Esileht Sünnitus kas minek?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: kas minek?

Postitas:

olen öö läbi ebaregulaaselt valutanud, ei tea kas minna kontrolli või oodata regulaarseid valusid.Nüüd muidugi parem enesetunne. Esmarsedana ei tea mida teha ja oodata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota regulaarsemaid valusid, kui just enesetunne halvemaks ei lähe. Ning kindlasti hinga need valud üle, mitte ära tõmbu krampi. Nina kaudu sisse, suu kaudu välja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine kontrolli, kui võimalik. Endal kergem;)
See kellel kuidas olnud on, sind hetkel ei aita:)
Veed on ära tulnud muidu? Või mis seis üldse praeguseks on??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka polnud esimesega valud regulaarsed alguses. Regulaarseks läksid alles siis ,kui olid nii 3-4 min vahedega ja sel ajal olin juba haiglas ja valutasin üsna kõvasti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu suur ja soe soovitus on, et kindlasti püüa magada, kui valud järgi jäävad. Kui ongi libavalud ja sa paar ööd enne sünnitust ei ole korralikult maganud, on kuradima raske selle päris asjaga hakkama saada. Üldiselt lähevad valud ikka regulaarseks, kui sünnitus peale hakkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu suur ja soe soovitus on, et kindlasti püüa magada, kui valud järgi jäävad. Kui ongi libavalud ja sa paar ööd enne sünnitust ei ole korralikult maganud, on kuradima raske selle päris asjaga hakkama saada. Üldiselt lähevad valud ikka regulaarseks, kui sünnitus peale hakkab.[/tsitaat]

Ei lähe nad midagi :), ei pruugi minna. Ma oleks mõlemad oma lapsed kodus sünnitanud kui oleksin regulaarseid ja valusaid valusid ootama jäänud. Veed ei tulnud ära enne kui lõpus lahti tehti ja kuni selleni ei saanud mingist valust ega regulaarsusest üldse rääkida. Läksin kõhutunde ajel ennast igaks juhuks näitama ja see päästis päeva 🙂
Nii et igaühel isemoodi. Usalda sisetunnet, haiglasse mine siis kui enam kodus olla ei kannata, mis põhjusel siis iganes – on liiga valus või õudne või üksildane. Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus kas minek?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.