
Tegin teema, kuna käisin täna meikimata kinos ja tundsin ennast veidi kehvasti. Olin kindel, et kohtun mõne tuttavaga – tavaliselt siis, kui ma meikimata ja kottis põlvedega teksapükstega avalikku kohta ilmun, põrkan kindlasti kokku mõne vana töökaaslase või klassiõega. Tööle ma lähen alati meigituna, umbes viimased kümme aastat kindlasti. olen 50. Toidupoodi võin minna ka meikimata, aga kui lähen nö shoppama, siis tavaliselt meigin. Teatrisse, restorani, peole minnes kindlasti meigin. Suvel ma eriti ei meigi, sest päevitunud näonahk on niigi jumekas. Suvel meigin ainult pidude jaoks.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 17.01 10:53; 16.03 12:07; 26.04 09:02; 07.05 12:33; 08.05 19:13; 21.11 23:59; 28.01 23:59; 17.02 09:17; 25.05 23:38; 13.08 14:46; 30.11 10:05; 17.01 23:51; 20.01 00:10; 23.02 11:28; 19.03 20:42; 26.04 16:39; 17.05 19:19; 18.05 16:13; 19.05 13:43; 27.05 16:57; 05.07 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, meigin iga päev. Ka üksi kodus olles, poodi, trenni, prügi viima minnes. Küll väga kergelt, aga see annab nii palju juurde.
N45

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.01 07:56; 29.01 12:02; 05.02 21:54; 18.02 21:13; 20.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei lähe poodi 200m leiva järgi ka ilma meigita, olen muidu nagu laip, eriti talvisel ajal 🙂 Vanus 52.

+8
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 08:32; 29.01 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millele meikimine juurde annab? Mina olen see teine äärmus kes üldse ei meigi. Olen pea 50, abielus 30 aastat. Käest pole end lasknud, jookseme mehega, võimlen, sõidame rattaga, riided on ka ok, kallid lõhnaõlid, kreemid ka. Aga vot meikimine… Meikimise või käest minnalaskmise seosest mehega pole ma kunagi aru saanud. Minu arust mees ka naisi huulevärvi järgi ei hinda.
Tööl käin kesklinna korralikus büroos, mõni harva meigib (eriti noored), teised mitte.
Kuna ma ise meikimisest ei hooli, siis tegelikult ei vaata / ei pane tähele ka teiste juures.
Pealegi mulle tundub, et kui ma huuled ära värvin, olen koledam kui enne. Meenub Kuldse Trio laul “Õpetan sind suudlema”, seal oli Smeljaskil huuled sama kaunid.

+8
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei teegi seda teiste, eriti veel meeste pärast, mul endal nii mõnusam.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 08:32; 29.01 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kodust välja lähen, siis meigin alati. Olenevalt kohast, kui lähen kohalikku poodi, siis silmi ei hakka pähe tegema, aga puuderkreem ja huulepulk ikka. Meikinud olen juba noorest saati ja muutunud on niipalju, et noorena ripsmeid eriti ei värvinud kuna endal olid juba tumedad. Vanus 50.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 35 ja poodi minnes, lapsega jalutama, koeraga õue minnes enamasti ei meigi, sest ei ole beebi ja väikelapse kõrvalt aegagi selle jaoks ???? Kui vaja kuskil viisakam ja kemam välja näha, siis mineraalpuuder, põsepuna, kulmud kergelt üle, ripsmekas + tagasihoidlik huulevärv. Väga harva teen korraliku silmameigi ja üritan õrnalt kontuurida. Mõnikord, kui on aega ja võimalik, värvin ka niisama, asja eest – teist taga, et nt lapsele lasteaeda järele minnes ma päris iga päev nii räsitud välja ei näeks teiste töölt tulnud emmede kõrval, kes tööpäevaks ennast ikka korda sättinud on ????
Pubekana värvisin igapäevaselt. Nooremana ka pigem sagedamini. Nüüd pigem nii tihti ja palju kui vajalik, aga nii vähe ja harva kui võimalik.
Eks see vanemaks saades võib-olla jälle muutub. Esiteks, kui lapsed suured, olen oma ajas rohkem vaba. Teiseks võib-olla hakkab välimus seda “nõudma” ehk siis on suurem vahe, kas värvitud või värvimata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 11:05; 13.02 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millele meikimine juurde annab? Mina olen see teine äärmus kes üldse ei meigi. Olen pea 50, abielus 30 aastat. Käest pole end lasknud, jookseme mehega, võimlen, sõidame rattaga, riided on ka ok, kallid lõhnaõlid, kreemid ka. Aga vot meikimine… Meikimise või käest minnalaskmise seosest mehega pole ma kunagi aru saanud. Minu arust mees ka naisi huulevärvi järgi ei hinda.

Tööl käin kesklinna korralikus büroos, mõni harva meigib (eriti noored), teised mitte.

Kuna ma ise meikimisest ei hooli, siis tegelikult ei vaata / ei pane tähele ka teiste juures.

Pealegi mulle tundub, et kui ma huuled ära värvin, olen koledam kui enne. Meenub Kuldse Trio laul “Õpetan sind suudlema”, seal oli Smeljaskil huuled sama kaunid.

Loomulikult ainult huulepulk muidu meikimata vanas näos teeb veel hullemaks. Meik, mis kaunimaks teeb, algab ikka põhjast. Tihti vaid sellest piisabki, et puhanum ja värskem välja näha. Värvilised silmalaud ja huuled ei ole vajalikud.

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.01 07:56; 29.01 12:02; 05.02 21:54; 18.02 21:13; 20.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42 a
Meigin väga harva, tunnen end ebamugavalt, kui nahal on “midagi”, pole veel leidnud sellist puudrit või peitekreemi vmt vahendit, mida näol kogu aeg tunda ei oleks. Lisaks tunduvad meigituna silmaümbruse kortsud kuidagi eriti nähtavad. Ei meikinud ka nooremana, ripsmed on mul loomulikult tihedad ja tumedad, nii et pole ka seda heledamakarvaliste muret, et peaks värvi lisama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööle lähen alati meigiga ja kui mehega välja, siis korralikum meik. Vabal päeval üldiselt ei meigi või värvin ainult ripsmed.
N31

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulmud on püsimeigiga(hajutustehnika) ning ripsmepikendused(kallimad ja kvaliteetsed).
Igapäevaselt alumised ripsmed ning huuled. Pooltel päevadel ka BB-kreem ning päikesepuuder. Näost kahvatu ja ebaühtlane ei ole, paar-kolm korda aastas käin soojas puhkamas.
Koledaid riideid mul ei ole, näen koguaeg hea välja.
Vanus 48.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 37.

Meigin end alati tööl. Peitepulk, kui tundub vajalik punetaval kohal. valgustpeegeldav peitekreem silma sisenurkades. peenike pruun lainerijoon + ripsmetušš. Põsepuna kergelt. vahel harva ka puuder, kui on mingil põhjusel rohkem punne tekkinud – et peitepulk maha ei kuluks ja punnid ei läigiks.

Väga pidulikul üritusel kasutan ka BB kreemi puudri all, aga vist peaksin loobuma – kuna alati on hiljem punnid näos (üleüldse nahk alati reageerib muutustele näohoolduses). Ja pidulikemal üritustel kasutan ka natuke lauvärvi ja huulepulka/huuleläiget.

Nädalavahetustel kodus lebotades, lastega õues käies või ka lähedal toidupoes käies end ekstra ei meigi – kui just ei ole tuju peitepulk aja valgustpeegeldavat peitekreemi kasutad a- see sõltub, kuidas ma end peeglisse vaadates tunnen 😀 Kui lähen rohkem šoppama linna peale, siis teen kerge meigi – alati vähemalt siis peitepulk+valgustpeegeldav+ põsepuna ja siis edasi sõltub tujust, kas ka ripsmetušš ja kontuur.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igapäevaselt, kui päris kodus olen ei meigi, kuid teen kulmupliiatsiga kulme, viimased kaks aastat olen teinud vähemalt, sest mul on kulmud nagu peaaegu kadunud, karvu nii vähe./ei ole nooruses neid ära ajanud ega töödelnud, lihtsalt kaovad) Ripsmeid pole ka palju, aga neid ma värvin siis, kui linna lähen /elan maal).
Nooruses meikisin vähem. Nüüd välja minnes lihtsalt teen hoolikamalt selle natukese ära, mida teen. Ja see on õhuke kiht kerget jumestuskreemi, et ei oleks nii varjuline ja loppis, kulmud ja kui erilisem koht, siis ripsmed ja kerge põsepuna. Niisama toidupoodi minnes ripsmeid ei värvi. Huuled jäävad siis, kui teatrisse või kontserdile lähen.
Päris noorena, kui mehega kokku saime, siis ei meikinud üldse, mees nägi mind loomulikuna ikka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka üle 40 ja meigin küll ennast välja minnes. Kreemi ja jumestuskreemi panen, see on kõige olulisem, huuli olen tõesti hakanud vanuse lisandudes pigem vähem värvima. Tavaliselt tõmban huuleläikega üle. Kulmud on püsimeigitud, et need oleks kogu aeg korras, väga tagasihoidlik püsilainerijoon on ka, siis silmad päris hullud pole ka meikimata.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 17:19; 01.02 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

31 ja meigin aina vähem. Püüan rõhku panna rohkem nahahooldusele. Kodus ja kodukontoris ilma meigita. Kodust välja minnes kasutan kulmugeeli, toonivat huulepalsamit, silmade alla suts peitekreemi, veidi põsepuna ning õrnalt käin ripsmed üle kui sedagi. Selline “no make-up” look meeldib. Ei mäleta isegi millal viimati jumestuskreemi ja puudreid kasutasin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

26, aasta tagasi viitsisin veel nii palju meikida, et kontorisse minnes käisin kulmud ja ripsmed üle, enam ei tee sedagi, ei raatsi aega kulutada hommikul üleliigsetele liigutustele. Parem istun diivanil ja paitan kassi ????.

Õhtul kuhugi välja minnes (ööklubides enam ei käi) meigin kulmud-silmad-ripsmed, kui on oht sattuda seltskonda, kus meikimine on au sees, siis bb-kreem ja vedel huulepulk.

Ma ei taha saada tarbetu harjumuse orjaks.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 31. Ei meigi ennast igapäevaselt juba 6a. Praktiliselt rasedusega lõpetasin, kuna magamatusest mul lihtsalt polnud jaksu hommikul nägu pähe teha. Nüüdseks ei kannata mu nahk meiki. On apteegist toonitud päevakreem(Aco tinted daycream) aga isegi sellega poorid ummistuvad.
Ripsmeid ja kulme värvin keemiliselt.
Ripsmetušši ma ei mäletagi, millal ma viimati kasutasin, olemas see on ????. Ilmselt halvaks juba läinud.
Viimati meikisin korralikult ennast enda 30.ndal juubelil.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

35a
Hommikul BB-kreem, silmaalustele valgustpeegeldavat peitekreemi, mineraalpuuder ja kui tean, et kuskile (poodi, külla vms) minek, siis ripsmed (mitte alati), natuke põsepuna ja huulevärvi. Kui õhtul välja lähen, siis lauvärv ka Lainerijoont olen üritanud teha, kuid minu meelest see mulle ei sobi, tülikas ka.

Need minimaalsed asjad teen isegi siis ära, kui tean, et kodust välja ei lähe (kodukontor). See lihtsalt kuulub minu enesehoolitsusrutiini juurde. Võtab aega alla 5 minuti.

Prügi suudan siiski ka täiesti voodisttõusnud näoga välja viia 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 26 ja pole kunagi ennast meikinud. Korra proovisin huulepulka aga see tundus nii võõras minu jaoks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabadel päevadel, kui välja ei lähe ja külalisi ei tule, ei meigi. Tööpäevadel ja nädalavahetusel välja minnes teen kerge meigi (puuderkreem, huulepliiats, huulepulk. Kulmud-ripsmed on mul loomupäraselt tumedad, nende kohta millegipärast arvatakse, et on värvitud. Pidulikumatel juhtudel teen korraliku sõjamaalingu:)
(52-aastane)

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.01 22:47; 01.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meigin end iga päev, ka terve päev kodus olles. Vanus 23.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi meikisin igapäevaselt, jube kompleks oli ilma meigita kuskil väljas käija, rikkusin oma nahka ikka korralikult. Nüüd olen nõiaringist välja saanud ja nahk päris hea, olen 30 aga pakutakse et 20. Meigin vastavalt tujule.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:49; 30.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii läikiv nahk, et ilma matistava puudrita kohe kuidagi ei saa, sedagi peab päeva jooksul mitu korda nö kuivatama. Läikiv ja rasune nahk, st igasugused BB-d, CC-d ja jumestuskreemid hakkavad paari tunniga voolama. Teha pole midagi, ongi selline nahk. Kulmud on püsivärvitud, ripsmeid värvin igapäevaselt (keemiline värvimine ei anna absoluutselt mingit efekti, lamineerimist olen proovinud, aga kui ikka omal materjali pole, siis pole ka lamineerimisest mingit tolku). Huuli ei värvi, sest vastupidiselt ülirasusele näonahale on huuled krõbekuivad. Huuled kannatavad ainult teatud liiki hügieenilist.
Kunagi värvisin end palju rohkem, ikka suitsusilm ja jumestuskreem, pluss korralik soeng. Praegu näen samasuguse meigiga üsna kohutav välja. Vähem meiki vananevas on kaunim.
N 40.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:13; 31.01 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nii läikiv nahk, et ilma matistava puudrita kohe kuidagi ei saa, sedagi peab päeva jooksul mitu korda nö kuivatama. Läikiv ja rasune nahk, st igasugused BB-d, CC-d ja jumestuskreemid hakkavad paari tunniga voolama. Teha pole midagi, ongi selline nahk. Kulmud on püsivärvitud, ripsmeid värvin igapäevaselt (keemiline värvimine ei anna absoluutselt mingit efekti, lamineerimist olen proovinud, aga kui ikka omal materjali pole, siis pole ka lamineerimisest mingit tolku). Huuli ei värvi, sest vastupidiselt ülirasusele näonahale on huuled krõbekuivad. Huuled kannatavad ainult teatud liiki hügieenilist.

Kunagi värvisin end palju rohkem, ikka suitsusilm ja jumestuskreem, pluss korralik soeng. Praegu näen samasuguse meigiga üsna kohutav välja. Vähem meiki vananevas on kaunim.

N 40.

Miillega sa oma nahka niisutad? Ma kasutan juba mitmendat aastat kanepiseemneõli ja nahk ei läigi enam.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:49; 30.01 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei meigi, ei viitsi. Pärast võta veel maha ka ja see puuderkreem on naha peal nii ebameeldiv ja lisaks maksavad need möginad hullu raha mu arust. Teiste meikimine mind ka ei häiri, kui nad just poes valgeid pluuse oma maskeeringut täis ei lögista.
N 42

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miillega sa oma nahka niisutad? Ma kasutan juba mitmendat aastat kanepiseemneõli ja nahk ei läigi enam.

Väherasvaste kreemidega peamiselt. Õlid pole elus minu nahka imendunud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:13; 31.01 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on jällegi näonahk nii kuiv (eriti põskedelt) ja ka üpris tundlik, et meigipõhja ei kannata väga teha. Vähemasti 10 aastat pole kasutanud mitte mingisugust jumestuskreemi, sest mulje jääb lihtsalt kole. Õnneks on näonahk meigipõhjatagi ilus.

Kulmud ja ripsmed teen iga päev. Kasutan sooja veega eemaldatavat ripsmetušši, nii et meigi mahavõtmine on mugav ja kiire. Ja silmade all kasutan kindlasti concealer’it. Huuli värvin nagu tuju tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

50, meigin väga harva.
Keha hoian vormis, riided moodsad, soeng korras – aga vot meigiga ei viitsi tegeleda. Pane peale, võta maha, oehh… Peitekreem ja huulepulk, aitab küll.
Enesetunne meigist ei sõltu, pigem tunnen kehvasti kui on juuksed koledasti.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40. Meigin end siis, kui lähen tööle või teatrisse või peole. Niisama linna peale, shoppama, kinno ja külla minekuks ei kasuta midagi (niisutavat kreemi ainult).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma meigin ennast harva kuna ma lihtsalt ei viiitsiiii. Aga ma tahaksin rohkem ja kaa igapäevaselt 😀 Kuidas te viitsite naised:)? Eriti hull on siis kui peab hommikul ärkama vara ja vaja tööle minna. Mul vaja motti vist hahah 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Ilu Kas meigite ennast alati välja minnes?