Esileht Kodunurk Kas metallist või puidust voodi?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Kas metallist või puidust voodi?

Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi – kumb on parem?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No puit ikka ilusam. Aga vist pidi kask või tamm olema. Mänd on kehv, hakjab nagisema. Või oli just kask kehv….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Puidust. Kui juhtubki pooleks minema vms, siis saan puidust voodi ahju alla ajada. Metallvoodi utiliseerimisega rohkem jama.

Lisaks mul on metallist vooditega seoses mingi isiklik tõrge – kohe meenuvad nõukaaja reformvoodid, mis olid ülirõvedad. Lisaks on metall ikkagi külm materjal ja ei tundu mulle kuigi hubasust pakkuv, voodina metalli ei tahaks. Nii et iseenda sisetunde najal ma eelistan puidust voodit.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

No puit ikka ilusam. Aga vist pidi kask või tamm olema. Mänd on kehv, hakjab nagisema. Või oli just kask kehv….

Nagisemise elab üle ja kõik ei nagise kah, aga mänd on pehme ja kõik asjad jätavad jälje. Sellepärast ta odav ongi.  Kask on hea kui heledat puud hindad. Ajaga väsivad kõik, tamm on vastupidavaim.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa mõtled voodiraami või? Et ostad karkassi ja  paned sinna sisse madratsi?
Ma ei teeks iial enam midagi sellist. Suht ebameeldiv, olgu puit või metall. Nagisenud pole mul küll ükski, aga nii vastikult kõva ümbris muidu  mõnusale madratsile. Vahetasin oma raamiga voodid kõik kontinentaalide vastu.
Ma ei teagi, mis puidust nende konstruktsioon on, aga kõike vanem pole teinud ühtki häält 15 aasta jooksul.

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tõesti, elu muutus kohe palju paremaks ja intiimelu sagedamaks kui tegime avastuse, et voodiraam koos sissekäiva madratsiga on täielik jama. Ma ei tea, kas meil on kontinentaal, vist mitte, see vist algab põrandalt pihta. Meil on põhimõtteliselt raamiga madrats, millel on jalad all. Lisaks eraldi juurde ostetud pehme polsterdusega voodipeats. Fantastiline. Vanemate pool ööbides pole voodis seksida võimalik, nagiseb nii hullult. Minu meelest nagisevad kõik need puitvoodid. Metall pole lihtsalt mu maitse.

+1
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just, igasugused voodiraamiga madratsid on õudus, peale seksimisenagina kägiseb see iga küljekeeramise peale ja nii mõnna on ennast öösel vastu voodinurka ära lüüa. Ainult ja ainult kontonentaalvoodi, kushettvoodi, nagu vene ajal öeldi, neid on ka igas hinnaklassis. Ja siis kasvõi hüppa seal otsas, ei mingit naginat. Voodipeatsi võid ju puidust panna, aga pehme on mõnusam.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt maitse asi.
Meil mitu aastat metallvoodi. Ei kägise, ei lagune ja tuppa sobob kenasti.
Ma vanema inimesena olen igasugustes voodites maganud. Uuena on nad kõik head.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul just ostetud puidust voodiraam. Mänd ja liimpuit karkass. Mul hakkab enamasti olema lina üle voodiääre, seega palja jalaga vastu ei lähe.

Peats on ka puidust. Kas need pehmed peatsid on pestavad? Ma kardan need määrduvad kui ei pese.

Kontinentaalvoodi on mulle liiga kallis ja sinna ei saa voodi alla kaste paigutada.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa mõtled voodiraami või? Et ostad karkassi ja paned sinna sisse madratsi?

Ma ei teeks iial enam midagi sellist. Suht ebameeldiv, olgu puit või metall. Nagisenud pole mul küll ükski, aga nii vastikult kõva ümbris muidu mõnusale madratsile. Vahetasin oma raamiga voodid kõik kontinentaalide vastu.

Ma ei teagi, mis puidust nende konstruktsioon on, aga kõike vanem pole teinud ühtki häält 15 aasta jooksul.

Su raamiga madratsil on ju samuti raam, lihtsalt madrats on kõrgem kui see, mille sa oma eraldi voodiraami sisse osta raatsisid. Mul ulatub madrats kümme senti raamist kõrgemale ja mingit kõva serva pole tunda.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldib puidust. Meil on kõik voodid puidust ja ei nagise, aga me pole ühtki ka poest ostnud, sest poe omad on kõik nii nirud. Meil on omatehtud, parajalt massiivsed ja tugevad, et terve pere võib peal istuda ja isegi hüpata (madrats läheb enne läbi kui voodi).

Peatsi katte või pehmenduse tegin ise, see käib peatsiosa küljest hõlpsalt ära ja on masinpestav. Pesengi seda regulaarselt. Aga see pehmendus pole kohustuslik. Laste vooditel pole ja nad pole soovinud ka. Pehmenduse tegin, kui pidevalt meie voodisse pugev pesamuna kippus pead peatsi vastu ära lööma…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On küll puitraamiga voodi kus madrats käib sisse, aga kuna originaal voodipõhjalipikud olid ikka väga õrnakesed, tõi meest töökohast korralikut lauad põhjale ja nüüd tee mis tahad, miski ei kägise ega naksu. Samas ei pea seda luksuseks. Kaalun ka miskit sellist kõrge peatsiga kõrget voodit! Metallvoodi peale isegi pole mõelnud, vastu hakkab.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ostke endale normaalsed voodid! Mul on juba 10 aastat vähemalt sama puidust voodiraam ja ei nagise ta seksi ajal midagi 😀

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka ei meeldi need pehme peatsiga voodid. Samuti kontinentaalvoodi üleüldse. Tahan iga talv külmaga madratsid õue viia ööpäevaks, et tolmulestad sureksid, ja peatsilt pühin ka tolmu pidevalt. Hotellides panen teise padja vastu seda pehmet peatsit, kuidagi tolmune ja must tundub see. Eks ikka maitse asi.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samuti kontinentaalvoodi üleüldse. Tahan iga talv külmaga madratsid õue viia ööpäevaks, et tolmulestad sureksid

Miski ei takista ju kontinentaalvoodi madratsit ja kattemadratsit õue külmuma viia 🙂 Ega sunni sellele ka peatsit kaasa ostma, kui ei taha.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaalun ka miskit sellist kõrge peatsiga kõrget voodit!

Mina lasin teha eritellimusel puidust. Voodi põhi on 45cm kõrgusel. Hinnapakkumised olid vahemikus 300-500

0
0
Please wait...

Postitas:
August1

Kindlasti soovitaks puidust. Ise sai ostetud tammepuidust voodi Paula Pesapuust. Väga tugev ja ei usu, et see kunagi krigisema hakkaks.

https://www.pesapuu.ee/et/a/voodi-paula-160×200-9850

https://www.pesapuu.ee/et/c/voodid-3

Kui tammepuidust jääb kalliks, siis männipuidust oli ka päris palju ilusaid mudeleid.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Otsin lapsele kontinentaalvoodi ja kirun maa põhja, et endale sellist ei ostnud. Kontinentaalvoodi on kompaktne, pehmete servadega,  all kastid, kuhu tagavara tekke saab panna. Endale ostsime suht kalli voodi, ei nagise, lipid on paigal – aga ikka suudan öösel kuhugi serva/vastu ära lüüa,  meil on 2 eraldi madratsit (erineva tugevusega, kuna mina tahab pehmet) – on küll kattemadrats peal – aga ikka kipub liikuma edasi/tagasi.  Järgmise ostan kindlasti korraliku kontinentaalvoodi.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Metall tundub kuidagi külm ja kõle. Mulle seostub ka kohe kuidagi veneaegsete reformvooditega. Samuti ei meeldi sepistatud välimusega metallvoodid.

Mul on puitraamiga voodi, mille sees on madrats. See on täitsa normaalne. Sooviksin aga kontinentaalvoodit, millel on mootor, et saaks voodit istuvasse asendisse tõsta või jalgu põlvedest krõnksu tõsta.

See, et keegi end puitraamiga voodi vastu ära lööb… No see kõlab küll kuidagi otsitud kriitikana. Või, kui see tõesti nii on, siis on lihtsalt kummaline, kui hädiseid ja abituid inimesi meie seas on.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanemate pool ööbides pole voodis seksida võimalik, nagiseb nii hullult.

Minu meelest on imelikud need paarikesed, kes nui neljaks peavad teiste kodus ja külas seksima. Nagu tegelikult ka – miks peab? See on siiski isiklik asi, mitte teiste koju toomiseks. Inimene, kes ei kannata päev-paar vahekorrata olla, peaks küll seksoloogi poole pöörduma.

Puitvoodi raam, punane puu. Soe ja mõnus 😊

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kontinentaal kõlab nagu hotellides see eriti vilets hommikusöök ja ongi! ilma jalutsita nn voodi. Kas teil tekk üle jalutsi öösel minema ei lähe?

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ei ole ühelgi voodil olnud jalgade pool otsikut ja tekk ei kao kuhugi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kontinentaal kõlab nagu hotellides see eriti vilets hommikusöök ja ongi! ilma jalutsita nn voodi. Kas teil tekk üle jalutsi öösel minema ei lähe?

Huvitav kuidas ma kõrge jalutsiga voodist telekat saaks vaadata või istuda voodi jalutsis?! Ja tekk ei lähe mul seepärast uitama, et ma ei põtki seda! Tule oma hällist välja

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen 50+ aastat vana ja viimane nn piiratud jalutsiga voodi oli mul võrevoodi 🙂 Ükski tekk pole kuhugi sõitnud. Mu tekid pole ei libedad ega rasked, et nad oma massiga gravitatsioonile alluks, kui üle otsa lükkan. Püsivad voodis ja keha ümber. Ei ole ka kuulnud lapsi kurtmas, et tekid voodist kaoksid.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

pole ka mul olnud jalaotsaga voodit ja tekid ei ole kuhugi kadunud.

kuna teema on liba siis ei hakka siin pikemalt heietama.on magatud ka puukuuris mullikile sisse mähituna,telliskivi pea all. pipardamine selle üle kas voodiraam on puust või rauast…trollimaterjal.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav kuidas ma kõrge jalutsiga voodist telekat saaks vaadata või istuda voodi jalutsis?! Ja tekk ei lähe mul seepärast uitama, et ma ei põtki seda! Tule oma hällist välja

Eem..voodit tuleks siiski kasutada vaid magamiseks ja seksimiseks. Unekvaliteedi pärast.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina atlas- ega siidvoodipesu ei kannata, võimalik et need libisevad. Ilma jalutsita on oluliselt mugavam voodipesu vahetada. Väikses toas võtab jaluts ka liikumisruumi ära ja teravad ääred jäävad ette.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule jaluts ei meeldi, sest magan tihti kõhuli ja kuigi voodi on 2m pikk, mina 177, siis ikkagi puutuksin varvastega vastu jalutsit ja see ahistab 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kas sul tekk üle külgede öösel minema ei lähe või on sul ka seal turvaservad ees?

+2
0
Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Esileht Kodunurk Kas metallist või puidust voodi?