Esileht Kodunurk Kas metsas seeni on ☺️?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kas metsas seeni on ☺️?

Postitas:
Kägu

Siin Tallinna läheduses on hirmus pikalt kuiv olnud, seega vist metsa pole asja lähipäevil. Aga kuidas on olukord nt Virumaal? Tore, kui keegi, kes metsas seenel käinud viimastel päevadel, jagaks kogemusi. Tänan.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Virumaad ei tea, aga Järvamaal pole, samas Võrumaalt olen palju korjanud.

Milleks see tujukuju? Mida see ilmestama peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan ka palju emotikone, et oma emotsioone väljendada. Vahest jääb mul endal teise inimese jutust teine mulje, kui ta ise mõtles ja seepärast ise kasutan tihti.

Niipalju kui kuulnud olen, siis põhja pool seeni vähe või pole üldse. Lõuna pool korjatakse kukeseeni, teistest pole juttu olnud- äkki siis pole

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasutan ka palju emotikone, et oma emotsioone väljendada.

Oleks normaalne, et inimene suudab ennast väljendada ilma nende nägudeta. Kuidas oli see vanasti mõeldav või kuidas seda raamatutes saab edasi anda?
Tendents on, et mida vähem peaks kirjutama, seda parem. Nii see keeleoskus ummistubki.

Seentest: Kesk-Eestis pole midagi.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin Tallinna läheduses on hirmus pikalt kuiv olnud, seega vist metsa pole asja lähipäevil. Aga kuidas on olukord nt Virumaal? Tore, kui keegi, kes metsas seenel käinud viimastel päevadel, jagaks kogemusi. Tänan.

Kumba Virumaad sa silmas pead?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks normaalne, et inimene suudab ennast väljendada ilma nende nägudeta. Kuidas oli see vanasti mõeldav või kuidas seda raamatutes saab edasi anda? Tendents on, et mida vähem peaks kirjutama, seda parem. Nii see keeleoskus ummistubki.

Ma ei ole TA. Jälestan sinusuguseid politseinikke!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks normaalne, et inimene suudab ennast väljendada ilma nende nägudeta. Kuidas oli see vanasti mõeldav või kuidas seda raamatutes saab edasi anda? Tendents on, et mida vähem peaks kirjutama, seda parem. Nii see keeleoskus ummistubki.

Ma ei ole TA. Jälestan sinusuguseid politseinikke!

Aga mis mul peaks sest olema, et üks anonüümne kägu mind jälestab?
Muide selle sinu jaoks ilmselgelt liiga pika lause oleksid võinud koopainimese kombel ikka joonistada siia.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Virumaal (pean silmas Lahemaa kanti) ei ole seeni, isegi mitte kärbse- ja si__aseeni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Kas metsas seeni on ☺️?