Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas midagi võib valesti olla ?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Kas midagi võib valesti olla ?

Postitas:

Tere, mure selline, et kui päevad lõppesid siis määris veel mitu mitu päeva edasi pruunikalt. (päevad hakkasid 7.jaanuaril). Praegu on sealt alt poolt nagu munasarjade juures nii et tuikab ühelt poolt ja siis teiselt poolt, voolus on ka suurenenud paari päevaga, ennem pole nii olnud. Ennem pole olnud nii peale päevi ja ennem päevi. Uued päevad peaksid hakkama 7 veebruaril. Sain ka arstile aja, kas peaksin millegi pärast muretsema. ( olen ennem rase olnud ja tean sümtomeid) Mehega olime vahekorras natuke pärast päevi, et vähe tõenäoline et ma ka rase oleks, või mis te arvate ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Määrimine võib tähendada päris paljusid asju. Endal aasta aega oli nii(mitte iga kuu, kuid päris tihti), siis aga uurisin asja lähemalt ja kujutasin juba ette et mul endometrioos( võib olla üks tunnus endo puhul), aga tegelt tuli vereproovis välja et mul olid muud asjad paigast ära. Niiet sain rohud peale. Võib takistada ka rasestumist. Ega ma nii täpselt ka kõike ei tea, aga rääkisin millega ise olen kokku puutunud.

Kokkuvõttes, soovitan arsti juurde minna ja rääkida talle oma mure ära. Kui arsti ütleb, et kõik on tip top, siis on hästi, kui aga tuleb välja, et midagi on valesti, siis saad vähemalt kiirelt jaole.

Raseduse puhul, peaks määrimine vaid halba tähendama, aga seegi on vaieldav.

Las targemad ütlevad ka sõna sekka. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kas midagi võib valesti olla ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.