Esileht Lapse ootamine Kas midagi teha juba raseduse ajal, et rinnad koledaks ei läheks?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kas midagi teha juba raseduse ajal, et rinnad koledaks ei läheks?

Postitas:

Olen palju lugenud, et rasedus rikub rinnad. Kas midagi annab üldse teha, et seda rikutustaset minimaliseerida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas rikub? Mul ei rikkunud midagi.
Venitusarmide ennetamiseks määrisin kehale kookosõli, aga kas ka tegelikult aitas ei tea (venitusarme ei tulnud üldse, kuigi ema ja õe pealt vaadates eeldasin et tuleb). Niisutus vajas küll keha, sest kõht kasvas ja kiskus, oli kuiv (talv oli ka).
Peale sünnitust on rinnad kenad, natukene väiksemad kui enne aga ei midagi hullu. Lõplikku tulemust ei tea, kuna imetan veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusega hormoonide tasakaal muutub, keha hakkab valmistuma “venimiseks”, st koed lõtvuvad, nii selgitati mingis rasedusloengus. Tavaliselt arvatakse, et imetamine rikub rinnad, et on pärast lõdvemad, aga imetamisega ei pidanud sel suurt pistmist olema, vaid raseduse endaga.

Enda kahe raseduse ja imetamise kogemuse põhjal ütleksin, et ei riku midagi. Mul pigem tegi nibude kuju ilusamaks, enne olid sellised suured ja pehmed, nüüd eristub nibu paremini. Veidi väiksemad on, kui enne rasedusi, aga kuna minu puhul on see väiksem siiski 75C, siis ei kurda (raseduse ajal ja imetamise alguses olid 80D ja isegi 80E).

Nahk mul raseduste ajal ei kuivanud, nii et erilist lisaniisutust ei vajanud. Venitusarmide ennetamiseks soovitatakse süüa sülti ja tarretist, ehk siis kollageeni sisaldavaid toite. Aga ilmselt on see siiski ka paljuski nahatüübist olenev ja geneetiline. Ma ise rasedustega venitusarme ei saanud, tõmbas kõht tagasi, arme ei jäänud ega tekkinud ka raseduste ajal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teed trenni, kannad korralikku toetavat rinnahoidjat, kreemitad. Nagu ka mitterasedana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll rasedused ei ole rindu muutnud. Kahjuks rinda mul lapsed pm ei saanud, aga muidu pigem imetamine see, mis rinnakuju muudab. Ma 35 ja ikka samadugused nagu 20selt. Eks paistab, kas nüüd pesamuna saab rinda ja rinnakuju on praegu viimane asi, mille pärast muretsen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumala naljakas küsimus.
Mul läksid küll rinnad ainult ilusamaks… Relax woman!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel on lõpuks, imetamise lõppedes, rinnad siiski palju väiksemad ki enne. Eeldusel, et kehakaal sama. Kui lisakilosid kaotada ei suuda, on ka rinnad suuremad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raseduse ajal ei teinud midagi teismoodi. Küll aga olen imetamiste ajal ööl ja päeval rinnahoidjat kandnud. Rindade kuju (b korv) pole peale 3 last oluliselt muutunud ja midagi ei ripu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muutnud rindu ei rasedus aga 10 kuud imetamist. Rinnad ikka samas suuruses, ei veninud välja ega jäänud lõdvaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Kas midagi teha juba raseduse ajal, et rinnad koledaks ei läheks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.